Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Fileed tuleb süüa väikeste tükkide kaupa, siis võtad kõik seljaluud järjest näppudega välja ja ükski suuni ei jõuagi. Söömine käib väga kiirelt ja valutult :P Ja osas, mis jääb küljejoonest alla, ei ole üldse luid - seda saab süüa ilma ohuta.

Juba suuremat haugipoissi süües on luudega lihtsam- luud on suuremad ja lihtsam puhastada! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sellest mutandist/molluskist on saanud mis sul akvaariumis elas? Elab veel?

Need andsid ühel ilusal päeval sõbraga saba. Ei oska öelda, mis neid häiris. Toredad vennikesed olid. RIP :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.august 2011.

Paari sõnaga. Reedel-laupäeval olin Häädemeeste kandis Reformierakonna suvepäevadel. Sattusin sinna võrdlemisi juhuslikult, aga tore oli. Usun, et sain eile ka oma selle aasta parima pildi:

post-50-1313280896_thumb.jpg

Reede öösel oli nälg täiega majas ning otsisin midagi söögiks. Oleme ausad- tavalist sealiha või pizzatükki oleks väga lihtne leida olnud, aga mul natuke teine maitse hetkel. Mis ma siis leidsin? Sellise asja! SUPER! Kindlasti panen selle toidu ka oma menüüsse sisse kui teinekord natukene soolast tahaks:

post-50-1313281247_thumb.jpg post-50-1313281266_thumb.jpg post-50-1313281279_thumb.jpg

Kehakaal hetkel stabiilselt alla 81 kg. Ma nüüd ise kohe Võrtsjärvele kalale. Võtan enne veel lisandid sisse ja siis uusi lante proovima. Perenaisega oli selline diil, et kui ma täna vähemalt 1 kg haugi ei saa, siis maksan talle 20 eurot. Hoidke mulle pöialt! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.august 2011 vormi pildid.

Täna oli meil siis Planet Sport noortegrupiga tund ja tunni alguses tegime 2 harjutust(kükid ja kõhulihased) bodypumpi erinevate kavade järgi ning siis jagasime grupi kaheks ning poseerisime läbi vabaseisud ning kohustuslikud poosid. Poisid on olnud tublid ning mitmed mehed üllatasid. Ise olen ka enda vormi suhtes hetkel suhteliselt rahulik. Minu hinnangul olen saavutanud samasuguse vormi nagu kevadel Eesti Karikavõistlustel umbes paari nädala pärast. Kui dieet ja vorm on normis, siis koondan kogu oma energia poseerimisele. Ilma teravuseta on suhteliselt raske vabakavas uusi elemente harjutama hakata kuna ei näe selget lõpptulemust. Ok, mis ma siin ikka seletan, kohe panen pildid üles ja vaadake ise! Kehakaal hetkel umbes 81 kg.

post-50-1313348206_thumb.jpg Eestvaade. Siin ei ole midagi öelda. Laiust on hetkel päris palju ning loodan, et pilt läheb veel paremaks. Kindlasti suunan põhitähelepanu ikka oma trumpidele- kõhule ja jalgadele.

post-50-1313348220_thumb.jpg Selja lailihas eest. Enda kohta võimas ning midagi ette heita ei ole. Muudatused seljatreeningutes on vilja kandmas.

post-50-1313348236_thumb.jpg Topeltbiceps tagant. Veel mõned nädalad tagasi vaatasin Rückembergi pilti samast poosist ning tundus nii ulmeliselt terav. Praegu tahaksin juba võrrelda oma praegust vormi 3-4 nädala pärast... Mingit ulmet ei ole! Töö, dieet, järjepidevus ja küll ta tuleb!

post-50-1313348247_thumb.jpg Triceps. Oleme ausad, on muudatuste aeg. Oma võimsaima lihase olen suutnud viimase 51 võistlusega täielikult ära peita. Selles suhtes, et sellel aastal tahaks näha, kes suudab minu tricepsile sellel hooajal vastu seista. Seda suurt kamakat ei vea ma enam sirgeks, vaid lasen sellel võimsalt punnitada täies hiilguses. :rolleyes: Minu katsetuste aluseks on see mees Jozef Furin - 2009 aasta maailmameister minu kategoorias:

post-50-1313348816_thumb.jpg Pean veel kõvasti harjutama, aga eesmärk oleks vähemalt triceps nii suureks vedada.

post-50-1313348257_thumb.jpg Minu lemmikpoos. Kompaktne poos, ilu vaatajate silmades!

Sügis 2009 Madridis. Üks pilt minu elu parimast vormist, mida hakkasin nüüd püüdma ja loodan möödagi minna:

post-50-1313349158_thumb.jpg Siin oli mul samuti kehakaal võistluskaalu lähedane päris mitu kuud, aga vorm läks aja jooksul ikka teravamaks. Usun, et nüüd need kes arvavad, et ma äkki natuke kiirustan oma vormitegemisega, saavad minu eesmärkidest ja kogemustest paremini aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inglise keelt kõnelevad inimesed saavad nendest kalmaari rõngastest kätte 2 g rasvu, eestlased 05 (?) grammi :rolleyes:

Selles suhtes tõesti kummaline arvutuskäik, aga vähemalt protein on õige! Täna nägin neid erinevaid pakke Konsumis ja maksid alla 1 EUR!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sind selline 10-sendine huvitaks? :rolleyes:

10sent.jpg

See prantsuse eurosent on ikka olemas. Need on tavalised ja neid leidub Fitshop kassast igal õhtul. Juubelimündid on kordades haruldasemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis wtf nagu?

"viiking-aastal-2011-ja-tuunitud-varjant-imrest"

Keegi üritas pealkirjaga vist nalja teha...heh :rolleyes:

http://vimka.delfi.ee/?action=view&id=...-varjant-imrest

Seda videot olen näinud juba mitu aastat tagsi. Las nad seal kommentaarides targutavad kui neil midagi muud teha ei ole. Koer lakub ka oma mune kui tal igav on :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See viimane pilt on ilus! :P - kenad proportsioonid, lai selg, punnis triits!!

14.august 2011 vormi pildid.

Täna oli meil siis Planet Sport noortegrupiga tund ja tunni alguses tegime 2 harjutust(kükid ja kõhulihased) bodypumpi erinevate kavade järgi ning siis jagasime grupi kaheks ning poseerisime läbi vabaseisud ning kohustuslikud poosid. Poisid on olnud tublid ning mitmed mehed üllatasid. Ise olen ka enda vormi suhtes hetkel suhteliselt rahulik. Minu hinnangul olen saavutanud samasuguse vormi nagu kevadel Eesti Karikavõistlustel umbes paari nädala pärast. Kui dieet ja vorm on normis, siis koondan kogu oma energia poseerimisele. Ilma teravuseta on suhteliselt raske vabakavas uusi elemente harjutama hakata kuna ei näe selget lõpptulemust. Ok, mis ma siin ikka seletan, kohe panen pildid üles ja vaadake ise! Kehakaal hetkel umbes 81 kg.

post-50-1313348206_thumb.jpg Eestvaade. Siin ei ole midagi öelda. Laiust on hetkel päris palju ning loodan, et pilt läheb veel paremaks. Kindlasti suunan põhitähelepanu ikka oma trumpidele- kõhule ja jalgadele.

post-50-1313348220_thumb.jpg Selja lailihas eest. Enda kohta võimas ning midagi ette heita ei ole. Muudatused seljatreeningutes on vilja kandmas.

post-50-1313348236_thumb.jpg Topeltbiceps tagant. Veel mõned nädalad tagasi vaatasin Rückembergi pilti samast poosist ning tundus nii ulmeliselt terav. Praegu tahaksin juba võrrelda oma praegust vormi 3-4 nädala pärast... Mingit ulmet ei ole! Töö, dieet, järjepidevus ja küll ta tuleb!

post-50-1313348247_thumb.jpg Triceps. Oleme ausad, on muudatuste aeg. Oma võimsaima lihase olen suutnud viimase 51 võistlusega täielikult ära peita. Selles suhtes, et sellel aastal tahaks näha, kes suudab minu tricepsile sellel hooajal vastu seista. Seda suurt kamakat ei vea ma enam sirgeks, vaid lasen sellel võimsalt punnitada täies hiilguses. :rolleyes: Minu katsetuste aluseks on see mees Jozef Furin - 2009 aasta maailmameister minu kategoorias:

post-50-1313348816_thumb.jpg Pean veel kõvasti harjutama, aga eesmärk oleks vähemalt triceps nii suureks vedada.

post-50-1313348257_thumb.jpg Minu lemmikpoos. Kompaktne poos, ilu vaatajate silmades!

Sügis 2009 Madridis. Üks pilt minu elu parimast vormist, mida hakkasin nüüd püüdma ja loodan möödagi minna:

post-50-1313349158_thumb.jpg Siin oli mul samuti kehakaal võistluskaalu lähedane päris mitu kuud, aga vorm läks aja jooksul ikka teravamaks. Usun, et nüüd need kes arvavad, et ma äkki natuke kiirustan oma vormitegemisega, saavad minu eesmärkidest ja kogemustest paremini aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See viimane pilt on ilus! :P - kenad proportsioonid, lai selg, punnis triits!!

Jah, sellise tulemuse nimel peab kõvasti pingutama, aga küll ta tuleb! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.august 2011

Tänaseks siis 2 trenni tehtud ning vorm läheb ikka vaikselt paremaks. Pildistama täna ei hakanud kuna nüüd pühapäeviti on mul õpilastega nagunii pildistamine Planet Spordis. Hommikul tegin bodypumpi ja päeval jooksin + korralik jõusaalitreening. Reie nelipea on imelühikese ajaga väga teravaks läinud, aga samasugust teravust loodan näha ka seljal ning rinnal. Vaikselt jälgin ka konkurentide tegemisi ning kerge ei saa kellelgi olema. Loomulikult oleks huvitav jälgida Eesti meistrivõistluste tulemusi ja võrrelda neid hiljem maailma meistrivõistluste tulemustega. Tean, et rahvusvaheline kohtunike seltskond teeb hindamisi seinast-seina ning sealt võib alati üllatusi tulla. Viimastel maailmameistrivõistlustel ei võidutsenud kaugeltki kõige kuivemad mehed. Seda kõike arvestades peab poseerimisega iga päev tegelema. Rohkem analüüsimist ning enesekriitikat.

Ok, paari sõnaga viimaste päevade söömisest.

Hetkel mul endal veel kodus uusi FAST lisandeid ei ole, aga jätkan endiselt selliste lisanditega: WHEY+, PROMIX, WHEY3, HT-R, JOINT+, PUMP+, BURNER, BCAA ja rohelistest kindlasti: PRODE90, HERA80 ja GREEN TEA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt Imre mõtleb selliseid:)

Vau, justnimelt selliseid! Eks neid on ikka liikvel, aga ise olen ainult ühte sellist näinud ja enda kogusse lisanud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, sellise tulemuse nimel peab kõvasti pingutama, aga küll ta tuleb! :rolleyes:

Kõik nagu ikka, aga, kas tundub mulle, või pilt petab - rind on massi kaotanud? Kuidagi tühi tundub. Selg on läinud oluliselt paremaks viimaste võrdluspiltide järgi vaadates.Aga see känkar triits katsu ikka pingesse saada nagu su eeskujul. Muidu pole efekto. Minu tagasihoidlik arvamus. :D Jaksu MMiks valmistumisel. Eestikad on köki möki. Soojenduseks vaid. Max pane MMiks 100%.

Tervitusega - B!

post-7375-1313613068_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik nagu ikka, aga, kas tundub mulle, või pilt petab - rind on massi kaotanud? Kuidagi tühi tundub. Selg on läinud oluliselt paremaks viimaste võrdluspiltide järgi vaadates.Aga see känkar triits katsu ikka pingesse saada nagu su eeskujul. Muidu pole efekto. Minu tagasihoidlik arvamus. :rolleyes: Jaksu MMiks valmistumisel. Eestikad on köki möki. Soojenduseks vaid. Max pane MMiks 100%.

Tervitusega - B!

Tänud Bonsunale objektiivse hinnangu eest. Kusjuures ise olen samuti märganud, et rind on oluliselt tagasi tõmmanud võrreldes teiste lihasgruppidega. Põhjuse selgitasin ka välja- olen suurte raskustega lamadessurumise kangiga välja võtnud oma võistluseelsest programmist viimastel aastatel ning sooritanud harjutusi ainult hantlitega. Rinnal ei ole enam sellist tunnet nagu varem. Luban, et alates tänasest hakkan jälle kangiga surumist tegema! Tricepsi poosist on mul algus tehtud, nüüd pean hakkama seda lihvima, lisaks tricepsile kindlasti veel ka jalgu ning kõhtu paremini näidata, rinna kõrgem esiletoomine ei tee paha. Tööd on palju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paningi sellised pildile, mida olen ainult ühe saanud, teadmata mis riigi ja sündmuse ajendil eostatud:)

Kusjuures ülemises reas paremalt teine peaks olema tavaline Luxemburgi 2-EUROne.

Siit leiab ülevaate tavalistest euromüntidest:

http://www.eucoins.info/wp-content/uploads...e/eurochart.jpg

Kas sa muidu ise kogud ka neid euromünte või oled niisama kõrvale pannud? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt Imre mõtleb selliseid:)

Panen siia üles ka põnevamad mündid oma kollektsioonist, mida ei ole ringlusesse lastudki- niinimetatud proovieurod:

post-50-1313703487_thumb.jpg post-50-1313703501_thumb.jpg

post-50-1313703519_thumb.jpg post-50-1313703537_thumb.jpg

Täna sain veel juurde Rootsi, Norra, Slovakkia ning Eesti samasuguseid kollektsioone. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×