Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tere kõigile!

Et siis Kirp jälle ulguma ei hakkaks, et tema on ainukene, kes oma tegemistest siin toksib, panen minagi vastukaaluks enda vägitükkidest siin mõned read kirja. Kirbuga on üldse nii, et selle mehe saadame varsti ilma eriliste pidustusteta ajateenistusse ja võimalusel kuulsusrikkasse Kuperjanovi pataljoni paksu metsa suure männijuure alla. Ma kardan, et kui siis mees lõpuks siia arvuti taha satub, ei jõua inimesed enam lehekülgede viisi seda draamateatri käsikirja enam lugeda ning võtavad loosungid, et "Kirp vabaks!", "Päästke Kirrbi!", "Free Kirp!", "Vabadusenen Kirputoista!!!" See viimane loosung oli minu enda välja mõeldud, aga ma ei ole soome keeles eriti tugev :unsure:

post-50-1297344205_thumb.jpg

Ok, nüüd asjast.

Trenn:

Olen jälle hakanud vastavalt võimalustele erinevates saalides treenima. Lamades surumises olen isegi korduvalt teinud 140 kiloga stabiilselt maxi 5 kordust. Kehakaal on keskmiselt 85-86 kg. Bodypumpis olen muutnud treeningkava ning nüüd teen lisaks praegusele 76 programmile harjutusi lisaks ka vanadest headest 64, 65 ja 66 programmidest. Sellel ajal(3 aastat tagasi) oli nendes programmides palju lahedam muusikavalik! Täna juhendasin ühte vanemat meest ja poole tunni pärast loodan ka ise jõusaalis kiirelt ühe universaaltreeningu teha. Homme varahommikul on bodypump ja õhtul õpipoistega tund.

Toidulisandid:

Põhiline energiapomm ikka HT-R! Lisaks WHEY3, WHEY+, PRODE90 ja erinevad HERA80-d. Kapslitest Joint+, teinekord Omega3, PUMP+ ja BCAA enne ja pärast trenni. Enesetunne on hea ning see on kõige olulisem.

Mündid:

Nüüd on mündikogumine natukene unarusse jäänud. Rahvas ei käi vist enam reisimas, sest viimati 5 nädalat tagasi pakkus keegi minu mündikogule täiendust. Euroopa riikidest on mul enamus tavalisi käibemünte olemas, aga erinevate saareriikide ja Aafrika ning Lõuna-Ameerika müntidest on on väga väike kollektsioon. Head inimesed, aidake!

Pisitütar:

On ikka armas tegelane. Nime tal veel ei ole, aga selle nädala lõpus peame nime ikka ära panema. Praegu on ta lihtsalt Põnnats ning uurib suurte silmadega kõike enda ümber toimuvat. Vahel lärmab, aga Arnoldi sõnavõttude kõrval jäävad need karjumised väga tagasihoidlikuks. :lol:

post-50-1297344218_thumb.jpg 09.veebruar 2011

Pidage vastu ja andke teada, kui teil on mingisuguseid münte reisidest üle jäänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KIRP AJATEENISTUSSE! Ausalt öeldes tahaks näha, kuidas ta seal hakkama saaks. Ei saagi oma toidukarbikesi kaasas kanda ja päevas 10 toidukorda pidada :D

Ei ole see asi nii hull!

Ajateenistus on nagu spordilaager- Hommikul tõused, millal ise tead ja siis kohe sööd korralikult mida ise tahad. Sportlased saavad vaheldusrikkale toidule lisaks FAST tooteid ning lisaks pärast hommikusööki teevad sexikad tüdrukud veel massaaži. Kui sportlane viitsib, siis käib ja teeb trenni ka natuke, aga kui ei viitsi, siis pole ka hullu- kohale kutsutakse vanameister Ivo linna ja mees laulab oma legendaarseid laulukesi sellel ajal kui spordipoiss arvutis toksib. Enne lõunasööki on oode ja siis võib ka magada vesivoodil.

Ah, mis ma seletan. Las Kirp ise läheb vaatab oma silmaga üle, kui hea elu seal on! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas lugu Venezuela müntidega ?

Mõned on. Selles riigis on palju erinevaid münte tehtud. :D

Kui saad, siis tee oma müntidest pilti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused kõigile!

Viimasel nädalal olen hakanud vaikselt jälle dieeditama, et mitte väga rasvaseks paisuda ning suure nädalase dieediga on minu kehakaal tõusnud 85-lt kilolt 87,5-le kilole eile õhtuks... Vähemalt visuaalne pilt kannatab kriitikat :D

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ikka imestan, kuidas Sa kõike jõuad - bodypumpi anda, ise trenni teha, tööl käia ja pereelu ka elada.

Münte koguda ja kalal käia ja kindlasti palju muud veel...

Avalda saladus, kuidas see võimalik on :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi jõudsin ka kõike, pere paneb siiski asjad paika lõpuks. Käisin ülikoolis, tööl, trennis. Nüüd ainult tööl, trennis ja kodus aga kui vähegi tahtmist on, siis kehtib vanasõna - kes teeb see jõuab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi jõudsin ka kõike, pere paneb siiski asjad paika lõpuks. Käisin ülikoolis, tööl, trennis. Nüüd ainult tööl, trennis ja kodus aga kui vähegi tahtmist on, siis kehtib vanasõna - kes teeb see jõuab.

Ei ole vähe aega. On vähe motivatsiooni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Mõnusalt külmaks läks väljas, aga loodetavasti selline külmalaine kestab ainult 2-3 nädalat. Lapsepõlves, algklassides oli 1987 aastal väga külm talv ning siis olid koolis ka pikad külmapühad. Kodus ei olnud sellel ajal mitte midagi teha-telerist ei tulnud keskpäeval saateid ei ETV ega vene kesktelevisioonist ning samuti ei olnud sellel ajal ükski laps kompuutritest midagi kuulnud. Nii et igasugused msn-id,mängukoopad jne jäid ära. Muud ei olnudki teha kui minna suusatama ja kelgutama. Niisiis olid külmapühade ajal mäed lapsi täis ning teinekord jõudsime koju alles pimedas kl 19-20:00 ajal. Kõht oli hirmus tühi ning käed-jalad külmast kanged. Järgmisel päeval jälle mäele! Kui sis külmapühad läbi said, olid väga paljud haiged. Sellel ajal põdesin läbi vist küll kõik külmetushaigused- leetrid, kopsupõletiku jne. Tänapäeval näeb suusatavaid-kelgutavaid lapsi mäe peal järjest vähem ja needki on kohale toodud esivanemate sooja autoga ning keegi naljalt üle 1 tunni kelgutada ei viitsi.

Eks ma olen selle kõige suhtes natuke kriitiline, aga ilmselt elu on lihtsalt nii mugavaks muutunud, et lapsukesed ei viitsi enam eriti väljas liikuda.

Trennist.

Kõik normaalne. Kui treenin, siis teen ikka universaaltreeninguid kus püüan võimalusel kõik lihasgrupid läbi treenida nagu bodypumpiski. Jooksma olen rohkem hakanud ning täna hommikul oli kehakaal ka üllatuslikult 84,8 kg.

Toitumine:

Minu uus lemmik- Võro kanaliha sült! Selles on 100 grammi kohta 24 gr valku, 1 gr rasva ja 1 gr süsivesikuid! Panen sellele veel äädikat juurde ja lihtsalt super! Lisaks tuunikalakonservid, Säästu rasvata kodujuust, Rannamõisa fileesink ning värskest puuviljast ei ütleka kunagi ära. Päris dieedil ei ole ja eilegi sai perenaisega väljas söömas käidud. Mingi aeg avastasin, et asi oli käest ära läinud ning McDonaldsis sai käidud rohkem kui 1 kordnädalas. Oleme ausad- nii täpselt ongi, et sa oled see mida sa sööd ja kui ma sõin tihti burgereid, siis olin ise ka nagu burger. Endale teen selles suhtes etteheiteid ning teistel soovitan ka alati jälgida, mida te sööte!

Toidulisandid:

Kindlasti HT-R, PUMP+, HERA80, JOINT+, PROMIX, WHEY+, WHEY3. Lisaks universaalvitamiinid ja mineraalid.

Mündid:

Tuletan meelde, et ma kogun erinevaid vanaaegseid ja ka kaasaegseid erinevaid münte ning samuti len ka põnevamaid paberrahasid kõrvale pannud. Üleeile sain enda kollektsiooni juurde Eritrea, Tibeti ning Bermuda münte.

Ok, ma nüüd pean oma last hoidma. Pisipõnn on imearmas ja selliseid on ju vaja poputada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pisipõnniga saab edukalt muide õlalihaseid treenida, kasutegur on sealjuures mitmepoolne. Minu poiss alguses kartis igasugu tõstmisi ja hüpitamisi aga kui ära harjus, siis tekkisid juba mul probleemid:-) Ta on kasvanud ka veidi, nüüdseks juba 14 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paari sõnaga toimuvast:

Sellel nädalal on olnud treeningud võrdlemisi tagaplaanil. Olen nüüd natuke puhanud ja lapsega kodus istunud. Pisipõnn on tubli, aga ikka veel imepisike- 2,3 kg. Küll ta kasvab ja paugutab!

Järgmisel nädalal alustan intensiivsemate treeningutega. Niisama ei viitsi passida ja ainult bodypumpiga vormi hoida.

Toidulisanditega tagasi ei hoia: HT-R, WHEY3, PUMP+, JOINT+, HERA80 ja PROMIX.

Tahaks juba HERA80 uusi maitseid proovida!

Ok, ma lähen nüüd Fittest spordiklubisse noortele tundi andma ja kui saan häid pilte, siis kindlasti panen paremad palad siin lähiajal üles.

Pidagi vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende tuunikala konservide asemel lõhe konserve pole proovind?

Maksab küll üle euro, kuid maitse on ikka öö ja päev tuunikalaga, sisaldab 48g valku, süsivesikuid 0 ja rasvu 4g.

Mul vedeleb neid purke tööl, kodus... igalpool - igaks juhuks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus poes su uut lemmikut kindlasti olemas on- Võro kanaliha sült- tundub huvitav?

Just ostsin Lõuna-keskuse RIMI-st 3 uut sülti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nende tuunikala konservide asemel lõhe konserve pole proovind?

Maksab küll üle euro, kuid maitse on ikka öö ja päev tuunikalaga, sisaldab 48g valku, süsivesikuid 0 ja rasvu 4g.

Mul vedeleb neid purke tööl, kodus... igalpool - igaks juhuks ;)

Ei ole proovinud. Uurin asja! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu lubatud, panen siia üles müned pildid tänasest Fittest Tartu noorte poseerimisetunnist. Poisid on tublid ja arenevad kiiresti. Vaadake ise:

post-50-1298058020_thumb.jpg

post-50-1298058054_thumb.jpg

post-50-1298058080_thumb.jpg

post-50-1298058108_thumb.jpg

post-50-1298058138_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nende tuunikala konservide asemel lõhe konserve pole proovind?

Maksab küll üle euro, kuid maitse on ikka öö ja päev tuunikalaga, sisaldab 48g valku, süsivesikuid 0 ja rasvu 4g.

Mul vedeleb neid purke tööl, kodus... igalpool - igaks juhuks ;)

Mul on küll tunne et see silt toiteväärtuse kohta mis sinna on pandud, ei anna päris adekvaatset infot. Kui see ei ole 100gr tooteinfo (mida ta loogiliselt olla ei saa, lõhe valgu osa tavaliselt 16 -20 gr 100gr. rääkimata rasva osast, mis on suurem selgelt kui valgel kalal, kui see on konservis sisalduv kogu toiteväärtus, siis rasva osa on selgelt alahinnatud ja sellisel juhul peaks olema 250 gr konserv, et valgu osa oleks adekvaatselt kajastatud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on küll tunne et see silt toiteväärtuse kohta mis sinna on pandud, ei anna päris adekvaatset infot. Kui see ei ole 100gr tooteinfo (mida ta loogiliselt olla ei saa, lõhe valgu osa tavaliselt 16 -20 gr 100gr. rääkimata rasva osast, mis on suurem selgelt kui valgel kalal, kui see on konservis sisalduv kogu toiteväärtus, siis rasva osa on selgelt alahinnatud ja sellisel juhul peaks olema 250 gr konserv, et valgu osa oleks adekvaatselt kajastatud).

Mul endal oli sama kahtlus, et ei ole ilmselt minu jaoks õige asi. Ma enda teada olen poes kõik tooted risti-põiki läbi uurinud ja lõhe ei ole siiani tuunikala näitajatele ligilähedaltki vastu saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kamoon, Simmo. Ega massiperiood tähenda, et ma väiksemaks ja 5x pehmemaks lähen. ;)

Just, 5x pehmem on selgelt vale, sest Kirp läheb ikka tunduvalt pehmemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HAH! Vähemalt ma kasvan. ;)

Minu rasva% on kuskil 17 juures, tollel härral pea 10% rohkem.

Heh, off-seasonil tuleb ka ikka alla 10 hoida, et arengut jälgida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×