Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Edu! Millise kaalunumbrini tahad jõuda? :)

Tere!

Ilmselgelt peaks kaalunumber jääma -80 kg. Aega veel on. Eks mul on heaks orientiiriks ja motivaatoriks ka praegused Oti ning Raigo vormid, mis oleksid omal ajal olnud täiesti korralik võistlusvorm! Eks ta nii ongi, et mida kauem võistlusvormi lihvid, seda suurem tõenäosus on särada. Samas väga pikkade hooaegade kohta võin öelda, et teinekord võib lõpp ikkagi ära vajuma hakata- see on väga individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupäev, 13.veebruar 2016

Tere kõigile!

Eile olin haige ja jätsin sportimise vahele. Täna siis natuke trenni ka ning kehakaal oli jälle täpselt 83 kg. Uue nädala eesmärk oleks kasvõi korrakski ära näha kaalunumbriks 82,5 kg või alla selle ning vähemalt 3 korda alla 83 kg. Läksin üle suurema rasvapõletusprogrammi peale ning selle hooaja märksõnaks on just erinevad rasvapõletajad ning igasugused muud põnevad toetajad. Lisaks alustasin täiesti uue treeningprogrammiga millega puutusin viimati kokku mõned aastad tagasi. Universaaltreeningut alustan küll stepperiga ja siis jalad-sääred, aga ülakeha hakkan nüüd tegema althaardes lõuatõmmete ja rööbaspuudega korduste peale. Täna tegin siis esimese katse ning tulemus oli tagasihoidlik kuid mitte keharammu pärast vaid mingi krdi tühise probleemi pärast- pastakas, millega oma tulemused plaanisin kirja panna, vedas alt ja läks tühjaks. Niimooodi kraapida oli paras vaimupiinamine ning närv läks mustaks. Juba järgmises trennis teen kindlasti selle tulemuse üle! Ok, nüüd puhkeasendisse.

post-50-0-54152500-1455377953_thumb.jpg Suht masendav on pooltühja pastaka ja väriseva käega midagi märkida.

post-50-0-99891400-1455377969_thumb.jpg 2013 kevadel, kui ma iga päev 600-1000 lõuatõmmet tegin. Pean tunnistama, et oli ikka hea selg küll selle imeprogrammiga. Kõike peab proovima!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.veebruar 2016

Tere sõbrad!

Mina olen täna rohkem tšillinud ja perega koos aega veetnud. Toitumist jälgisin väga suure tähelepanuga ning eesmärk ei ole rohkem ega vähem kui juba homme üritada kätte saada uus kaalurekord. Võimalik, et kui saan piisavalt ilusad kaalunumbrid kätte, siis teen veel järgmised 2-3 nädalat ka kreatiinikuuri. Katsetan julgemalt, sest pean leidma mooduse dieediga lihastesse lopsakuse säilitamise. Võtan kevadist võistlushooaega tõsisemalt kui kunagi varem. Homme jätkan ka oma lõuatõmmete-rööbaspuu projekti. Mul on sellesse usku. ;)

Ok, pidage vastu ja ilusat uut nädalat!

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.veebruar 2016

Tere sõbrad!

Tänane päev on olnud põnev, isegi positiivne kui nii võib öelda. Kehakaalurekordit ei tulnud, aga kordasin oma 2016 aasta parimat tulemust: 82,7 kg. Samas, oleme ausad- selle nädala üks eesmärkidest- vähemalt 3 korda näha kaalu -83 kg on täiesti reaalne tulemus. Trennikultuur oli muidugi omaette tase... Nüüdseks on mul juba see periood, kus võimalusel väldin spordisaalis igasugust suhtlemist ning saalis pühendun ainult treeningutele ning kujutage ette, kui ma siis annan täiega tuld, tulevad mingid tegelased lihtsalt ligi, võtavad asendi sisse ning mingi Türgi tudeng alustab jutulõnga ilmselge kavatsusega minuga niisama mulgatada ja tema kui vene filoloogitudengi jaoks olulist keelepraktikat täiendada, ning samuti üks noorhärra, kes küsib tavaliselt selliseid asju, et kumb on kasulikum- kas kotka muna või paabulinnu muna ning mitu liitrit piima saab ühest kitsest. Päris ausalt, sellel hetkel, kus mul on tõsiselt halb olla ning annan endast parimat, et elus püsida, ei ole sellistest tegelastest absoluutselt vaimustuses. Omaette seltskond on muidugi need, kes lihtsalt istuvad masinate otsas ja näpivad oma nutitelefoni ning eesnahka. Leppige siis omavahel kokku ja minge näppige üksteist kuskil spordiklubist väljaspool. Arusaadav, et koos kehakaaluga kaob ka teinekord energia ning siis on kahetsemise aeg et oled teinud valesid valikuid ning need, kes suhtlevad sinuga lihtsalt sellepärast et neil on vaja aega parajaks teha mingi enda projekti tarbeks võiksid siis otsida omale teised ohvrid kes ei ole millessegi pühendunud ja viitsivad teid kuulata. Vahel on sellise tülpinud poolkasutatud lillemüüja tunne, kus Vietnami tähe järgi haisev pensjokas oma igavavõitu elulugu veelgi igavamalt kirjeldab uskudes, et need 3-4 tundi ei ole üldsegi mahavisatud aeg mõlemale osapoolele.

Väike pilt ka tänastest ponnistustest:

post-50-0-33278500-1455573331_thumb.jpg

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisipäev, 16.veebruar 2016

Tere, armas rahvas!

Tänane päev algas ilusa varahommikuse kaalunumbriga, mis annab lootust täna näha ära alla 82,5 kg. Lisaks algas tänane päeva ka üllatusega, kus siit Fitnessi foorumist minu tegemistel silma peal hoidev keegi salapärane hr Lauri_V saatis mulle SMART postiga Tartusse karbitäie münte ja paar paberraha minu mündikollektsiooni täiendamiseks. Suured-suured tänud meeldiva üllatuse eest! :)

post-50-0-42807200-1455613954_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.veebruar 2016.

Viimasel ajal on olnud meeletult palju tööd ning uusi väljakutseid. Just sain teada, et kaheksandad Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused toimuvad kindlalt 09-dal aprillil 2016 Tartus, Ülikooli spordihoone väikeses korvpallisaalis, mis on samuti päris võimas ruum paljude võimalustega! Täpsustame veel kellaajad ning muu info!

Minu enda tegemised on läinud väga ulmeliseks... Kehakaal kukub väga kiiresti ning see teeb mind juba murelikuks. Loodan et see olukord saab kontrolli alla.

post-50-0-88909900-1455739893_thumb.jpg post-50-0-40510200-1455739899_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.veebruar 2016.

Täna tuli uus 2016 aasta kaalurekord- 81,4 kg ilma igasuguse vaevata. Tõesti ei ole plaaniski kehakaalu niipea -80 kg lasta. Aega on veel kõvasti ja see on kõige olulisem! Tänases trennis tegin erinevad lihasgrupid enne ja selja-tricepsi maratoni trenni lõpus. Nii on loogilisem ja jõuab rohkem!

post-50-0-52095000-1455835308_thumb.jpg Eile-täna

post-50-0-17094500-1455835314_thumb.jpg 81,4 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks natukene kunsti kah. 21.veebruar 2016

post-50-0-56577000-1456064983_thumb.jpg

post-50-0-60053600-1456064993_thumb.jpg

post-50-0-05854600-1456065001_thumb.jpg

post-50-0-27653200-1456065010_thumb.jpg

post-50-0-65971700-1456082707_thumb.jpg

post-50-0-14739600-1456082697_thumb.jpg

post-50-0-78748800-1456086227_thumb.jpg

post-50-0-59921100-1456086232_thumb.jpg

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.veebruar 2016

Tere!

Pikk päev on selja taga ning tänane trenn oli juba päris korralik. Nädalavahetusel lasksin kehakaal korraks järgi ning tänase seisuga olin parimast tulemusest 1 kg kaugusel. Samas eelmise nädala esmaspäevaga on erinevus märgatav ning see on ainult positiivne. Homme trenni ilmselt varahommikul. Tööd peab tegema. Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.veebruar 2016

Töö käib ning vorm läheb järk-järgult paremaks. Midagi endale ette heita ei ole sest võistluseelses programmis hoian jätkuvalt seda lõuatõmbamis-rööbaspuu kurssi. Eks kisun riided seljast ära juba järgmisel nädalal ja saab mingi ülevaate toimuvast. Pildid ka juurde ja puhkama! Olge tublid! :)

post-50-0-94793000-1456435705_thumb.jpg

post-50-0-21077100-1456435712_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust!

Tuleb tunnistada, et olen oma vormi ja kaaluga natuke järgi andnud. selle nädala lõpus on mul kindlasti vormikontroll ning siis saan parema ülevaate toimuvast. Vahelduseks üks huvitav pilt netiavarustest. Tegemist siis uue spordialaga- Fitness Model. Mis teie sellest arvate?

post-50-0-46791900-1456736535_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust!

Tuleb tunnistada, et olen oma vormi ja kaaluga natuke järgi andnud. selle nädala lõpus on mul kindlasti vormikontroll ning siis saan parema ülevaate toimuvast. Vahelduseks üks huvitav pilt netiavarustest. Tegemist siis uue spordialaga- Fitness Model. Mis teie sellest arvate?

attachicon.gifFitness Model.jpg

no nii ja naa see uus ala, annab nö moebrändidele ka võimaluse selles maailmas reklaami teha...

Aga mehed võtku pintsak maha ja tulgu rannafitnessis lavale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no nii ja naa see uus ala, annab nö moebrändidele ka võimaluse selles maailmas reklaami teha...

Aga mehed võtku pintsak maha ja tulgu rannafitnessis lavale :D

Te võtke püksid maha ja klassikas lavale! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Video järgi tundub suht naljanumber. Milleks vaja näidata selja poosi, kui sul pintsak seljas.

Ühesõnaga rannafitness ainult riietega.

Kõik ei ole nii edevad, et palja torsoga lavale minna. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.märts 2016

Tere sõbrad!

Kuidas läheb? Ütlen ausalt- ma ei ole vist peale 1999 aastast peale USA-st tagasitulekut oma elus nii palju tööd rabanud kui praegu. Värsked ideed on nagu tammi tagant valla pääsenud! Samal ajal ka võistlusteks valmistumine ning ausaltöeldes isegi teeb tuju rõõmsaks kui ei ole aegagi söögi peale mõelda. Viimase nädalaga olen gaasi täielikult põhja vajutanud. Kui esmaspäevaks olin kaalunumbreid järgi lasknud ning hommikul oli kehakaal 84,8 kg, siis teisipäeva varavalges oli see number juba 83,8 ning täna siis 82,9 kg. Just praegu käisin kaalu peal ning kaal on täpselt 82,9 nagu hommikul. Jah, kasutan selliseks spurdiks oma vana väljatöötatud meetodit- hommikukaalu piirang. Ehk siis päeva lõpuks peaks kehakaal olema enne magamaminekut täpselt sama palju kui hommikuse kaalumise ajal või vähem. Kusjuures see number ei loe, mida ma pärast trenni näen! Samas mainin ära, et homme keskpäeval on 2016 aasta kaalurekord kindlasti tulemas ja see peab olema alla 81 kg! Vormipilte ka luban kindlasti! Ise olen selja arenguga väga rahul- ka lõuatõmmete koha pealt on areng olnud tormiline ja hea tehnikaga saab teha rohkem tõmbeid ning seljale on see ainult kasulik. Üks väike lisainfo veel- ilmselt astun kevadel lavale teist korda elus (esimene kord oli 1997) Tartu Ülikooli spordiklubi ridades ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.märts 2016

Hommikust!

Kes minu eilset sissekannet lugesid, siis neile teadmiseks, et täna hommikul oli minu kehakaal täpselt 82 kg! Teinekord on vaja teha julma ja kui kuidagi ei lähe, siis kuidagi peab ikka minema. Te ei kujuta ette kui palju olen ma viimasel ajal suhelnud inimestega, kes kurdavad, et nad ei suuda oma kaalu alla saada kuigi on KÕIKE proovinud. Olete-olete kõike proovinud... :rolleyes: Ilmselgelt see tegevus, millega mina tegelen, on paljude jaoks ebainimlik, aga paljud ei ole ilmselt oma elus rahuajal reaalselt näljas olnud kui ei olnud valikuid. Võistlusdieedi oluline osa on minu jaoks just valikud. Ma võin alati kõrvale astuda kui tahan aga nüüd enne EM-i ma ei tee seda kindlasti kui üle poole teekonnast on läbitud! Kui saan kehakaalu homseks alla 80 kg, siis alustan esimest korda elus võistlusdieedi ajal 2 nädalat kreatiinikuuriga, aga see ei ole monohüdraat, vaid teised kreatiinikombod, mis ei seo vett. Pean saama kinnitust, et see lööb minu vormi lopsakamaks ja meele erksamaks. Aega veel on!

Täna käisin hommikul saunas, aga trenni ilmselt 15:00 ajal. Siit peab uus kaalurekord tulema!!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.märts 2016

Väga hull. Totaalselt hull. Ma ei oska rohkem midagi öelda... Esmaspäeva hommikul kaalusin 84,8 kg. Tänane kaalunumber...:

post-50-0-74196800-1457115154_thumb.jpg

Ilma pükste ja telefonita oli see number veel väiksem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kiiresti kaalu langetades lihastest ei karda ilma jääda?

Sellist puhastust oli mul vaja enne kreatiinikuuri algust... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.märts 2016

Tere kõigile!

Aeg muudkui lendab ning erinevalt sügisest olen sellel hooajal oma vormi suhtes väga rahul ja enesekindel. Mis mul arus oli, et sügisel nii lühikese ettevalmistusega lavale ronisin? Jälgin praegu Tartus toimuva jõutõstmise EM ülekannet ning müts maha nende vägevate mehepoegade ees! Ise tegelesin jõutõstmisega 90-datel, aga kuna vasakus põlves olid kükkide ajal valud, pidin tegema enda jaoks olulised valikud ning siiani olen olnud asjade käiguga rahul. Panen paar pilti ka üles. Ühe enda hetkevormis, mis läheb silmnähtavalt paremaks iga päevaga ning teine kindlasti üllatusmehest Keijost, kes astub esimest korda rannafitnessis lavale 09.aprillil Tartus, LELKV-l. Ma olen elus igasuguseid kõhulihaseid näinud, aga ausalt, midabi nii esteetilist mitte. usun, et kui te näete, siis mõistate. Seniks piirdume seljapiltidega.

post-50-0-02866000-1457779950_thumb.jpg Esimese lahinguni umbes 50 päeva

post-50-0-14875000-1457779963_thumb.jpg Sellise vormi taga on teistsugune treening kui enamusel jõusaalimeestel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.märts 2016

 

Paari päevaga jälle natuke teravamaks. Hoian ennast tagasi. Paar pilti ka tegemistest  ;) 

 

post-50-0-36914100-1458063355_thumb.jpg

 

post-50-0-00502500-1458063381_thumb.jpg

 

post-50-0-72727300-1458063408_thumb.jpg

post-50-0-36914100-1458063355_thumb.jpg

post-50-0-00502500-1458063381_thumb.jpg

post-50-0-72727300-1458063408_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×