Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Nonii, dipsivideo on kõvasti laineid löönud ja nüüd komeedina pildile tunginud, on paras aeg omakasupüüdlikult enda teistest hobidest ka kirjutada.

Nagu ikka, käin vabal ajal palju looduses ning teinekord õnnestub ka mõne kala kinni püüda. Viimane kord nägin metsas kitsesid, kobrast ja jäälindu. Mina neid püssiga taga ei aja ning metsaelukatele ka mõjub vend Vähi sealviibimine rahustavalt.

post-50-0-43876300-1449431657_thumb.jpg

Minu mündikogumine oleks ka natuke suurema luubi all. Viimastel nädalatel olen erinevate Fitshop Tartu Kesklinna fännide poolt saanud päris huvitavaid münte niing suured tänud kõigile headele inimestele! :)

post-50-0-71808400-1449431672_thumb.gif post-50-0-82762800-1449431677_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmenda harjutusena sa dipse teed? Ma teen ülakeha päeva lõpus, peale õla, rinna ja seljaharjutusi, lihtsalt, et saaks aimu kas teed esimesena või ka kuskil trenni lõpus - selge, et seal ka mõningane vahe sisse tuleb kas trenni lõpus või alguses sooritatud, kuid ükskõik mis pidi vaadata ei ole just palju mehi, kes sinna üldse midagi külge panevad.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmenda harjutusena sa dipse teed? Ma teen ülakeha päeva lõpus, peale õla, rinna ja seljaharjutusi, lihtsalt, et saaks aimu kas teed esimesena või ka kuskil trenni lõpus - selge, et seal ka mõningane vahe sisse tuleb kas trenni lõpus või alguses sooritatud, kuid ükskõik mis pidi vaadata ei ole just palju mehi, kes sinna üldse midagi külge panevad.... ;)

Eile oli enne seda sooritust stepper, jalad, selja lailihase tõmbed ja pärast seda rööbaspuu. Raske öelda, kas pärast pikemat trenni oleks vähem teinud. Igal juhul peab proovima ning ega minu õpipoiss ka mulle rahu ei anna. Treening on saanud hoopis teistsuguse eesmärgi- ellu jääda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07. detsember 2015

Täna hommikul võtsin kohe härjal sarvist kinni. Varahommikul sai kütuseks energiajoogimaitseline SHOCK sisse võetud, lisaks 2 uut FAST shotti ning päris hullu paugu vajutas. Mis muud kui jõusaali! Trenni alustasime umbes 20-e minutilise stepperiga, pärast seda reie nelipea ning tagaosa ning seejärel althaardes lõuatõmbed! Minu selle hooaja vana rekord oli 5 minuti jooksul 81 kordust! Täna oli plaan ennast ületada ja kui on plaan siis vaja selle kallal vaeva näha. Esimese kahe minutiga tuli 47 lõuatõmmet! Pärast seda jõud ja energia silmnähtavalt raugesid kuid ega me siis püssi põõsasse ei viska! Nii palju sai punnitatud, et ikka 84 kordust tuli ära! Pärast seda oli mitu minutit hingetõmbeaega ning enne väikesest saalist lahkumist tegime mõned hüpped ka:

Eks need hüpped võiksid alati ilusamad olla, aga ei ole sellega eriti tegelenud ning sai märgi maha. Olen ju aastaid mägisuusatamisega tegelenud ning selles suhtes on jalad tugevad! Lisaks 8 aastat bodypumpi kus samuti jalad korralikult vatti said.

Ja siis dipsid... Vaadake ise:

Tuleb tunnistada, et ilmselt see hirmus lõuatõmbemaraton kurnas ikka nii palju ära, et kohe dipse pommitada osutus natuke keerukaks. Sellele vaatamata on oluline murda aukartus sellise raskuse ees ning küll veel harjutame! Ei ole välistatud, et juba homme tulevad uued rekordid! See SHOCK on mingi ulmelisand- mulle meeldib ja soovitan! ;)

Lisaks rööbaspuule tegin ka rinnale lamades surumist ning parim tulemus oli 130 kg x 5. Küll filmime surumist ka kui õige aeg on.

Lõpetuseks kõigile midagi hingele. :wub: Ilusat esmaspäevaõhtut!

Olgu lisatud, et uhke lakaga habetunud härra liikus seal niimoodi pikalt ja kui ta ära ei ole surnud, siis liigub siiani. Halleluuja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitme lisakiloga 5 lõuatõmmet teed, Oled proovinud?

Panen proovikiviks + 55 kg :-)

No seda ei ole proovinud. Üldiselt sellise projekti jaoks peavad olema juba kindlad reeglid: kas abirihmadega või ilma(kõigil ei ole traktoristi sõrmed), kas althaardes või pealthaardes, kui lai haare? Sellist asja ei ole absoluutselt proovinud ja hetkel jälgin tähelepanelikult, kuidas tervis. Eile suutsin enda vasakut rinnakinnitust kergelt venitada. Eelmine kord kui Otiga rinnaltsurumist võidu tegime, siis mingil hetkel ragistasin oma parema õla mitmeks kuuks rivist välja 150-e kiloga. Tahtejõud on meeletu nooremaid Otti ja Renkut raputada, aga vanematel meestel on traumad kerged tulema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.detsember 2015

Tere kõigile, armsad spordisõbrad! Esimese pauguga teile väga oluline teadaanne! 07-31.detsembril 2015 müüakse Fitshopi poodides FAST energiajoogimaitselist SHOCK-i soodushinnaga 20 EUR!!! See on lisand, mis on mulle andnud palju energiat ja jõudu, ning tulemused räägivad enda eest! Hirmus Tarzan on sisse pugenud! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.detsember 2015 Täna oli erakordselt raske trenni teha kui paljud masinad-pingid olid hõivatud ning rahvas lihtsalt istus nendel ja näppisid oma nutiseadmeid. Tallasime stepperit ja leppisime omavahel kokku, et kohe pärast seda kui reie nelipealihase aparaadil lõpetatakse, läheme teeme jalga. Tallasime pikalt... ja ei jõudnudki ära oodata. Kurb. :(

post-50-0-60242500-1449610703_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.detsember 2015 Täna oli erakordselt raske trenni teha kui paljud masinad-pingid olid hõivatud ning rahvas lihtsalt istus nendel ja näppisid oma nutiseadmeid. Tallasime stepperit ja leppisime omavahel kokku, et kohe pärast seda kui reie nelipealihase aparaadil lõpetatakse, läheme teeme jalga. Tallasime pikalt... ja ei jõudnudki ära oodata. Kurb. :(

DSC_0001.JPG

Naine oma telefoniga sobib taustale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No seda ei ole proovinud. Üldiselt sellise projekti jaoks peavad olema juba kindlad reeglid: kas abirihmadega või ilma(kõigil ei ole traktoristi sõrmed), kas althaardes või pealthaardes, kui lai haare? Sellist asja ei ole absoluutselt proovinud ja hetkel jälgin tähelepanelikult, kuidas tervis. Eile suutsin enda vasakut rinnakinnitust kergelt venitada. Eelmine kord kui Otiga rinnaltsurumist võidu tegime, siis mingil hetkel ragistasin oma parema õla mitmeks kuuks rivist välja 150-e kiloga. Tahtejõud on meeletu nooremaid Otti ja Renkut raputada, aga vanematel meestel on traumad kerged tulema. :)

Miks ma seda lihtsalt huvi pärast küsisin, oli see, et meenub, et kui kaalusin 144 kg, siis tõmbasin pealthaardes 5 lõuatõmmed ja kaalu vähenedes tuli alguses iga nädal 1 kordus juurde, aga Ilmselgelt mitte jätkusuutlikult, sest muidu oleksin 95 kilosena tõmmanud ju üle 50 korra :-).

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.detsember 2015

Mõned päevad tagasi tegime õpipoiss Peebuga jala-õla päeval pärast jalapressi ning reie nelipead hantlitega väljaasteid. Ei olnud küll teab mis suur lisaraskus, aga sellest piisas, et juba sama päeva õhtul oli tuharakuhas päris hellalt valus ja nii päris mitu päeva. Selge näide igasuguse vahelduse vajalikusest! Muidu rahulik. Homme algab siis jõuluvanaralli kus pean õhtul kahele lasteaia rühmale jõulutaadiks olema. Eks pisikestega peab väga rahuliku häälega suhtlema sest osad nende seast ei ole elusuuruses jõuluvana näinudki ja ei tahaks esmamuljet rikkuda. Ikka valmistun mõtetes kevadhooajaks. Ehk ongi isegi parem kui pilli juba varakult häälestama hakkan. On mõned olulised momendid, millele ei ole ammu või üldse tähelepanu pööranud. Kulturism on vanade meeste ala ja eks seda vanust on ka juba piisavalt, et veel rohkem seda spordiala tundma õppida- seda nautida. Hetkel libistan Puddingut ning valmistun mõtetes hommikuseks trenniks.

Eks ikka tahaks teha midagi suurt ja huvitavat, aga vasakus õlas on endiselt mingi nurga alt valu sees ning rekordkatseteks peab veel natuke taastuma. Homme olen Fitshop Tartu Kesklinnas 10:00-15:00 ja kui kellelgi on mingeid küsimusi seoses toitumise, treeningute ja taastumise kohta, siis võite läbi tulla. Ok, tõmban otsad kokku ja pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.detsember 2015

Õhtust, vägevad sportlased!

Täna oli mul puhkepäev. Vanem tütrekene oli haige ja jätsime väiksema ka koju ning päev sai sisustatud lapsehoidmisega. Eks teeb kadedaks küll kui keegi räägib, kuidas lapsed vanavanemate juurde saadetakse ja kõik on õnnelikud. Kui vanavanemaid ei ole, siis tuleb ise hakkama saada.

Eile hommikul tegime Peebuga ülivõimsa jalatrenni, lisaks täiesti arvestatav õlatrenn. Jalgadele oleme hakanud tegema lisaks jalapressile ja teistele masinatele väljaasteid lisaraskusega. Kui eelmisel nädalal oli peale sellist projekti tuharaosa ülitundlik, siis seekord valutavad üllatuslikult sääred ja reienelipea. Müstika.

Vasak õlaliiges on kuidagi hell- kardan et ikka nendest rööbaspuu vägitegudest.

Täna oli võimas lisandite päev- HERA80 steviaga, WHEY+, BLOCK, OMEGA3, INTRA ja praegu libistab PUDDINGut. Ah jaa- hommikul tegin proteiinipannkooke. Panen mõned pildid ka üles- üks pilt räägib rohkem kui 1000 sõna!

post-50-0-84190200-1450201784_thumb.jpg Väljaasted aeroobikasaalis, taustaks staarfitnessist Merike Sula surmaeelsed oiged :D

post-50-0-05676900-1450201790_thumb.jpg Jalapress. Päris viisakas masin.

post-50-0-01652300-1450201795_thumb.jpg Staarpastor Peep lammutas ka korralikult. Jalg on tal tugev, aga ülakeha suht naine ja lapsed. :P

post-50-0-56395500-1450201803_thumb.jpg Eile tõi minu mündikogule olulist täiendust hr Tõnu! Suured tänud!

post-50-0-03329400-1450201817_thumb.jpg Tõnu külvati kingituste ja uhke jõulukaardiga üle.

post-50-0-78047700-1450201825_thumb.jpg Parimatest parimad saavad selle aasta jõuludeks sellise uhke kaardi :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.detsember 2015

Leidsin just Postimehest huvitava artikli ülekaalulistest lastest ja tuleb tunnistada, et kahjuks see nii ongi. Veel tänagi perega Lõunakeskuses jalutades nägin päris paljusid endiseid tugevaid spordimehi oma võsukestega jalutamas ning hirmus vaadata, kuidas tublide meeste-naiste lapsed pakatasid lodevusest. Jah, võib ju hakata otsima põhjuseid krt teab millest, aga ilmselgelt on sellise nähtuse suurimaks põhjuseks jabur toidulaud või siis õigemini selle puudumine. Eriti kurvaks teeb ka asjaolu, et meie pingutused siin fitnessi keskkonnas on teinekord nagu vastu tuult laskmine kui meedias promotakse krõpsu ka coca-colat. Lodevat keha toetab teinekord ka poolpehme aju, mis on nutiseadmete poolt nii ära deformeerunud, et paksuke ei saa aru, kus ta on ja kes ta on. Absoluutselt kõik organisatsioonid annavad häirekella, et lõpetage pull ära- see on kadunud põlvkond, aga midagi ei muutu. Kurb.

http://tervis.postimees.ee/3433067/ulekaalulisus-kimbutab-enim-vaesest-perest-parit-lapsi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurb teema tõesti, enda kooliajast mäletan samuti, et koolis olevas puhvetis oligi enamus kraam saiakeste, šokolaadi ja karastusjookide nõol. Isegi, kui kodus on sportlikud ja tervislikud eluviisid au sees, siis kooli ajal ja peale kooli on noor inimene mõjutatav keskkonnast ja sõpradest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurb teema tõesti, enda kooliajast mäletan samuti, et koolis olevas puhvetis oligi enamus kraam saiakeste, šokolaadi ja karastusjookide nõol. Isegi, kui kodus on sportlikud ja tervislikud eluviisid au sees, siis kooli ajal ja peale kooli on noor inimene mõjutatav keskkonnast ja sõpradest.

Just! Kuigi minu 5 ja 3-e aastased tütrekesed ei ole kunagi arvuti lähedalegi saanud ning ei ole ka nutitelefoni käes hoidnud, tean et koolis tuuakse nad kiiresti "maa peale" nii väga kui ma seda ka ei tahaks. Siis hakkavad need lodevad "nutilapsed" meie lapsi valgustama et miks peaks õue minema kui saab suvel ilusa ilmaga arvutis toksida. Pisikesed teevad hetkel mul keset tuba kukerpalle ning seda rõõmustamist jätkub kõigile. Mõistan, et kõik need kukerpallitamised, joonistamised, jooksmised ja laulmised on nende vundamendi rajamine tulevaseks eluks. Ilmselgelt hakkavad lõdvikud neid ka koolitama toitumise koha pealt...Meil kodus ei ole gaseeritud jooke ning põhiliselt tarbitakse mahla ning piima, kartulikrõpse ei ole kumbki oma pika elu jooksul saanud. Tean päris täpselt, et oleme perenaisega selles suunas töötamisega isegi enda tutvusringkonnas ilmselges vähemuses. Suhteliselt tavaline kui läheme kuhugi külla ja seal valitseb majas täielik vaikus, kui mitte arvestada laste arvutimängude toksimise ja kõrpsude närimise heli... Väga paljudele lapsevanematele on nii mugav oma lapsi "kasvatada" :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.detsember 2015

Õhtust!

Sissejuhatuseks selline lõik ühest kirjavahetusest ühe vägeva atleediga:

Istume siin iga aastasel vanemate pulmaaastapäeval ja sinu joonistatud kaart läks just suurele ringile Kõik rahvas vaatab ja arvab mis ja kes pildil on. Õde kes kõigi üllatuseks suure huviga sinu foorumit loeb, seletab siin kõigile lahti mis värk on

Ega väga suurt ülevaadet ei ole, kes siin minu postitusi loevad ja kas üldse loevad, sest üldiselt on tagasiside jäänud väga tagasihoidlikuks.

Tervis.

Midagi väga rõõmsat ei ole öelda. Vasakus õlas on endiselt mingi vastik valu kui kätt tõstan. Vahelduva eduga on vahel valusam ja vahel tagasihoidlikum. Mingi õlaliigeseprobleem millisega ei ole varem kokku puutunud. Aru ma ei saa, mis seal toimub. Eile andis isegi autoroolis tunda. Püüan olla tähelepanelik ja kui järgi ei anna, siis peab ilmselt arsti juurde minema.

Jõulud.

Sellel aastal möödusid jõulud suure töö tähe all. Veel 24-dal olin Fitshopis ning 24-25-26 jõulutaadina laste sõber. Hämmastav, kui erinevad võivad olla erinevate perede jõulukombed, samuti võivad olla väga erinevad ka lapsed. Kurbusega märkasin suurt vahet nende laste vahel, kes enda elu nutisaatanale on müünud ning neid lapsi, kes arvutimaailmast kaugel olid. Ilmselgelt olid need, kes oma elukest internetis ei kuluta, kordades aktiivsemad ning rõõmsamad. Jõuluvanade tagasisidest saaks tegelikult päris korraliku rahvastiku registri kokku panna- kui hull see seis meil lastega tegelikult on ning mis asjaoludel selline olukord üldse võimalik on. Üldiselt läksid jõulud hästi ning jagamise rõõm on kõige suurem rõõm selle hetkeni kuni mõni tropp ei hakka nõudma igasuguseid asju- sellist asja ei kannata.

Märkimata ei saa jätta ka jõuluõhtut, kui mu perenaine saatis mind Kesklinna apteeki nohurohu järele ning Tartu kesklinna apteegi 5-e inimesega järjekord seisis tänaval 45 minutit ning mina jõuluvana kostüümis olin sellel õhtul suurema tähelepanutule all kui Marko Reikop eurovisioonilaulu finaali ajal.

Kulutulena levisid erinevad spekulatsioonid selle kohta, miks jõulutaat seal järjekorras seisab ning mida ta ostma läheb enne Snegurotškatega kohtumist...

Tehti selfisid, väiksemad lugesid luuletust ning elevust oli isegi rohkem kui järgmisel õhtul autopesulas.

Kindlasti märgiks ka oma õpipoisi Peebu väga huvitava jumalateenistuse, mis oli rohkem nagu noortekontsert kus oli kuulsaid hitte ning üleskutse vaadata ennekõike iseendasse. Olgu lisatud, et Peebu Risttee koguduses esines Daniel Levi ning selle mehe esituses kõlas vanakooli hitt "Halleluuja" eriti võimsalt!

post-50-0-95822700-1451251020_thumb.jpg

Emakene Loodus.

Jah, selle aasta detsember on olnud erakordselt soe. Vaatasin netist erinevaid uudiseid ning seal oli ka välja toodud, et metsa all on kukeseeni. 25-dal detsembril läksin siis ise asja uurima ning tuleb nõustuda- mingi kastmejagu kukeseeni oleks isegi kokku saanud.

post-50-0-30235600-1451241908_thumb.jpg

Mets.

Olen natuke kodumetsa pärast murelik. Mingid vennad on osa metsast maha võtnud. Jama kui peaksime hakkama koertega kusagil põllu peal jalutamas käima.

post-50-0-06517000-1451241924_thumb.jpg

Mündid.

Rahvas teab, kuidas vend Vähile rõõmu teha. Just eile sain endale uued Läti ja Leedu juubelieurod. Eesti müntidega läheb veel ilmselt aega. Eesti panga suhtes oleksin üldse kriitiline- arvestades kui palju on maailmas mündikogujaid, võiks ka meie riik rohkem juubelimünte ringlusesse lasta.

post-50-0-53492900-1451241932_thumb.jpg

Mis siis ikka. Tõmban otsad kokku ning hakkan koertega jälle metsa liikuma. Varahommikul Peebuga trenni- jalad ja õlad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et huvitavad saemehed on seal toimetanud, kõik saematerjal on metsa alla ligunema jäetud suvaliselt.

Ei usu- see on korralik puu ja ilmselt tassivad ikka peagi minema. Keegi ei tea, kas võetakse terve mets maha :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

31.detsember 2015

Viimane kord kirjutan blogisse aastanumbriks 2015. Tagant järgi mõeldes tundub nii irooniline kui lähikondlased soovisid "Head uut aastat!" Tuleb tunnistada, et hullemat aastat ei osanud ettegi kujutada. Selle sisse jäi palju dramaatikat- ema rasked tervisehädad, kahe koerte pesakonna kutsikate suur kaotus, kus hukkus tervelt 5 kutsikat! Lisaks parima sõbra ootamatu kopsuprobleem mitme raske operatsiooniga, lisaks sisuliselt terve elukorralduse täielik muutumine nüüdseks ilmselgest mugavustsoonist pea ees tulle...Eks see raskustaluvus on igal inimesel erinev, aga selliseid katsumusi ei sooviks isegi vaenlasele. Väga mitmed olulisi otsused pean langetama enda jaoks just 2015 aasta tegemiste põhjal, Siiani ootan huviga 2015 aasta euroopa meistrivõistluste dopingutulemusi mida ei ole kuidagi välja pandud. Kui neid ei saabugi, on ju kevadel jälle samad vinnilised kollid platsis ning kuidagi ei tahaks minimopeediga bikede vastu minna. Teine murettekitav probleem on minu vasak õlg. Sellist probleemi ei ole mul kunagi olnud, kus ei saa teinekord isegi riideid selga panna. Saalis lubab treenida vahelduva eduga. Midagi tegemata ei jää, aga kunagi ei tea, kas saan lamades surumist teha või mitte, samuti rööbaspuu, samuti õla surumist. Selja tegemisel ei tunne midagi. Vast annab ikka järgi. Kevadel tahaks kindlasti lavale minna ning pesta maha 2015 aasta 3 kehvapoolset võistlustulemust...ok EKV läks suhteliselt hästi aga ikkagi.

Kokkuvõttes võib öelda, et mis ei tapa-teeb tugevaks. Kõik aastad ei saagi olla ühesugused. Eks on endalgi olnud ju väga häid aastaid ja õnn on teinekord meie endi kätes! Järgmise aasta jaoks on mul plaan- teha kõike paremini! Peksame laiskuseussi lodevast ihust välja ning reipalt edasi!

Armsad sõbrad!

Soovin teile uuel aastal palju kordaminekuid! Soovin, et teie kõrval oleksid inimesed, kes teid mõistaksid ja toetaksid heas ja halvas... Soovin teile tuult tiibadesse kõikides teie ettevõtmistes! Pidage vastu!

:)

post-50-0-21622500-1451585415_thumb.jpg Mai 2015 Hispaania, Santa Susanna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.jaanuar 2016

Tere kõigile! Uue aasta uue hooga. Mina olen endale korduvalt liigset laiskust ette heitnud kuigi samas saan öelda, et mul ei ole kunagi igav- lihtsalt suunan oma energia valedele asjadele teinekord. Andsin endale ka uusaastalubaduse- olla sellel aastal oluliselt virgem igas valdkonnas ja küll tulevad ka kõik muud asjad sellise mõttekäiguga kaasa. Hakkan vaikselt kevadhooajaks valmistuma ning loodan et õlatrauma ka vaikselt kahaneb. Täna ongi natuke parem. Juba homme hommikul on meil õpipoiss Peebuga jala- ning õlatrenn. Võimalusel kajastame selle ürituse ka üle pika aja fotodele huvilistele uurimiseks. Homme teen selle aasta esimese kontrollkaalumise. Toidulaud jääb veel võrdlemisi mitmekülgseks, aga sellise ajaviitesöömise unustame ära eksole.

Uuel aastal püüan ka rahvast rohkem oma kalapüügist ning mündikogumisest valgustada- Eestis on ju umbes 300 000 harrastuskalameest ning juubelieurosid kogub vist terve rahvas kui arvestada, et välismaal on iga 10-s 2-e eurone münt juubeliraha, aga Eestis on see number statistiliselt ringluses ehk iga 500-s.

Need teised hobid on lihtsalt heaks vahelduseks verele, higile ja pisaratele ning ühest uhkest kulturismimedalist tunnen ma täpselt sama suurt rõõmu nagu 5-e kilose haugi paati sikutamisest või peotäiest põnevatest müntidest kuskilt eksootiliselt reisilt.

Ok, vaatan natuke veel vana kooli James Bondi filmi ning libistan õhtuse Puddingu sisse. Püüan hommikul enne trenni SHOCK-i mitte unustada ja pärast trenni siis juba rikkalikum lisandite nimekiri. Kõik trenni!

Lõpetuseks ka üks põnev joonistus 90-date kulturismist kui võistlejad olid teinekord rohelised, punased, kollased, valged jne :D

https://www.facebook.com/fitshopkesklinna/photos/a.960837263959147.1073741835.960125887363618/1007445149298358/?type=3&theater

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.jaanuar 2016

Tere sõbrad!

Nagu lubatud, hakkan oma tegemistest rohkem kirjutama. Varahommikul tegime õpipoisiga päris võimsa treeningu ning sellest sai jäädvustatud ka korralik pildiseeria koos omapoolsete kommentaaridega:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1007785245931015.1073741855.960125887363618&type=3

Kehakaal oli pärast trenni 86,3 kg ning tore oleks kui see lähima kuu aja jooksul seal 84-85 kg peal püsiks. Lisanditest läksid täna teele OMEGA3, RECOVERY, SHOCK, PROTEIN SMOOTHIE ning HERA80 steviaga.

Euromüntide kollektsiooni sain uue juubelimündi ning üldse oli päris põnev päev. Päeva lõpus tegin ka natuke kunsti ning see teema hakkas mind täitsa huvitama. Varsti ilmselt jälle midagi põnevat. Mis siis ikka. Kui on mingeid küsimusi, siis andke tuld. Homme olen terve päeva Tartu Kesklinna Fitshopis ja juhatan vägesid. Tuleb tunnistada, et täna käis poes päris palju huvilisi ning rõõmu teeb asjaolu, et inimesed teavad ja tunnevad toidulisandeid ning paljudel on ka välja kujunenud oma lemmikud. Samas soovitan alati lisaks oma lemmikutele proovida ka uusi maitseid- nende seas võib olla palju meeldivaid üllatusi ;)

Muscletrallid:

https://www.facebook.com/fitshopkesklinna/photos/a.960837263959147.1073741835.960125887363618/1007991079243765/?type=3&theater

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.jaanuar 2016

Tere kõigile! Nagu viimastel päevadel juba välja on kujunenud, oli ka tänane päev üsna sisutihe. Kohe päeva alguses tegin korraliku rinna ja biitsatrenni ning sellest panin ka facebookis välja jälle väga korraliku pildigalerii. See oleks ka heaks spikriks nendele, kes on samuti lihasgrupid kolmeks jaotanud. Kehakaal oli peale varahommikust trenni 85,6 kg ja see on juba päris inimlik number. Toidulisanditest läksid sisekosmosesse SHOCK, BCAA, EAA, RECOVERY, OMEGA3 ja PUDDING. Ehk lähiajal kirjutan lisanditest natuke pikemalt. Ok, uneasendisse sest homme jälle pikk päev! Pidage vastu!

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.jaanuar 2016

Tere sõbrad!

Kui ise enda tegemistest ei kirjuta, siis ei tee seda ju keegi teine ka minu eest! Esimese pauguga vajutan kohe enda jaoks pommuudise: kehakaal oli pärast õhtust trenni täpselt 85 kg! Ok, tunnistan, et viimasel ajal on palju pingeid, aga isegi ilma erilise pingutuseta on selline kehakaal minu jaoks ühte pidi rõõmustav, aga teist pidi murettekitav. Loodan et nii suurt kaalulangust enam ei tule- mul on kehakaalu vaja selleks, et suuremate raskustega treenida ning oleks ka rohkem energiat! Trennis ei olnud täna võimalik pilte teha, sest Peep tegi oma trenni varem ära ning mingeid suvalisi jorsse ei hakka ju paluma iga natukese aja pärast pildistama. Kes asjast midagi ei tea, määravad üsna kiiresti sinu seksuaalse orientatsiooni ja isikuomadused peale sellist edevat pildistamist. Täna treenisin selga ja tricepseid ning loodetavasti peagi tuleb ka nende lihasgruppide treenimise kohta võimas galerii. Lisanditest ei saa üle ega ümber! Tänased lemmikud olid WHEY3, BLOCK, HYDRO WHEY, OMEGA3, SHOCK, RECOVERY ja BCAA.

Eraldi äramärkimist väärib kohtumine Saaremaa vägeva atleediga hr Tammega! Ma ei tea, minust ta Tartu Kesklinna MyFitnessi saali lammutama jäi- ei ole kindel, et mul enam homme kuhugi trenni minna on. :rolleyes:

Selline mees- kroonimata Mister Saaremaa hr Tamm:

https://www.facebook.com/fitshopkesklinna/photos/a.964140880295452.1073741837.960125887363618/1008969049145968/?type=3&theater

Natuke näputööd ka :P :

post-50-0-74501200-1452115707_thumb.jpg

Originaalpilt oli selline:

post-50-0-39464300-1452115735_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×