Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Haha... saadan mõne kaine venna ka, ole rahulik. :D

PS! Järgmine kord tee pilte ka, siis ma ka tean oma sõpru. :P

See tundub nii võimatu. Kõikuvaid modelle on raske pildile jäädvustada- head portreed siit naguniii ei tule! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.oktoober 2015

Pean tunnistama, minu selg on üle pika aja päris valus. Täna hommikul oli kõik ok, aga nüüd päeva peale on valusaks läinud. Olen võtnud eesmärgiks seljale suuremat koormust anda ning lisaks igapäevasele 3-4 seljaharjutusele hakkan nüüd jõusaalitrenni lõpetama just lõuatõmmetega. Kehakaal oli hommikul pärast trenni 200 grammi suurem kui eile ehk siis 84,5 kg, aga tuleb tunnistada et täna ei olnud trennis ka piisavalt palav. Homme hommikul teen ühe korralikuma higistamise ja usun et tuleb -84 kg ära! Vormiga võiks juba vaikselt randa sättida. ;) Pean tunnistama, et käisin täna pool päeva kalal ja ega mul seal väga süüa ei olnud. Haug rabas nagu hullumeelne kuigi minu sõber hr Kalamees korduvalt kinnitas, et idatuulega ei ole üldse mõtetki peale minna. Homme keerab tuul pikaks ajaks põhja ning siis tasuks tagasi hoida kalastamisega.

Tagasitulles läksid lisandid nagu mutiauku: INTRA, WHEY+, BLOCK ning BCAA. Kui järvel ikka külm hakkab, siis sooja sees püsimiseks peab rohkem kaloreid kulutama. Ok, ma viimastest päevadest panen paar pilti ka üles:

post-50-0-65917200-1444153660_thumb.jpg Ma olen Nissanite koha pealt ehk natuke kaugeltkandimees, aga TIIDA on minu jaoks midagi uut.

post-50-0-53567700-1444153634_thumb.jpg Üleeile, 04. oktoober 2015. Haage metsas saab juba maasikaid. Jaanipäev ei ole enam kaugel!

post-50-0-30451700-1444153608_thumb.jpg Kunstikoooli vana kursavend tegi sellise skulptuuri. Selle võiks järgmistel Lõuna-Eesti Karikavõistlustel absoluutsele esimesele atleedile üle anda :P

post-50-0-65613100-1444153843_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BOOST MÖLL!!!

07.oktoober 2015 Täna tulid oma kaubaga välja BOOST noor meeskond, kes pakub Fitshop Kesklinna poe ees linnarahvale erinevaid smoothiesid. Olgu lisatud, et valguboostis on kasutatud meile armsaks saanud FAST proteiinilisandit HERA80! Degusteerimine kestab 17-19:00! Tulge proovima! :)

post-50-0-14850900-1444228620_thumb.jpg

post-50-0-93852900-1444228628_thumb.jpg

post-50-0-10695400-1444228640_thumb.jpg

post-50-0-83372100-1444228648_thumb.jpg

post-50-0-98013200-1444228657_thumb.jpg Noored pealinna degusteerimise korraldajad on meeldivalt üllatunud, et Tartus nii palju rahvast degusteerimisest osa võtab. Juba telliti degusteerimiseks uut arsenali ridade täienduseks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliste meestega pean koostööd tegema :D

post-50-0-74235400-1444248362_thumb.jpg

Siinkohal oluline vahemärkus: Tegemist on vendadega, mitte ühegi teise Aloga ega Ivoga!!!! Minu tutvusringkonnas on mitmeid Ivosid ja üks Ivo tundis ennast seda pilti vaadates puudutatuna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.oktoober 2015

Hommikust, armas rahvas!

Ma hetkel tegutsen Fitshop Kesklinnas ning tuleb tunnistada, et olen maha pidanud juba 3 vägevat loengut spordist, pagulastest ja muudel erinevatel teemadel. Umbes kella 12:00 ajal lähen trenni ja mind asendab poes Darola Kruusik kuni kella 20:00-ni. Eilne perenaise sünnipäev andis minu ilusakssaamise projektile tugeva tagasilöögi, aga usun et täna õhtuks on kõik jälle ok!

Trennis on kindel plaan ennast ületada. Eilsest trennist paari sõnaga nii palju et andsime suuremat koormust rinnale- 5 erinevat harjutust. Täna koondaks rohkem jõudu ja energiat kätele. Püüame nüüd võimalusel suures universaaltreeningus iga päev eraldi välja tuua mõne lihasgrupi lihtsalt vahelduseks. rutiini vältimiseks otsime alati võimalusi kasvõi 2-3 uut harjutust programmi sisse tuua. Toidulisanditest täna FAST INTRA, SHOCK ja RECOVERY.

Eile käisid siit läbi Nõo staabist hr Merisalu poolt saadetud jüngrid eesmärgiga tõestada, et Nõos tegutseb ka kaineid ja viisakaid poisse. Selle tõestuseks tegin nooratleetidest ka pilti ning usun et nende suur juht ja õpetaja Sarge magab täna naeratusega näol ja käed teki peal :P

post-50-0-56587300-1444293221_thumb.jpg Nõo Staabist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul käib ikka korralik möll seal!

Kellel see eile sünnipäev oli? Kristil?

Jah, eile oli perenaisel tagasihoidlik sünnipäev. Nõo staarid tantsisid ja laulsid hällilapsele! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna lükkasime facebookis kunstihuvilistele spordisõpradele üles ka uue vägeva NEBBIA riiete piltide võistluse. Vaadake kindlasti seda teemat:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.969114949798045.1073741840.960125887363618&type=3&uploaded=7

post-50-0-97572500-1444323026_thumb.jpg

post-50-0-14848600-1444323010_thumb.jpg

post-50-0-51030200-1444323034_thumb.jpg

post-50-0-47429300-1444323041_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled sündinud Nebbia modelliks!

Ema tahtis mulle Neby nimeks panna, aga isa ütles, et Imre on ka ilus nimi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on mingi filmitrikk! Ma olen vähemalt sama ilus kui vähk ja raskem aga pildid ei tulnud pooltki nii head!

Oleme ausad- ilu ei ole siin grammigi ning minu pisitütrel on ka pampersid teinekord ikka pääris rasked :P

post-50-0-22447600-1444335261_thumb.jpg

Samas ülesanne täidetud ning NEBBIA pildid olemas! Tubli poiss!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toon selle teema siin veel esile- kes siia hiljem satuvad, nee ilmselt ei saa arugi, millest jutt käib :rolleyes:

Täna lükkasime facebookis kunstihuvilistele spordisõpradele üles ka uue vägeva NEBBIA riiete piltide võistluse. Vaadake kindlasti seda teemat:

https://www.facebook...pe=3&uploaded=7

post-50-0-09976100-1444335439_thumb.jpg

post-50-0-58086300-1444335427_thumb.jpg

post-50-0-74993000-1444335452_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reede, 09.oktoober 2015

Viimnepäev.

Täna varahommikul ärkasin kl 06:30 ajal ilmselge plaaniga teha kõik endast olenev, et saaksin kehakaalu hiljemalt 09:50-ks -84 kg-le. Ärgates oli kerge pettumus sest kodukaal näitas 85,8 kg. Sellele vaatamata hoidsin meele erksana ning püssi põõsasse ei visanud. Sissejuhatuseks võtsin enne sõitma asumist sisse FAST WEIGHT LOSER. See on päris korralik rasvapõletaja ning vähendab korralikult söögi-isu ning paneb veed jooksma. Soovitan kindlasti! Trenni jõudsin umbes 07:45 ajal ning seekord oli minu spordikostüümiks Rootsi sõjaväe soe pesu, selle peal pikad dressid, lisaks pikkade varrukatega spordisärk ning selle peal omakorda kapuutsiga paks GASP dressipluus. Sissejuhatuseks andsin stepperil tuld üle 20 minuti ning see võttis esimesed mahlad välja. Juba siis oli kange kiusatus natukene juua sest teinekord aitab vee joomine veel paremini mahlad jooksma, aga samas arvestades et keha oli sellel hetkel päris tühi oleksin ilmselt ennast jooma unustanudki ning oodatud tulemusteni ei oleks jõudnud. Ok, peale stepperit asusime õpipoiss Peebuga tuld andma ning esimesena võtsime ette jalad- 3 harjutust jalgadele, 1 harjutus säärtele. Pärast jalgu selg, rind, käed, õlad ja siis veel terve suur hunnik lõuatõmbeid ning kõhulihase harjutused. Higi voolas ojadena ning kurk kuivas, aga vana kooli mehed ei jäta jonni. Lõpetuseks veel väike saun ning siis saabus tõe hetk. Läksin kaalule ja kaal näitas üllatuslikult 83,3 kg! Sellise vormi ja kaaluga võiks juba Tallinnasse Stroomi randa minna kuldhammastega vene prouadele rõõmu tegema ja karvased härrad kommenteerivad õlleuimas kõva häälega et: "Steroidõ". Sellepärast ma Stromkale enam ei lähegi.

Igal juhul midagi on toimumas aga esmalt pean leidma mõned olulised vastused ise enda tegemistes. Mul on nüüd rohkem aega analüüsida. Võimalik, et kulturismi seisukohalt on isegi hea, et ma enam bodypumpi ei anna- lihas saab rohkem puhata. Lisaks on minu jõusaalitreeningutesse ilmunud terve rida täiesti uusi masinaid ja harjutusi. Lihast peab üllatama kogu aeg. Hea küll sõbrad, ma limpsin nüüd natuke mett. Väike pilt ka minu tänasest hommikusest menüüst:

post-50-0-53846100-1444382770_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kavatsed 31. oktoobril lavale tulla?

Ei kinnita ja ei lükka ka ümber. Kui tulen siis kindlasti mitte nii lameda ja kuivikuna nagu kevadel. Otsustamiseks on veel palju aega. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis harjutusi jalale teed? Mitu harjutust seljale, rinnale, kätele ja õlgadele?

Mitu x nädalas teed kogu keha läbi? Kas kõik trennid sellised?

Muudetud kasutaja breakdown poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis harjutusi jalale teed? Mitu harjutust seljale, rinnale, kätele ja õlgadele?

Mitu x nädalas teed kogu keha läbi? Kas kõik trennid sellised?

Tere härra! :)

Kõik trennid on universaaltreeningud hetkel. harjutusi on raske välja tuua, sest uues saalis on palju erinevaid masinaid ning iga päev teeme midagi uut. Vigastuste vältimiseks eelistan näiteks rinnalihase surumist teha erinevatel surumismasinatel jne. Hetkel treenin võimalusel iga päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturismihuvilisi tuleb ustest ja akendest!

DJ-de raskekahurvägi Fitshop Kesklinnas! Mehed ei ajanud uksed sassi samas majas asuva vanurite ööklubiga "Maasikas", vaid nooremad mehed tõid staardiskori hr Hurda atleetikakonsultatsioonile. Jagati vimpleid, prooviti smoothiet ning räägiti spordijuttu! Pidage vastu, sõbrad!

Siinkohal väike palve- ärge pommitage mind jõusaali ja toitumisküsimustega postkastides, vaid võimalusel tulge ikka ise kohale!

post-50-0-23864200-1444393021_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Puhtalt uudishimust sooviksin tead miks manipuleereid kehakaaluga niiviisi vee arvelt? Päeva lõpuks on see vesi enamus kehas tagasi ning kaalunr sama? Ei ?

Aga ei, aga ei! :P

Minul praegusel hetkel käsil hommikuse kaalu taktika. See tähendab, et pean õhtul olema samas kaalus mis hommikul või vähem. teatavasti öö jooksul võtame teinekord maha kuni 1 kg, siis nii see kaal kukub päris palju. Üldiselt usun siiralt, et tänase hommikuse ja õhtuse kaalu vahe jääb ikkagi üle 1 kg. Väike pilt ka juurde tänasest poseerimisest. Kindlalt võistlustele minevate noorte meestega kannatab siin isegi kriitikat. Muidugi on minu ihu veel enda kohta väga vedel, aga ma luban ennast parandada ;)

post-50-0-56286400-1444403422_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu täna õhtuks juba Eedeni keskuses kuulda oli, on tänasel päeval toimunud Kesklinna Fitshopis 2 Happy Hour-it (hetkel käib teine HH 18:00-20:00), kus pakutakse spordisõpradele 1 euroga FITBAR batoone. Muide, ka praegu on need sellise hinnaga täitsa saadaval ning sellele pakkumisele on reageerinud terve rida vägevaid staare üle maailma. Nende seas muusikakuulsuseid, arste, õpetajaid, direktorieid, teadlaseid, riigikogu liikmeid, sportlaseid ja invasportlaseid. Ühe sellise mehe tooks ka eraldi välja. Härra vastutab Nõos toimuva eest, kordineerib Nõo staabi liikumist, saadab teele agente ning spetsialiste. Loomulikult on see mõjuvõimas mees hr Taavi Merisalu, ehk Sarge.Selline mees:

post-50-0-49537900-1444404483_thumb.jpg

post-50-0-29667800-1444404495_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-50-0-56668900-1443469117.jpg

Mis sellest pildimängust sai? Kes siis võitjaks osutus?

Ja minu kommentaar siin foorumis siis arvesse ei läinudki?

Pidime selle kampaania ootamatult erinevatel põhjustel pooleli jätma. Eks jälgi liikumist kui mingisugust põnevat mängu jälle üles riputatakse. Äkki saad NEBBIA mängust osa võtta? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×