Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Samas on paljudel suhtumine, et jäädes suurel tiitlivõistlusel isegi teiseks, tähendab, et oled lihtsalt esimene kaotaja ning kedagi ei huvita, et see on justkui kõva sõna. Ajalugu mäletab võitjaid. Ehk parem olla konnatiigis valitseja, kui ookeanis kaotaja. Rääkimata siis sellest, kui kuskil finaalikohtade piiri peal tiksuda.

Siin lähevad kindlasti paljude arvamused lahku, sest eks kõik sõltub ju inimesest. Nii sellest, mida keegi väärtustab, kui ka sellest, mida selle nö. väärtusega soovitakse peale hakata. Mõnes mõttes on konnatiigi tasandil absoluutse tiitliga rohkem ette võtta, kui MM'i finaalikohaga. Objektiivselt ma ei usu, et keegi vastu vaideks suurvõistluste finaalikohtade väärtuse üle. Ilmselgelt on sellised saavutused võimsamad, kui paari kohaliku tüübi võitmine. Kuid subjektiivselt, sõltuvalt kontekstist, võib aga kohalikud tiitlid tunduvalt rohkem kullakarva minna.

Ma ise ei oska veel seisukohta võtta, kuid eks ühte ja teist on ka mulle kõrva hakanud neil teemadel. :)

Ma südamest loodan, et sa kunagi ka suurvõistlustele pääsed ning tahaks sinu seisukohtasid uuesti kuulda kui oled teinekord ligi 30-st mehest tasavägises lahingus kuue parema hulka tõusnud ning järgmisel päeval algab kõik otsast peale. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui medalit ikka ei tule,on finaali koht tühipaljas statistika. Loomulikult konkurentsi mõttes on välisvõistlused tasemelt 10 korda kõvemad, sest koos on riikide parimad. Arvestades veel asjaolu, et kulturism on kõrvalvooõu ala.Ala seisukohalt on kodused võistlused olulisemad, kuna saad näidata inimestele ja kogukonnale, millega sa tegeled ja pusid siin aastaid. Sa võid ju ise kujutada ette, et oled ilgelt kõva mees, maailma 5 või kuues aga kui ikka lähikondlased ei saa aru milles see väljendub ja puudub käegakatsutav võrdlus kodupubliku ees, siis ei koti see kedagi. Sama,hästi ma võin öelda, et olen kiikingus maailma kuue parima seas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui medalit ikka ei tule,on finaali koht tühipaljas statistika. Loomulikult konkurentsi mõttes on välisvõistlused tasemelt 10 korda kõvemad, sest koos on riikide parimad. Arvestades veel asjaolu, et kulturism on kõrvalvooõu ala.Ala seisukohalt on kodused võistlused olulisemad, kuna saad näidata inimestele ja kogukonnale, millega sa tegeled ja pusid siin aastaid. Sa võid ju ise kujutada ette, et oled ilgelt kõva mees, maailma 5 või kuues aga kui ikka lähikondlased ei saa aru milles see väljendub ja puudub käegakatsutav võrdlus kodupubliku ees, siis ei koti see kedagi. Sama,hästi ma võin öelda, et olen kiikingus maailma kuue parima seas.

Nõokad on indiacas maailma kolmandad, btw. :) MM toimus Nõos ja esindatud olid kõik maailma riigid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma südamest loodan, et sa kunagi ka suurvõistlustele pääsed ning tahaks sinu seisukohtasid uuesti kuulda kui oled teinekord ligi 30-st mehest tasavägises lahingus kuue parema hulka tõusnud ning järgmisel päeval algab kõik otsast peale. :rolleyes:

No loodame, et kunagi võib teoks saada. :)

Teema ise on huvitav nende tiitlite ja kohtade suhtes. Eks peabki täheldama erinevate vaatevinklite olemasolu. Kes vaatab asja objektiivselt ning hindab saavutuse väärtust puhtalt selle järgi palju vaeva panustati, kes hindab konkurentsi, kes saavutuste väärtust praktilise aplikatsiooni suhtes, kelle jaoks on tähtsam maailma nägemine või lihtsalt enda arendamine, kus otsene tulemus ei omagi tähtsust kuni ise rahul ollakse jne.

Kujutan ette, et sportlased võivad siinkohal mitud moodi jaguneda, mis on samas ju tore. Maailm ongi huvitavam, kui inimestel on erinevad motivatsioonid millegiga tegelemiseks ja erinevad väärtushinnangud. Hoiab elu huvitavana. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja Imre ei maksa hakata rääkima konnatiigist, erinevate spordialade võrdluses ongi kulturism konnatiik. Kui sul ikka vigur suusatamises keegi medaliga koju ei tule siis sellest ei tea keegi midagi :-D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilgelt kõva maailma viies või kuues(noh 2 x euroopa ja 1 x maailma kolmas ka, aga vahet pole) mees soovib kindlasti ka teiste arvamust kuulda- mitte ainult nende oma, kes ilmselt kodus juba oma lähikondlasele konnatiigi tšempioni medalit kaela riputavad. Kardan et Ott ei näegi seda teemat kui Eesti ABS Karikavõidu ülistajad selle teema siin ülejäänud euroopat ja maailma usinasti täis teevad. Ikka loodan sellel teemal ka Oti elavat arutelu aga mees on vist kahjuks eemal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustuseks,pole publikut pole ka spordiala, võiksid ju ise end ka peeglist võrrelda, tehakse küll enda pärast, aga sport on show ja see kuulub rahvale Teiseks võid maailmas kõva olla aga huvitav, kui kõik on nii staarid, mis alustel sa EM näiteks pääsed ? Ja kui sa reaalselt kõrval ei seisa, kas ikka lähevad ja saavutavad EM i kohti meie parimad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja Imre ei maksa hakata rääkima konnatiigist, erinevate spordialade võrdluses ongi kulturism konnatiik. Kui sul ikka vigur suusatamises keegi medaliga koju ei tule siis sellest ei tea keegi midagi :-D

No vigursuusatamine on varsti potensiaalne uus eesti rahvussport tänu noorele Kelly Sildaru'le, kes juba praegustele osadele kõvadele tegijatele tuule alla teeb ja ainult tänu oma noorusele veel Sotsi olümpiale ei kvalifitseerund

http://www.ohtuleht.ee/560785/euronews-kuulutab-eesti-tudruk-on-teel-2018-aasta-olumpiakulla-suunas

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Välja peaks minema meie parimad ja mitte kunagi näidatud tulemuste põhjal vaot ikka viimase hooaka põjal.Ja kui Ekv jääb hiljaks, siis tuleb katsevõistlused korraldada varem. Mis signaali me saadame ala huvilistele,kui väljapääsuks välisvõistlusyele ei piisa aasta reitingus parim olemisest.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja Imre, jutt ei käi sinu tulemustes, vaid sellistest kohtadest ja tulemustest üldiselt. Ja selles osas, kuidas keegi isiklikult oma kohti ja võite määratleb on igaühe oma asi. See on minu arvamus asjast.

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, mina austan sinu arvamust ja seisukohta sel teemal (kes milliseid kohti tähtsaks peab), räägin puhtalt oma mõtetest tunnetest, halvustamata kellegi saavutusi, tulemusi või kohti.

Miks sa selle teema inetult ja põhjendamatult teravaks ajad???

"Ilgelt kõva maailma viies või kuues (noh 2 x euroopa ja 1 x maailma kolmas ka, aga vahet pole) mees soovib kindlasti ka teiste arvamust kuulda - mitte ainult nende oma, kes ilmselt kodus juba oma lähikondlasele konnatiigi tšempioni medalit kaela riputavad. Kardan et Ott ei näegi seda teemat kui Eesti ABS Karikavõidu ülistajad selle teema siin ülejäänud euroopat ja maailma usinasti täis teevad. Ikka loodan sellel teemal ka Oti elavat arutelu aga mees on vist kahjuks eemal."

No milleks selline teravmeelitsemine??? Kes riputab kellele medalit kaela???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Välja peaks minema meie parimad ja mitte kunagi näidatud tulemuste põhjal vaot ikka viimase hooaka põjal.Ja kui Ekv jääb hiljaks, siis tuleb katsevõistlused korraldada varem. Mis signaali me saadame ala huvilistele,kui väljapääsuks välisvõistlusyele ei piisa aasta reitingus parim olemisest.

Kui vennad Rückenbergid nii väga tahavad, siis tulen välja, aga ainult selleks et enne suurvõistlust käe valgeks saaks. Võib-olla ei olegi paha otsus. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, mina austan sinu arvamust ja seisukohta sel teemal (kes milliseid kohti tähtsaks peab), ma ei saa lihtsalt sellest aru, räägin puhtalt oma mõtetest tunnetest, halvustamata kellegi saavutusi, tulemusi või kohti.

Miks sa selle teema inetult ja põhjendamatult teravaks ajad???

"Ilgelt kõva maailma viies või kuues (noh 2 x euroopa ja 1 x maailma kolmas ka, aga vahet pole) mees soovib kindlasti ka teiste arvamust kuulda - mitte ainult nende oma, kes ilmselt kodus juba oma lähikondlasele konnatiigi tšempioni medalit kaela riputavad. Kardan et Ott ei näegi seda teemat kui Eesti ABS Karikavõidu ülistajad selle teema siin ülejäänud euroopat ja maailma usinasti täis teevad. Ikka loodan sellel teemal ka Oti elavat arutelu aga mees on vist kahjuks eemal."

No milleks selline teravmeelitsemine??? Kes riputab kellele medalit kaela???

Ma ei aja seda teemat põhjendamatult suureks, vaid olen sellel teemal arutlenud viimase 24 tunni jooksul paljude kulturismisõpradega ning leidsin, et see teema on huvitav ja vajalik. Igal juhul tulen ilmselt ikka Eesti KV-l välja, aga viimase otsuse langetan viimasel registreerimispäeval. Iga asi on millekski hea ning selle arutelu tulemusena võidab ju ainult Eesti kulturism! Peace!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.aprill 2014

Jälle uus päev vägevalt käimas ning iga päev täis üllatusi! Täna varahommikul sain emalt USA-st paki ning minu natuke tagasihoidlik esivanem suutis mind tõeliselt üllatada- lisaks kalapüügi tarbeks saadetud ülivajalikule lambile saatis ta mulle ka Everlast thermodressid. Selline kostüüm, mis vett läbi ei lase ning on mõeldud ennekõike võitluskunstide sportlastele kaalu langetamiseks ja vee väljaajamiseks. Täna püüan neid dresse ka katsetada, aga juba ette on suured lootused. kehakaal kukub ilusti ning iga päevaga tuleb jälle mõni triibukene-soonekene juurde. Üks on selge- minu vormi dikteerib ainult ja ainult kehakaal. Kui veel 2-3 kg alla saada, siis peaks olema kõik ok ning ruumi kergeks laadimisekski. Huviga ootan esmaspäeva õhtut- siis selgub, kas vorm on piisavalt hea, et ka Eesti KV-l väärikalt esineda. :rolleyes: Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.aprill 2014

Täna siis tegin vahepildistamised ja väike võrdlus ka. Kahtlane, ei kujuta hästi ette, kas jõuaksin kahe järgmise nädalaga EKV vormi. Esmaspäeval otsustan.

07.märts 2014 VS 11.aprill 2014

post-50-0-40199400-1397230038_thumb.jpg post-50-0-24562800-1397230046_thumb.jpg

post-50-0-08442000-1397230052_thumb.jpg post-50-0-46556100-1397230058_thumb.jpg

post-50-0-11442400-1397230065_thumb.jpg post-50-0-65724400-1397230072_thumb.jpg

post-50-0-97930500-1397230078_thumb.jpg post-50-0-07802100-1397230087_thumb.jpg

post-50-0-50823400-1397230097_thumb.jpg post-50-0-27083500-1397230106_thumb.jpg

post-50-0-76272600-1397230112_thumb.jpg post-50-0-67221200-1397230120_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ulmeline mees. Käib sul selle vormi tegemine ikka kiirelt. :D

Teistel meestel on näod kottis ning nutumaik suus karmi dieeditamise peale ning sa tuled ja nii möödaminnes teed paar naerusuist pilti vormist millega kannatab vaat-et kohe lavale minna. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ulmeline mees. Käib sul selle vormi tegemine ikka kiirelt. :D

Teistel meestel on näod kottis ning nutumaik suus karmi dieeditamise peale ning sa tuled ja nii möödaminnes teed paar naerusuist pilti vormist millega kannatab vaat-et kohe lavale minna. :lol:

Jah, ulmeline on see mees tõesti :)

Samas möödaminnes tegemisest on ikka asi kaugel. See töömaht on ikka suht pöörane :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ulmeline on see mees tõesti :)

Samas möödaminnes tegemisest on ikka asi kaugel. See töömaht on ikka suht pöörane :)

Ega ei kahtle tõesti. Samas eks Imre jaoks ongi koormus veidi teise tähendusega, kui enamikele teistele. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ei kahtle tõesti. Samas eks Imre jaoks ongi koormus veidi teise tähendusega, kui enamikele teistele. :D

Seekord on lisandunud uued võtted- alates eilsest kasutan thermokostüümi. Ma tõesti ei kujuta ette, kas saaksin EKV-ks enda kohta heasse vormi. EM-ni oleks aega terve igavik. -_- -_-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ulmeline on see mees tõesti :)

Samas möödaminnes tegemisest on ikka asi kaugel. See töömaht on ikka suht pöörane :)

Selles on sul tuline õigus! Keegi ei kujuta ettegi, milliseid jamasid ma 48 tunni jooksul olen pidanud üle elama. Samal ajal on olnud intensiivseid treeninguid, minimaalselt toitu, lisaks täiesti uue asjana oli eile tööl riiete all seljas soe pesu, sellele oli omakorda peale tõmmatud thermodress ja selle peal veel laigulised. Erakordselt enesekriitiiliseks jäädes ja olles ise enda treener ei saa enne EKV-le minna kui olen veel umbes 2,5 kg vett välja saanud. Otsustamiseks on veel aega. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.aprill 2014

Juhtusin just vaatama Eesti vaenlaste demostratsiooni pealinnas ja silma hakkas selline pilt:

http://rus.postimees.ee/2759982/galereja-v-tallinne-proshel-miting-solidarnosti-s-krymom/2954782

Kas Teile ei tundu see hr NSVL lipu all tuttav? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellepärast ma teda Reval Cup'il ei näinudki. Igale poole ei jõuagi :)

Tal oli valida- kas läheb Revalisse hr Konsapile punaseid nelke kinkima või võtab osa sellisest vägevast toetusprogrammist :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.aprill 2014

Niisiis, iga mees peab tegema mingil hetkel otsused. Minu tänane otsus tuli pärast tänaõhtust trenni. Ma ikkagi otsustasin mitte Eesti KV-l võistelda. Miks? Esiteks, mul jääb aega liiga väheks ja pean arvestama, et järgmised 2 nädalat on mul palju pingelisi hetki minu tööpostil ning ei taha hulluks minna. Teiseks on aastatega neid Eesti karikaid nopitud ka ning võistlen ma ju ikkagi ise enda pärast mitte teiste pärast, kes minu vormi imetlevad ja siis jälle maha teevad kui mõni vahva süstlamees kuskilt välja ilmub. Ma tean, et mul on veel 3 aastat jäänud ja siis paugutan kolmeraudsest juba veteranide klassis. Kolmas, väga oluline põhjus on see, et ma ei kordaks sügisel tehtud vigasid ning mul ei ole mõtet hooaega väga pikaks venitada. Oleme ausad- annan endast kõik, et sellel kevadel medalile tulla. Kõige paremas vormis olin Põhjamaade meistrivõistlustel- siis oli lihas lopsakam ning enesetunne oli ideaalne! Neljas põhjus ongi vorm. Massi on minu kohta normaalselt, aga teravust mitte ning õige teravuse saavutamiseks kulub veel kindlasti 3-4 nädalat. Kui õige teravus käes, siis saab ka vabakava harjutada, sest seekordnde vabakava on oluliselt läbimõeldum ning selles hakkavad lugema detailid.

Nendele, kes Eesti Karikavõistlustele lähevad, soovin ainult edu ning loodan ise ka publikust teie etteastet jälgida ning kui hr Ergo Metsla ei saa mingil põhjusel Eesti KV-läbi viia, võin ise mikrofoni haarata. Vesi naha alla kõigile! ;)Minul on seda vett veel päris palju:

14.aprill 2014 poseerimised:

post-50-0-61768500-1397505430_thumb.jpg post-50-0-83610600-1397505445_thumb.jpg

post-50-0-16651300-1397505452_thumb.jpg post-50-0-40662700-1397505464_thumb.jpg

post-50-0-72169100-1397505470_thumb.jpg post-50-0-82621400-1397505478_thumb.jpg

post-50-0-77084100-1397505484_thumb.jpg post-50-0-74113800-1397505491_thumb.jpg

post-50-0-69423500-1397505499_thumb.jpg post-50-0-23655600-1397505506_thumb.jpg

post-50-0-02609700-1397505513_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×