Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

25.märts 2014

Tere kõigile!

Annan ikka aeg-ajalt oma tegemistest märku. Eile tegin 2 trenni- varahommikul bodypumpi ning hilisõhtul jõusaali. uus bodypumpi programm on meeldivalt intensiivne ning see teeb ainult meele rõõmsaks. Jõusaalis tegin universaalringi- kõiki lihaseid natuke. Töö käigus uurisin natuke, kas saan lõuatõmbeid ka teha, aga kahjuks ei olnud see võimalik- juba teist nädalat ei kannata laialthaardes rippes olla. Tricepsis on mingi punkt, mis annab endast sellises asendis tunda päris tugevalt. Samas absoluutselt kõiki teisi harjutusi sain ilusti teha. Eks nüüd taastun veel ja küll kunagi jälle rippuma hakkan! :rolleyes:

Täna samuti kindel plaan jõusaali minna, aga natuke varem. Eile õhtul oli palju sellist rahvast, kes päris täpselt aru ei saanud, mida nad teevad ja miks nad teevad. Jube häirib kui keegi teeb mingit harjutust ja siis läheb teise saali otsa mitmeks minutiks ja siis tuleb jälle tagasi ja niimoodi terve igaviku. Sellist üleliigset siiberdamist oli erakordselt palju. Krt kui sa näed, et teine teeb suure raskusega mingit harjutust, ära roni vahele mingeid fng lastehantleid rabama- see on häiriv ja ohtlik.

Muidu kõik ok- sain endale üleeile suure hunniku uusi toidulisandeid ja loomulikult tahaks alati kõiki lisandeid proovida ning eile õhtuks avastasin, et tavatoidust olin söönud ainult ühe väikse paki fileesinki. Selline atleeditunne on sees! :D

Tänane toidulaud on kindlasti mitmekesisem.

Lisanditest on tänaseks valmis pandud HERA80(laimi-valge šokolaadi väga hea maitse!), RECOVERY, RUSH, SHOCK, PUMP+, WHEY+, JOINT+ ja GREEN TEA. Energiajoogisõpradele soovitan kindlasti ka uut energiajoogimaitselist SHOCK-i!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ükskord kukuta "kogemata" see suur raskus mingile narrile varbapeale, siis enam vahele ei roni. Muide enamus ei keskpäraseid saalikülastajaid ongi sellised uimerdajad. Neil on plaan veel viimaste suve-eelsete kuudega ennast huipuvormi saada aga peale 2 nädalat saalis edasi tagasi jalutamist saavad nad aru, et see pole nende jaoks ja lodev elu jätkub. Seda on kohe aru saada, millal need vormiajamise hooajad on kui uusi nägusid tiirleb saalides nagu kärbseid ringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ükskord kukuta "kogemata" see suur raskus mingile narrile varbapeale, siis enam vahele ei roni. Muide enamus ei keskpäraseid saalikülastajaid ongi sellised uimerdajad. Neil on plaan veel viimaste suve-eelsete kuudega ennast huipuvormi saada aga peale 2 nädalat saalis edasi tagasi jalutamist saavad nad aru, et see pole nende jaoks ja lodev elu jätkub. Seda on kohe aru saada, millal need vormiajamise hooajad on kui uusi nägusid tiirleb saalides nagu kärbseid ringi.

Kusjuures sellel hooajal on üllatavalt palju rahvast jaanuarist alates jõusaali pidama jäänud. Ei tea, kas see on spordiklubi treenerite suure töö tulemus või inimesed tõesti hakkavad aru saama, et 1-2 kuuga ei tee midagi enne randa minekut...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures sellel hooajal on üllatavalt palju rahvast jaanuarist alates jõusaali pidama jäänud. Ei tea, kas see on spordiklubi treenerite suure töö tulemus või inimesed tõesti hakkavad aru saama, et 1-2 kuuga ei tee midagi enne randa minekut...

Siin tallinnas on sama seis. Ei teagi kas tunda rõõmu või muret, et vahendid kasutusel/hõivatud on :D .

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.märts 2014

Et siis kolme nädalaga on kuhugi üle 8 kg kadunud. Suveks vormi! :)

post-50-0-78933700-1396025852_thumb.jpg 7.märts 2014 Kehakaal 90 kg

post-50-0-82431000-1396025764_thumb.jpg 28.märts 2014 Kehakaal 81,7 kg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui usaldada teaduslikke uuringuid, siis 3 kilo pekki ja ülejäänud vesi.

Aga sinu puhul ei pruugi need uuringu tulemused kehtida :D

Need on raudselt mingid 1956 aasta uuringud. Rahvastiku kiiret rasvumist arvestades peaks ilmselt kõik uuringud ümber vaatama. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul leidsin netiavarustest selliseid pilte, mida ei lootnudki enam kunagi näha. Jagan seda haiget rõõmu ka teistega:

post-50-0-64348400-1396166853_thumb.jpg Eesti kulturismi tulevik

post-50-0-58053500-1396166863_thumb.jpg "Mina koos kuulsusega": Hr Kirp maailmameister Koovitiga

post-50-0-92313800-1396166882_thumb.jpg Hüvastijätt TANk-ga

post-50-0-03140000-1396166895_thumb.jpg Lihtsad poisid 1998 aastast ajateenistuses

post-50-0-42292100-1396166905_thumb.jpg Mingi vanem nilbe pilt.

post-50-0-16994300-1396166923_thumb.jpg Kriminaalid saadi kätte

post-50-0-54268900-1396166939_thumb.jpg Teinekord on sõnad üleliigsed :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.märts 2014

Veel ühed põnevad pildid erimeelsustest. Eesti staarnäitleja Veikko Täär ütles mulle, et ma olen inetu. Ärge seda viga küll tehke! Saate ratsapiitsa tunda :rolleyes:

post-50-0-90177500-1396167384_thumb.jpg

post-50-0-63636900-1396167393_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin võrdluspilte ning numbreid ja tekkisid kohe mõned küsimused. 3 nädala kohta ligi 9 kg alla võtab tundub liiga palju, aga pilte vaadates pole üldse paha tulemus. Kui palju sul kaloraaz enne kuivatamist ja kuivatamise ajal oli? Kuidas see jõunäitajatele mõjus ning kas näljatunne oli kogu aeg meeles kuivatamise ajal? Mul endal isegi 2x väiksema kaalukaotuse korral kadus lihasjõud nõnda, et jõunäitajate langus muutus demotiveerivaks ning sai tempo veelgi maha krutitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin võrdluspilte ning numbreid ja tekkisid kohe mõned küsimused. 3 nädala kohta ligi 9 kg alla võtab tundub liiga palju, aga pilte vaadates pole üldse paha tulemus. Kui palju sul kaloraaz enne kuivatamist ja kuivatamise ajal oli? Kuidas see jõunäitajatele mõjus ning kas näljatunne oli kogu aeg meeles kuivatamise ajal? Mul endal isegi 2x väiksema kaalukaotuse korral kadus lihasjõud nõnda, et jõunäitajate langus muutus demotiveerivaks ning sai tempo veelgi maha krutitud.

Eks kaalulangusega tulevad teatud riskid. Sellise kerge kehakaaluga ei ole mul praegu kindlasti mõtet 200 kg lamades suruma minna. Samas on väga paljud teised raskused pigem tõusnud. Kaloreid ma eriti ei jälgi, aga usun et need jäävad keskmiselt sinna 2000 kcal kanti ja mulle sellest jätkub ja jääb ülegi. Aprilli lõpus on mul Kaitseväe üldfüüsiline test ja seal püüan ikka maksimumpunktid kergelt ära teha kerge kaaluga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.aprill 2014

Täna sai tehtud jälle viisakas trenn ning vaikselt saan hakata ka lõuatõmbeid tegema- käsi on ilusti taastunud. Õhtul 17:30-19:30 tegime FAST Teamiga toidulisandite presentatsiooni Fitlife spordiklubis. Paklkusime huvilistele proteiiinikrõpsu, erinevaid PUDDINGUID, uusi HERA80 maitseid, lisaks PROTEINE batoonid(maasika, kookose ja mint), samuti olid esindatud SMOOTHIEd ning uus marjamaitseline INTRA. Huvilisi oli võrdlemisi palju ning kohe pean tunnistama, et vähesed presentatsioonid Tartu linnas on jätnud oma jälje. Palju oli sellist rahvast, kes ei olnud toidulisandeid proovinud, päris suur hulk inimesi ei teadnud nendest üldse midagi. Kohati pidime lisanditest rääkima rohujuure tasandil. Märkasin ka päris palju kindlat jäika eelarvamust, kus inimesed eelistasid lisandite poole isegi mitte vaadata vaid kihutasid tulise valuga ilmselt Hesburgerisse tervisliku burgeri järgi :rolleyes: . Eks siin peame tuhka ka iseendale pähe raputama- oleme need presentatsioonid jätnud unarusse ning paljud spordisõbrad ei ole nendeni veel teed leidnud. Ega midagi- käärime käised üles ja hakkame valgustama! Ise olen täna lisanditest kasutanud WHEY+, RECOVERY, PUMP+, JOINT+, RUSH ja SHOCK-i. Homme olen Pärnus ja kes teab- äkki jõuan seal ka õhtul jõusaali ;)

Lõpetuseks väike ülevaade meie Fitlife Tartu spordiklubi jõusaalist:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Naistele reie sise- ja väliskülg". ^_^

Kas mehed ei teegi?

Kuidagi tuleb reklaamiga rohkem naisi ka saali meelitada :D

On kuidagi nii juhtunud, et paljud naised tunnevad end just nende kahe masina peal koduselt ja kui veel rõhutada, et see on spetsiaalselt naistele (et mingid mehemürakad seal higistamas ja lõhkumas ei käi), siis ehk tundub ahvatlevam :)

Muidugi reaalsuses hõivavad ka need samad mehemürakad selle masina ära :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.aprill 2014

Ikka üks pilt on rohkem väärt kui 1000 sõna. Üldiselt see LELKV korraldamine kurnab ihu ja vaimu päris korralikult. Homme tuleb vägev üritus!

post-50-0-04330600-1396629816_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.aprill 2014

Aeg muudkui lendab! Alles üleeile higistasin LELKV läbiviimisel ja täna juba ilus esmaspäev kahe põneva trenniga. Täna varahommikul oli plaan ennast bodypumpis ületada ning tegin kükid, rinna ja selja 40 kilose kangiga. Rinna harjutuses kasutasin surumiseks 18,5 kg hantleid ja tuleb tunnistada, et vere maitse kippus suhu tulema. Pausid olid olematud ning pärast trenni väänasin särkidest ja kampsunist korralikult vett välja... Selliseid väljakutseid on praegu vaja. Ilmselt paljude jaoks tuleb nüüd üllatusena, et valmistun EM-ks. Aega on veel piisavalt ja eelmise aasta sügisel saadud maailma neljas koht kripeldab päris korralikult hinges. Lisanditest katsetasin siiani ka kreatiiniga, aga see ei sobi mulle. Eile võtsin kreatiini ettevalmistustest välja ja peab ütlema, et nüüd tuleb ka vorm kosmilise kiirusega. Loomulikult korralikult trenni ja maksimaalselt iga väiksematki detaili toidulaual jälgida. Eks olen siia mingeid kummalisi vormipilte üles riputanud ja loodan sellel reedel juba midagi tõsisemat eksponeerida. Nüüd iga päev vähemalt 2 trenni ning hea meel on tõdeda, et käsi on ilusti taastunud ning kannatab ilusti selja lõuatõmbeid teha. Nüüd ei olegi muud kui tuld Santa Susanna poole! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.aprill 2014

Tänane varahommikune bodypump juba tehtud ning lisaks teen täna ka ühe asenduspumpi õhtul, pärast tööd. Kindlasti jääb tänasesse päevakavasse ka jõusaal ning võimalusel ka eraldi lõuatõmbeid ja rööbaspuud. Vorm on hakanud hüppeliselt paremaks muutuma, aga on ka juba aeg. Varahommikul näitas spordiklubi kaal ilusat 81,2 kg numbrit, aga sellest peaksin veel 2-3 kg maha saama. Toidulisanditest hetkel põhiliselt rasvapõletajad, tavatoidus on toimunud ka mõned olulised muudatused. Võistlusteks valmistumisel olen võtnud aluseks 2013 sügishooaega ning ettevalmistust veel oluliselt täiustanud. Endale midagi ette heita ei ole ja see on kõige olulisem!

Eile juhtusin lugema Janar Rückenbergi blogi, kus suur mees teatas, et Eesti Karikavõistluste absoluutne võit on ehk isegi olulisem saavutus kui euroopas või maailmas finaali pääsemine… Vaidleksin sellele tugevalt vastu!!! Miks? 2007 aastal tulin absoluutseks Eesti Karikavõitjaks. Sellel ajal Ott jättis hooaja vahele ning põhikonkurendid olid Argo Vaible, Oleg Fjodorov ning Ivo Pärle. Eelmisel päeval olin saavutanud enda kategoorias Oslo GP-l teise koha. Eesti absoluutseks Karikavõitjaks tulin tänu kogemustele ja ilmselt kõige kuivemale vormile, aga pean tunnistama, et ikkagi tühi tunne jäi sisse. Kui saavutad mingi võidu puhtalt, ilma erilise vastupanuta, siis petad ainult iseennast, et see oli mingi hullult suur saavutus ja terve maailm peab nüüd sinu ees kummardama. Ok, olles sellel ajahetkel Eesti esinumber läksime koondisega mõne nädala pärast 2007 aasta euroopa meistrivõistlustele Bakuusse ja seal toodi ruttu maa peale tagasi- saavutasin nendel võistlustel haletsusväärse 14 koha ning pange sõbrad tähele- Argo Vaible minu kategoorias jäi 12-ks! Päevad pole vennad ning tegin mitmeid vigasid mida hiljem olen rangelt vältinud. Juba 2007 aasta sügisel tulin MM seitsmendaks ja sealt edasi ainult finaalkohad! Et mis see tühine finaalkoht ka väärt on? Et kas finaali viienda koha üle peaks vähem uhke olema kui Eesti Karikavõistluste absoluutse esimese koha üle? Mina arvan et konnatiigi saavutustel on siiski oluliselt väiksem tähtsus kui tiitlivõistluste finaalis. Aastatega kogunenud finaalkohtades olen olnud parem suurte riikide valitsevatest absoluutsetest klassikalise kulturismi meistritest, MM-il olen eelfinaalis selja taha jätnud enda kategooria valitseva euroopa meistri, samuti võitnud Arnold Classicu medalimehi. Lisaks muidugi mitmeid ärevaid hetki, kus dopingukontrollid ei ole mind lihtsalt soosinud ja nagu sügiselgi oleksin hea õnne korral juba 2-e kordne MM pronks. See dopinguteema on üldse väga häiriv minu jaoks. Usun, et kui sellistelt vägevatelt juba küllaltki soliidses eas meestelt, kes paari aastaga on viimasel ajal meeletult jämedamaks läinud, veredopingu proove võtta, tuleks välja päris põnevat infot. Teada on, et osad klounid, kes dopingut ikkagi mõnuga tarbivad, peavad kuluaarides väikseid loenguid, kuidas dopingukasutamist „õigesti“ ajastada. Hoiatan, et kui veel sellist infot minuni jõuab, saadan selle kohta avalduse ka alaliidule ja soovin kiiret tegutsemist! :angry:

Üldiselt sooviksin kindlasti ka Oti arvamust kuulda, mis on tema jaoks olulisem-kas järjekordne Eesti absoluutne meistritiitel või finaalkoht suurvõistlustel? Muide, ka Oti viimasel MM-il jäi meie mehe selja taha finaalist välja vägagi võimsate tiitlitega sportlaseid. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas on paljudel suhtumine, et jäädes suurel tiitlivõistlusel isegi teiseks, tähendab, et oled lihtsalt esimene kaotaja ning kedagi ei huvita, et see on justkui kõva sõna. Ajalugu mäletab võitjaid. Ehk parem olla konnatiigis valitseja, kui ookeanis kaotaja. Rääkimata siis sellest, kui kuskil finaalikohtade piiri peal tiksuda.

Siin lähevad kindlasti paljude arvamused lahku, sest eks kõik sõltub ju inimesest. Nii sellest, mida keegi väärtustab, kui ka sellest, mida selle nö. väärtusega soovitakse peale hakata. Mõnes mõttes on konnatiigi tasandil absoluutse tiitliga rohkem ette võtta, kui MM'i finaalikohaga. Objektiivselt ma ei usu, et keegi vastu vaideks suurvõistluste finaalikohtade väärtuse üle. Ilmselgelt on sellised saavutused võimsamad, kui paari kohaliku tüübi võitmine. Kuid subjektiivselt, sõltuvalt kontekstist, võib aga kohalikud tiitlid tunduvalt rohkem kullakarva minna.

Ma ise ei oska veel seisukohta võtta, kuid eks ühte ja teist on ka mulle kõrva hakanud neil teemadel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×