Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

19.veebruar 2014

Peab tunnistama, et ega minu jõuvarud ei ole ka kogu aeg laes. Täna varahommikul proovisin lamades 140 kg x 9, aga peale viiendat kordust tundsin, et ei ole head looma tunnet sees ning loobusin. Õhtuti läheb ikka rohkem! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.veebruar 2014

Peab tunnistama, et ega minu jõuvarud ei ole ka kogu aeg laes. Täna varahommikul proovisin lamades 140 kg x 9, aga peale viiendat kordust tundsin, et ei ole head looma tunnet sees ning loobusin. Õhtuti läheb ikka rohkem! :rolleyes:

Tihti sa surumist teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tihti sa surumist teed?

...nüüd olen iga päev proovinud. Siiani ei ole veel oma seeriate tippmarke kätte saanud. Kui need kätte saan, siis võib ehk aja maha võtta. Üldiselt olen märganud, et see 2-3 päeva puhkamine ei anna midagi juurde. Surumise tunnetus tuleb töö käigus, mitte kalendrist. On olnud küll päevasid, kus jube nõrkus sees ning peksan endale jalaga kannikasse, et üldse trenni minna ja kui suruma hakkan, siis tunnen, et Tarzan on sees. Teinekord on jälle vastupidi- tahaks hullult kangi alla ronida ja lammutama hakata, aga kui suruma hakkan, siis tunnen, et ei ole õiget tunnet sees. See on nii kummaline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parema tunnetuse saab minu arust lamades surumisel nt. kukutades kangi vastu hammast, jääb hästi meelde. Tavapärane sooritus ei jää nii hästi meelde millegipärast.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parema tunnetuse saab minu arust lamades surumisel nt. kukutades kangi vastu hammast, jääb hästi meelde. Tavapärane sooritus ei jää nii hästi meelde millegipärast.

Jääb ikka meelde! Hr Ivar on ilmselt selline vägivallale kalduv noormees ning valu on tema teine nimi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.veebruar 2014

Midagi ei ole öelda. Hommikul tõmbasin endal bodypumpis tricepsi ära. Loodetavasti ainult venitus. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.veebruar 2014

Siin kõik nii aktiivsed netikommentaatorid viimasel ajal et peab ka tuules püsima- muidu keegi enam ei mäletagi uhket Vähki. Minu viimane sissekanne oli selline murettekitav- tõesti reede varahommikul minu vasaku käe tricepsiga toimusid kummalised lood. Triceps oli päris korralikult valus ning kätt ei kannatanud kõverdada. Hiljem sõitsime kaaslastega veel ühte Eesti väikelinna ning sõidu ajal oli käes selliseid valutorkeid nagu keegi torgiks vanaema sukavardaga. Kummaline, et poole päevaga kadus valu täielikult ning ei oskagi selle kohta rohkem midagi lisada- ilmselt mingid närvisektorid andsid endast tunda. Muidugi võimalik, et kogu see vahejuhtum oli seotud kuidagi minu neljapäevaõhtuse äärmiselt kehva enesetundega- üle pika aja olin natuke haige. Mis ei tapa- teeb tugevamaks!

Kehakaal on hetkel üle 90 kg, aga tegelikult tahaks natuke alla võtta.

Homme õhtul jälle jõusaali ning lisanditest PUMP+, WHEY+, SHOCK, BLOCK, RUSH, JOINT+ ja igal õhtul PUDDING.

Hoidke tervist ja pidage vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26. veebruar 2014

Tulime just perenaisega jõusaalist ning tänane tulemus oli 140 kg x 8 kordamine. Perenaine filmis ka, aga ei hakka üles panema- kui vähemalt 9 x tuleb, siis paneme jälle üles ja loomulikult 150 kg-ga paremad tulemused lähevad ka üles viisaka sõnavõtuga. :rolleyes: Võib öelda, et see kerge haigusepoiss on minema aetud ning töö jätkub sama koha pealt kus eelmisel nädalal pooleli jäi. Loodetavasti tuleb juba paari päeva jooksul midagi märkimisväärset.

Täna õhtul käisin ka korraks Ahja jõe ääres forellikest noolimas, aga peale linnulaulu eriti midagi põnevat ei toimunud. Paar päeva tagasi sain pm esimese minutiga käe soojaks. Samas ega looduses viibimise vastu ei ole mul kunagi midagi, kalakesed on ainult boonuseks. Võsas ringi siblides nägin ka põllul sarvikute perekonda ja tegin toreda video sõraliste pere-elust. Need olid elektrikarjusest kuidagi välja saanud ja toimetasid jõe ääres ringi. Põnevad elukad. Ok, ma nüüd alustan Puddinguga ja vaatan kordusest seda kaalualandamise saadet. Olge mõnusad ja vaadake videot:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.veebruar 2014

Ilus hommik. Ilmad on sellised nagu ikka aprilli lõpus... :P Nii edasi läheb, siis saame juba mai keskpaigas maasikaid korjata. Erakordselt mõnus talv või mis iganes aastaaeg see meil hetkel õues on. Eilne trenn andis palju motivatsiooni edasitegutsemiseks. Võimalusel püüan ka täna jõusaalis midagi korda saata. huviga ootan juba Arnold Classiku võistluseid ja mind ennekõike huvitab just klassikalise kulturismi seltskond. Arusaadav, et tase läheb iga aastaga järjest tugevamaks ning eks nii peabki olema, et spordialad arenevad, mitte nagu eesti suusatajad Olümpial... :rolleyes:

Vaikselt mõtisklen jälle taaselustada oma rööbaspuude ja lõuatõmmete projekti. Peaksin selleks töö juures ka eraldi pingid meisterdama kuhugi nurka. See oli väga võimas projekt ning ihu läks uskumatult kiiresti väga heasse vormi. Loodetavasti see tegevus annaks minu lamadessurumise projektile samuti hoogu juurde- peab katsetama.

Praegu läheb päris palju energiat järjekordsete Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste ettevalmistusele. Tore, et selle ürituse vastu on oma huvi üles näidanud juba päris palju rahvast ning ilmselt tuleb võistlejate- ja publikurekord!

Nüüd kiirelt RECOVERY ning RUSH sisse ja tegutsema!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea ,et oled saanud uuesti liikuma, ma järgmine trenn vaatan ,kas proovin samuti 140 üle 8 korra pumbata või võtan ette juba 155 kilo.....5 seeriaks näiteks.Edu sulle!

Annan endast täna parima, et õiglus võidutseks ning ilusad mehed kolmeraudselt korralikult paugutaksid! 155 kg on jälle midagi põnevat. Üleeile läks mul ühe korra 160 ja sellele oleksid justkui juured alla kasvanud, aga proovima peab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan endast täna parima, et õiglus võidutseks ning ilusad mehed kolmeraudselt korralikult paugutaksid! 155 kg on jälle midagi põnevat. Üleeile läks mul ühe korra 160 ja sellele oleksid justkui juured alla kasvanud, aga proovima peab ;)

Paljuga täna proovid siis? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin rinnaltsurumises enda jaoks tippmargi ära, jätsin rinnalt surumise sinna paika mitmeks kuuks ja tegin hoopis rööbaspuid ja lõuatõmbeid.

Kui uuesti rinnalt surumist tegin vahelduseks tuli välja, et jõudu pole absoluutselt vähenenud, vaid hoopis juurde tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin rinnaltsurumises enda jaoks tippmargi ära, jätsin rinnalt surumise sinna paika mitmeks kuuks ja tegin hoopis rööbaspuid ja lõuatõmbeid.

Kui uuesti rinnalt surumist tegin vahelduseks tuli välja, et jõudu pole absoluutselt vähenenud, vaid hoopis juurde tulnud.

Eks see on kõigil individuaalne, aga usun, et selline rööbaspuude-lõuatõmmete kombinatsioon on tervele ülakehale vahelduseks ikka rohkem kasuks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu enne lubatud, siis läksingi jõusaali ja surusingi 150 kg-ga vähemalt 5 x...ja natuke veel pealegi :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tuleb ,tuleb mul läheb veel natuke aega uue raskema rinnatrennini , käimas on juba ka dieet kui seda üldse dieediks nimetada saab, kuid paistab kuidas tuleb eks kui põhjust on lisan ka video. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tuleb ,tuleb mul läheb veel natuke aega uue raskema rinnatrennini , käimas on juba ka dieet kui seda üldse dieediks nimetada saab, kuid paistab kuidas tuleb eks kui põhjust on lisan ka video. ;)

Ära veel 200 kg suruma hakka- mul läheb veel aega! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viienda korduse järgi oleks öelnud, et kuues tuleb ka veel puhtalt ära. Oled 200kg küki projekti peale ka mõelnud? :)

Las see kuues jääb järgmiseks korraks! Eile tegin natuke vasakule rinnale liiga- kerge valu lõi sisse. Usun, et soojendust jäi väheks. Täna võiks vahelduseks jälle 140-ga proovida näiteks 9 x :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.märts 2014

Ilus laupäev! Eile õhtul läksin siis jõusaali kindla eesmärgiga suruda 140 kg-ga 9 kordust. Kuna meie Fitlife tund venis pikemale ja kohale tuli mitmeid uusi kulturismihuvilisi, siis jäi mul jõusaalis vähe aega ning soojendused olid võrdlemisi tagasihoidlikud. Sellele vaatamata ronisin kangi alla ja hakkasin suruma. Üleeilsetest vägitükkidest 150-e kilose kangiga oli mul vasaku rinnalihase väimine kinnitus kergelt valus, aga otsustasin seda ignoreerida. Paraku surumise ajal andis see endast tugevalt tunda ning pärast kuuendat kordust olin sunnitud 140-kilose kangi pukkidele tõstma. Rind on kergelt viga saanud ja loodetavasti pühapäevaks saab kõik korda.

Kirjutan ka eilsest Fitlife Tartu poseerimistunnist. Kohale tuli jälle palju huvilisi ning oli ka paar päris uut meest, kes mõlemad kinnitasid, et on poseerimist harjutanud ainult kodus peegli ees. Noorem mees oli päris hea poseerija, aga vanem mees eriti mittte. Üldiselt usun, et vanem härra(32 aastane) on staarkulturist Marti Taru noorem vend! Marti taat tegi ilmselt kunagi vaikselt nalja ja nüüd Taru juunior toimetab vaikselt ning üllatab rahvast oma erakordselt kuiva vormiga! ;) Mis siis ikka. Nagu ma olen öelnud- üks pilt on parem kui 1000 sõna! Vaadake ise!

post-50-0-18341800-1393662295_thumb.jpg Danel- mens physique suurlootus

post-50-0-72564000-1393662382_thumb.jpg kolm karu

post-50-0-22640300-1393662481_thumb.jpg Meie 16 aastane pesamuna

post-50-0-04696600-1393662491_thumb.jpg Kõige kollim 16-aastane :huh:

post-50-0-12247000-1393662469_thumb.jpg Mõlemad tublid!

post-50-0-42302600-1393662427_thumb.jpg Marti Taru kuivatatud noorem vend!

post-50-0-05107400-1393662455_thumb.jpg Hetkel ilmselt Eesti kõige kuivem kõht!

post-50-0-73114500-1393662513_thumb.jpg Poseerimisega on vaja väga palju tegeleda

post-50-0-32652200-1393662522_thumb.jpg Kuiv nagu tont!

post-50-0-53168400-1393662401_thumb.jpg Taru vend vasakul koos teistega

post-50-0-63464100-1393662415_thumb.jpg

post-50-0-38262300-1393662536_thumb.jpg

post-50-0-20247800-1393662502_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×