Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Just leidsin ka oma viimaste võistluste vabakava. Üldpilt on päris hea, liikumist saaks veel rohkem muusikasse sättida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.oktoober 2013

Täna sai siis jälle natuke poseeritud ja kehakaal on nendel piltidel umbes 81,5 kg. Selja tagant poosid on jõudsalt edasi läinud. Olen teinud terve rida muudatusi harjutustes ja poseerimisel. Üle 2 nädala veel aega seda vormi lihvida. Mõned paremad pildid siis tänasest:

post-50-0-64042900-1383150824_thumb.jpg post-50-0-20273400-1383150840_thumb.jpg post-50-0-21545800-1383150855_thumb.jpg

post-50-0-89104100-1383150875_thumb.jpg post-50-0-33984100-1383150883_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

31.oktoober 2013

Sõitsin koduhoovi sisse ja vaatasin, et kellelgi on mingi eriti räme Halloweeni kostüüm seljas, aga naabrimees oli oma rolleririietuses. :rolleyes: Täna tegin üle pika aja CXWORX programmi ja erakordselt hea tund oli! Just see, mida vaja! Püüan nüüd lähinädalatel enne MM-i seda programmi rohkem teha. Varsti läheme koos perenaisega jõusaali ka ning võimalusel teen korraliku universaaltreeningu. Toidulisanditest on täna oma koha leidnud BURNER, JOINT+, GREEN TEA, BLOCK, WHEY+ ja nüüd enne trenni kindlasti SHOCK. 2 nädalat veel ongi jäänud. Tunnistan ausalt- aeg justkui seisaks.
Väike CXWORX promovideo ka:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.november 2013

Viimastel Eesti MV-l jagati kõikidele võitjatele REEBOK kinkekaarte. Ka mina sain endale ühe sellise 200 euro väärtusega kaardi ning enne Põhjamaade MV-d käisime Tallinnas Reebok esinduse peakorteris ning tellisime omale head-paremat varustust. Kuna perenaine on mul ka viimasel ajal olnud suureks toeks, ei saanud ju ka teda unustada. Nii valisimegi omale kahe peale ägedat spordivarustust- minule uued spordijalatsid ning perenaisele spordijakk. Siinkohal tänud kõigile asjaosalistele, kes võimaldasid sportlastele selliseid vägevaid auhindasid! Oleme ausad- selliste vägevate botaste eest oleksin ise pidanud välja käima küllaltki märkimisväärse osa oma riigipalgast. :rolleyes: Üldiselt täna tegin kergema päeva ning nüüd puhkama. Mõned pildid ka Reeboki kingitustest:

post-50-0-46859600-1383409446_thumb.jpg post-50-0-50784000-1383409455_thumb.jpg post-50-0-22953200-1383409476_thumb.jpg

post-50-0-95910600-1383409488_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.november 2013

Ja vähem kui 2 nädalat on jäänud MM-ni. Erinevad tunded. Jube raske on ennast tagasi hoida ja kehakaalu vanast rasvast harjumusest mitte alla lasta. Samuti lasksin keti lõdvemaks, et viimased 10 päeva enne eelfinaale gaas põhja vajutada. Täpne ajastus, muud ei midagi. Kindlasti ei ole ma enda kategooria kõige jämedam, aga loodan olla üks kuivemaid ja ilmselt suurimate kogemustega(56 võistlust). Ühesõnaga äärmiselt vastik vastane kelle kohamääramisel on ilmselt isegi kogenud kohtunikud raskustes. Oluline oma töö maksimaalselt ära teha ja tuleb mis tuleb! Homme varahommikul alustan päeva jõusaaliga ning võimalusel käin ka õhtul jõusaalis. Sama teisipäeval ja neljapäeval. Kolmapäev ja reede algavad varahommikuse bodypumpiga. Lisaks olen treeningprogrammi sisse surunud ka CXWORX programmi ennekõike süvalihastele. Toidulisanditest põhiliselt BURNER, JOINT+, WHEY+, GREEN TEA, BLOCK ja PUDDING. Tavatoidust põhiliselt kanafilee ja kui magusat tahan, siis paar lusikat tavalist mett.

Nädala lõpetuseks minu noorema tütre, veebitreener Venuse näidisharjutus uue nädala alustamiseks. Varbad peavad kindlasti suus ära käima- siis on õige asi! ;)

post-50-0-92719900-1383505588_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.november 2013

Kõik läheb plaanipäraselt. Vaatan pidevalt Oti MM-i ning saan sellest ainult inspiratsiooni! Hetkel olen soovituslikust võistluskaalust kõigest 2 kg kaugusel ning megahea on olla! Täna tegin CXWORX-i ja lisaks õhtul korralik jõusaal ning saun! Homme varahommikul kohe bodypump ja õhtul jõusaal. Vorm on suurepärane. Püüan sellel nädalal ka vaheposeerimist teha. Reedel kahjuks Tallinnasse Taavi Kooviti juuurde ei jõudnudki poseerima. Eks pean siis vabaseisud Tartu spetsialistidega paremaks saama. Lisanditest BURNER, JOINT+, OMEGA3, GREEN TEA ja PUDDING Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.november 2013

Veel üks nädal on jäänud kauaoodatud Klassikalise kulturismi MM-ni. Töö on tehtud ja nüüd vaja veel natuke kannatust. Seekord siis ilmselt suuremasse kategooriasse ning ega kerge ei saa kusagil olema. Usun, et seal on kindlasti minust paremaid mehi, aga loodetavasti ikka rohkem kehvemaid klassikuid ning loomulikult loodan minagi finaali pääseda. Kui palju võistlejaid tuleb, ei oska hetkel öelda, aga arvestan suure Aasia ja Araabiamaade invasiooniga. Usun, et ka vähemalt 20 võistlejat keskmistes kategooriates. Viimastel päevadel olen oma napivõitu energiat pidanud kulutama selgitustööle, et miks mina MM-il ei ole, kas me oleme Otiga ikka ühes liigas ja mis vahe on klassikalisel kulturismil ja kulturismil??? Üldine pilt on minu jaoks kurnavalt asjatundmatu. Üldse ei viitsi praegu ühte ja sama asja kõigile ükshaaval lahti seletama hakata. Eriti masendav kui annad stepperiga tuld ja pulss on julgelt üle 200 ning siis mingi tegelane usub siiralt et sellel hetkel on paras aeg hakata mind pommitama küsimustega stiilis, millise kangiga peaks seljatõmbeid tegema ja miks jne... Praegu ma võimalusel väldin jõusaalis absoluutselt igasugust kontakti ja hoian mõttes kahe käega peast kinni kui mingid tegelased suudavad poolteist tundi õla tagaosa treenida või trapetsit pumbata 2 tundi.

Ok, läksin teemast natuke kaugemale. Mis asi on siis kulturism ja miks ma Otiga koos MM-il ei käinud?

1. Ott on kulturist, mina klassikaline kulturist.

2. Otil oli kulturismi MM, minul tuleb klassikalise kulturismi MM

3. Ott on küll enam-vähem minu pikkune, aga ta kaalub minust laval 7-8 kg rohkem. Kulturismis on ainult kaalukategooriad. Viimane Oti kategooria maailmameister oli Otist oluliselt lühem!!!

4. Minu võistluskaal sõltub pikkusest. Klassikalises kulturismis on 5 erinevat kategooriat. Siiani olen võistelnud 170-175 cm kategoorias ning seal on siis võistluskaalu arvestamine selline: 175-100+4, ehk siis kui olen 174,5 kg - 100 + 4 = 78,5 kg võistluskaaluks. Sellel aastal sirutan ennast rohkem välja ning minu pikkus peaks olema 176 cm. See tähendab, et olen 175-180 cm klassis. Minu võistluskaal arvutatakse nüüd välja nii: 176-100+6 = maksimaalselt 82 kg.

Üldiselt klassikaline kulturism võeti 2005 aastal IFBB organisatsiooni poolt kasutusse kuna sooviti anda võimalus võistelda ka kergematel meestel kes on samuti aastaid treeninud, aga päris kulturismi jaoks jäävad lihasmassilt väikseks. Algne plaan oli näha laval mehi, kes sarnaneksid vana-Kreeka skulptuuridega. Reaalsuses on nii, et juba päris suur hulk võistlejaid esinevad nii kulturismis kui klassikalises kulturismis. Võimalik, et kunagi neid pikkuse-kaalu numbreid veel muudetakse, aga hetkel saan sellel teemal ainult spekuleerida.

Lisanditest ka väike ülevaade. Toidulisanditest olen viimastel päevadel kasutanud enamasti BURNER, OMEGA3, JOINT+, WHEY+, GREEN TEA, RUSH ja SHOCK lisandeid. Hoiavad enesetunde päris hästi üleval ning vormile ka parim! Väike pilt tänasest õhtust:

post-50-0-87714800-1383947087_thumb.jpg

Ja väike laul ka lõpetuseks iseloomustamaks minu kannatusi enne MM-i:

http://www.youtube.com/watch?v=Fb-3seZSQ_Q

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.november 2013

Eriti masendav kui annad stepperiga tuld ja pulss on julgelt üle 200 ning siis mingi tegelane usub siiralt et sellel hetkel on paras aeg hakata mind pommitama küsimustega stiilis, millise kangiga peaks seljatõmbeid tegema ja miks jne...

Üpris mõistlik tegevus :D

Meil ka treener räkis, et meestega, kes on parasjagu dieedil, täpsemalt seal viimaste päevade juures, nendega ei ole mõtet üldse rääkida. See on hoopis teine maailm, mis nende peas toimub. Sellel ei ole lihtsalt mõtet, sest arukat vestlust on nendega raske pidada, sest mõistus ja vaimne pool on otseselt keskendunud võistlustele ja sellele kas tullakse toime või mitte

Pea vastu ja edu MMil ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üpris mõistlik tegevus :D

Meil ka treener räkis, et meestega, kes on parasjagu dieedil, täpsemalt seal viimaste päevade juures, nendega ei ole mõtet üldse rääkida. See on hoopis teine maailm, mis nende peas toimub. Sellel ei ole lihtsalt mõtet, sest arukat vestlust on nendega raske pidada, sest mõistus ja vaimne pool on otseselt keskendunud võistlustele ja sellele kas tullakse toime või mitte

Pea vastu ja edu MMil ^_^

Loomulikult. Vahel on tõsiselt raske ja pead ennast tagant sundima- iga liigutus on meeletult kurnav, teinekord ei jõua enam isegi mõelda, rääkimisest rääkimata. See oleks umbes sama, et Veerpalu on Olümpial viimast ringi sõitmas ning siis keegi kuskilt metsast jookseb kõrvale ja hakkab dialoogi pidama umbes nii: "Õu Andrus! Kuule mul on lapsele suuski vaja. Kas osta talle puusuusad või plastikud ja mis vahe nendel on?"

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.november 2013

Käisin just koeraga väljas ja oleme ausad- spordipoisid ma tunnen kohe ära! :) Tuleb välja, et minu katus ei sõidagi kõige hullemini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.november 2013

Täna siis 3 trenni: varahommikul bodypump, 17:00 ajal jõusaalis jalad ning hilisõhtul jõusaalis ülakeha. Kehakaal stabiilselt 80 kg peal nagu Põhjamaade MV-l, aga vorm oluliselt kuivem. MM-ile ma kohe kindlasti nalja tegema ei lähe. Lisanditest põhiliselt WHEY+, SHOCK, RUSH, BURNER, JOINT+, GREEN TEA ja PUDDING. Mis siin ikka pikalt jutustada. Vaadake tänaseid vormi pilte:

post-50-0-44365300-1384204259_thumb.jpg post-50-0-88908500-1384204272_thumb.jpg

post-50-0-82841400-1384204285_thumb.jpg post-50-0-33463300-1384204304_thumb.jpg

post-50-0-06524600-1384204319_thumb.jpg post-50-0-90762100-1384204337_thumb.jpg

post-50-0-72690500-1384204353_thumb.jpg post-50-0-71628700-1384204365_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.november 2013

Täna on olnud pikk päev ja suhteliselt väsinud. Panen siis siia üles ka mõned pildid tänasest fotosessioonist. Suured tänud meisterfotograaf Taivo Seppale!(Fitness.ee-s TANK)

post-50-0-07509200-1384289208_thumb.jpg post-50-0-26501400-1384289222_thumb.jpg

post-50-0-76347700-1384289236_thumb.jpg post-50-0-43581900-1384289249_thumb.jpg

post-50-0-65178500-1384289268_thumb.jpg post-50-0-87572300-1384289290_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.november 2013

Nonii, kehakaal hommikul kodus 80,2 kg, spordiklubis 78,2 kg, aga spordiklubi kaal näitab natuke vähem alati. Õhtul veel korralik jõusaal ja homme varahommikul samuti jõusaali! Reedel peab ka Austrias mingi trenni tegema, et ihu oleks soe. Just võtsin sisse BURNER ja GREEN TEA kapslid, varsti väike HERA80 ring. Mina olen lahinguks valmis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli vormi taha asi ei jää, nüüd sõltub sellest kes kõrvale tulevad ja seda näeb eelkõige kohapeal. Peaasi et kodutöö tehtud, siis endal süda rahul ja tuleb, mis tuleb! Edu soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli vormi taha asi ei jää, nüüd sõltub sellest kes kõrvale tulevad ja seda näeb eelkõige kohapeal. Peaasi et kodutöö tehtud, siis endal süda rahul ja tuleb, mis tuleb! Edu soovides!

Tänud Otile!

Enesetunne on hea ning oma töö on siiani 100% tehtud. Arvestades, et viimasel ajal on võistlejad saanud täpselt sellised numbrid, millises järjekorras nad ennast kaaluma paigutavad, siis peab jälgima, et minu ette ja taha jääksid võimalusel natuke tagasihoidlikumad mehed, et tuleksin eest vabaseisuga kohe paremini välja. Nüüd hakkavad kuigipalju lugema kogemused ja taktika. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe jala peal pilt on äge! Uus poos ;)

Edu võistlustules!

Jah, seda poosi annaks veel huvitavamaks teha. Kui juhtub ime ja ma peaksin pühapäeval finaali pääsema, siis täitsa mõtlen selle poosiga vabakava lõpetada. Oleme ausad- see on eriline isegi paljunäinud kohtunikele. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, seda poosi annaks veel huvitavamaks teha. Kui juhtub ime ja ma peaksin pühapäeval finaali pääsema, siis täitsa mõtlen selle poosiga vabakava lõpetada. Oleme ausad- see on eriline isegi paljunäinud kohtunikele. :)

Nagu oleks uisud jalas.

Tagareis tuleb hästi välja.

Triits tuleb nii või naa ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×