Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Haardelaiust kindlasti. Üldiselt jõusaalis teen ka seljale eraldi 5 erinevat harjutust. Sellest peaks piisama küll. :rolleyes:

Mis sa arvad palju muudab MMil see kui näiteks puudub saunatamise võimalus jne? Mainind varemgi, et enne võistlusi kasvõi 15 min sauna muudab palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa arvad palju muudab MMil see kui näiteks puudub saunatamise võimalus jne? Mainind varemgi, et enne võistlusi kasvõi 15 min sauna muudab palju.

Usun, et siinkohal oleks paslik Imre suurimatel fännidel käed ühendada ja vältimaks, et medal sauna taha jääb, talle üheskoos antud toode soetada.

post-3216-0-56284200-1382523947_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa arvad palju muudab MMil see kui näiteks puudub saunatamise võimalus jne? Mainind varemgi, et enne võistlusi kasvõi 15 min sauna muudab palju.

Eks saunale on ka alternatiive: kuum dušš, voodis mitme teki all higistamine jne. Kui võistluspäeva hommikul on vorm ideaalne, siis võib ka sellise kuumutamise vahele jätta. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.oktoober 2013

Reede.

Varahommikune bodypump juba tehtud ning õhtul kindlasti ka jõusaal. Eile õhtul pärast bodypumpi oli kehakaal 79,3 kg- umbes 1 kg on võistluskaalust puudu. Vorm on kuiv ja püüan lihast mitte "ära suretada". Nädalavahetusel lasen toitumist natuke vabamaks aga ainult selleks, et uuel nädalal jälle gaas põhja vajutada. Juba 3 nädala pärast on kaalumine. Lähiajal üritan jälle poseerimispilte teha, et midagi meelest ei läheks. Toidulisanditest olen täna kasutanud BURNER, GREEN TEA, JOINT+, SHOCK ja WHEY+. Selline tore päeva algus! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned tänased vormipildid. Kehva valguse ja olematu grimmiga tundub, et oleks justkui tagasikäik, aga tegelikult on vorm paremaks läinud. 3 nädala pärast juba MM-il!

post-50-0-52591500-1382716127_thumb.jpg post-50-0-74181500-1382716134_thumb.jpg post-50-0-69268900-1382716141_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kõige parempoolsemal pildil poleks võimalik tuua selja lailihast veel rohkem esile st. laiemaks ajada?

Ei oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiksid video teha oma rööbaspuu ja lõuatõmmete maratonist.

Sellega ei ole praegu ilmselt enam aega tegeleda. Kaamerameest ei ole ka kogu aeg võimalik appi kutsuda. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi kui 9ndas klassis k2isin siis oli rate.ee populaarne ning iga jõusaalis käiv kutt teadis kes on vendv :D ...

Isegi minu kõrvust käis see jutt läbi :D

Sai isegi kuskil pilti tehtud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi minu kõrvust käis see jutt läbi :D

Sai isegi kuskil pilti tehtud :D

:) mul jäid need laused arusaamatuks

mis jutt läbi käis? et sa teadsid kes on vendv? okei

aga mis pilt sai tehtud? sinust? vendvst? koos? :)

ei noki, vaid lihtsalt ei saanud aru :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.oktoober 2013

Täna oli viisakas öö ja päev. Enam-vähem pool ööd meie 1-e aastane pisitütar Venus kisendas nagu ratta peal ning siis keskpäeval magasin nagu karupoeg ning õhtul järjest 2 trenni- jõusaal ja bodypump. Tänases bodypumpis tegi kaasa ja Eesti staarbodyfitnessist Esta Pilt! :huh: Homme varahommikul plaanis ka kerge trenn teha. Kui kõik hästi läheb, siis 3-e nädala pärast olen veel MM-i finaalis. Igal juhul töö käib ja alla ei anna. Pigem vastupidi- tõstan vaikselt koormust ja võimalusel rohkem vaheldust treeningutes. Toidulisanditest JOIN+, BURNER, GREEN TEA, WHEY+, BLOCK, SHOCK ja HERA80.

Lõpetuseks tore video meie Tartu Fitlife spordiklubist:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa, päris hea vahelduseks Bodypumpi teha, tänud!

Kui mina seal natuke võimlesin ka jõusaalis, siis Imrel käis suurte raskustega ja intensiivne treening enne Bodypumpi. Energiat mehel jätkub, tubli:)

sai ka Fitlifes päris palju tuttavaid nähtud ja näeb ka lähipäevil veel kindlasti:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.oktoober 2013

Võrdlemisi soe hommik! Veel nädal tagasi oli varahommikul auto esiklaas jääs ning enne sõitma asumist tuli autot kõvasti soojendada. Juba oli hirm, et nädala pärast hakkame lumesõda mängima. Õnneks läks soojemaks ning mulle meeldib! Kurb, et ei ole enam aega kalale minna. Hea meelega üritaks emajõest koha püüda, aga mitut head asja korraga ei saa. Maailma meistrivõistlusteni jäänud vähem kui 3 nädalat. Vaikselt kulgen. Uut nädalat alustasin 1 kg kergemalt kui eelmisel nädalal. Selles suhtes olen ilusti graafikus. Mõtisklesin eelseisvatest võistlustest ja avastasin, et saan ju tegelikult valida 3 erineva kategooria vahel:

Klassikaline kulturism -175 cm

Klassikaline kulturism -180 cm

Kulturism avatud kategooria.

See viimane kategooria on ka alati üks suur küsimärk. Selles on olnud korduvalt selliseid tegelasi koos, kus oma kuiva vormiga oleksin isegi esikolmikusse sisse pressinud. Et siis selline hetk kaalumisel, kus mingil põhjusel ma pikkusega ei ulatu -180 cm kategooriasse ning olen arvestanud üle 175 cm kategooriaga. Sellist asja ilmselt ei tule, aga spekuleerida ju võib. Eks siin on aega mõtiskleda ja fantaseerida. :rolleyes:

Täna hommikul tegin juba esimese trenni ära ning õhtul peaksin ka kindlasti veel saali minema. Esimesed lisandid olid täna GREEN TEA, BURNER, JOINT+ ja RUSH

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.oktoober 2013

Unetu öö ja tuuline hommik. No ei olnud täna und! Passisin kella 05:00-ni üleval ja siis vahelduva eduga kerge unekene. Kusjuures hetkel on veel päris hea olla. Tänane päev on teguderohke ja tööl palju jooksmist. Vaevalt et uni peale pressima hakkab. Oli väike plaan varahommikul trenni minna, aga ei jõudnudki saali. Õhtul korralik trenn igal juhul! Lähipäevadel püüan jälle poseerida ning usun, et tulevad head pildid.

Tekkis väike mõte et panen siia teate üles ning kutsun huvilisi üles endaga koos trenni tegema enne MM-i. Kaalusin siit ja sealt ning kardan, et see plaan kukub kolinal läbi. Tallinnas üks noorhärra oli tõesti tubli ja tegi kõik kaasa, aga karta on, et Tartus nii vägevaid vendi ei ole ja ma tõesti ei viitsi poole treeningu pealt mingisugust vingumist kuulama hakata. See oleks kõik lisakoormus ja energiakulu. Parem paugutan segamatult üksinda edasi. :rolleyes: Lisanditest läksid varahommikul sisse JOINT+, BURNER, GREEN TEA, SHOCK, HERA80, EAA ja WHEY+.

Tavatoidust natuke kanafileed ning rasvata kohupiima meega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.oktoober 2013

Võrdlemisi soe hommik! Veel nädal tagasi oli varahommikul auto esiklaas jääs ning enne sõitma asumist tuli autot kõvasti soojendada. Juba oli hirm, et nädala pärast hakkame lumesõda mängima. Õnneks läks soojemaks ning mulle meeldib! Kurb, et ei ole enam aega kalale minna. Hea meelega üritaks emajõest koha püüda, aga mitut head asja korraga ei saa. Maailma meistrivõistlusteni jäänud vähem kui 3 nädalat. Vaikselt kulgen. Uut nädalat alustasin 1 kg kergemalt kui eelmisel nädalal. Selles suhtes olen ilusti graafikus. Mõtisklesin eelseisvatest võistlustest ja avastasin, et saan ju tegelikult valida 3 erineva kategooria vahel:

Klassikaline kulturism -175 cm

Klassikaline kulturism -180 cm

Kulturism avatud kategooria.

See viimane kategooria on ka alati üks suur küsimärk. Selles on olnud korduvalt selliseid tegelasi koos, kus oma kuiva vormiga oleksin isegi esikolmikusse sisse pressinud. Et siis selline hetk kaalumisel, kus mingil põhjusel ma pikkusega ei ulatu -180 cm kategooriasse ning olen arvestanud üle 175 cm kategooriaga. Sellist asja ilmselt ei tule, aga spekuleerida ju võib. Eks siin on aega mõtiskleda ja fantaseerida. :rolleyes:

Täna hommikul tegin juba esimese trenni ära ning õhtul peaksin ka kindlasti veel saali minema. Esimesed lisandid olid täna GREEN TEA, BURNER, JOINT+ ja RUSH

Kulturism avatud kategooria on maailmakarika arvestuses ja sisuline suur väärtus sellel puudub. Klassika on MM ja kulturismi kategooriasse lähevad need kes reaalselt kaalu ja pikkusepiiranguga sisse ei mahu. Algselt plaanisin ka ise seal kaasa teha kuna see on nädal peale Marokot ja sain vastuse, et sedakorda on see mõeldud reaalselt neile klassikutele, kes kategooriasse sisse ei mahu (teadupärast võitsin selle kati ise 2011 ) ja ka eelmisel aastal oli seal paras loomaaed koos Irmak, Aykutly jne. kuid see aasta on see teistmoodi. See lihtsalt infoks, keskendu klassikale ja eks pead ise otsustama kus seekord proovid kas -175cm või üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4. Ära söö õhtuti suhkruid ja teraviljatoitusid.

Täisteratooted on küll tervislikud, kuid siiski ei maksa ka neid süüa hilisõhtuti. Samuti peaks siis endale keelama suhkrurikkaid ja tärklist sisaldavaid roogasid. Kõige kaloririkkam toidukord peaks olema hommikul, sellele järgnevad eined peaksid olema järjest lahjemad. Tärklist ja teravilju sisaldavad toidu on suuremalt jaolt kaloririkkad ja täiesti ebavajalikud öösel, mil keha tahab puhata.

Sellega ma eriti ei taha nõustuda. Mul endal tavaliselt ongi kaks suurt toidukorda õhtuti - päeval söön suure söögikorrana hommikusöögi ja siis kaks vahepala mahutan ka enne trenni ära. Trenni teen ära, siis suur toidukord ja 2 tundi hiljem teine suur toidukord enne magamaminekut :).

Tuleb arvestada, et organism vajab energiat ka öösiti, kus sa 8 tundi mitte midagi ei söö.

Ma olengi pigem õhtune sööja ka ja eks iga inimene peab ise välja mõtlema, kuidas talle rohkem sobib või meeldib. Ott näiteks sööb suurema osa oma päevasest toidust hommikuti ja talle sobib. Enne võistlusdieeti ma näiteks sõin esimese toidukorra alles kell 12 ja ei tundnud küll mingit energiapuudust, aga see-eest ongi mul õhtuti suured toidukorrad.

PS! Ei ole vaja paanikasse minna, kui pärast kella kuute õhtul sööte! :) Oluline on siiski see, mis te päeva jooksul kokku olete endale sisse söönud.

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×