Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

See veel lahja versioon. On ka umbes sellise lõpuga:

Mees tellib kõige karmima paketi. Varsti helisebki uksekell ja lävel seisab tohutu suur isane gorilla, kaelas silt:

"Kui kätte saan, kisun neljaks!"

:D - vähe pervomad võivad mõelda ka nii, et see Gorilla on veidi õrnem ning ainult "armatseb". :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See veel lahja versioon. On ka umbes sellise lõpuga:

Mees tellib kõige karmima paketi. Varsti helisebki uksekell ja lävel seisab tohutu suur isane gorilla, kaelas silt:

"Kui kätte saan, kisun neljaks!"

:D - vähe pervomad võivad mõelda ka nii, et see Gorilla on veidi õrnem ning ainult "armatseb". :D

Eks neid variante oleks palju, kuidas see lugu lõppeda võib. Oluline, et kehakaal kukuks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea,kahe esimese varjandi puhul nii mõnigi loobuks, kuid viimase puhul oleks tulemus garanteeritud :D

No kui on natuke kaldega meesterahvas, siis võib selline projekt poolikuks jääda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.aprill 2013

Nonii. Päev hakkab vaikselt õhtusse veerema ning minu tänane päev oli päris teguderohke. Varahommikul tegin bodypumpi, õhtul CXWORXi ning vahele jäi natuke jõuharjutusi ka. Võtsin lõuatõmbed ja rööbaspuud endale jälle südameasjaks. Kui ma siin mõned nädalad oma programmi arendasin, siis tegelikult vorm läks ju väga lühikese ajaga üllatavalt kiiresti edasi. Nüüd jälgin toitumist ka ja katsetan erinevaid kreatiini vorme oma uute eesmärkide saavutamiseks. Võib juba ette öelda, et nii pikk paus võistlemisest teeb organismile ja hingele ainult head! Vaatan küljelt Titaanide surmaheitlust ja pean peenikest naeru. Vahel luban endale head-paremat, aga põrsaks ennast ei söö ning suhteliselt kindlalt hoian kehakaalu ikka madalal. Toidulisanditest on palju abi ning täna olen saanud turgutust WHEY3, BCAA, PUMP+, HT-R, RECO2, BLOCK, PRODE90 ja SHOCK lisanditest. Päeva leid oli Talleggi salati kanatükid! See oli päris hea! Panen siis väikse pildi ka tänasest kergest trennist. Mis ma ajan- midagi ei tule kergelt! Väga lühikese ajaga tõmbas käed ja selja täis ning pidasin vajalikuks treenida täna kergemalt. Homme juba uus päev ja uued väljakutsed!

post-50-0-27743700-1366656668.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.aprill 2013

Mulle tuli täna facebooki postkasti selline kiri:

Tere.Sooviks küsida kas Rakvere kandis on ka kedagi kes tegeleb kulturismiga ja aitaks ka treenimisel kaasa.Nii öelda et treenerit,kellega saaksin ühendust võtta,soov tegeleda kulturismiga on suur aga jh treenerit ei leia kuskilt siitkandist,ning kes tegeleks.Keda sa ise soovitaksid kui on soovitada siit poolt kedagi.

Kas keegi oskab aidata? Ise kahjuks ei tea Rakvere atleetidest midagi. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rakvere Spordihoones ja Vinni jõusaalis käivad paljud treenerid. Kindlasti oskavad sealsed administraatorid kontakte sebida. Aga jah Aqva Spa`s töötab Rene Kuusik, kes on aktiivne treener ja on alati nõus aitama suunama ja koostab ka igasuguseid kavasi. On kindlasti treenereid veelgi, tuleb ja jõusaalide adminnidelt küsida ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.aprill 2013

Jälle päev möödunud ning jälle 2 rühmatreeningut ja lisaks väike rööbaspuude projekt. Tegin endale täna ka ühe korraliku trauma- lauaplaat kukkus nii haledalt vastu säärekonti, et praegu on valus kõndida ja sõrg on mõnusalt paistes:

post-50-0-81027000-1366748803.jpg

Nüüd ravin haavasid imemaitsva PUDDINGuga ning PROMIX läheb ka tagant järgi. Lõuatõmmete ja rööbaspuude projekt oli seekord selline ja vaikselt jälle hakkan korduseid suurendama:

post-50-0-10572900-1366748816.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus päev ja uued rõõmud. Just saadeti mulle kuulus Harlem Shake sportlaste video ning jagan seda rõõmu ka teistega. Huvitav, millal võiks tulla EKFL samasugune projekt? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See juba nii kulunud asi, et kõigil sellest sama suur kopp ees kui Gagnam Style'ist.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See juba nii kulunud asi, et kõigil sellest sama suur kopp ees kui Gagnam Style'ist.

Eks kõik kulub. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi tammeka naiskond on sellise jubedusega (minujaoks) hakkama saanud :rolleyes:

No näete siis! Kõik tahavad kuulsaks saada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus päev ja uued rõõmud. Just saadeti mulle kuulus Harlem Shake sportlaste video ning jagan seda rõõmu ka teistega. Huvitav, millal võiks tulla EKFL samasugune projekt? :D

Tehke mõnikord FitLife's poseerimise tunni lõpus see ära! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.aprill 2013

Täna olen teinud siis ühe rühmatreeningu ja samuti oma lõuatõmmete-rööbaspuusurumise projekti. Suve saabudes hakkab vorm vaikselt paremaks minema. Ilmateade lubab juba mingisugust hullu Aafrika kuumalainet, aga ei ole kindel, ka see siia emakese Eestimaa peale ka maanduda kavatseb. Igaks juhuks hoiame päikesekreemi käeulatuses. Toidulisanditest olen täna kasutanud HTR, WHEY+, RECO2, PUMP+, BCAA, HERA80 ja RUSH. RUSH on muidugi erakordselt vänge ja minule kui suurele maiasmokale on selle lisandi manustamine võrdlemisi keeruline, aga kui natukene kannatada, siis saab ka korralikult paugutada! ;) Minu tänased tulemused:

post-50-0-97478900-1366817948.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.aprill 2013

Veiselihafilee liikus libedalt alla, lisaks imemaitsev WHEY3 shake. Sellised on hommikusöögid. Täna veel spordisaali ei ole jõudnud, aga ma olen motiveeritud ning kindlasti pärast lõunat vajutan gaas põhja ning sukeldun raskustesse. Eile tegin 250 rööbaspuud ja 250 lõuatõmmet. Täna proovin siis neid numbreid natuke ületada. Hea oleks kui saan jälle rutiini kätte ning elu hakkab edasi minema.

Öösel nägin mingisugust erakordselt haiget jama unes. Olin Jaapanisse sattunud ja mingisugusesse kaubanduskeskusesse ja seal mingi vene proua kakerdas kahe lapsega ringi ning näitas lastele minu peale osutades, et see on tema bodypumpi treener. Krt, ma tükk aega püüdsin meenutada, kas see proua ikka minu tundides on käinud- tal oli nii ilge soeng peas ja see oli veel omakorda punaseks värvitud. Siis avastasin enda käes energiajoogi Hustler ja mekkisin seda ja kusagilt aia august järsku ilmud meie staarkulturist Janar Rückenbergi vaevatud nägu ja mees palus haleda häälega seda imejooki proovida. Limpsaski seda natuke ning teatas, et vend ei lase tal selliseid jooke juua. Krt, ma ütlen minu unenägudest peaks filme väntama hakkama. Ma nüüd võtan veel kerge PUMP+ sisse ja sukeldun tööülesannetesse. Loodan siia päeva lõpus juba korraliku materjali üles riputada oma vägitegudest.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.aprill 2013

Päev hakkab otsa saama ja mõned pildid ja videoklipp toimuvast.

Tänane trenni kokkuvõte. Peab tunnistama, et pidin varem lõpetama, sest CXWORX tund algas. Enne oma rööbaspuu-lõuatõmbeprojekti tegin üle pika aja ka stepperit 300 kcal.

post-50-0-01698400-1366906006.jpg

Võike video spordisaalist ka. Olen varemgi 40 kordust teinud ja parema tehnikaga jõulisemalt. Igal juhul väga hea universaalharjutus seljale ja kätele, samuti kerge pingutus ka jalgadele ja kõhule:

NB! Ostusoovitus! Täna olid Tartus Betooni Säästumarketis need pelmeenid 1 EURO/ pakk! Kiiirustage, pelmeenisõbrad!

post-50-0-84878900-1366906018.jpg

Kutsikatest ka vahva pilt:

post-50-0-59377100-1366906027.jpg

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26.aprill 2013

Trennipoisil tõuseb kehakaal! Nii täpselt ongi, et kui suurendad treeningmahtu, siis hakkab ka kehakaal kiiresti tõusma. Ok, teen juba 4 päeva oma rööbaspuu-lõuatõmmete projekti ning täna hommikul oli kehakaal pärast bodypumpi 87,6 kg! Viimased nädalad oli see stabiilselt 85-86 peal, isegi 84 oli eelmisel nädalal, aga täna siis oluliselt rohkem. Ega see üllatusena ei tulegi- lihtsalt kinnitan fakti kuidas need kaalunumbrid muutuvad. Täna veel üks trenniots ja õhtul olen juba välismaal. Püüame perenaisega paar päeva puhata aga ainult selleks et siis nädala lõpus jälle tagasi olla ja paugutama hakata. Toidulisanditest on hommikul teele saadetud WHEY+, PUMP+, JOINT+, BCAA, Prode 90 ja SHOCK. Pidage sis vastu ja hoidke lipp kõrgel! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.aprill 2013

No nii. Välismaalt tagasi ja väga hea vaheldus natukene kodust eemal olla. Õhtul andsin bodypumpi ja homme peaks mul olema 2 rühmatrenni ning ikka rööbaspuud-lõuatõmbed ka. Kohe-kohe PROMIX sisse ning siis koeraga jalutama. Hotellitoa sisekujundus oli muidugi tasemel :D:

post-50-0-59345200-1367181132.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.aprill 2013

Kehakaal tõuseb ja langeb. Alles eile õhtul kaalusin spordiklubis 89 kg ja praeguseks siis 86,3 kg. Tulemas on veel kindlasti jooksutrenn, samuti rööbaspuud-lõuatõmbed ja õhtul veel üks CXWORX süvalihastele. Hommikustest lisanditest läksid teele BCAA, WHEY+, HT-R, PUMP+ ja BLOCK. Ilm on ilus ja tuleb loodetavasti vägev päev. Täna varahommikul jälgisin oma koerapere tegemisi ning 2 nädalat tagasi sündinud 300 grammistest kutsikatest on mõned tänaseks juba üle 800 grammi raskused. Mis on nende edu saladus? Kindlasti koerapiim! Vaikselt fanatseerisin, et teades kuidas vanal hallil vene ajal atleedid titetoidust ja loomade jõusöögist endale purakat välja imesid, siis ma olen suhteliselt kindel, et leidus ka geeniuseid, kes oma eksperimentidega äärmustesse laskusid ja mine sa tea- ehk isegi koerapiimaga musklit ehitasid :D

post-50-0-96076000-1367218933.jpg post-50-0-37376000-1367219009.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×