Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

21.veebruar 2013

Ilm on megailus! Mina olen täna teinud 250 lõuatõmmet enne lõunat. Tunnistan ausalt- on ikka raske küll! Kusjuures eksperimendi käigus tegin esimesed 100 kordust 9 minutiga. Kogu ülakeha on mõnusalt valus nagu oleks peksa saanud. Hämmastav kogemus igal juhul ja loodan südamest, et mul on püsivust seda programmi jätkata. Kohe lähen ka rööbaspuu surumist tegema- ilmselt samuti 250 kordust. Oluline, et lihastesse tekiks rutiin. Oma elukese jooksul olen puutunud korduvalt kokku sellise olukorraga, kus ühel päeval teed mingit kindlat tööd kindlas asendis ja järgmisel päeval on lihased rängalt valusad, aga sellele vaatamata teed seda tööd veel 3 nädalat järjest ja aja jooksul lihas harjub ning koormused kasvavad. Kehakaal oli täna keskpäeval üllatuslikult 86 kg, aga visuaalne pilt läheb hirmsa kiirusega järjest paremaks. Hr Andreas ei saa täna öösel minu pärast ilmselt magada :D . Loomulikult andsin täna ka ühe CXWORX tunni koos pikema venitusega. Viimase paari tunni jooksul olen kasutanud karamelli PUDDINGut, lisaks JOINT+, BCAA, PUMP+. Õhtul tahaks vahelduseks teha HERA80 vaarikamaitselise paki lahti. Pidage vastu! Ma lähen nüüd pumpama! Krt, rinna alaosa on ka nii valus, aga mees peab jälle ilusaks saama! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas peopesad sellele igapäevasele suure mahuga tõmbamisele vastu peavad? Või kasutad kindaid?

Kusjuures mul tavalised töökindad käes ja peopesa hakkab vaikselt soomustuma. :rolleyes: Tänase päeva lõpuks siis sellised numbrid:

Lõuatõbmed laialt althaardes: 260 kordust

Rööbaspuudel surumine laialthaardes(rinna alaosale): 130 kordust

Rööbaspuudel surumine kitsalthaardes(tricepsile): 130 kordust

Lihas endiselt valus, aga motivatsioon laes! Täna märkasin, et vähemalt rööbaspuudel on tekkinud juba isegi mingi rutiin- kannatab ilusti teha 15 kordust järjest 1 minutiliste vahedega! 260 kordust tegin umbes 30 minutiga(olin vahelduva eduga küll surumas, küll toimetasin tööülesannetes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Magada saan, aga pilt oli ikka väga võimas.. :) Hakka või isegi proovima :)

Ma ise ka päris üllatunud nii kiirest arengust. Kui esimese kolme päevaga sellise vormi üles lõi, siis päris põnev oleks vaadata, mis 3 kuuga juhtub :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise ka päris üllatunud nii kiirest arengust. Kui esimese kolme päevaga sellise vormi üles lõi, siis päris põnev oleks vaadata, mis 3 kuuga juhtub :rolleyes:

Kuidas sa pikemas plaanis jaotada koormust kavatsed? Kas tuimalt pressid iga päev asja karmimaks või vast tasuks mingi hetk teha mitu, mitu vaba/kergemat päeva, et toimuks väike taastus/arenguhüpe ja siis uuesti edasi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa pikemas plaanis jaotada koormust kavatsed? Kas tuimalt pressid iga päev asja karmimaks või vast tasuks mingi hetk teha mitu, mitu vaba/kergemat päeva, et toimuks väike taastus/arenguhüpe ja siis uuesti edasi?

Elame-näeme! Ega siin ei saagi suurest tuimusest rääkida kuna koormus läheb kogu aeg suuremaks. Nädalavahetustel ei ole mul selliseid võimalusi ja need jäävad nagunii vahele. Jäin mõtlema, et oletame, ma saangi lõpuks päeva jooksul näiteks 1000 x 2 kordust tehtud. See oleks 2000 kordust oma kehakaaluga + lisaraskus. Kui palju korduseid ma tavaliselt jõusaalis teen? keskmiselt ehk 1000, mitte rohkem. See on hirmuäratav number, mis ehk hakkab mind tulevikus natukene tagasi hoidma. 2000 lõuatõmmet ja 2000 rööbaspuud oleks võrdne juba ehk 3-4 keskmise jõusaalitrenniga. Lisaks on mul iga päev ka rühmatreeningud. Sellise töö mahuga oleksin peagi väga heas vormis, aga mis edasi? Mõtlemisainet jagub. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga sa polegi ju tavaline jõusaaliharrastaja, vaid jõuadki oma energiaga kõike 3-4x rohkem kui tavainimesed. Me räägime ju ikkagi aktiivsete eluviisidega inimesest, mitte kontoritöölisest. Kindlasti teeb ka Pump+ oma töö ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.veebruar 2013

Korralik päev oli! Tänased tulemused siis sellised nagu juba planeeritud oli: Lõuatõmbeid 300 ja rööbaspuud 300. Terve treening võttis aega pea- aegu poolteist tundi ja pärast oli üsna nõrk olla. Täna tekkis küll selline mõte, et 2000 kordust on täielik utoopia praeguse seisuga kui kehakaal on 86 kg ja lisaks on veel lisaraskust nende harjutuste sooritamisel. Samas vorm on hakanud tagasi tulema hirmsa hooga. Mõned tänased pildid ka poseerimisest:

post-50-0-71951400-1361550738.jpg post-50-0-63177000-1361550749.jpg

Üks tore pilt ka toidulisandite valikust:

post-50-0-61393700-1361550767.jpg

ja veel üks vahva pilt nendest müntidest, mis mulle hiljuti annetati:

post-50-0-55806200-1361550780.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead ikka oma ulme kavasse kükid ka sisse panema, muidu lähed sinna rannakategooriasse oma võimsa ülakehaga :D

Ei ole jalgadel veel häda midagi! Kükke teen bodypumpis ja CXWORXis! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis tehnikaga sa lõuatõmbeid teed? Jõnksutad või teed rahulikult, kui alla lased jne? 300 on suur number..

Teemale lisaks: Innustatuna siin varem olnud diskussioonist ja lõuatõmmete artiklite lugemisest proovisin täna huvi pärast, palju lõuatõmbeid poole tunni jooksul suudan teha. Tegin peopesad vastamisi haardega ja pealthaardega korraliku tehnikaga 133tk - mõnus vaheldus ja taktika peab ka hea valima - ise tegin viieseid, neljaseid ja kolmeseid seeriaid, puhkepausid umbes 30 sek seeriate vahel.

Muudetud kasutaja empire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis tehnikaga sa lõuatõmbeid teed? Jõnksutad või teed rahulikult, kui alla lased jne? 300 on suur number..

Teemale lisaks: Innustatuna siin varem olnud diskussioonist ja lõuatõmmete artiklite lugemisest proovisin täna huvi pärast, palju lõuatõmbeid poole tunni jooksul suudan teha. Tegin peopesad vastamisi haardega ja pealthaardega korraliku tehnikaga 133tk - mõnus vaheldus ja taktika peab ka hea valima - ise tegin viieseid, neljaseid ja kolmeseid seeriaid, puhkepausid umbes 30 sek seeriate vahel.

Rahuliku tehnikaga.Jõnksutada ei kannata- muidu võib minu lõuatõmbe kang puruneda... 3, 4 ja 5 kordust jääb lahjaks. Võiks siis juba üheseid seeriaid 5 sekundiliste vahedega. :P Parem ikka vähemalt 10-sed seeriad et migi elu lihasesse tungiks :P

.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.veebruar 2013

Täna läheme perenaisega spordiklubisse. Perenaine teeb rühmatreeningut ja minul plaan täna jõusaalis teha 400 lõuatõmmet umbes tunni ajaga. Jõusaalis ei ole mul lisaraskusena Kaitseväe riideid ja saapaid- peaks tunniga ära tegema. Kas keegi tahab sellist trenni minuga kaasa teha? Äkki meie grupist on mõni aktiivsem härra, kes tuleb paariliseks näiteks 200 kordusega. See oleks põnev väljakutse! ;)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahuliku tehnikaga.Jõnksutada ei kannata- muidu võib minu lõuatõmbe kang puruneda... 3, 4 ja 5 kordust jääb lahjaks. Võiks siis juba üheseid seeriaid 5 sekundiliste vahedega. :P Parem ikka vähemalt 10-sed seeriad et migi elu lihasesse tungiks :P

.

Ma arvan, et pikemate seeriatega poleks ma nii palju kordusi saanud ja lahjaks kindlasti ei jäänud - täna on selg juba valus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.veebruar 2013

No nii... Käisin trennis ja sekundeeris hr Rainer Neemsalu, kellel selline ettevõtmine oli loomulikult uus kogemus. Tegime nii, et mina pidin 400 tõmmet tegema ja Rainer 200. Aega oli 1 tund ning sellist maratoni ei mäleta küll et oleks kunagi teinud. Arvestades, et mina kaalusin treeningu alguses 86,3 kg, siis võite ette kujutada, kui palju ma täna neid tonne tirisin. Kuni 300-ni läks suhteliselt hästi, aga siis tuli uus raskus- peopesad hakkasid endast vägagi ebameeldivalt märku andma. Päris valusaks läks. Nädala sees olen ikka kinnastega teinud, aga nüüd ilma kinnasteta tekkis vesi rakkudesse ja õnneks ei jõudnud puruks minna. Nagu Rainer ütles, siis lugeda on hea, et mis see 300-400 ära ei ole, aga see on väga-väga raske trenn! Ma olen nüüdseks päris kindel, et 600 lõuatõmmet poole päevaga oleks lagi. Muide, me tegime Raineriga veel trenni lõpus ka mõlemad rööbaspuul 100 kordust. Ma arvan, et kui Rainer praeguseks surnud ei ole, siis ta tunneb elust rõõmu ja mitte vähe! :PMõned pildid ka tänastest ilunumbritest:

post-50-0-23698200-1361629598.jpg Nii see töö käib. Korraga töötavad nii selg, käed, kõht kui ka isegi jalad!

post-50-0-76049300-1361629607.jpg Raineri peopesad kui lõpuni oli veel palju maad minna.

post-50-0-13830600-1361629614.jpg Rööbaspuud

post-50-0-70321600-1361629620.jpg

post-50-0-45307700-1361629629.jpg Ei ole need jalad mul midagi nii kõverad!

post-50-0-23346200-1361629645.jpg Selja lailihas võib niimoodi veel päris hästi arenema hakata

post-50-0-59011900-1361629711.jpg Pole paha.

post-50-0-28862600-1361629654.jpg Jalamees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga võimas vorm! :o

Väga võimas vorm! :o

Võimsusest on asi veel päris kaugel. Samas massi on 86-kilosel mehel kindlasti oluliselt rohkem kui 75-kilosel mehel 2011 MM-il :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.veebruar 2013

HEAD VABARIIGI AASTAPÄEVA kõigile, kes siit pisikeselt Eestimaalt veel jalga ei ole lasknud...

Peale eilset lõuatõmmete maratoni ei ole üllatavalt mitte üks koht valus. Ilmselt lihas on hakanud sellise trenniga harjuma. Teen nädala veel ja siis saab teha vahekokkuvõtted. Eks viimased pildid on olnud üllatuseks paljudele- minule endale ehk kõige rohkem. Tegelikult olen oodanud juba pikalt suurt kisakoori, et see programm, mida ma praegu välja töötan ja katsetan, on mingi suur jama ja vähk ei tea kulturismist midagi ja on üldse üks väga rumal inimene. Viimaste aastate jooksul on sellist kisa palju olnud ja hiljem avastan et kõige suuremad kisajad kasutavad mõne aasta pärast täpselt samasid süsteeme kas treeningutel või dieedil ja siis ei ole kellelgi midagi enam kraaksuda. Igal uuendusel on alati mingi mõte, mingi kindel eesmärk. Eks minagi tahan enda jaoks selgeks teha, kas mõned minu poosid, millega olen siiani konkurentidele kaotanud(nt selja lailihas tagant) on tõesti emakese looduse poolt nii kehvas seisus või on olnud minu treeningkultuur selles suhtes puudulik. Ise soovitan ju samuti kõigil rohkem katsetada ja iseseisvalt analüüsida oma vormi ja tegemisi. Täna teen vaba päeva, aga homme jälle vajutan gaasi põhja! Praegu panen ühe GIANT batooni põske ning teen endale HERA80 kokteili. Tuleb selline rahulik päev pere keskel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhas motivatsioonivideo :P

http://sport.delfi.ee/news/melu/uudised/video-terves-kehas-terve-vaim-dresseeritud-makaak-teeb-eeskujulikult-joutrenni.d?id=65726024

Reval-Spordis oli kunagi päriselt ka üks selline mees kelle kohta Tavuškin ütles, et tema oleks selle tegelase isa asemel omal ajal jorri ämbrisse lasknud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhas motivatsioonivideo :P

http://sport.delfi.e...i.d?id=65726024

Reval-Spordis oli kunagi päriselt ka üks selline mees kelle kohta Tavuškin ütles, et tema oleks selle tegelase isa asemel omal ajal jorri ämbrisse lasknud :D

Seda peaks osadele inimestele näitama. Isegi mingi suvaline ahv jaksab kätekõverdusi teha, aga sina ei jõua :D

Väga vinge tegelane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda peaks osadele inimestele näitama. Isegi mingi suvaline ahv jaksab kätekõverdusi teha, aga sina ei jõua :D

Väga vinge tegelane.

Ilmselt pärdik tegi sellepärast sporti, et peremehel lihtsalt ei olnud raha teda ülikooli saata :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilus Vabariigi aastapäeva õhtu. Teleris toimub järjekordne presidendi karneval ning kõik on õnnelikud. Mina ise ka olen tänase päeva võrdlemisi muretult mööda saatnud, aga juba homme maksan tänase looderdamise eest ilmselt kõrget hinda! Kuna laupäeval sai tehtud tunniga 400 lõuatõmmet, siis ega homme ei hakka ennast alandama mingi väiksema numbriga! Iseasi, kui palju ma jõuan siis rööbaspuud teha. Samas kui teen nii, et 20 lõuatõmmet ja 20 rööbaspuud vaheldumisi, siis tuleks ehk mõlemat 410 ära. Lihas ei ole enam valus, aga ei saa öelda, et mingi rutiin oleks kusagilt vohama hakanud. Ok, esimesed lõuatõmbed lähevad küll erakordselt kergelt, aga peab arvestama ka ülejäänud 39 seeriaga... Muide, seljalihasel ei ole täna häda midagi, aga tricepsid on üllatuslikult valusad. Tegin küll eile ainult 100 rööbaspuud FitLife spordiklubi saalis, aga ilmselt tricepsi puhul on oluline, mis nurga all teha. Valku on täna mõnuga sisse aetud- vähemalt 4 Luxus batooni, kanafileed, kohupiima, HERA80, PUDDING, PROMIX, lisaks HT-R, PUMP+, BCAA, JOINT+. Homseks on ettevalmistused tehtud. Üks väike asi veel- homme on mul 2 bodypumpi ka ja teen uusi harjutusi seekord. Tuleb põnev nädala algus. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×