Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

See pole sügavkükk, see on kükk.

Pole olemas sellist asja nagu sügavkükk, vaid kükk. ;)

(Veerandkükk, poolkükk ja kükk.)

Kas on vahet, kas panen endast pildi (millega tõestan oma juttu) või siis võtan netist mingi mehe pildi ja panen üles (mille tõttu inimesed võivad arvata, et ise ei suuda)...

Enne lähen halliks kui see mees kohale jõuab :D

:D

See, mees tahab 30 jaanuar massaaži minna. :P

Hr Merisalu saadaksin hea meelega, aga kardan, et see mees on lootusetu :lol:

Ei ole enam nii sant... vanaks olen jäänud... nüüd juba invaliid :D.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole olemas sellist asja nagu sügavkükk, vaid kükk. ;)

(Veerandkükk, poolkükk ja kükk.)

Kas on vahet, kas panen endast pildi (millega tõestan oma juttu) või siis võtan netist mingi mehe pildi ja panen üles (mille tõttu inimesed võivad arvata, et ise ei suuda)...

:D

See, mees tahab 30 jaanuar massaaži minna. :P

Ei ole enam nii sant... vanaks olen jäänud... nüüd juba invaliid :D.

Kaval mees tahab invasporti üle minna medaleid noppima ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänase õhtu lõpetuseks ilus perepilt. Vanemal tütrel Vanessal oli sünnipäev ja 2 aastat on juba päris vana tegija :P

post-50-0-97352600-1358803369.jpg

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.jaanuar 2013

Paari sõnaga. Täna oli väga tihe töögraafik ja jooksmist palju. Päeva teises pooles andsin CXWORX tunni ja väga tugev team oli koos! Mul endal ka perenaine oli sportlaste ridades ja lubas suveks kehakaalu kõvasti alla ajada. Teeme nüüd igal õhtul koos erinevaid diiettoitusid ja eksperimenteerime. Selline tore kokteil täna õhtul:

post-50-0-22344700-1358882565.jpg Haps, karamelli Pudding, kuivatatud ploom, banaan.

post-50-0-07163300-1358882576.jpg Natuke paks sai, aga maitsev! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ise ka hästi tihti eksperimenteerinud blenderiga. Kõik mis tundub hea ja tervislik lükkan sisse ja lasen neil seguneda. Siiamaani ei ole veel midagi halba kokku keeranud. Väga hea on igasuguseid marju ja piimatooteid segada omavahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ise ka hästi tihti eksperimenteerinud blenderiga. Kõik mis tundub hea ja tervislik lükkan sisse ja lasen neil seguneda. Siiamaani ei ole veel midagi halba kokku keeranud. Väga hea on igasuguseid marju ja piimatooteid segada omavahel.

See ongi asja võlu! Isegi kui mõnele kuivatatud ploomile on tootjate poolt kivi sisse jäetud- kõik purustatakse pehmeks! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükki tuleb teha õigesti, mitte nii nagu eelpoolmainitud pildil. Soovitan ära õppida.

humor-trolling_00313274.jpg

Millega vastab hr Merisalu? See võis valus olla :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ongi asja võlu! Isegi kui mõnele kuivatatud ploomile on tootjate poolt kivi sisse jäetud- kõik purustatakse pehmeks! :D

suht kindel võid olla et terad lähevad mingil hetkel. mul naine jahvatas blenderiga suht süütuna tunduvaid kohviube. Hiljem avastasin nii mõnegi metallipuru tüki kohipuru seest. EI OLE TEGU ODAVA BLENDERIGA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suht kindel võid olla et terad lähevad mingil hetkel. mul naine jahvatas blenderiga suht süütuna tunduvaid kohviube. Hiljem avastasin nii mõnegi metallipuru tüki kohipuru seest. EI OLE TEGU ODAVA BLENDERIGA

Raud on ka ju kehale vajalik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükki tuleb teha õigesti, mitte nii nagu eelpoolmainitud pildil. Soovitan ära õppida.

Nimelt, mis siin valesti siis on?

Liigesed ühel liinil, raskus kandadel, selg sirge...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julgen arvata ,et hetkel toimub Nõo jõukas kõvem fotosessioon,kus kokku saavad kannad ja kannikad. :)

Kannad ja kannikad! Sellise avalduse eest võiks sõnaseadjale kohe mingi eripreemia anda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suht kindel võid olla et terad lähevad mingil hetkel. mul naine jahvatas blenderiga suht süütuna tunduvaid kohviube. Hiljem avastasin nii mõnegi metallipuru tüki kohipuru seest. EI OLE TEGU ODAVA BLENDERIGA

Raudmeeste jook! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodust algab siiski kõik, ma oma poisiga kavatsen küll trenni teha, hetkel kolmene aga parem ja vasaksirge tuleb juba päris hästi välja. Väiksed õpivad kõike eeskuju järgides ja kui ta näeb minu liigutusi, siis ta tahab kohe neid järgi teha. Tõsi, kätekõverdused ei tule hästi välja aga seda kui tugev ta on üritab ikka demonstreerida. Kui eeskujuks on aga diivanil lösutav läppariga kõverik, siis seda ta ka jäljendama hakkab. Kardinaalne erinevus on nt. isegi kolmeaastastel, üks oskab nutitelefonil menüüst mängud üles leida ja teine paneb põrandal puslesid või ehitab linna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.jaanuar 2013

Just lugesin Postimehest pikemat artiklit noorte suhtumisest sporti jne. Masendav. Väga masendav. :(

http://sport.postime...mate-toe-puudus

See on nõme, et ei ole mingit rahalist piirmäära. Kui vanemad saavad uhket maasturit lubada siis ostku ka suusad ära aga kui leibkonna sissetulek on alla mingi piiri siis saab nt kooli poolt suusad laenuks, mis mingi toetusega on sinna varutud.

Mina kooli ajal vihkasin suusatamist meeletult, sest vanematel raha ei piisanud ja suusad sain kuskilt suguvusa käest ja saapad samamoodi. Aga eraldi.

Õhtul pimedas metsas üksi suusatada, sest ülejäänud klass on eest ära läinud on päris hirmus. Ja tohutult motivatsiooni alandav kui iga kümne tõuke tagant tuleb jälle paus teha ja saabas uuesti külge kinnitada. Ei usu, et õpetajale ka väga meeldib üksikut õpilast järgi oodata kui oleks võinud ammu koju minna.

Samas ülikooli suusalaager korraliku laenutatud varustusega oli teine teema. Kui mäest allatulekud välja arva oli suusatamine täitsa lõbus ja tore tegevus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mäletan hästi neid aegu kui tuli suuskadega kooli minna, sest oli suusapäev. Mul polnud neid klambreid, millega suuski kokku panna ja üsna ebamugav oli. Mingi lemmikpäev see ei olnud. Terve garderoob oli suuski täis ja mässamist omajagu. Samas, sporditeemast ei pääsenud, tegemist oli spordikallakuga kooliga ja igasugu võistlusi jm oli omajagu. Nt. Lenini rajooni noorte kergejõustikuvõistlused :D Samas, kõik see ei tekitanud mul vastumeelsust suusatamise vastu, käisin palju Mustamäe metsas mägedest alla kihutamas ja võimalused sel ajal polnud nii head kui nüüd Nõmme suusabaasis, ometigi oli lõbus. Jällegi, mu kadunud isal oli sein Tartu maratoni vimpleid täis ja eks me koos käisime suusatamas. Paraku, ma olen nõrgem oma papsist, pole kordagi maratonil suusatanud, ilmselt on paratamatu, et iga järgmine põlvkond on laisem ja nõrgem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas ülikooli suusalaager korraliku laenutatud varustusega oli teine teema. Kui mäest allatulekud välja arva oli suusatamine täitsa lõbus ja tore tegevus.

Sellega meenus mulle lõbus seik, kuidas kirp suusalaagris matkale minnes juba esimesel laskumisel suutis siruli käia ja kotis olevast kodujuustust ja banaanist korraliku pudru teha. Seda ma ei mäleta, kas ta lõhkus ka laenatud suusakepi siis ära või oli see veel eraldi päeval :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mäletan hästi neid aegu kui tuli suuskadega kooli minna, sest oli suusapäev. Mul polnud neid klambreid, millega suuski kokku panna ja üsna ebamugav oli. Mingi lemmikpäev see ei olnud. Terve garderoob oli suuski täis ja mässamist omajagu. Samas, sporditeemast ei pääsenud, tegemist oli spordikallakuga kooliga ja igasugu võistlusi jm oli omajagu. Nt. Lenini rajooni noorte kergejõustikuvõistlused :D Samas, kõik see ei tekitanud mul vastumeelsust suusatamise vastu, käisin palju Mustamäe metsas mägedest alla kihutamas ja võimalused sel ajal polnud nii head kui nüüd Nõmme suusabaasis, ometigi oli lõbus. Jällegi, mu kadunud isal oli sein Tartu maratoni vimpleid täis ja eks me koos käisime suusatamas. Paraku, ma olen nõrgem oma papsist, pole kordagi maratonil suusatanud, ilmselt on paratamatu, et iga järgmine põlvkond on laisem ja nõrgem.

Sama siin. Algklassides algasid tunnid teinekord kehalise kasvatusega ja Tartus Tähtvere pargis suusatunniga. Panin pikad puusuusad alla juba kodumaja ees ja sõitsin nendega läbi linna parki. :rolleyes: Murdmaasuusatamises olin algklassides 1 km sõidus nii tugev, et võitsin endavanuste klassi ja linnavõistlusel ka paugutasin tugevasti. Plastiksuuskadest olin vaid kuulnud. Eks see nii oligi, et talvel suuskadel ja kevadel-suvel-sügisel jalgrattal, aga sportlaseks me ennast sellel ajal ei pidanud. 1987 aastal oli mitu nädalat külmapühad(külma pidi päeval olema vähemalt -27 kraadi. Arusaadav, et kui kooli ei pidanud minema, siis mindi mäe peale kelgutama-suusatama! Nüüd on seis selline, et kui mõni lapsukene juba 30 minutit nädalas midagi liigutab, siis lodevad lapsevanemad ajavad rinna punni ja suurustavad, et nende laps teeb hullult trenni. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellega meenus mulle lõbus seik, kuidas kirp suusalaagris matkale minnes juba esimesel laskumisel suutis siruli käia ja kotis olevast kodujuustust ja banaanist korraliku pudru teha. Seda ma ei mäleta, kas ta lõhkus ka laenatud suusakepi siis ära või oli see veel eraldi päeval :lol:

Äkki see oligi Kirbu stiil niimoodi toit pehmemaks litsuda. Mine tea- äkki siiani istub oma toidukoti otsas ja pressib kraanuleid laiaks? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellega meenus mulle lõbus seik, kuidas kirp suusalaagris matkale minnes juba esimesel laskumisel suutis siruli käia ja kotis olevast kodujuustust ja banaanist korraliku pudru teha. Seda ma ei mäleta, kas ta lõhkus ka laenatud suusakepi siis ära või oli see veel eraldi päeval :lol:

Hea oli, et esimesel laskumisel, oleks see hiljem juhtunud siis võinuks jäätunud banaan kehavigastusi tekitada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea oli, et esimesel laskumisel, oleks see hiljem juhtunud siis võinuks jäätunud banaan kehavigastusi tekitada :)

Mees raudselt hoidis jäätunud banaani pükste tagataskus :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×