Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Väga hull bodypump oli täna. Üle pika aja sai põrutatud kolmeraudsest ja üks härra tegi mulle väljakutse ning sügavaid kükke tegin siis 40 kg kangiga ning õla harjutuse lõpus surumist-tõukamist 30-e kilose kangiga. Mis ei tapa, teeb tugevaks! Peaksingi rohkem selles valdkonnas väljakutseid tegema. :rolleyes:

post-50-0-61769500-1358716824.jpg

post-50-0-88102100-1358716830.jpg

post-50-0-64396900-1358716838.jpeg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30 ja 40kg ühelpool või kogu kangil kokku? :D

No ma tahaks näha meest, kes bodypumpis ühele poole 40 kg paneb ja teisele poole ka :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma tahaks näha meest, kes bodypumpis ühele poole 40 kg paneb ja teisele poole ka :rolleyes:

Ma arvan, et Janar Rückenbergile ei oleks see probleem. :D

Isegi sai oma kehakaaluga 80kg 51 kükki tehtud (ass to the grass). 51 selle pärast, et ei viitsinud enam kükkida ja mõtlesin, et teen ikka üle 50 ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hull bodypump oli täna. Üle pika aja sai põrutatud kolmeraudsest ja üks härra tegi mulle väljakutse ning sügavaid kükke tegin siis 40 kg kangiga ning õla harjutuse lõpus surumist-tõukamist 30-e kilose kangiga. Mis ei tapa, teeb tugevaks! Peaksingi rohkem selles valdkonnas väljakutseid tegema. :rolleyes:

Eile olid nende piltide juurde kirjutatud pikad seletused. Kas täna ei näe neid ainult mina? Mõtlesin hommikul koerte eripäradesse süveneda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hull bodypump oli täna. Üle pika aja sai põrutatud kolmeraudsest ja üks härra tegi mulle väljakutse ning sügavaid kükke tegin siis 40 kg kangiga ning õla harjutuse lõpus surumist-tõukamist 30-e kilose kangiga. Mis ei tapa, teeb tugevaks! Peaksingi rohkem selles valdkonnas väljakutseid tegema. :rolleyes:

Isegi sama teinud - vahelduseks ongi päris mõnus mõni harjutus raskemalt teha. Kuigi klubides kus metallkangid hoiatan: 40 kg läheb kõveraks. :D

Hea seik oli eelmise kava väljaastega, kus esimest korda tegin 30 kg-ga. Muidu kõik ilus-tore aga kui peale esimest jalga tulid kükist hüpped liikusin iga hüppega külg ees edasi, sest esimene jalg täiesti katki. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et Janar Rückenbergile ei oleks see probleem. :D

Isegi sai oma kehakaaluga 80kg 51 kükki tehtud (ass to the grass). 51 selle pärast, et ei viitsinud enam kükkida ja mõtlesin, et teen ikka üle 50 ära.

Olen näinud Janar Rückenbergi videot 104x100 tõesti. Kuid lihasvastupidavus sellise kangi kaalu juures on siiski veidi erinev. BodyPumpi kükis on tüüpiliselt ca 120 kükki ja tempo on vahepeal päris kiire. 80kg on BodyPumpis minu arvates siiski ulme. Kuna kordusi on palju, siis juba paar kilo loevad. Ise teen keskmiselt 45 kiloga, kergemad lood lähevad parematel päevadel 50 kiloga. Ja ikka korralikult kükki, sellised, mille peale BP ATM kursustel teised karjusid, et liiga sügav.

Ja teiseks, pärast kükke tulevad ju kõik teised harjutused kukil, max 45 sek vahega :) Väga totter oleks lammutada kükis kang kõveraks ja siis minna lõõtsutades rinda tegema 10 kiloga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et Janar Rückenbergile ei oleks see probleem. :D

Isegi sai oma kehakaaluga 80kg 51 kükki tehtud (ass to the grass). 51 selle pärast, et ei viitsinud enam kükkida ja mõtlesin, et teen ikka üle 50 ära.

Aga seal tehakse ~100x ja erinevas tempos, mis teeb asja eriti raskeks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbranna rääkis ka, et käis sõbrannadega seda vaatamas ja kõik nutsid :D

Selliste filmide kohta öeldakse tear-jerker ehk selle eesmärk ongi pisaraid tirida. ;) Taotluslikult tehtud, muide mingi uuring näitas, et sellised filmid pole isastele üldse head, testosterooni tase langeb ja lõpuks võib langeda depressiooni.

Eks hollywood teeb kõik rahaks, samas, kas igast inimlikust tragöödiast oleks vaja üldse filme vändata, meenub täiesti ebaõnnestunud World trade center, kus Nicolas Cage ohmu näoga kirves käes mööda korruseid ringi jooksis ja keegi ei saanud aru, milleks üldse seda filmi vändata oli vaja, polnud kassaedu ja oscarid jäid ka tulemata. Nõrk story, tarbetu pisaratirimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ikka korralikult kükki, sellised, mille peale BP ATM kursustel teised karjusid, et liiga sügav.

Nende jaoks on juba veerandkükid liiga sügavad :D

Sellise sügavusega tegin 80kg x51.

Ja ma tean, mis on bodypump :D. Olen ise ka andnud seda :)

301828_10150967439206000_623045814_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende jaoks on juba veerandkükid liiga sügavad :D

Sellise sügavusega tegin 80kg x51.

Ja ma tean, mis on bodypump :D. Olen ise ka andnud seda :)

301828_10150967439206000_623045814_n.jpg

Kas siis hr Merisalu on paberitega Les Mills treener? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arcticus on see igapäevane nähtus ;)

Seal oli kunagi üks jäme naiskoll, kes tegi selliste raskustega, millega enamus mehi treenida ei suutnud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle Vähjapoiss, ma 15 ja vbl 14 veebruar Tartus, aja oma sandid ja mitte-veel-sandid kohale füsiosse ja massaaži :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle Vähjapoiss, ma 15 ja vbl 14 veebruar Tartus, aja oma sandid ja mitte-veel-sandid kohale füsiosse ja massaaži :D

Hr Merisalu saadaksin hea meelega, aga kardan, et see mees on lootusetu :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr Merisalu saadaksin hea meelega, aga kardan, et see mees on lootusetu :lol:

Enne lähen halliks kui see mees kohale jõuab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×