Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kuna järgmine bodypump on ja kas saaks ka tulla? :)

Hea küsimus!

Tunniplaani muudeti ja pühapäeva õhtul(s.h ka täna) ongi bodypump algusega kl 20:15! Olete kõik oodatud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellel on kõige parem? :P

post-50-0-78993200-1357493181.jpg

Minge vaadake, mida selle kohta arvas facebookis minu lehel tuntud eesti kulturist hr Morozov! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellel on kõige parem? :P

post-50-0-78993200-1357493181.jpg

Minge vaadake, mida selle kohta arvas facebookis minu lehel tuntud eesti kulturist hr Morozov! :D

Arvan ,et eest teisel. Saab ise ja saab oma käpaga teisele...vihuda :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan ,et eest teisel. Saab ise ja saab oma käpaga teisele...vihuda :lol:

Jah, hr Morozovi tuttav mumm arvas ka nii! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.jaanuar 2013

Nutitelefon on elu! Eile õhtul juhtusin Tartus, Eedeni keskuses nägema sellist vaatepilti, kus ühel pikal pingil istus üks tüdruk ja päris mitu poissi. Tüdruk oli seltskonna keskel ja vaatas rahuliku näoga ringi ja tal ei olnud kellegagi juttu ajada, sest ülejäänud seltskond näppisid kõik oma telefone! Haige värk- sa saad oma tuttavatega kokku spetsiaalselt selleks, et mobiiltelefoni näppida. Kange tahtmine oli tüdrukule öelda, et ole hea, jäta need vennikesed siia istuma ja nad ei pane sinu lahkumist tähelegi! Sul ei ole nendega mingisugust võimalust, sest nad ei ole vabad noormehed, kõigil neil on juba tüdruk olemas- Nuti. Nutiga on nad koos koolis, poes, kodus teki all. Nuti mõistab neid, Nuti armastab neid! Nutiga nad ilmselt astuvad peagi vahekorda ja abielluvad. Täiesti masendav! Mul on siiralt hea meel, et olen oma nooruse mööda saatnud ilma Nutide ja muude mõnuaineteta. :rolleyes:

Ise käisin täna varahommikul bodypumpis ning peab ütlema, et viimased tunnid on olnud väga superlahedad- palju uut rahvast on peale tulnud ja paljud "vanakesed" on tagasi tulnud. Kõigil on ilmne kavatsus suvel rannas paugutama hakata. Eile olin isegi jõusaalis ja tegin lõuatõmbeid, aga hr Katala vaatas kadeda pilguga minu pingutusi ja teatas, et hr Otsus jätaks ilmselt pooled kordused lugemata. Mina ütlesin talle selle peale vastu, et ega hr Katala hr Otsusele ka ei meeldi! Täna hommikul oli kehakaal jälle -84 kg ja selles suhtes kannatab rohkem lõuatõmbeid teha. Eks harjutamine teeb meistriks! Toidulisanditest on täna sisse läinud juba JOINT+, PUMP+, HT-R ja FEED. Hea on olla! :)

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga palju neid lõuatõmbeid tuleb juba? :)

Palju sa ise neid teed? Tegelikult oleks õigem siin mingisugust jama ajada, et üle 30 ei tule ja sellise jutuga konkurente uinutada ja siis õigel ajal kõiki üllatada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju sa ise neid teed? Tegelikult oleks õigem siin mingisugust jama ajada, et üle 30 ei tule ja sellise jutuga konkurente uinutada ja siis õigel ajal kõiki üllatada :rolleyes:

Mina teen neid iga nädal :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähk kas sul LAV-i 5st rand münti on? Reserveeriksin selle sulle ära.

Aaaa! Toks-toks-toks.... Pane kindlasti kõrvale! Krt, mees, ma ütlen täna öösel ma ei maga! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.jaanuar 2013

Puhub tuul, vinge-vinge... Eile sattusin Tartus Raadile ja puude-põõsaste tagant läbi lumise välja kostus koerte ulgumist. See oli nagu kaader kusagilt Siberi filmist. Pärast vedasin vaikselt otsad kokku ja sain aru, et see koerte ulgumine tuli Tartu kodutute loomade varjupaigast. Meenub, kuidas kunagi levisid jutud, et 1994 aastal ostsid Türi politseinikud kokku leitud koerasid 100 krooni tükk! Meil Kunstikooli õpilaste ridades tekkis kohe kindel äriplaan, kuidas me hakkame Tartu tänavatelt koerakesi püüdma ja neid suurte konteineritega Türi poole saatma, aga see mõte ideest kaugemale ei jõudnudki. Päris peen oleks olnud, kui Türi politseimaja ees oleks peatunud suur masin ja sealt oleks hakatud tooma tuhandeid koerasid. Kerge arvutus- 1000 koera oleks võrdunud 100 000 EEK!

Ega see ulgumise teema veel ära ei lõppenud. Sellele tuli täna varahommikul megapomm järg. Läksin oma lemmikloomaga varavalges kl 07:30 ajal välja raudtee äärde jalutama ja avastasin, et keegi oli täna öösel raudtee ääres paljaste jalgadega jalutanud. See oli mitmesajameetrine ots ja kodanik liikus kesklinna poole. Müstika. Eile alles mõtlesin selle Siberi peale ja täna oleks jällegi justkui Siberi vangilaagri filmi sattunud kus saksa sõjavang on läbi taiga paljasjalgsena(võib-olla päris paljalt) tagasi Saksamaale põgenenud. Kusjuures vähemalt ühte sellist juhtumit ma teangi kuidas üks saksa sõdur sellise teekonna ette võttis ja koju tagasi jõudis 50-datel.

Ise hoidun paljaste jalgadega ringiliikumisest ja oleme ausad, sellise tegevusega võib oma labajalgadest ilma jääda kui need läbi külmuvad. Põlvamaal oli kunagi üks joodik käreda pakasega külameestega kihla vedanud liitrise viina peale, et kõnnib paljaste jalgadega valla kõrtsist tagasi kodukülla mitu kilomeetrit. Ok, kange mees jõudiski koju, sai oma pudeli kätte ja pärast seda võeti labajalad maha ja mees enam tilkagi alkoholi ei võtnud, aga siis oli natuke hilja. :mellow:

Täna andsin päris korraliku bodypumpi. Rahvast oli päris palju ja raskused olid ka muljetavaldavad. Täna õhtul on mul ka veel üks CXWORX ning lisanditest on tänases menüüs BLOCK, HT-R, PUMP+, JOINT+, RECO2 ja PROMIX.

Pidage vastu ja olge mõnusad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.jaanuar 2013

Krt, kogu aeg tahan kirjutada 2012. Läheb veel aega, et uue aastaarvuga harjuda. See on nüüd mao aasta ja mina olen mao aastal sündinud ja Ott samuti. Eks paistab, mis aasta see selline on ja kas on lootust rikkaks saada. Eile õhtul tegin CXWORX trenni ja täna varahommikul BODYPUMPi. Nagu ikka on CXWORXis ikka uut rahvast ning tagasiside oli päris meeldiv. Muidugi tänaseks võivad need kiidusõnade autorid siruli voodi olla, kõik lihased valusad ja urgitsevad suure roostes nõelaga minu woodoo nukku. Tegelikult võimalik, et keegi juba mõned päevad tagasi sajatas mind ja pani mulle needuse peale, sest eile õhtuks oli mul silm täiega põletikus ning tänaseks on vasak silm nagu Buratino raamatust kass Basilioni silm: ei ela ei sure! Vanemal tütrel oli paar nädalat tagasi sama asi ja hakka või uskuma, et papal ka nüüd sama tõbi küljes. Varsti olen oma hädadega samasugune sant-simulant nagu Eesti Haigekassa suurtoetaja hr Merisalu. Muidugi, Merisalu on võitmatu. Eile oli kehakaal umbes 84,5 kg. Proovisin siis vahelduseks ka lõuatõmbeid kangiga ja seekord tegin väga sügavad ja puhtad sooritused ning alla sirutades vedasin käed täiesti pikaks. Ei tea, kas keerasin vindi üle, aga naljalt üle 15 korduse ei tulnud. Siin on suur vahe, kas käed jäävad lõpus sirgeks või kergelt kõverdatuks. Eks peab uut tehnikat harjutama hakkama.

Praegu libistan lõunaks kerget kanafileesinki ning kosutavaks joogiks külm WHEY+, PRODE90 ja HT-R kokteil. Enne bodypumpi tegin väikesed PUMP+ ja JOINT+ nagu ikka. Ei saa midagi- pean natukene ka värske õhu kätte minema.

Silmamees on loodusemees! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlesin juba, et ajad pas*a, sest mao aasta kordub teatavasti 12 aasta tagant ja teie Otiga küll sama vanad pole.

Siis googeldasin ja oletegi. On ikka pässid.

Aga huvitav seaduspärasus kulturistide seas: nt mina ja Joker oleme ka maod.

Aga mina olen veel noor ja ilus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlesin juba, et ajad pas*a, sest mao aasta kordub teatavasti 12 aasta tagant ja teie Otiga küll sama vanad pole.

Siis googeldasin ja oletegi. On ikka pässid.

Aga huvitav seaduspärasus kulturistide seas: nt mina ja Joker oleme ka maod.

Aga mina olen veel noor ja ilus.

Eks sellised asjalikumad mehed ongi maod ja siin fitness.ee-s sureks elu välja kui meiesuguseid andekaid ja jutukaid mehi ei oleks...Kirp välja arvatud. Kirp, kust sa üldse tead, et sa madu oled? Sinu sünnikuupäev on ju oletuslik kuna sa oled leidlaps kellega tulnukad alandavaid katseid tegid :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa lähed ühelt teemalt nii kiiresti teisele üle, et lugesin esialgu, et Merisalul on kaal 84,5 kg. Mis madudesse puutub, siis õnnestus ka 77 sündida ja peaks ütlema, et hea aasta, pole veel ühegi klassi/koolikaaslase matusel käinud, seega veel noor vist. Ei tea ka ühtegi sama aasta selli, kes prügikastis soriks aga eks neid ikka leidub ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlesin juba, et ajad pas*a, sest mao aasta kordub teatavasti 12 aasta tagant ja teie Otiga küll sama vanad pole.

Siis googeldasin ja oletegi. On ikka pässid.

Aga huvitav seaduspärasus kulturistide seas: nt mina ja Joker oleme ka maod.

Aga mina olen veel noor ja ilus.

Ehk siis, Mang ennustas head aastat madudele ja kuna maod on valdavalt kulturistid, siis tuleb hea aasta. Mang oleks kohe võinud nii öelda, selle asemel, et keerutada. Muidugi, madu ju igavene laisk elukas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa lähed ühelt teemalt nii kiiresti teisele üle, et lugesin esialgu, et Merisalul on kaal 84,5 kg. Mis madudesse puutub, siis õnnestus ka 77 sündida ja peaks ütlema, et hea aasta, pole veel ühegi klassi/koolikaaslase matusel käinud, seega veel noor vist. Ei tea ka ühtegi sama aasta selli, kes prügikastis soriks aga eks neid ikka leidub ka.

Kust sa selle Merisalu kaalu veel välja lugesid? Temast rääkides siis Eesti Haigekassa suurtoetaja peaks ka madu olema :D. Ise olen samuti, terve foorum on? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis madudesse puutub, siis õnnestus ka 77 sündida ja peaks ütlema, et hea aasta, pole veel ühegi klassi/koolikaaslase matusel käinud, seega veel noor vist.

Nagu maleva ütles, siis olen samuti madu. Aga mina nii õnnelik madu ei ole, kes sõprade matustel käinud ei ole. Paar aastat tagasi sai pinginaabri matustel käidud ja eelmine aasta sai autoõnnetuses surma põhikooli klassivend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siis, Mang ennustas head aastat madudele ja kuna maod on valdavalt kulturistid, siis tuleb hea aasta. Mang oleks kohe võinud nii öelda, selle asemel, et keerutada. Muidugi, madu ju igavene laisk elukas...

Mang ütles ka, et ta on Jeesusest pärinenud, seega ma veel ei tormaks mafioosnikutelt võlgu võtma eeldusel, et sel aastal pudrumäed ootavad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mang ütles ka, et ta on Jeesusest pärinenud, seega ma veel ei tormaks mafioosnikutelt võlgu võtma eeldusel, et sel aastal pudrumäed ootavad...

Seda kuulen küll esimest korda aga jah, Dan Brown ka kirjutas, järelikult tõepõhi all kuid eks me kõik ole mingitpidi seotud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu maleva ütles, siis olen samuti madu. Aga mina nii õnnelik madu ei ole, kes sõprade matustel käinud ei ole. Paar aastat tagasi sai pinginaabri matustel käidud ja eelmine aasta sai autoõnnetuses surma põhikooli klassivend.

Väga võimas! Muidugi 1977 aasta maod on oluliselt tegijamad, aga ega hr Merisalut ei pea ka häbenema! Hr Kirp on madude ridadesse saanud ilmselt ekslikult. Sellele mehele pakuks pigem lodeva vihmaussi aastat, aga kuna sellist aastat ei ole, siis pandi mees mao-aastasse augu täiteks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga võimas! Muidugi 1977 aasta maod on oluliselt tegijamad, aga ega hr Merisalut ei pea ka häbenema! Hr Kirp on madude ridadesse saanud ilmselt ekslikult. Sellele mehele pakuks pigem lodeva vihmaussi aastat, aga kuna sellist aastat ei ole, siis pandi mees mao-aastasse augu täiteks :lol:

Puhas kadedus. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×