Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Sellega on see asi, et enne algab juba pidustus, kui see trenn ;)

Kõik ei ole veel hr Tilga jaoks kadunud! Täna hommikul on võimalik kl 07:15 tulla minu bodypumpi! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik ei ole veel hr Tilga jaoks kadunud! Täna hommikul on võimalik kl 07:15 tulla minu bodypumpi! :P

Nüüd sa ütled :rolleyes: Aga tänud pakkumast sellegipoolest! :) Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd sa ütled :rolleyes: Aga tänud pakkumast sellegipoolest! :)

Kõik olid ilusti kohal. Ainuke, keda ei olnud- see oli hr Tilga. Nii ei saa rallit sõita! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uhke Väino Katala vaatas ja imestas. Ise veel kiitis, et sõi üheaegselt verivorsti ja proteiinibatooni!

Muide su blogi läks kohe palju paremaks. Selliseid toredaid videosid saalis toimunust tahaks näha veel ja veel.... Good work

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...ja veel. Tuulesuund on nord, nüüd on Väino kord...

Väintsist ei ole asja- tema ainult suurustab ja sööb verivorste! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide su blogi läks kohe palju paremaks. Selliseid toredaid videosid saalis toimunust tahaks näha veel ja veel.... Good work

Tundub, et Väintsi allakäik teeb eesti rahvale sulaselget rõõmu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et Väintsi allakäik teeb eesti rahvale sulaselget rõõmu :D

Oh sind küll:) Asi ei ole Väintsi allakäigus vaid lihtsalt hea vaadata kuidas mehed teevad mehetegusid

Muudetud kasutaja a n d y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh sind küll:) Asi ei ole Väintsi allakäigus vaid lihtsalt hea vaadata kuidas mehed teevad mehetegusid

Väike võistlus peab alati olema ja Väinole kindlasti meeldib, kui tögatakse- tema alati naeratab kui keegi teda kiusab :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike võistlus peab alati olema ja Väinole kindlasti meeldib, kui tögatakse- tema alati naeratab kui keegi teda kiusab :rolleyes:

Noh, Väino räägib, et tegi ilmatuma raskusega 7 sooritust. Videost näeme, et Imre ronib ilmatuma raskusega pukki ja suure vaevaga pingutab ka 7. korduseni. Ei saa aru, keda loputatakse ja kes loputab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, Väino räägib, et tegi ilmatuma raskusega 7 sooritust. Videost näeme, et Imre ronib ilmatuma raskusega pukki ja suure vaevaga pingutab ka 7. korduseni. Ei saa aru, keda loputatakse ja kes loputab.

Pärast suurt higistamist oli pesupäev lihtsalt! Eks sellel videol oli väike eellugu ka mida videos kahjuks ei kajastu! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head vana aasta lõppu kõikidele spordisangaritele, staarkulturistidele, loputajatele ja loputatavatele!

Loputajad ja staarkulturistid tänavad südamest :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. jaanuar 2013

Juba tahtsin automaatselt 2012 kirjutada ja eks läheb veel aega paar nädalat kui uue 2013 aastanumbriga harjume. Selles suhtes tasub igasuguste kuupäevadega allkirjastamised enne igaks juhuks üle vaadata, et segadust ei külvaks. HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!

Eelmine aasta oli huvitav, loodetavasti uuus aasta tuleb veel põnevam ja edukam. Eks laste kasvatamine võtab palju energiat, aga kindlasti leiab aega ka muudeks tegevusteks kui ilusti planeerida. Uuel aastal plaanis ikka Land Rover Discovery muretseda ja kindlasti USA-sse jälle miinna seekord suuremale ringile. Ilma USA-ta ei kujuta elu enam ettegi! Mis puudutab kulturismi ja kõike sellega seonduvat, ei hakka sündmustest ette ruttama. Eks püüan esmalt kevadel 03.aprillil olla toetajaks ja nõustajaks ning ilmselt ka läbiviijaks juba viiiendatel Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel kulturismis, fitnessis, bikini- ja athletic fitnessis ning miks mitte ka uutel aladel. Eks igasugune organiseerimine on erinevatel põhjustel raskendatud, aga küll saame hakkkama! Täna teen vaba päeva, aga juba homme varahommikul annan selle aasta esimese bodypumpi! Kindlasti teen ka omalt poolt suuremat kihutustööd CXWORX programmidele- see on vajalik programm kõigile!

Mis veel? Minu suureks üllatuseks on viimastel päevadel päris mitmed hakanud münte pakkuma. Kui veel leidub kuskil fitness.ee avarustes, kes ei tea, et ma ka erinevate riikide vanasid ja ka käibelolevaid münte kogun, siis nendele ka teadmiseks, et neid võib mulle alati pakkuda kas kingitusena või vahetuskaubana!

Ok, lähen teen endale uue aasta esimese kokteili: karamelli PUDDING, vanilje WHEY3, piim ja värske banaan!

Olge siis mõnusad! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, põnevaid saateid on hakatud telerist näitama. Eile õhtul peale uue aasta saabumist klõbistasin kurvalt teleripulti ja oleme ausad- "Kukerpillide" juubeliüritust küll ei viitsinud vaadata. Sattusin hoopis sellise filmi peale, kus oli juttu staarkulturist Jodie Marsh-st. Sellest naisterahvast on viimasel ajal päris palju juttu olnud isegi eesti ajalehtedes: http://sport.postimees.ee/1062716/pildid-staarkulturist-jodie-marsh-jai-aasta-seksikamate-fotode-valimisel-teiseks/

ja loomulikult tahtsin oma silmaga vaadata-kuulda, millega tegemist. See film oli sellisel telekanalil nagu TLC täna öösel kl 01:00 ajal. Hakkasin vaikselt vaatama ja avastasin selles filmis enda jaoks üllatavalt palju põnevat materjali kulturismi kohta. Neiu ise ei olnud just väga kulturisti moodi- pigem bodyfitness või fitness, aga film oli super! Aktiivne naisterahvas käis näiteks Saksamaa suurel messil ja kohtus nii Colemani kui Cutleriga ning kurtis Cutlerile, et ühel päeval sõi 19 munavalget. Selle peale vastas Cutler, et tema rekord on olnud 140 munavalget(!!!) päevas. Lisaks oli selles filmis üllatavalt põnevaid fakte võistlusdieedist, mida mina siiani ei teadnud. Tädil olid vägagi muljetavaldavad treenerid ja nõustajad ning peale kategooriasse registreerimist pidi tädi vaikselt päris palju süsivesikuid sisse libistama, aga pange nüüd tähele- juua ei tohtinud kuni enne võistluste hommikut! Selles filmis kirjeldati ka erinevaid terviseprobleeme seoses võistlusdieediga jne. Filmis räägiti ka juttu hr Lou Ferringoga jne. Soovitan kindlasti kõigil vaadata! Filmi nimi oligi: Jodie Marsh.

Leidsin tema kohta ka palju väikeseid videosid youtubest, aga täispikka filmi kahjuks mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, põnevaid saateid on hakatud telerist näitama. Eile õhtul peale uue aasta saabumist klõbistasin kurvalt teleripulti ja oleme ausad- "Kukerpillide" juubeliüritust küll ei viitsinud vaadata. Sattusin hoopis sellise filmi peale, kus oli juttu staarkulturist Jodie Marsh-st. Sellest naisterahvast on viimasel ajal päris palju juttu olnud isegi eesti ajalehtedes: http://sport.postime...imisel-teiseks/

ja loomulikult tahtsin oma silmaga vaadata-kuulda, millega tegemist. See film oli sellisel telekanalil nagu TLC täna öösel kl 01:00 ajal. Hakkasin vaikselt vaatama ja avastasin selles filmis enda jaoks üllatavalt palju põnevat materjali kulturismi kohta. Neiu ise ei olnud just väga kulturisti moodi- pigem bodyfitness või fitness, aga film oli super! Aktiivne naisterahvas käis näiteks Saksamaa suurel messil ja kohtus nii Colemani kui Cutleriga ning kurtis Cutlerile, et ühel päeval sõi 19 munavalget. Selle peale vastas Cutler, et tema rekord on olnud 140 munavalget(!!!) päevas. Lisaks oli selles filmis üllatavalt põnevaid fakte võistlusdieedist, mida mina siiani ei teadnud. Tädil olid vägagi muljetavaldavad treenerid ja nõustajad ning peale kategooriasse registreerimist pidi tädi vaikselt päris palju süsivesikuid sisse libistama, aga pange nüüd tähele- juua ei tohtinud kuni enne võistluste hommikut! Selles filmis kirjeldati ka erinevaid terviseprobleeme seoses võistlusdieediga jne. Filmis räägiti ka juttu hr Lou Ferringoga jne. Soovitan kindlasti kõigil vaadata! Filmi nimi oligi: Jodie Marsh.

Leidsin tema kohta ka palju väikeseid videosid youtubest, aga täispikka filmi kahjuks mitte.

Ma näppisin ka kunagi telekapulti ja sattusin ka selle saate peale. Nägin lõppu. Sain aru, et see on sari. Kui keegi teab, millal järgmised osad on, andku teada. Järgmises osas näidatakse mingeid suuri võistlusi USAs, milleks ta valmistus.

Jodie Marshi ma ei hakka hindama, aga saade oli väga hea. Oli avatud ka kulturismi inimlikku poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma näppisin ka kunagi telekapulti ja sattusin ka selle saate peale. Nägin lõppu. Sain aru, et see on sari. Kui keegi teab, millal järgmised osad on, andku teada. Järgmises osas näidatakse mingeid suuri võistlusi USAs, milleks ta valmistus.

Jodie Marshi ma ei hakka hindama, aga saade oli väga hea. Oli avatud ka kulturismi inimlikku poolt.

Kusjuures see oli eile täispikk film! Ta läks lavale ka ja võistles ning kulturismis tuli kolmandaks ning mingisugusel minu jaoks tundmatul alal Fit Body tuli esimeseks. Ma ausaltöeldes ei annaks nendele võistlustele väga kõrget hinnangut, sest kulturismis olid nad neljakesi ja Fit Bodys viiekesi ning meie Merike Sula, Esta Pilt ja Egle Eller-Nabi oleksid neid igas asendis loputanud. Meeste kulturism oli ka kaugel euroopa keskmisest tasemest ja ilmselt oleksin seal ka päris võimsalt paugutanud! Filmis muidugi räägiti nagu oleksid olnud mingid väga suured võistlused. Selgusetuks jäi, mis liigaga üldse tegemist oli. Võimalik, et see toimus Ohios, Columbuse linnas kus toimuvad ka Arnold Classicu võistlused, aga võin eksida. Ise olen seal ainult ühe korra käinud ja tundus sama koht. AC see kindlasti ei olnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures see oli eile täispikk film! Ta läks lavale ka ja võistles ning kulturismis tuli kolmandaks ning mingisugusel minu jaoks tundmatul alal Fit Body tuli esimeseks. Ma ausaltöeldes ei annaks nendele võistlustele väga kõrget hinnangut, sest kulturismis olid nad neljakesi ja Fit Bodys viiekesi ning meie Merike Sula, Esta Pilt ja Egle Eller-Nabi oleksid neid igas asendis loputanud. Meeste kulturism oli ka kaugel euroopa keskmisest tasemest ja ilmselt oleksin seal ka päris võimsalt paugutanud! Filmis muidugi räägiti nagu oleksid olnud mingid väga suured võistlused. Selgusetuks jäi, mis liigaga üldse tegemist oli. Võimalik, et see toimus Ohios, Columbuse linnas kus toimuvad ka Arnold Classicu võistlused, aga võin eksida. Ise olen seal ainult ühe korra käinud ja tundus sama koht. AC see kindlasti ei olnud!

Tundub, et sa nägidki siis täispikka versiooni. Mul lõppes saade just enne võistlusi ära. Kas filmis oli see koht ka, kus treenerid käskisid Jodie Marshil liikumine miinimumini viia, tema läks aga poodidesse ja kaotas vormi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin ütleb, et seriaal.

http://www.imdb.com/name/nm1535257/

Ilmselt see seriaal on siis lihtsalt selle inimese elu. See, mida öösel näitas oli päris pikk ja põhjalik film võistlusteks valmistumisest, dieedist, ettevalmistustest, võistlemisest ja pärast võistluseid toimuvast emotsioonist. Eks pean silmad lahti hoidma, kas sellest inimesest on veel mingeid osasid. Ei usu, et nii põhjalikku materjali teistes osades võiks olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et sa nägidki siis täispikka versiooni. Mul lõppes saade just enne võistlusi ära. Kas filmis oli see koht ka, kus treenerid käskisid Jodie Marshil liikumine miinimumini viia, tema läks aga poodidesse ja kaotas vormi?

Seda poodide kohta ei olnud- ilmselt oli tegemist siis teiste võistlustega :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et sa nägidki siis täispikka versiooni. Mul lõppes saade just enne võistlusi ära. Kas filmis oli see koht ka, kus treenerid käskisid Jodie Marshil liikumine miinimumini viia, tema läks aga poodidesse ja kaotas vormi?

Mis vormi? Silikoon minuteada kokku ei tõmbu ja muud vormi tal ju ei ole.

:rolleyes:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×