Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Keegi siin ütles, et paremad näitejad küsisid äkki liiga palju raha,

Aga kes need paremad Inglise näitlejad võisid olla (on ju teda, et Bondiks otsitakse eelkõige Inglise taustaga näitlejat)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla salaja teeb ikka suitsu:-)

See mida mees salaja teeb võiks olla uue James Bondi filmi teema. Meelitaks igasugused vähemused ja muud mõnulejad kinno imemisest, süstimisest ja savisõtkumisest osa saama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi siin ütles, et paremad näitejad küsisid äkki liiga palju raha,

Aga kes need paremad Inglise näitlejad võisid olla (on ju teda, et Bondiks otsitakse eelkõige Inglise taustaga näitlejat)?

Äkki see mees? :P

post-50-0-90969400-1356530570.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi siin ütles, et paremad näitejad küsisid äkki liiga palju raha,

Aga kes need paremad Inglise näitlejad võisid olla (on ju teda, et Bondiks otsitakse eelkõige Inglise taustaga näitlejat)?

http://en.wikipedia...._Bond_character

Daniel Day-Lewis?

Tsitaat samalt lehelt (miks ei valitud): Ranulph Fiennes 1972 For having "hands too big and a face like a farmer"

Muudetud kasutaja Tragl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on hea meel, et mustikakrõpsud leidsid kasutuse:) Aga Bondi sõber ma ei ole, aga kui ma olin noor nagamann ja suitsetama hakkasin, siis ma tõmbasin sinist Bondi. Nüüd ei ole kaks aastat seda tapvat mehikest tarbinud. Ent, kui peaks panema järjekorda, siis 1)Daniel Craig.2)Sean Connery.3)George Lazenby. Roger Moore jääb ikka igavesti "Kelmid ja pühakud" tüübiks ja Brosnan oli ikka väga masendav.....

"Kelmid ja pühakud" olid muidugi klass omaette. Meenub, et kui 1992 aasta sügisel hakkasid Eestis tegutsema eratelekanalid, siis ühel kanalil oli see sama seriaal ja tundus mingi hullult vana film. Nüüd on sellest ajast veel 20 aastat möödas :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://en.wikipedia...._Bond_character

Daniel Day-Lewis?

Tsitaat samalt lehelt (miks ei valitud): Ranulph Fiennes 1972 For having "hands too big and a face like a farmer"

Kusjuures maailma filmitööstuses on sellest mehest räägitud ja Bondi kanditaatide nimekirjast langes välja, kuna mehel pidi olema liiga suur ja kõver nina :rolleyes:

post-50-0-36878900-1356531482.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Brosnani ja Conneryga võrdlust ei kannata, aga küllap ikka oskab ka - muidu ta kolmandat korda Bond poleks.

Muidu värskenduse mõttes võiks järgmine Bond olla neeger.

Kui president on mustanahaline, võiks ju olla ka hr Bond? USA-s on viimastel aastatel tekkinud tänavatele mustade tsiklijõugud- miks mitte siis ka must Bond? Iseasi, kes seda kinno vaatama läheksid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Colin Firth v6i Clive Owen oleks päris huvitavad valikud olnud Craigi asemel....keegi mainis transporterit , mul tundus ka see ainuke Craigi film mida näinud olen sinna suunda tiba , aga noh , selles zanris pole Stathamile kyll vastast minu arust:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine Bond siis must, homo ja nagi ei vaja, sest see on omal juba olemas.

Mis muud kui tuleb idee käsikirja jaoks Hollywoody rahvale saata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Colin Firth v6i Clive Owen oleks päris huvitavad valikud olnud Craigi asemel....keegi mainis transporterit , mul tundus ka see ainuke Craigi film mida näinud olen sinna suunda tiba , aga noh , selles zanris pole Stathamile kyll vastast minu arust:-)

Eks see kõik on täielikult maitse asi. Üks on kindel- ainuke mees, kes sobis mängima Terminatorit, oli, on ja jääb legendaarne Arnold! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.detsember 2012

Ja ongi jõulud selleks korraks läbi. Nagu tellitult läksid ilmad sulale ja ei ole välistatud, et uue aasta võtame vastu juba musta maaga. Täna oli õues erakordselt soe ja mäletan kuidas veel mõned päevad tagasi käreda pakase ja tuisuga metsas jõulukuuske otsisin. Vähemalt olid valged jõulud! Päeval tegin CXWORX programmi ära ning rahvast oli üllatavalt palju! Mul ei ole vist nii suurt gruppi selles tunnis varem koos olnudki. Meele teeb ikka rõõmsaks kui rahvas on aru saanud, kui hea programmiga tegemist on. Uus programm on muidugi oluliselt põnevam kui vana programm ning eriti huvitavad on need harjutused, kus peab tasakaalu hoidma igas asendis. Tunni alguses ladusin endale sisse 5 PUMP+ kapslit ja paugutas nii mis hirmus! Praegu lasen FEED ja RECO2 kokteile ning mõnus on olla. Peale trenni oli kehakaal 85,2 kg- mitte väga palju arvestades jõulude ajal söögilaua taga toimunud vägivalda kehale ja vaimule. Lõuatõmbeid täna eriti palju ei läinud- paar korda üle 20 korduse ja rohkem ei hakanud punnitama. Arusaadav, et peale mitut päeva spordisaalis eemalolemist oli tagasilööki oodata. Väsimus on ka. Silmad vajuvad kinni, sest mõlemad pisitütred täna öösel tähistasid heleda häälega jõulude möödumist ja aru ei saa, mis uss seda vanemat tütart sööb, et ta juba mitmes öö kella 03:00 ajal suure kisaga üles ärkab. See oleks nagu mingi anomaalia kus paha deemon lapsukest kiusab. Õnneks varahommikune koeraga jalutamine ajab une ära ja lükkab käima. See viimane James Bondi teema läks hästi käima ja sain kinnitust, et minu teemat siin ikka loetakse ja mõeldakse kaasa. Muidu kirjutan midagi ja mingisugust tagasisidet ei ole.

Muide, kas siin on Tartu rahvast, kes tahaksid pühapäeva õhtul minu 20:15 toimuvast CXWORX programmist osa võtta? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu tuleks aga sellel kellaajal on juba 101 muud tegemist. Mõni vähem populaarsem aeg oleks parem ;)

No mis jutt see siis nüüd on? Kes CXWORX-s ei käi, muutub lodevaks! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis jutt see siis nüüd on? Kes CXWORX-s ei käi, muutub lodevaks! :P

Ma lähen Vanemuise aastalõpuballile naisega. Kuupäev on liiga populaarne ;)

(ma juba hirmuga kujutan ette mis järgmine teema pealkiri saab olema :D )

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kui tervet CHWORX teha ei jaksa, tehke pool ja ärge unustage ka viiulit.

Jah, kui tervet CHWORX teha ei jaksa, tehke pool ja ärge unustage ka viiulit.

Mehed ei ole suu peale kukkunud! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lähen Vanemuise aastalõpuballile naisega. Kuupäev on liiga populaarne ;)

(ma juba hirmuga kujutan ette mis järgmine teema pealkiri saab olema :D )

Enne suuri pidustusi kütadki ihu soojaks trenniga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.detsember 2012

Peab tunnistama, et viimastel päevadel on rühmatreeningute vastu erakordselt suurt huvi hakatud üles näitama. Üleeile olin päris üllatunud kui CXWORXis oli täissaal. Tundub, et pärast jõule on paljud trennitegemist hakanud hoopis teises valguses nägema. Kohe hakkan WHEY3 ja HT-R kokteili tegema. Lõpetuseks väikene kunstinurgake:

post-50-0-94731800-1356773250.jpg Inspireeritud maailmalõputeemadest kritseldasin detsembri esimesel poolel hr vikatimehe enda.

post-50-0-83295500-1356773266.jpg See peaks olema 1995 aastal nikerdatud kirjaõpetuse meistriteos minu Tartu Kunstikooli ajast. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.detsember 2012

Eile õhtul panin pisitütart magama ja järsku lõi rindkeresse hirmsa valu. Juba hakkas elukene silmade eest läbi käima ja tundus, et peab otsad kokku tõmbama, aga õnneks hakkas parem. Kusagil rinnaku vasakul poolel oleks keegi nagu pistodaga suskinud. Perenaine oli ka kohe platsis ja tõi valuvaigisteid ning mingisugust spetsiaalset salvi. Tema arvas, et tegemist võib olla mingi närvipesaga. Nüüd meenub, et sama asi oli mul ka umbes aasta tagasi. Krt, vist hakkan vanaks jääma. Raudselt olen paarikümne aasta pärast torisev üleni musta riietatud(enamus vanureid ongi ju kogu aeg mustas) rohtude järgi haisev hall käsn, kes istub bussijaamas nagu Forrest Cump ja räägib oma kirkast minevikust, aga keegi ei usu ja siis põis ka ei pea ning vanamees laseb ennast mõnuga täis ja ongi elu tehtud. Igal juhul täna on juba hea olla ning õhtul kannatab kindlasti ka CXWORX-i teha. Ma suhteliselt skeptiline olen juba igasugustele üleskutsetele kutsuda huvilisi erinevatesse tasuta proovitrennidesse. Tehku mis tahavad!

Kõht hakkab tühjaks minema. Lähen lükkan midagi põnevat sheikerisse- näiteks banaani, piima, kuivatatud ploomi ja BLOCK. Maitseks veel vaniljemaitselist HERA80.

Kui ma õhtuks ära surnud ei ole, siis olen Fitlife spordiklubis! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.detsember 2012

Eile õhtul panin pisitütart magama ja järsku lõi rindkeresse hirmsa valu. Juba hakkas elukene silmade eest läbi käima ja tundus, et peab otsad kokku tõmbama, aga õnneks hakkas parem. Kusagil rinnaku vasakul poolel oleks keegi nagu pistodaga suskinud. Perenaine oli ka kohe platsis ja tõi valuvaigisteid ning mingisugust spetsiaalset salvi. Tema arvas, et tegemist võib olla mingi närvipesaga. Nüüd meenub, et sama asi oli mul ka umbes aasta tagasi. Krt, vist hakkan vanaks jääma. Raudselt olen paarikümne aasta pärast torisev üleni musta riietatud(enamus vanureid ongi ju kogu aeg mustas) rohtude järgi haisev hall käsn, kes istub bussijaamas nagu Forrest Cump ja räägib oma kirkast minevikust, aga keegi ei usu ja siis põis ka ei pea ning vanamees laseb ennast mõnuga täis ja ongi elu tehtud. Igal juhul täna on juba hea olla ning õhtul kannatab kindlasti ka CXWORX-i teha. Ma suhteliselt skeptiline olen juba igasugustele üleskutsetele kutsuda huvilisi erinevatesse tasuta proovitrennidesse. Tehku mis tahavad!

Kõht hakkab tühjaks minema. Lähen lükkan midagi põnevat sheikerisse- näiteks banaani, piima, kuivatatud ploomi ja BLOCK. Maitseks veel vaniljemaitselist HERA80.

Kui ma õhtuks ära surnud ei ole, siis olen Fitlife spordiklubis! :)

Ilmselt siiski roietevahelised lihased andsid märku, see teeb põrguvalu küll ja annab põhjust igasugu valedeks järeldusteks. Mis ei tähenda, et vanadus ei tuleks, selleks peab ikka valmistuma, et kere hakkab lössi vajuma ja läheb taburetikujuliseks ära.

Must on alati hea valik muide, ainuke asi, et ilmselt need vanad, kes musta kannavad, ei oska seda eriti teha, tõenäoliselt on need lihtsalt mustaks läinud riided. Will Smithile küll must sobib :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt siiski roietevahelised lihased andsid märku, see teeb põrguvalu küll ja annab põhjust igasugu valedeks järeldusteks. Mis ei tähenda, et vanadus ei tuleks, selleks peab ikka valmistuma, et kere hakkab lössi vajuma ja läheb taburetikujuliseks ära.

Must on alati hea valik muide, ainuke asi, et ilmselt need vanad, kes musta kannavad, ei oska seda eriti teha, tõenäoliselt on need lihtsalt mustaks läinud riided. Will Smithile küll must sobib :D

Ma arvan, et see must on pigem praktilisel eesmärgil selga aetud. Kui peaks kõige halvemini minema ja Jeesukene enne bussi vanainimeseni jõuab, siis ei pea lähedased hiljem viimsele teekonnale saatmiseks riideid vahetama, vaid läheb selle sama musta kostüümiga. Must huumor ühesõnaga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×