Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tükk aega mõtlesin, kelle nägu koer on. Meelde tuli Jaak Aaviksoo :D

No arvestades, et loom on peremehe nägu, siis peaksin hr Aaviksoole kunagi kutsikaid pakkuma võttes aluseks selle viimase kommentaari :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.detsember 2012

Ilusate jõulude jätku kõigile!

Oleme ausad- kui jõuluõhtu üle elada, siis on kõik palju ilusam. Üks meeletu söömise-joomise orgia, kus alguses kokkasid kiidetakse ja siis pärast sajatatakse. Mina ise ka keerasin vindi natuke üle ja hetkel ei taha söömisest midagi kuuldagi. Usun, et õhtuks enesetunne ikka paremaks läheb ja saab endale kerge BLOCK sheigi lubada. Praegu kuulan taustaks uue CXWORX programmi muusikat ja valvan oma suuremat tütrekest, et ta meie kodule vähemalt seinad püsti jätaks. Mis siin salata- tema eriti ei jaga neid jõulurahu tundeid ja eelistab tegeleda oma lemmiktegevuse- rüüstamisega. Siis kui väga vaikseks jääb, siis tal kindlasti jälle plaan kas midagi puruks rebida või mingil muul moel hävitada. Kurinahk on veel ilge pätsi ka maha pannud ja minu armas toake viskab hullu haisu. Ei saa midagi. Peab minema pampersit vahetama. :rolleyes:

Rahulikku jõuluaega kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.detsember 2012

Ilusate jõulude jätku kõigile!

Oleme ausad- kui jõuluõhtu üle elada, siis on kõik palju ilusam. Üks meeletu söömise-joomise orgia, kus alguses kokkasid kiidetakse ja siis pärast sajatatakse. Mina ise ka keerasin vindi natuke üle ja hetkel ei taha söömisest midagi kuuldagi. Usun, et õhtuks enesetunne ikka paremaks läheb ja saab endale kerge BLOCK sheigi lubada. Praegu kuulan taustaks uue CXWORX programmi muusikat ja valvan oma suuremat tütrekest, et ta meie kodule vähemalt seinad püsti jätaks. Mis siin salata- tema eriti ei jaga neid jõulurahu tundeid ja eelistab tegeleda oma lemmiktegevuse- rüüstamisega. Siis kui väga vaikseks jääb, siis tal kindlasti jälle plaan kas midagi puruks rebida või mingil muul moel hävitada. Kurinahk on veel ilge pätsi ka maha pannud ja minu armas toake viskab hullu haisu. Ei saa midagi. Peab minema pampersit vahetama. :rolleyes:

Rahulikku jõuluaega kõigile!

Pätsiga on veel see hea asi, et keerad kiirelt mähkme otsad kinni ja asi ants aga potis oleva ekskremendiga peab enne veidi kõndima, siis suurest potist alla laskma ja siis veel poti ära loputama aga vahel on nii kuradi kiire, et poolel teel vaja telefonile vastata jm. Lõpuks tuleb meelde, et pott jäi kuskile ka laokile, selleks ajaks on aroomid juba terve elamise haaranud. Jah, neid teemasid võiks pikemalt arutada.

Jõulude aeg on jah katsumusterohke, kellel pannakse piibliteadmised proovile, kellel tuleb meelde, et sugulasele võiks ka helistada aga numbrit pole enam ja siis selgub, et surnud üldse jne. Mõned elavad veel pettumust üle, et maailmalõppu ei tulnud, emotsiooniderohke aeg on. Söömisega on nii, et enamvähem kõik aastajooksul defitsiidis olnud hõrgutised saab läbiproovitud ja eks see õige ole, kiusatusele tuleb järele anda, seda teadis juba üks meist targem mees.

Rahulikku jõulu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pätsiga on veel see hea asi, et keerad kiirelt mähkme otsad kinni ja asi ants aga potis oleva ekskremendiga peab enne veidi kõndima, siis suurest potist alla laskma ja siis veel poti ära loputama aga vahel on nii kuradi kiire, et poolel teel vaja telefonile vastata jm. Lõpuks tuleb meelde, et pott jäi kuskile ka laokile, selleks ajaks on aroomid juba terve elamise haaranud. Jah, neid teemasid võiks pikemalt arutada.

Jõulude aeg on jah katsumusterohke, kellel pannakse piibliteadmised proovile, kellel tuleb meelde, et sugulasele võiks ka helistada aga numbrit pole enam ja siis selgub, et surnud üldse jne. Mõned elavad veel pettumust üle, et maailmalõppu ei tulnud, emotsiooniderohke aeg on. Söömisega on nii, et enamvähem kõik aastajooksul defitsiidis olnud hõrgutised saab läbiproovitud ja eks see õige ole, kiusatusele tuleb järele anda, seda teadis juba üks meist targem mees.

Rahulikku jõulu!

Juba ootame seda potikultuuri! Tahaks juba hirmsasti sellise potiga ringi joosta :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26.detsember 2012

Jõulud jätkuvad, aga enam mitte kaua. Ostukeskustes leierdatakse jõululaule ja mõni hull läheb veel täna metsa jõulukuuse järele. Võrdlemisi vaikne ja stabiilne on olla, aga homme hommikul juba tööle. Perenaisega üritasime eile õhtul "Kääbiku" filmi vaatama minna, aga meeletu rahvas oli Cinamonis ja sellele filmile 10 minutit enne filmi algust kohtasid enam ei olnud. Võtsime piletid siis uuele Bondi-filmile, mis algas 25 minutit hiljem, tegime aega parajaks ja avastasime, et sellel hetkel kui Kääbiku film algas, vabanes veel 5 vaba kohta kõige parematele positsioonidele. Mingid klounid olid ilmselt piletid ette tellinud ja siis ei tulnud kohale. Krt, oleks seda teadnud, oleks ikka Kääbikut vaadanud. Uue Bondi vastu ei ole mul midagi, aga see osa oli kuidagi liiga lihtne selle saaga kohta. Lõpp oli seekord vägagi etteaimatav juba poole filmi pealt. Arusaamatuks jäi, mida Vatikan selles filmis nii erilist nägi, millele nad isegi heakskiidu andsid. Viimaste osade Bondi osatäitja on muidugi õige mees sellesse rolli ja müts maha! Eks nad väntavad seda filmi täpselt nii kaua kui on vaatajaid. Hetkel on kinos päris mitmeid filme, mida tahaksin vaadata, aga suure pere kõrvalt on raske meelelahutusega tegeleda. Eestlaste "Seenelkäiku" tahaks ka kindlasti vaadata.

Homme siis jälle trenni. Vaatan veel uue CXWORX programmi mitu korda üle- selles uues programmis on palju elemente, mida mina varem oma elukese jooksul teinud ei ole ja eks iga algus on raske. Lisanditest läksid täna sõbralikult alla WHEY+, HERA80 ja võtsin seekord turgutuseks ka RECO2-e. PUMP+

Paari sõnaga jõuludest ka. Vaiksed jõulud olid seekord. Toon siinkohal välja ka mõned põnevamad kingitused:

post-50-0-65402400-1356511490.jpg Hr Ergo Tüüri kingitud Armeenia mündid. Väga super!

post-50-0-64448400-1356511498.jpg Eile avastasin, et mu pisitütrel olid hambad ja huuled sinised nagu oleks kusagil Alaska mustikaväljadel vaba päeva veetnud. Tegelikult terve pere käis sellise sinise näoga ringi :P.Ega palju mööda ei pannudki- hr Andreas kinkis meie perele jõuludeks sellise põneva purgi:post-50-0-42961300-1356511765.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimaste osade Bondi osatäitja on muidugi õige mees sellesse rolli ja müts maha!

Pole ise neid filme väga vaadanud, kuid minu meelest ei sobi viimane mees üldse Bondi rolli. No ei ole lihtsalt selle osa mees. Pärast Sean Conneryt ja Pierce Brosnani on raske seda osa paremini täita.. Või mis sulle temas meeldib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole ise neid filme väga vaadanud, kuid minu meelest ei sobi viimane mees üldse Bondi rolli. No ei ole lihtsalt selle osa mees. Pärast Sean Conneryt ja Pierce Brosnani on raske seda osa paremini täita.. Või mis sulle temas meeldib?

Praegune Bond on kaasaegne. Arusaadav, et iga Bondi tegelaskuju on kokku pandud vastavalt ajastule. Kõik 4 meest on olnud oma ajastu vaieldamatult tugevad tegijad, aga viimastes osades oleks sir Sean Connery ilmselt nagu vana juust martsipaniriiulil.

post-50-0-53236600-1356515062.jpg

post-50-0-23808300-1356515071.jpg

post-50-0-72857200-1356515078.jpg

post-50-0-55351000-1356515086.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks elegantsi veidi napib Craigil aga see eest on teravust, 60,70-date aeglane elutempo on möödas ja sellega läks ka Connery. Parim kehaehitus ja füüsiline vorm on Craigil küll. Varem rõhuti rohkem ülikondadele, autodele, nüüd on Bondi oskused need, mis filmi teevad. Tegelikult sel ajal kui Fleming neid kirjutas oli ju kõik võrreldamatult teisiti. Ma loodan siiski, et päris Transporteriks ära ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu silmis on praegune Bond konkurentsitult kõigi aegade parim. Eriti mannetu oli just Brosnan. Aga maitse asi!

Nõustun Renkuga. Tänapäeva Bond on lihtsalt kaasaegsem ja viimases filmis toodi välja ka rohkem selle tegelaskuju inimlik pool. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks elegantsi veidi napib Craigil aga see eest on teravust, 60,70-date aeglane elutempo on möödas ja sellega läks ka Connery. Parim kehaehitus ja füüsiline vorm on Craigil küll. Varem rõhuti rohkem ülikondadele, autodele, nüüd on Bondi oskused need, mis filmi teevad. Tegelikult sel ajal kui Fleming neid kirjutas oli ju kõik võrreldamatult teisiti. Ma loodan siiski, et päris Transporteriks ära ei lähe.

Füüsilist vormi ei oska hinnata, kuid Connery oli kulturist. Bondi ajal oli ta kindlasti veel väga heas vormis. Seega pakuksin, et Connery oli parem kui Craig.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun Renkuga. Tänapäeva Bond on lihtsalt kaasaegsem ja viimases filmis toodi välja ka rohkem selle tegelaskuju inimlik pool. B)

Mida sa kaasaegsuse ja värskusega silmas pead? Võib ju võtta mis tahes mehe - nt mingi 30-ndadetes Connery klooni, panna talle kaasaegsed riided selga, ajada pea kiilaks või kasvatada vuntsid võimidaiganes vastavalt värskusele - ja on tore Bond olemas?

Craigil puudub mu meelest Bondile vajalik sarm. Bond on selline mees, kellel on naiste hulgas lööki. Ma ei kujuta hästi ette, mis naistele Craig peale läheb. Kui Hollywood peaks kunagi lavastama "Kevade", siis Craig sobiks hästi Julk-Jüri mängima. Guglunki rollis oleks ta ka ilmselt säranud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida sa kaasaegsuse ja värskusega silmas pead? Võib ju võtta mis tahes mehe - nt mingi 30-ndadetes Connery klooni, panna talle kaasaegsed riided selga, ajada pea kiilaks või kasvatada vuntsid võimidaiganes vastavalt värskusele - ja on tore Bond olemas?

Craigil puudub mu meelest Bondile vajalik sarm. Bond on selline mees, kellel on naiste hulgas lööki. Ma ei kujuta hästi ette, mis naistele Craig peale läheb. Kui Hollywood peaks kunagi lavastama "Kevade", siis Craig sobiks hästi Julk-Jüri mängima. Guglunki rollis oleks ta ka ilmselt säranud.

Sama hästi võiks ju ka hr Connery "Kevades" köstrit mängida. Ma ei tahaks uskuda, et Hollywoodis valitakse osatäitjad sellistesse filmidesse juhuslikult. Mida naised uues Bondis näevad, seda peab naistelt küsima :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks igaüks näeb Bondis midagi endale. Varasemates filmides tegi Bond nt. ka suitsu, see on raamatus isegi ära toodud, mis sigarette ta tõmbas, millist tulemasinat kasutas. Kindlasti mitte mingeid säästukaid, ta kasutas vanasti Rolex kella, nüüd on sponsorid oma töö teinud ja kellaks sai Omega.

Sponsorite tahtel sai ühes seerias autoks isegi Ford Mondeo, "natuke" on selles suhtes latti alla lastud. Bond tähendab pigem luksulikku elu nautivat elumeest kui tervislike eluviiside parimat näidet. Viimases osas tõesti õnnestus seda inimlikumat poolt ka rõhutada. Paraku tõesti ajad muutuvad ja tempo läheb kiiremaks, sellega muutub ka Bond. Kommertslikumaks on läinud kindlasti. Kuna raamatu põhjal vändatav materjal sai läbi, siis edasi tegutsevad juba stsenaristid oma äranägemise ja parema müügi nimel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama hästi võiks ju ka hr Connery "Kevades" köstrit mängida. Ma ei tahaks uskuda, et Hollywoodis valitakse osatäitjad sellistesse filmidesse juhuslikult. Mida naised uues Bondis näevad, seda peab naistelt küsima :P

Hollywood on ennegi eksinud. Seal võis olla nt selline lugu, et paremad kandidaadid nõudsid liiga palju raha. Craig oli tollal tundmatu näitleja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näidelda oskab, kuid sellest ma küll aru ei saa millega ta peale oma keha naisi võlub?

Ahh jaa meelde tuli, paks rahakott teeb oma töö korralikult ära.

Läbi aegade on olnud Bond tõeliselt veetlev tegelane, nüüd oleks juskui robot, kellele on nahk peale siirdatud. Ma ei pea silmas lihaseid. Ma pole küll pede aga lihtsalt kole mees on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näidelda oskab, kuid sellest ma küll aru ei saa millega ta peale oma keha naisi võlub?

Ahh jaa meelde tuli, paks rahakott teeb oma töö korralikult ära.

Läbi aegade on olnud Bond tõeliselt veetlev tegelane, nüüd oleks juskui robot, kellele on nahk peale siirdatud. Ma ei pea silmas lihaseid. Ma pole küll pede aga lihtsalt kole mees on.

Jagan seda arvamust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on hea meel, et mustikakrõpsud leidsid kasutuse:) Aga Bondi sõber ma ei ole, aga kui ma olin noor nagamann ja suitsetama hakkasin, siis ma tõmbasin sinist Bondi. Nüüd ei ole kaks aastat seda tapvat mehikest tarbinud. Ent, kui peaks panema järjekorda, siis 1)Daniel Craig.2)Sean Connery.3)George Lazenby. Roger Moore jääb ikka igavesti "Kelmid ja pühakud" tüübiks ja Brosnan oli ikka väga masendav.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks igaüks näeb Bondis midagi endale. Varasemates filmides tegi Bond nt. ka suitsu, see on raamatus isegi ära toodud, mis sigarette ta tõmbas, millist tulemasinat kasutas. Kindlasti mitte mingeid säästukaid, ta kasutas vanasti Rolex kella, nüüd on sponsorid oma töö teinud ja kellaks sai Omega.

Sponsorite tahtel sai ühes seerias autoks isegi Ford Mondeo, "natuke" on selles suhtes latti alla lastud. Bond tähendab pigem luksulikku elu nautivat elumeest kui tervislike eluviiside parimat näidet. Viimases osas tõesti õnnestus seda inimlikumat poolt ka rõhutada. Paraku tõesti ajad muutuvad ja tempo läheb kiiremaks, sellega muutub ka Bond. Kommertslikumaks on läinud kindlasti. Kuna raamatu põhjal vändatav materjal sai läbi, siis edasi tegutsevad juba stsenaristid oma äranägemise ja parema müügi nimel.

Minule kui Land Roveri fännile hakkasid viimases filmis silma kõik suuremad Land Roveri mudelid erinevates olukordades + Jaguarid. Seda ei pannud filmis tähelegi, et mees enam suitsu ei tee, aga kiidan sellist muutust kahel käel! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule kui Land Roveri fännile hakkasid viimases filmis silma kõik suuremad Land Roveri mudelid erinevates olukordades + Jaguarid. Seda ei pannud filmis tähelegi, et mees enam suitsu ei tee, aga kiidan sellist muutust kahel käel! :)

Võibolla salaja teeb ikka suitsu:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jagan seda arvamust.

Jagad arvamust, et oskab näidelda. No siis ei ole enam nagu midagi keerulist. Mees mängib Bondi, sest oskab näidelda. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jagad arvamust, et oskab näidelda. No siis ei ole enam nagu midagi keerulist. Mees mängib Bondi, sest oskab näidelda. :P

Brosnani ja Conneryga võrdlust ei kannata, aga küllap ikka oskab ka - muidu ta kolmandat korda Bond poleks.

Muidu värskenduse mõttes võiks järgmine Bond olla neeger.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×