Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Loodan, et Ago Künnap ei loe seda teemat aga tegelikult last võib lüüa ka verbaalselt, nt. hüüad "näe paljas jõuluvana lendab" ja saadki foto ära teha. Aga ei aita ka kallim ja isegi parim tehnika nagu näitas fotosessioon salongis, poiss vingerdab ja vigurdab ja siis häbeneb, piltnik nägi kurja vaeva ja pidin minagi võimlema taustal, et asja saaks.

Videosid lisa ikka, pane just tehniliselt väga kehvi sooritusi, las pedandid ägavad. Kas kunagi CXWORXI Tallinnas ka teed? Ma siis osaleks kindlasti, juba hakkab kere pehmeks minema jälle ja tee, mis tahad, ei saa saalis sellist koormust üksi tehes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan, et Ago Künnap ei loe seda teemat aga tegelikult last võib lüüa ka verbaalselt, nt. hüüad "näe paljas jõuluvana lendab" ja saadki foto ära teha. Aga ei aita ka kallim ja isegi parim tehnika nagu näitas fotosessioon salongis, poiss vingerdab ja vigurdab ja siis häbeneb, piltnik nägi kurja vaeva ja pidin minagi võimlema taustal, et asja saaks.

Videosid lisa ikka, pane just tehniliselt väga kehvi sooritusi, las pedandid ägavad. Kas kunagi CXWORXI Tallinnas ka teed? Ma siis osaleks kindlasti, juba hakkab kere pehmeks minema jälle ja tee, mis tahad, ei saa saalis sellist koormust üksi tehes.

Just ostsin kaamera ära- NIKON D3100. Selline perekaamera ajab asja ära. Uus püss ja 2 aastat garantiid ka! Eks peab nende videodega tegelema kui kellelgi suurem huvi. Tallinnas ei ole ma CXWORXi kunagi teinud ja ilmselt ei tee ka. Kui satud kunagi Tartusse, siis muidugi võta varakult ühendust ja leian sulle koha oma tundidesse. Tõsi on, et jõusaalis jääb intensiivsus kordades alla rühmatreeningute tempost. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see on ju pommuudis, et kaamera ostetud on! Ise tean ka nipet-näpet kaameratest ja peab tunnistama, et väga hea valiku tegid ;).

Jah, mul endal ka hea meel, et asjad hakkavad jälle liikuma. Proovipildid olid ka superhead ning siit hakkame häid poseerimispilte tegema! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pildistasin veel hiljaaegu Zenit 3M-ga aga laste pildistamiseks ei kõlba, selleks pead enne lapse uimaseks lööma, et siis ava seada ja võimalikult fookuses hoida. Portreefotod tulid küll suurepärased.

Zenit on klassika! Seda aparaati ei ole mina käes hoidnud küll vist 1996 aastast :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.detsember 2012

Ninii, maailmalõpuni veel umbes 24 tundi aega ja minul tänane trenn tehtud. Täna oli siis CXWORX ja pärast kergelt veel jõusaalis ka. Jõusaalis tegin lõuatõmmetes uue rekordi- 26 kordust ja tegelikult oleks rohkemgi tulnud, aga las see teadmine jääb seemneks. keha oli esimese 23 kordusega ilusti paigal, aga siis läks kõrvalvaataja jaoks natuke kahtlaseks. Pean veel harjutama. Kehakaalu olen suutnud hoida stabiilselt 84-85 kg peal. Eile läks natuke käest ära perenaise valmistatud pastaroaga, aga tänaseks kõik ok! Lisanditest läksid täna ikka klassika PUMP+ ja JOINT+ ning neid lisandeid ei maksa kaugeltki alahinnata. Hirmsa paugu annab, kui õigel ajal sisse võtta. Lisaks võtsin just BLOCK ja PRODE90 megamixi piima ja banaaniga ning elu nagu hernes! Ilm võiks natuke soojem olla, aga samas ega meil sellist käredat detsembrit ei olegi ammu olnud! Pisitütar Vanessa teeb edusamme ja tšau-tšau asemel ütleb juba tsu-tsu! Areneb täiega!

Pidage vastu ja võtke ise ka vahepeal sõna! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just ostsin kaamera ära- NIKON D3100. Selline perekaamera ajab asja ära. Uus püss ja 2 aastat garantiid ka! Eks peab nende videodega tegelema kui kellelgi suurem huvi.

Nüüd on oodata HD kalastusvideosi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin ikka, pealinnas on maailmalõpu ettevalmistused täies hoos. Eile pani mitmes kohas kari lambaid autoroolis otsad kokku, mistõttu linn seisis. Ma läbisin 30 minutiga 100 m. Jäin lasteaeda hiljaks ja poiss arvas, et on hüljatud. Nii võivad perekonnad laguneda! Vahepeal tekkis kerge deliirium kui ma peale heitgaaside midagi muud ei näinudki, homme vist tulen igaks juhuks jala tööle, mine tea mismoodi see kuupäev nõrgema närvikavaga kodanikele mõjuda võib. Panevad võibolla mitte ainult otsad vaid ka katused kokku. Eile oli vist igas olulisemas sõlmes avarii, no kurat ei osata sõita, midagi ei ole teha. Küll tõmmeldakse ülearu ja siis jälle venitakse ja sõidetakse ristmikud umbe ja siis istutakse kalanäoga sees ja vaadatakse kramplikult ette, et kindlasti mitte näha, kes või mis teisest suunast tulla võiks. See lambana käitumine annab inimkonnale vist kõige HIRMSAMA PAUGU, mulle tundub! Ok, see pole auto24 foorum ja seda teemat võiks lõputult arutada. Trennis käisin ka ära, nii et päev päästetud. Tegin lisaks tavapärastele kõhulihaste harjutustele ka nn. dragon flag'i, päris hea harjutus.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin ikka, pealinnas on maailmalõpu ettevalmistused täies hoos. Eile pani mitmes kohas kari lambaid autoroolis otsad kokku, mistõttu linn seisis. Ma läbisin 30 minutiga 100 m. Jäin lasteaeda hiljaks ja poiss arvas, et on hüljatud. Nii võivad perekonnad laguneda! Vahepeal tekkis kerge deliirium kui ma peale heitgaaside midagi muud ei näinudki, homme vist tulen igaks juhuks jala tööle, mine tea mismoodi see kuupäev nõrgema närvikavaga kodanikele mõjuda võib. Panevad võibolla mitte ainult otsad vaid ka katused kokku. Eile oli vist igas olulisemas sõlmes avarii, no kurat ei osata sõita, midagi ei ole teha. Küll tõmmeldakse ülearu ja siis jälle venitakse ja sõidetakse ristmikud umbe ja siis istutakse kalanäoga sees ja vaadatakse kramplikult ette, et kindlasti mitte näha, kes või mis teisest suunast tulla võiks. See lambana käitumine annab inimkonnale vist kõige HIRMSAMA PAUGU, mulle tundub! Ok, see pole auto24 foorum ja seda teemat võiks lõputult arutada. Trennis käisin ka ära, nii et päev päästetud. Tegin lisaks tavapärastele kõhulihaste harjutustele ka nn. dragon flag'i, päris hea harjutus.

Oo, ma mäletan, mis toimus pealinna tänavatel kui ma seal 2000-2003 aastatel elutsesin. Teinekord tipptundidel Liivalaia tänava ühest otsast teise sõitmiseks kulus 2 tundi. Autod lihtsalt seisid ja aru ei saanud, kes ja millal sõitma oleks pidanud. Ei kujuta hästi ettegi, et peaksin seal praegu ise lapsi lasteaeda viima ja tagasi tooma. Eks neid lambaid on igal pool. Väga karm kui jääd ühesuunalise tee peal autokooli ja 100-aastase muumia-autojuhi taha kui sul on erakordselt kiiresti vaja kuhugi jõuda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre on jah viimasel ajal hirmsa paugu all. :D Täna jooksis minust jõusaalis mööda nagu noor põder. :D Peaks ka seda JOINT+ ja PUMPi vist ostma :D

Oi ära räägi! Energiat on palju ja tööd on ka palju! Ma vist lähen kulturismilt üle pikamaajooksule ja viskan hr Loskutovile kinda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi ära räägi! Energiat on palju ja tööd on ka palju! Ma vist lähen kulturismilt üle pikamaajooksule ja viskan hr Loskutovile kinda :P

Noh sa tegeled selle Pumpiga, lihaste vastupidavus peaks ju maru hea olema. Natuke valjas treenimist ja peakski juba maratoni vorm kaes olema, korralik vastupidav pohi ju all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh sa tegeled selle Pumpiga, lihaste vastupidavus peaks ju maru hea olema. Natuke valjas treenimist ja peakski juba maratoni vorm kaes olema, korralik vastupidav pohi ju all.

Kusjuures bodypump võib ju olla vastupidavustreening, aga selle ettevalmistusega jooksma ikka ei lähe! jooksmiseks on vaja jooksmist harjutada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härra Tilgale tegin täna pärast CXWORX-s ühe spetsiaalse video. Muidugi nüüd vaatasin ise üle ja vist oleksin pidanud käed veel sirgemaks laskma alla jõudes, aga sellel pingil oleks olnud raske, sest siis oleksin pidanud jalgu rohkem kõverdama. Põhimõtteliselt tuleks mõned korrad veel juurdegi kui kellegiga peaks võidu tuld andma. Kui iga päev lõuatõmbeid teha, siis usun, et 40-50 oleks ka reaalne tulemus- ma alles hakkasin seda teemat katsetama. :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, seda ma tahtsingi! :) Väga kõva tulemus juba!

No aga palun! Nüüd teistel ka rohkem motivatsiooni pingutamiseks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27 lõuga järjest nagu naksti. 28s vajas kerget pausi :D

Soovitan sul oma youtube kanalis luua playlistid. Trennivideod ühte patta, võistlused teise, kalapüük kolmandasse, perevideod neljandasse jne.. siis vaatajatel lihtsam midagi konkreetset üles leida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27 lõuga järjest nagu naksti. 28s vajas kerget pausi :D

Soovitan sul oma youtube kanalis luua playlistid. Trennivideod ühte patta, võistlused teise, kalapüük kolmandasse, perevideod neljandasse jne.. siis vaatajatel lihtsam midagi konkreetset üles leida :)

Eks ma püüan seda youtube lehekülge reguleerida. Kui täna peaks aega ja energiat olema, siis ehk teeme uue vido... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea! Ise teen juba üle kuu aja programmi, mis äeb ette 5x nädalas tõmbamist. Alustades oli rekord 11, nüüdseks 20. Ja jätkan tõmbamist, see on nagu sõltuvus, enam milleta ei saa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre kas sa athletic fitnessi peale ei ole mõelnud? Jõualadel ju täitsa head numbrid, peaks lihtsalt veidi tehnikat korrigeerima. Sõudmiseks peaks sul ju ka võhma jaguma, ainult tehnikat vaja... ja keha on juba super. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre kas sa athletic fitnessi peale ei ole mõelnud? Jõualadel ju täitsa head numbrid, peaks lihtsalt veidi tehnikat korrigeerima. Sõudmiseks peaks sul ju ka võhma jaguma, ainult tehnikat vaja... ja keha on juba super. ;)

Olen mõelnud, aga kardan, et kehavoorus saan rannapoistelt tappa! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×