Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Milles see väljendus (st. mida konkreetsemalt), et Joint+ vormi paremaks tegi? :)

Ei oskagi öelda, mis värk sellega on, aga jubeda Tarzani on sisse löönud. Lihas on mõnusalt punni läinud ja enesetunne liiga hea. Peale JOINT+ ei ole rohkem oma tegemistes midagi muutnud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oskagi öelda, mis värk sellega on, aga jubeda Tarzani on sisse löönud. Lihas on mõnusalt punni läinud ja enesetunne liiga hea. Peale JOINT+ ei ole rohkem oma tegemistes midagi muutnud. :)

Kui suur see kogus siis on? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oskagi öelda, mis värk sellega on, aga jubeda Tarzani on sisse löönud. Lihas on mõnusalt punni läinud ja enesetunne liiga hea. Peale JOINT+ ei ole rohkem oma tegemistes midagi muutnud. :)

See lause sobib ideaalselt reklaam lauseks !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On kollid siis minu soovitusi järginud ka, on neid CXWORXis näha ka olnud? :D

Kusjuures mõned on isegi tulnud ja üldse on CXWORX viimaste tundidega oluliselt populaarsemaks muutunud. Juba laupäeval tuleb Tallinnas uue kava tutvustus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On kollid siis minu soovitusi järginud ka, on neid CXWORXis näha ka olnud? :D

Olgem ausad, kui eelmine kuu juhuslikult CXis käisin siis tundsin kohe, et sellest võiks just minule kasu olla. Kahjuks praegused ajad aga kattusid loengutega ja regulaarselt ei ole saanud selles treeningus käia. Nüüd, kus mõned eksamid juba sooritatud olen ilmselt tihedam külaline :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad, kui eelmine kuu juhuslikult CXis käisin siis tundsin kohe, et sellest võiks just minule kasu olla. Kahjuks praegused ajad aga kattusid loengutega ja regulaarselt ei ole saanud selles treeningus käia. Nüüd, kus mõned eksamid juba sooritatud olen ilmselt tihedam külaline :)

No näete! Rainer kiidab ka heaks! Järgmine CXWORX pühapäeva õhtul kl 20:15!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See lause sobib ideaalselt reklaam lauseks !

Kui sa nii arvad. Tegelikult on reklaamist asi kaugel. See on pigem iseendaga dialoogi loomine ja hetkel ainult puhas spekulatsioon. Kui mees paisuma hakkab, siis peab sellel ju mingi loogiline seletus olema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.detsember 2012

Huvitav kuupäev. Täpselt 6 kuud tagasi oli mul sünnipäev või siis 6 kuu pärast on sünnipäev. Homme olen pool päeva Tallinnas uute Les Mills programmide koolitusel. Panen ühe vahva pildi ka hullunud sugulastest :P:

post-50-0-25532500-1355519484.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Su pealkirjad ei saa enam haigemaks ja eksitavamaks minnagi. :D

Alati saavad! Kui mees on andekas ja ilus, siis on kõik võimalik! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa nii arvad. Tegelikult on reklaamist asi kaugel. See on pigem iseendaga dialoogi loomine ja hetkel ainult puhas spekulatsioon. Kui mees paisuma hakkab, siis peab sellel ju mingi loogiline seletus olema :rolleyes:

Külmapaistetus või näljapaistetus. Üks kahest, need toidulisandid ei asenda ju õiget toitumist :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Särgi eest aitäh Imre! Veel pole selga saanud panna, õhtul proovin peret hirmutada sellega. Kindel see, et Maarjamaal sellist iga nurga peal ei näe.

Cxworx ka läbi tehtud, ülivajalik. Kuigi kõhulihased saavad trennis palju vatti, üllatati mind täna erinevate lähenemistega. Tempo oli paras, lõpuks võttis higi korralikult lahti. Seega, kellel kerelihased mureks, andke tuld. Kellel nõrk, saab tugevaks ja kellel tugev, saab veel tugevamaks. Üldse oli lahe üritus täna ja eks järgmine aasta võtan ka osa kui aega saan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Särgi eest aitäh Imre! Veel pole selga saanud panna, õhtul proovin peret hirmutada sellega. Kindel see, et Maarjamaal sellist iga nurga peal ei näe.

Cxworx ka läbi tehtud, ülivajalik. Kuigi kõhulihased saavad trennis palju vatti, üllatati mind täna erinevate lähenemistega. Tempo oli paras, lõpuks võttis higi korralikult lahti. Seega, kellel kerelihased mureks, andke tuld. Kellel nõrk, saab tugevaks ja kellel tugev, saab veel tugevamaks. Üldse oli lahe üritus täna ja eks järgmine aasta võtan ka osa kui aega saan!

Särgi eest pole tänuväärt! Olid selle auga välja teeninud ja hästi see priske turvamees tuli nagu herilane moosi peale kui seda uhket särki nägi. Üldiselt olen isegi üllatunud CXWORX-i nii põnevate ja vaheldusrikaste harjutuste peale! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.detsember 2012

Täna käisin siis Tallinnas uute LesMills programmide koolitusel ja uus CXWORX oli erakordselt põnevate lahendustega ja juba ootan seda aega kui saan selle programmi oma jüngritele ette näidata ja mõnuga kuulata nende surmaeelseid oigeid kui nad seda kõike kaasa tegema hakkavad. Tallinnas kohtusin ka Otiga ning ajasime natuke juttu ning oli selline põnev aastalõpu kokkuvõtete tegemise aeg. Koolitusel oli palju erinevaid spordisõprasid ning üritasin ka hr Peeter Karaskile kihutustööd teha, et mees jälle kulturismilavale astuks ja kuigi mees oli oma väljaütlemistes suhteliselt kidakeelne, olen kindel, et mees ei saa täna öösel und ja mõtleb selle kõige peale, siis ajab oma ihu karvadest puhtaks, siis läheb vannituppa peegli ette ja pingutab muskleid, siis määrib ennast õliga kokku ja pingutab veel, siis üritab uuesti tulutult magama minna, aga okas on hinges ja las siis mõtiskleb kasvõi 100 aastat selle asemel, et uuesti lavale astuda.

Kohtumine hr Viska ja tema kaasa Liisaga. Seda toredat paari nägin loomulikult Tallinnas Audentese spordihoones ja mulle tehti seal pärast koolitust supermaitsev proteiinikokteil "Taltsi tahtmine". Soovitan kõigile ning see on superhea idee, et selliseid jooke valmistatakse ja sportlaseid kostitatakse! Tervitused siinkohal kõikidele, kellega täna kohtusin!

Ise vaatasin just ühte oma lemmikfilmi"Kapten ja komandör". Minu jaoks äärmiselt inspireeriv film juhiks olemisest jne. Soovitan kõigile. Et nälg ei näpistaks, tegin endale ka karamelli puddinguga kokteili, kuhu lisasin maitseks ka rosinaid ja banaani, aga terve kannu täis tuli kokku ja jätsin kannu ööseks külmikusse laagerduma. Homme keskpäeval võtan sheigi sisse ja siis ilmselt metsa kuuse järele kui ilma natukenegi oleks.

Mis siis ikka. Silm hakkab ka kinni vajuma, sest lisaks kahele trennile olen täna veel varahommikul Tallinnasse sõitnud ja pimedas tagasi ja sellise ilge imaga on ju autojuhtimine erakordselt raskendatud ning väsitab oluliselt rohkem. Ah jaa- täna olin bodypumpi esituse ajal laval koos juhendajatega ning seal oli nii meeletult palav valgustite kuumusel, et võin julgelt öelda- tegemist oli minu elu raskeima bodypumiga!

Pidage vastu! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.detsember 2012

Puhub tuul, vinge-vinge...

Niisiis, uus nädal on käimas ning ilm.ee teatel lähevad nüüd ilmad iga päevaga järjest külmemaks ning reede ööseks lubatakse juba 23 kraadi külma. Mis muud kui soojemalt riidesse ja kindlasti villased sokid varvaste otsa! Minul praegu käed-jalad tööd täis- pean selle nädala lõpuks selgeks saama üheaegselt nii uue CXWORX programmi kui ka BODYPUMP84 programmi. Kogemusi õnneks on piisavalt ja midagi väga rasket ei tohiks olla. Täna õhtul veel vanema tütre jõulupeole ja seal mudilased laulavad karvastele kortsus lapsevanematele ja lapsevanemad pühivad silma nurgast pisara ja mõtlevad, et küll see aeg ikka läheb kiiresti! Natuke veel ja juba avastad, et oled mõttetu halliks tõmbunud vana päss ja lükkad jälle käru- siis juba oma lapselapsi Ahmedi ning mingit brasiilia verd maimukest, kelle nimi on nii fucking keeruline, et haigel vanal mehel ei ole isegi kõige parema tahtmise juures mõtet seda nime veerida- niigi läks tükk aega aega, et aru saada, kas lapselaps on poiss või tüdruks ja seda pärast esimest nuputamist, kas tütre väljavalitu on mees või naine... Paratamatult peame arvestama, et ei jää me siia pisikesse Eestisse üksi ning küll hakkab ka siia kogunema igasuguseid murjameid üle laia maakera tahame seda või siis mitte. Kusjuures isegi Venemaa venelased, kes Baltikumi satuvad, ütlevad, et see piirkond on viimane valgete inimeste kants ja kui nüüd järele mõelda, siis tegelikult nii see ju ongi! Ok, Islandil oli ka veel suhteliselt palju valgeid, aga Soomes-Rootsis-Taanis-Venemaal on juba igasugust värvilist-närvilist seltskonda. Miks ma nii murelik olen? Miks ma ei peaks olema? Meenub, kuidas suhteliselt hiljuti Saksamaa kansler tegi vägagi kurva avalduse oma riigi moslemite kogukonna kohta, et sakslased on neid vastu võtnud, neile koolihariduse, elamise ja töö andnud, aga nende paljude aastatega ei ole sisserännanud kahjuks selle riigi kombeid ja kultuuri vastu võtnud. Millest me räägime kui isegi meil pisikeses Eestis võetakse 2 korda uut aastat vastu- Euroopa ja Moskva aja järgi...

Ok, täna kuidagi mõte jookseb ja kõike ei jõuagi üles toksida, aga midagi ikka.

Natuke toitumisest ka. Viimasel nädalal avastasin Selveri poodidest uue toote:

post-50-0-48380600-1355739103.jpg

Ilma mingisuguse reklaamilepingu ja teiste mõjutajateta võin julgelt öelda, et tegemist on parima fileega, mida olen elukese jooksul saanud. Mis on selle singi eripära? See on suitsutatud lepasuitsuga ning juba selle lõhn ajab hulluks. Olen seda söönud nüüd iga päev paar pakki ja niisama ehedalt, ilma leiva või salatita. Pakis on 110 grammi liha ning 100 grammi toodet sisaldab 26 grammi valku, 6 grammi rasva, 0 süsivesikui 155 kcl. Mingi Ahja valla toode, millest ei olnud midagi kuulnudki, aga nüüd soovitan kõigile! Kui keegi sellest ettevõttest midagi rohkem teab, siis las valgustab teisi ka! Muide pakk liha on hetkel hinnaga 1,09 EUR.

Toidulisanditest läksid täna libedalt alla HERA80 ja FEED ja loomulikult ka JOINT+ ning PUMP+.

Trennist ka paari sõnaga.

Trenni teen iga päev ning uus CXWORX on tõeline väljakutse paljude uute liigutustega, mida mina küll oma elukese jooksul ei olnud varem teinud. Vaikselt olen hakanud ka harjutama athletic fitnessi jõuharjutusi ja eile näiteks tõmbasin 23 lõuga peale rühmatreeningut. Kui ma tahaksin näiteks athletic fitnessis võistelda, siis peaksin endale eesmärgiks võtma tõmmata vähemalt 35 lõuga puhtalt kui tahan konkurensis püsida. Rööbaspuu pärast ma nii väga ei karda kui suudan keha paigal hoida. Elame-näeme. Üks asi on eesmärgid, teine asi kui reaalne neid eesmärke ka püüda oleks. Samuti on igasuguste võistluste puhul oluline ka lähedaste mõistmine.

Spordist veel nii palju, et viimane kord kui minu õpilased FitLife spordiklubis minu punnis tricepsit nägid ja jutuks tuli, et ma noore mehena- 16 aastaselt tegin iga päev rööbaspuudel surumist 4 x 10 ja käsi paisus selliseks paari nädalaga, siis nüüd tagant järgi analüüsides olen hakanud selles teemas natuke kahtlema. Selles suhtes, et see triceps võis mul taga olla ka juba põhikoolis, aga ma ei osanud sellele siis tähelepanu pöörata. Miks? ma olin ju mäesuusatamise sõltlane ning kõik talved kihutasin mäest üles-alla esimesest lumest viimase lumeni... Mäest üles ronides said tricepsid alati väga kõva vatti suusakeppidega järsakutel toetamisel ja kätega surumisel. Samuti sai kõva vati ka jalg ning ehk on ka sellepärast minu treeningutest suure raskusega kükid välja jäänud- kes seda teab? Aja jooksul olen Eestis veel ühte sellist tricepsimeest näinud ja kui nüüd järgi mõelda, siis oli ka tema kõva suusamees enne kui hakkas jõusaalis käima. Põnev.

Mis veel?

Seoses MMA meeste uue suurtoetaja Saarema Lihatööstus programmiga, kus võistluste nimetusse lisatakse nüüd ka kindlasti Lihatööstuse nimi tekkis mul täna selline mõttekäik:

Päris põnev oleks kui Eestis hakkaks näiteks McDonaldsi kett sporti sama agaralt toetama. Panevad meile hirmsa klotsi alla ja siis hakkavad toimuma McDonaldsi BigMc eine meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väikesed toidutagavarad külmadeks talveõhtuteks :)

post-50-0-06588800-1355770669.jpg

Näha on, et oled maailmalõpuks valmis aga selleks, et ellu jääda, pead ka koos selle hiinlasega sinna muna sisse ronima. Kahjuks ei tea veel, millal pauk ära käib, pead kotid enne sealt riiulilt aegsasti seljakotti laduma või teed hoopis hiigelsuure sheigi ja rebid kõik korraga rindu, viimane valgupomm ja siis minek.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näha on, et oled maailmalõpuks valmis aga selleks, et ellu jääda, pead ka koos selle hiinlasega sinna muna sisse ronima. Kahjuks ei tea veel, millal pauk ära käib, pead kotid enne sealt riiulilt aegsasti seljakotti laduma või teed hoopis hiigelsuure sheigi ja rebid kõik korraga rindu, viimane valgupomm ja siis minek.

Kui ma omale kõik kotid korraga sisse ajaksin, siis ilmselt saba ei annaks, aga ansambel Pasadena tuleks kindlasti külla hirmsa pauguga :P

http://www.youtube.com/watch?v=tacuhXTYLq0

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.detsember 2012

See talv võiks juba läbi saada! Täna siis masin hommikul käima ei läinudki ja pidin takso kutsuma ning kõigepealt tütrekese lasteaega toimetama ja siis ise edasi tööle. Hea meelega istuksin täna terve päeva kuskil saunas ja tunneksin elust rõõmu! Või siis teeksin lõket- suur lõke oleks ja väike vorstijupp susiseks selle kohal ja jällegi tunneksin elust rõõmu. Või siis oleksin kodus suure sooja teki all ja võib-olla võtaksin perenaisegi kaissu ja jälle tunneksin rõõmu. Praegu rõõmustab mind ainult päikesepaiste kusagil helesinise taeva all. Õhtul on mul ka üks CXWORX tund ja siis seal ka saab natukene rõõmu tunda jüngrite kannatustest ja surmaeelsest oigamisest.

Üldiselt lõuna praegu. Lõunasöök on muidugi mega- kanafilee paprikaga želees ja lisaks WHEY+ kokteil. Järjekorda ootavad veel sõbrad HT-R ning SHOCK. Ehk jätan täna PUMP+ vahele, aga eks paistab.

Üldiselt rahulik. Olen pool hommikut tegelenud omale uue peegelkaamera otsimisega ning üllatavalt häid pakkumisi on tulnud. Hetkel on pilk pidama jäänud ühele Nikon kaamerale. Olen NIKON D70S kaameraga ju päris mitu aastat tööd teinud ning tunnen sellise kaamera vastu endiselt suurt tõmmet. See on hea investeering eriti kui lapsed veel pisikesed on. Korraliku statiivi peab ka kindlasti vaatama ja eks siis on tulevikus juba aega tegeleda põnevamate objektiivide leidmisega.

Selles suhtes, et mina praegu lõpetan. Kui võimalik, siis lähen teen praegu ühe kuuma joogi, et eluvaim sees püsiks!

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pildistasin veel hiljaaegu Zenit 3M-ga aga laste pildistamiseks ei kõlba, selleks pead enne lapse uimaseks lööma, et siis ava seada ja võimalikult fookuses hoida. Portreefotod tulid küll suurepärased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.detsember 2012

Ülehomme siis kauaoodatud maailmalõpp, aga minu jaoks algas see juba eile kui varahommikul masin käima ei läinud. Täna jälle sama jama ning nüüd olen jala- ja taksomees! Eile sõbraga möllasime paar tundi akuga- proovisime krokodillidega, siis tavalist akuvahetust ja eraldi veel külmakraadide jaoks mõeldud kütust, samuti erinevaid loitsusid ja sajatusi, luuletusi ja laulu ja lõpuks läkski käima ja elu tundus ilus olevat. Nüüd täna hommikul oli kukkumine jälle valus. Sõber võttis eile minu originaalaku kaasa ja pani 24 tunniks laadima ja täna proovime uuesti. Samas vaadates ilmateadet ei ole üldse kindel, et kui me selle masina isegi täna korda saame, siis homme see jälle tööle läheb. Kusjuures taksohinnad on üllatavalt väikesed ja mõned korrad aastas kannatab ka taksoga sõita.

Trennist:

Täna tegin juba varahommikul bodypumpi ära ja hea on olla. Enne tundi läksid sisse PUMP+ ja JOINT+ ning kerge WHEY+ kokteil. Praegu libistan kergelt HT-R-i ning marineeritud kurgiga maitsestatud kodujuust ootab ka söögiks minemist. Kehakaal on stabiilselt 84-85 kg olnud ning eile tegin pärast õhtust CXWORX-i üllatuslikult kangil 25 lõuatõmmet! Usun, et kui kunagi sinna 30 lähedale satun, siis enam nii libedalt ei lähe ning näiteks athletic fitnessi puhul ei saa unustada tehnikat. Eks neid tulemusi saab ikka ise enda jaoks teha ning tore on kui ikka aeg-ajalt iseennast ületame.

Müntidest.

Ma ei ole ammu seda teemat siin kajastanud, aga tore on tõdeda, et see minu üks mitmest hobist on paljudele korda läinud ning üks tore inimene võttis minuga Austraaliast ühendust ja lubas uute müntidega toetada. Võrdlemisi hiljuti sain fitness.ee foorumi huviliselt ka mõnusa hunniku India münte, samuti olen saanud täiendust Argentiina müntidele. Kogun põhimõtteliselt igasuguseid vanemaid ja uuemaid münte riikide kaupa ning igasugused annetused on alati teretulnud!

Lõpetuseks soovitan kõigile enne õue minekut täna ja lähipäevadel soojemalt riidesse panna. Villane sokk ruulib! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Videot lõuatõmmetest! :)

No selle videoga on nii, et viimased sellised filmimiseprojektid lõppesid jubeda kriitikaga ja ei ta, kas on seda vaja. Ilma nende videodeta on elukene enne jõulupühasid palju rahulikum :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×