Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ostan kana ja grillin ise. Vaat nõnna! :)

Õigupoolest...ostan kana, siis marineerin seda natuke ning küpsetan aeglaselt. :rolleyes:

Siis tuleb kana ise kasvatada, et päris kindel olla, et talle mingit jama sisse söödetud ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et Aile näol on tegu liigtõsise suhtumise musternäitega. Elu on kah tervisele kahjulik, lõpeb alati surmaga :)

Miks küll mõni elust rõõmu ei suuda tunda ja enda pead tühiste asjadega vaevab, no ei saa ma aru...

Pole siis ime, et paksukesed on õnnelikumad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis tuleb kana ise kasvatada, et päris kindel olla, et talle mingit jama sisse söödetud ei ole.

Sellega on juba kana maks ja seedekulgla ise tegutsenud.

Minu maks ja seedekulgla saab ka kindlasti lisatööd...tont seda teab, mille näol.

See toode tundub mulle nii-või-naa mõttetu.

Broilerifileed on ju aastaid söödud, nüüd eelistan alati rasvasemaid tükke...ja kindlasti ise maitsetatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et Aile näol on tegu liigtõsise suhtumise musternäitega. Elu on kah tervisele kahjulik, lõpeb alati surmaga :)

Miks küll mõni elust rõõmu ei suuda tunda ja enda pead tühiste asjadega vaevab, no ei saa ma aru...

Pole siis ime, et paksukesed on õnnelikumad :)

Öeldakse, et ole külm või ola kuum...kuid ära ole leige :rolleyes:

See on minu eriala, kuidas ma saangi sellesse mittetõsiselt suhtuda. E-ained ja muu kräpp aitavad siis elust mõnu tunda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teatud olukordades tõesti, aga fanatismi ja teadliku toitumise propageerimise vahel on väga suur erinevus, ja ületades piirid ajad sa lihtsalt inimesi marru ning see ei tohiks küll eesmärk olla :)

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külm või kuum täitsa õige jutt aga maailmaparandamisega on nagu on.loobumine on parim mis enda jaoks teha saab.neid keda te mõtlema panete leidub alati. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mmmm...sardelli sööks küll. Ketšupiga. Omal ajal sai neid tülgastuseni söödud, niiet ei tahtnud neid siiani nähagi, aga sünnipäeval sõin üle ma ei tea kui pika aja viinereid ja need olid päris maitsvad.

Mind hirmutas ka see koostis ära. Samas mees elab valgubatoonide ja Olimpi Twisterite peal ja on maailma kolmas. Samas kindlasti mitte tänu neile toodetele. Samas kui ma söön paska, tunnen ma end halvasti ja tervises lööb see ka välja. Samas me võime ju elada 100 aastaseks, kui loobume kõigest, mille nimel nii kaua elada...

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on nagu ütlus,et kes kannatab see kaua elab.kannatada rohkem ,et lihtsalt kauem elada,tundub ju naeruväärne.parem lühem ja rõõmsam elu.

toitumise puhul on ikka nii,et pea kõike võib aegajalt lubada.mõõdukus ikka eelkõige.igapäevasel toidulaual ei tohiks koguaeg vorts ja sardell olla siis on kõik OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Öeldakse, et ole külm või ola kuum...kuid ära ole leige :)

See on minu eriala, kuidas ma saangi sellesse mittetõsiselt suhtuda. E-ained ja muu kräpp aitavad siis elust mõnu tunda?

Tegime just hiljuti koolis ühe ortoreksia testi. Minu tulemus oli "võta iisimalt"

Sina ilmselt saaks 11punkti 10st :rolleyes:

Aga ses suhtes ma arvan, et sa oled täitsa omal kohal, esindad ühte äärmust:) Kui saaks, siis toituks ka naturaalsemal viisil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi pliin, see toode on küll väga huvitava olemisega - koosneb sisuliselt ainult valgust (ja e-ainetest, aga pohh) ning sellel on maitse... kõlab nagu valgupulber!

peab proovima, tänud soovituse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin just Ahja jõel kalal ja sain ühe täiesti E-vaba forellipoisi. :)

post-50-1304451757_thumb.jpg

Ilus. Nädalavahetusel võtan aja maha ja lähen järve äärde kala püüdma. Vot! :rolleyes: Tükk aega juba plaan olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostan kana ja grillin ise. Vaat nõnna! :)

Õigupoolest...ostan kana, siis marineerin seda natuke ning küpsetan aeglaselt. :rolleyes:

Olen nõus et kõiki E-sid pole vaja näost sisseajada, aga suurem mure on mis see kana eelnevalt söönud on. Kui muna koorumisest tapalavani läheb aega 39 päeva, siis tõenäoliselt on see broiler täis topitud igasugu solki, mille tarbijaks oled nüüd sina. Kurat teab mis need kasvuhormoonid meile 10 aasta pärast teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilma E-aineteta oleks siis ainuke variant sügavkülmutatud broiler. Vastasel juhul ta ju ei säili nii kaua, et sa poest teda värskena osta saaksid.

Minu sõbranna kasvatab kanu. Tema korrutab mulle ka, et enda kana näeb väheke koledam välja, kuid maitseb palju parem. Eks ma proovi järgi.

See jutt siin ei ole järgimiseks mõeldud, ütlen kohe ette. Ma näen kurja vaeva, et mingisugust poest ostetud lihaollust menüüs hoida. Nädalas korra tuleb vast ära.

Selle broilerifilee pakil oli ühe portsu kaaluks pandud 50 g?. St ka igatsugu ainete hulka arvestatakse portsu järgi. Üks asi on, kui mõni tibin võtab sealt vahest paar ampsu, hoopis teine aga see, kui kulturist hakkaks seda toodet omal kombel päevast päeva tarbima.

Küpsetage ikka parem ise...

Teatud olukordades tõesti, aga fanatismi ja teadliku toitumise propageerimise vahel on väga suur erinevus, ja ületades piirid ajad sa lihtsalt inimesi marru ning see ei tohiks küll eesmärk olla :)

Minu meheraas korrutab mulle kogu aeg, et kulturistid ja muud sportlased ei ole minu rida.

Mina pean tegelema inimestega, kes on nii augus igatsugu dieeditamistega...või siis juba nii haiged. Muutumine on valus protsess.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilus. Nädalavahetusel võtan aja maha ja lähen järve äärde kala püüdma. Vot! :rolleyes: Tükk aega juba plaan olnud.

Millisest järvest jutt käib? Mul endal ka väike plaan nädalavahetusel kalakesi kimbutama minna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostan kana ja grillin ise. Vaat nõnna! :)

Õigupoolest...ostan kana, siis marineerin seda natuke ning küpsetan aeglaselt. :rolleyes:

Alles Zilmer Prillitoosis rääkis, et ega see grillimine nii hea asi olegi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alles Zilmer Prillitoosis rääkis, et ega see grillimine nii hea asi olegi :)

Mul oli seal teine lause veel...

Ma tean! Maillardi reaktsioon jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mmmm...sardelli sööks küll. Ketšupiga. Omal ajal sai neid tülgastuseni söödud, niiet ei tahtnud neid siiani nähagi, aga sünnipäeval sõin üle ma ei tea kui pika aja viinereid ja need olid päris maitsvad.

Mind hirmutas ka see koostis ära. Samas mees elab valgubatoonide ja Olimpi Twisterite peal ja on maailma kolmas. Samas kindlasti mitte tänu neile toodetele. Samas kui ma söön paska, tunnen ma end halvasti ja tervises lööb see ka välja. Samas me võime ju elada 100 aastaseks, kui loobume kõigest, mille nimel nii kaua elada...

:)

Kuidas see ütlemine oligi - sa oled see, mida sa sööd! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli seal teine lause veel...

Ma tean! Maillardi reaktsioon jne jne.

Kokkuvõttes- ükskõik mis me teeme või ei tee- ikka on kahjulik! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nõus et kõiki E-sid pole vaja näost sisseajada, aga suurem mure on mis see kana eelnevalt söönud on. Kui muna koorumisest tapalavani läheb aega 39 päeva, siis tõenäoliselt on see broiler täis topitud igasugu solki, mille tarbijaks oled nüüd sina. Kurat teab mis need kasvuhormoonid meile 10 aasta pärast teevad.

Vähemalt dopingukontrollis on hea öelda, et broileriliha sõin kogu oma teadliku elu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähemalt dopingukontrollis on hea öelda, et broileriliha sõin kogu oma teadliku elu. :rolleyes:

Jah, istud dopingu kasutamise eest vangis ja kongikaaslased räägivad oma loo: Esimene pätt: "Mina panin hooldekodu põlema ja lasksin Tallinna linnavalitsuse koos linnapeaga õhku!", teine pätt: "Mina röövisin 7 panka ning murdsin lätlastel 29 luud-konti!". Siis vastab spordimees: " Mina sõin kalkunifileed!" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, istud dopingu kasutamise eest vangis ja kongikaaslased räägivad oma loo: Esimene pätt: "Mina panin hooldekodu põlema ja lasksin Tallinna linavalitsuse koos linnapeaga õhku!", teine pätt: "Mina röövisin 7 panka ning murdsin lätlastel 29 luud-konti!". Siis vastab spordimees: " Mina sõin kalkunifileed!" :)

...ja kaks esimest pätti värisevad, sest spordimees on julmem bõkk, suur ja lihases!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×