Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kusjuures olengi. Noorena sai mitu-mitu head aastat kooris lauldud.

Imelikul kombel on nüüdseks hääl kvaliteedi kuidagi täitsa ära kaotanud. Hakka või uskuma, et sellega on ka use it or lose it.

Kas sa tahad öelda, et sa olid kunagi milleski andekas? No ei usu! Järgmisena hakkad siin seletama, et olid kunagi ilus ka! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa tahad öelda, et sa olid kunagi milleski andekas? No ei usu! Järgmisena hakkad siin seletama, et olid kunagi ilus ka! :P

Oi ma olen väga andekas ja siianigi. Ainult et elus spetsialiseerutakse varem või hiljem millelegi konkreetsele ja vahest isegi sellele, mis pole nii lihtsast kätte saadav kui varajasemad eesmärgid. Kuid seda väärtuslikum.

Kunagi olin ilus, aga tõsi-üpris ammu:

post-3216-0-46878700-1354309270.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli aega natuke oma arhiivides tuhnida ja leidsin terve hunniku cd-sid, kus oli palju põnevat materjali. Panin mõned albumid täna ka facebookis üles ning kellel on aega ja viitsimist, siis vaadake, millega tegeles Eesti klassikalise kulturismi koondis 2007 aasta novembris Hispaanias:

http://www.facebook....05182318&type=1

post-50-0-12236700-1354376405.jpg

post-50-0-16255700-1354376427.jpg

post-50-0-41646900-1354376434.jpg

post-50-0-99436900-1354376452.jpg

post-50-0-67119500-1354376494.jpg

post-50-0-71132800-1354376516.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.detsember 2012

Krt, alles oli september ja nüüd juba detsember! Aeg muudkui lendab!

Minul täna veel üks bodypump tulekul ja homme varahommikul samuti pump! Hetkel teen bodypumpi vanade programmide järgi: 66, 70 ja 72. Heaks vahelduseks kindlasti endale ja jüngritele. Iga päev väike trenn ja kosutavad toidulisandid. Eile oli mul puhtalt roheline päev- PRODE90 ja HERA80. Tegin Hera80(banaani-šokolaadi) lisandit koos kohupiima ja värske banaaniga. Lükkasin kõik koos plenderisse ning superhea tulemus! Rasvata piima ka juurde, et vedelam oleks. Maasika Prodele panin kusjuures rosinaid sisse ja selline korralik mehe tunne tekkis. Tavatoitumisel olen ikka püüdnud jälgida mida ja kui palju söön. Perega koos söömisele vahelduseks toitun enda kindla menüü järgi et rasvavoldid vohama ei hakkaks. Umbes tund aega tagasi sõin tuunikala aedviljade ja kodujuustuga. Teinekord teen kerge eine ja söön 2-300 grammise suitsfileetüki ning kõht paariks tunniks jälle korralikult täis. Eks ma olen seda põhimõtet kogu aeg püüdnud jälgida, et olen see, mida ma söön! Kurb kui lähikondlased sellest teinekord aru ei saa. Algaval nädalal on tegemist palju ja võimalusel püüan oma uutesse tööruumidesse lõuatõmbekangi organiseerida- hea vahelduseks lailihast arendada. Mis siis ikka, tõmban vaikselt otsad kokku ja hakkan HT-R ja BLOCK kokteili tegema. Seekord lisan kokteilile ka natuke kuivatatud ploome vahelduseks ja usun, et tuleb päris hea maitse kokku. PUMP+ läheb ka kindlasti õhtuks sisse! Pidage vastu ja ärge olge kogu aeg tugedad! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah, kui need rasvavoldid vohama hakkavad, siis on halvasti.. :D

Oleme ausad- kohati tunnen ennast sellise mehena!

post-50-0-82953000-1354462636.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.detsember 2012

Natuke enda tegemistest ka ja alustan eilsest päevast. Eile olin pool päeva Võrus koolitusel ja ega siis siia foorumisse ei sattunudki. Varahommikul tegin bodypumpi ning peale seda trenni oli minu kehakaal üllatuslikult 83,7 kg kuigi ma ei olnud sellise väikese kehakaalu pärast just palju pingutanud. Samas bodypumpi on sellise kaaluga ideaalne teha! Pärast trenni sõitsime siis Võru linna ja selle linnaga on mul oi kui palju mälestusi! Olen ju Võrus elanud terve aasta 1997-1998 aastatel kuulsusrikkas Kuperjanovi pataljonis, lisaks 2001 Meegomäe Lahingukoolis veeblikursusel. Võru linn ja pataljon elavad oma elu- need on nii kaugel suurlinna kärast. Selline mõnus vaikus ja palju pealuumärkidega ajateenijaid. Mäletan, milliseid põnevaid üritusi pidime läbi tegema, et endale see surmapõlgurite embleem saada. Olid ajad ja ei kahetse üldse, et see kõik seal ükskord läbi sai tehtud.

Ok, lõuna ajal suudeti mind päris korralikult üllatada. Kuna ma lõuna ajal kuhugi söögile ei olnud pandud, siis kaasvõitlejad kutsusid mind eile mingisugusesse põneva nimega söögikohta, mis oli vägagi vana kooli söökla kus istus palju muhedaid traktoriste ja oskustöölisi ning enamikul neist olid kohevad vuntsid kuigi vaevalt et need mehed üldse olid midagi kuulnud movembri vuntsikampaaniast. Nendel on lihtsalt oluline, et kui sa oled Vello või Rein, siis peab sul vunts olema. :D Aga mitte need vuntsid ei olnud üllatus, vaid toidulaud ja hinnad. Kuna ma olen söögi koha pealt üsna valiv ja seapraadi väga ei tahaks, siis tellisin šašlõki. Suure liharoa hind oli 2:20 ja mahl juurde oli vist 2.60 kõik kokku. Sellise väikese hinna eest ei olnud mul just suuri lootuseid, aga ühe minuti jooksul pärast toidu tellimist see söögiports lauale pandi, siis oleksin pikali kukkunud- see ports oli megasuur! Superhead liha oli selles minu hinnangul vähemalt 500 grammi, lisaks kuldkollased kartulid ja kaste. Maitse oli suurepärane ja tahest-tahtamata ma kalkuleerisin nii- ja naapidi ning siiani ei saa aru, kuidas need sööklatädid ennast ära majandavad? Ilma kartuliteta oleks lihakilo hind olnud ikka umbes 4 EUR ja see oli puhas tailiha korralikult läbi töödeldud. Karta on, et kui selline söökla Tallinnasse vanalinna tekiks selliste toiduportsude ja hindadega, siis ilmselt pannakse põlema juba esimese päeva õhtul konkurentide poolt. Müstika! :blink:

Täna olen alustanud päeva kanafileesingiga. Lisaks kohupiima ja BLOCK ning HERA80 shake. Paari tunni pärast võtan PUMP+ kapslid ning samuti WHEY+ ning HT-R kokteilid sisse ning õhtul paugutan CXWORX-ga. Enesetunne on kogu aeg hea ning see on kõige olulisem!

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see oli šašlõkk, siis võis olla mitte sealiha aga mõni paks kassivolask, kes on kohalike poolt vardasse aetud.... :D Loodan ,et söögikoha omanikud ei olnud tumedamat verd lõunammaalsed, siis on selle lihakraami päritolu suurema kahtluse all.... ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see oli šašlõkk, siis võis olla mitte sealiha aga mõni paks kassivolask, kes on kohalike poolt vardasse aetud.... :D Loodan ,et söögikoha omanikud ei olnud tumedamat verd lõunammaalsed, siis on selle lihakraami päritolu suurema kahtluse all.... ;)

Ma olen ikka öelnud, et olgu või rotiliha- kui on hästi tehtud, siis läheb ikka kaubaks! Jälgisin ümbrust ja kohalike tegemisi- see oli nagu üks suur perekond ning lõunamaalaseid ei märganud. Ilmselt omadele antakse ikka õiget kraami :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega selle põneva söögikoha nimi ei meenu? Või ehk oskad kirjeldada, kus see täpsemalt asub?

Just üks kohalik Võru staar ütles selle söögikoha nime. Daamid ja härrad: DAJANDRA(Pikal tänaval!)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just üks kohalik Võru staar ütles selle söögikoha nime. Daamid ja härrad: DAJANDRA(Pikal tänaval!)

Tänud! Võrru satun, siis käin kindlasti sealt läbi ;)

pikk21.jpg

Avatud vist E-R 9-16 ja maksta saab ainult sulas?

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud! Võrru satun, siis käin kindlasti sealt läbi ;)

pikk21.jpg

Avatud vist E-R 9-16 ja maksta saab ainult sulas?

Kohalikud teadsid rääkida, et see on ühe pere firma ja seal korraldatakse igasuguseid pidusid ja pidi kogu aeg reserveeritud olema. Nii et kui hr Tilga tahab minna Võrru sünnipäeva tähistama, siis peab varakult nendega ühendust võtma. Pulmalaua suhtes samuti B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad, pooliku prae söömisega seal juba tükk tegemist :o

Thatś what i talking about! Seal oli pooliku šaslõki võimalus ka, aga kui kaupa ei ole näinud, siis ei oska ka midagi arvata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.detsember 2012

Niisiis, jälle päevajene hakkab õhtusse veerema ja minul varahommikul üks bodypump tehtud, lisaks võrdlemisi sisutihe päev. Täna saime tõstukijuhi koolituse ja kui vaja, siis võin tulla kaste tõstma. Viimasel ajal on olnud palju erinevaid koolitusi ja ega ükski teadmine ei jookse mööda külgi alla. Pealegi tänasest seltskonnast oli lisaks neljale kaitseväelasele veel terve suur seltskond erinevaid karvaseid ja sulelisi, kelledest enamus pidasid plaani minna Soome ladudesse tööle. Selles suhtes, et kui ma vanaks pässiks jään ja enam nii ilus ei ole, siis võin ka tulevikus FAST tehase ladudesse tõstukijuhiks kandideerida. :rolleyes:

Homme päeval on CXWORX ja ütlen ausalt, et tunnen jõusaalist suurt puudust. Toidulisanditest läksid täna WHEY3, RECO2, FEED ja PUMP+. Nüüd õhtuks teen veel PROMIX ja WHEY+ kokteili rasvata piimaga. Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellena siis nende koolituste tulemusena sind tegutsema pannakse? :)

Mis siin keerulist- kui oled vahepeal tööülesannetes ladudes, omandad tõstukijuhi paberid, siis pannakse sind kindlasti kosmonaudiks või pagar-kondiitriks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see oli šašlõkk, siis võis olla mitte sealiha aga mõni paks kassivolask, kes on kohalike poolt vardasse aetud.... :D Loodan ,et söögikoha omanikud ei olnud tumedamat verd lõunammaalsed, siis on selle lihakraami päritolu suurema kahtluse all.... ;)

Sellega meenus üks lugu, kuidas tuttav käis oma sõbraga kuskil Aasias. Käis turu peal ja nägi kutsikaid puuris. Müüja küsis, et milline kõige rohkem meeldib. Vaatasid ja näitasid kõige nunnuma peale sõrmega. Läks hetk mööda, kui anti kilekott pihku, kus oli see sama kutsikas peata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellega meenus üks lugu, kuidas tuttav käis oma sõbraga kuskil Aasias. Käis turu peal ja nägi kutsikaid puuris. Müüja küsis, et milline kõige rohkem meeldib. Vaatasid ja näitasid kõige nunnuma peale sõrmega. Läks hetk mööda, kui anti kilekott pihku, kus oli see sama kutsikas peata.

Julm, aga nii võis see tõesti olla. Meie ei suuda nii mõelda, aga nendel on toidulaud oluliselt rikkalikum kui siga ja kägu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellega meenus üks lugu, kuidas tuttav käis oma sõbraga kuskil Aasias. Käis turu peal ja nägi kutsikaid puuris. Müüja küsis, et milline kõige rohkem meeldib. Vaatasid ja näitasid kõige nunnuma peale sõrmega. Läks hetk mööda, kui anti kilekott pihku, kus oli see sama kutsikas peata.

Milline oli reaktsioon või mis sellele järgnes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×