Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Mul on meelest ära läinud, ühed afganistaani mündid on minu käes veel mis sulle saadeti, ma olen sind vahepeal paar korda näinud, kuid on läinud meelest need üle anda, kui kunagi trehvame tuleta meelde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on meelest ära läinud, ühed afganistaani mündid on minu käes veel mis sulle saadeti, ma olen sind vahepeal paar korda näinud, kuid on läinud meelest need üle anda, kui kunagi trehvame tuleta meelde.

Ma nendele Afganistani veteranidele ütlen, et mündid on Oti käes ja siis läheb sõjaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on meelest ära läinud, ühed afganistaani mündid on minu käes veel mis sulle saadeti, ma olen sind vahepeal paar korda näinud, kuid on läinud meelest need üle anda, kui kunagi trehvame tuleta meelde.

Ma siin just paar päeva tagasi mõtlesin, et ei tea kas oled kätte saanud need või ei. Sain aru, et need pidi keegi Tartusse toimetema kui võistlused olid. No unustati siis unustati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siin just paar päeva tagasi mõtlesin, et ei tea kas oled kätte saanud need või ei. Sain aru, et need pidi keegi Tartusse toimetema kui võistlused olid. No unustati siis unustati.

Küll nad ära toovad. See võistlemine koondas tähelepanu teistele asjadele ja ei jõudnudki müntidest rääkida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus avastus minu toidulauale!

Mina ei ole küll see mees, kes Tallegi tooteid sponsorluse käigus reklaamib, vaid lihtsalt asjaarmastaja. Niisiis, leidsin Tartust Prisma Marketist sellise paki! Vaadake pakendi andmeid ja minge proovima. Selles poes on ka imehead Soome tuunikalakonservid!

post-50-1304363135_thumb.jpg

post-50-1304363156_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma täna lähen just Talleggi toidu järgi ,kuid ei teadnud seda uut toodet tellida, järgmine kord poovin järele.

Kindlasti proovi! See on väga hea maheda maitsega liha ja igal ajal sobilik suupiste! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostusoovitus PRISMA-st:

post-50-1304412889_thumb.jpg

post-50-1304412904_thumb.jpg

post-50-1304412917_thumb.jpg

Soovitan kindlasti proovida! Ise lasen nüüd iga päev 1-2 sellist sisse ja on ikka hea küll! PRISMA-s on tuunikala konservide valik päris lai ning kindlasti heaks abiks kõikidele spordisõpradele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostusoovitus PRISMA-st:

post-50-1304412889_thumb.jpg

post-50-1304412904_thumb.jpg

post-50-1304412917_thumb.jpg

Soovitan kindlasti proovida! Ise lasen nüüd iga päev 1-2 sellist sisse ja on ikka hea küll! PRISMA-s on tuunikala konservide valik päris lai ning kindlasti heaks abiks kõikidele spordisõpradele!

Teadmiseks ka Tallinna inimestele: uuenenud Kristiine Prismas lausa eraldi tuunikalakonservide lett, suur valik igasuguseid. Positiivne avastus tuunikala karrikastmes:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Prismades on üldse väga suur valik kanafileetooteid, tuunikalakonserve ja samuti palju rasvata piimatooteid! Viimasel ajal olen just selles poes käinud. Vähemalt Tartus jääb teiste poodide valik kahjuks tagasihoidlikumaks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uus avastus minu toidulauale!

Mina ei ole küll see mees, kes Tallegi tooteid sponsorluse käigus reklaamib, vaid lihtsalt asjaarmastaja. Niisiis, leidsin Tartust Prisma Marketist sellise paki! Vaadake pakendi andmeid ja minge proovima. Selles poes on ka imehead Soome tuunikalakonservid!

post-50-1304363135_thumb.jpg

post-50-1304363156_thumb.jpg

Vaatan, et põhiline, mis teid sööma mingit asja motiveerib on valgusisaldus ja rasva%. Edasi ka lugesid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatan, et põhiline, mis teid sööma mingit asja motiveerib on valgusisaldus ja rasva%. Edasi ka lugesid?

E ained? Sa liiga palju põed nende pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa pole allergik, astmaatik või siis kel on pidevalt peavalud, siis pole küll selle toote puhul millegi pärast põdeda. Et, siis ma ei põe.

Kõik E-ained pole kahjulikud. Näiteks E300 on askorbiinhape ehk (sünteetiliselt valmistatud) C-vitamiin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastse toote E-ainete nimistu on väega õõvas

post-17-1304424064_thumb.png

Ainuke aine, millel on kõrvalnähud on E621. :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainuke aine, millel on kõrvalnähud on E621. :rolleyes:

Sellest E621-st võtsingi nädalaga 8 kg juurde :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E ained? Sa liiga palju põed nende pärast.

Ma ei põe... Ma lihtsalt ei söö asju, mis ei ole söömist väärt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole siin midagi, peate ikka Jussi viinereid kanafileele eelistama. :rolleyes:

Sardell oleks hea vaheldus! Hmm, ma ausalt ei mäletagi, millal viimati sardelli sõin...mingi 20 aastat tagasi võib-olla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sellepärast kui on E sees pole enam asi söömist väärt ?

Ostan kana ja grillin ise. Vaat nõnna! :)

Õigupoolest...ostan kana, siis marineerin seda natuke ning küpsetan aeglaselt. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×