Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Imre, kirjutasin sulle ka facebooki suht ammu, aga sa pole vist sinna jõudnud. Olen grimmi kätte saanud.

Teistele ka veel, et kes tahavad grimmi, mis ei voola laval maha ja ei muutu roheliseks, siis saab seda minu käest tellida. Aga paluks võimalikult kiiresti teada anda, muidu ei pruugi õigeks ajaks kätte saada.

http://www.nosterrex.ee/grimm/270-top-tan.html

Hulgim tellida, tuleb odavam.

Jah, minu viga. Meil tuleb isegi 2 meest välja seekord! Pean kohe 2 grimmi tellima kui võimalik. Ehk siis äkki saab ühe juurde. Ja üldse- millal hr Merisalu oma särki soovib kätte saada? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud operaatorihärrale selle video eest! See on väike eesti keelne ülevaade, mis asi on CXWORX. 30 minutit selle programmi puhul on piisav aeg, et kogu keha päris korralikult ära väsitada. Kui kellelgi on küsimusi, siis ärge hoidke ennast tagasi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, minu viga. Meil tuleb isegi 2 meest välja seekord! Pean kohe 2 grimmi tellima kui võimalik. Ehk siis äkki saab ühe juurde. Ja üldse- millal hr Merisalu oma särki soovib kätte saada? :rolleyes:

Mõtlesin täna tulla, aga hüppeliiges lubab vist juba korvpalli mängida ja täna siis Ülenurmele sõit sõpruskohtumisele.

Laupäeval on mul Tartus käsipalli võistlused, et siis võib kokku saada küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin täna tulla, aga hüppeliiges lubab vist juba korvpalli mängida ja täna siis Ülenurmele sõit sõpruskohtumisele.

Laupäeval on mul Tartus käsipalli võistlused, et siis võib kokku saada küll.

Väga super! Sa ikka paugutad- korvpall, käsipall ja kulturism! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga super! Sa ikka paugutad- korvpall, käsipall ja kulturism! :rolleyes:

Käsipalli ja kulturismi vahele võid koma panna ning pärast kulturismi lisada "jne" :D

Ega tegelt rohkem polegi midagi jäänud: kergejõustik, võrkpall, sulgpall ja jalgpall. Nendel aladel tahaks ka tegelt võistelda. V-o osalen sulgpallis Paarissulgedel, oli plaan küll. Lisaks nädalavahetustel võrkpalliturniiridel. Varsti rannavõrkpalli turniir ka tulekul Nõos.

Edit: Okei, jäähoki varustus on ka kodus olemas ja vahepeal saab see ka nurgast välja võetud. Jõuluvana võiks uue kepi kinkida ja paar litrit. :P

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käsipalli ja kulturismi vahele võid koma panna ning pärast kulturismi lisada "jne" :D

Ega tegelt rohkem polegi midagi jäänud: kergejõustik, võrkpall, sulgpall ja jalgpall. Nendel aladel tahaks ka tegelt võistelda. V-o osalen sulgpallis Paarissulgedel, oli plaan küll. Lisaks nädalavahetustel võrkpalliturniiridel. Varsti rannavõrkpalli turniir ka tulekul Nõos.

Edit: Okei, jäähoki varustus on ka kodus olemas ja vahepeal saab see ka nurgast välja võetud. Jõuluvana võiks uue kepi kinkida ja paar litrit. :P

Aga sa mine öösel Stromkale jalutama. Kui veab, siis saad need litrid ja kepi ka peale kauba :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline kiri siis postitati täna mulle siin fitness.ee foorumis:

Tere,

Pealiskaudsel foorumiotsingul jäi mulje et treenid Reval Spordis, seega mõtlesin, et oskad ehk natuke sealse jõusaali varustuse kohta rääkida. Kas neil on seal sangpommid? Aga topispall + sein, mille vastu seda visata, kast hüpete tegemiseks ja fitpall? Aitäh abi eest :)

Olge head, Revalis treenijad- aidake huvilist! Mina ise elasin ja treenisin Tallinnas kuni 2003 aastani. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.oktoober 2012

No tere kõigile üle pika aja! Viimasel ajal ei ole eriti palju aega olnud enda tegemistest valgustada ja ega kulturismi sõprade jaoks ka millegi erilisega hakkama ei ole saanudki võrreldes nende vägitükkidega, millega Eesti koondis viimasel Arnold Classic võistlusel hakkama sai. Vaatasin neid tulemusi ning sellised erinevad mõtted käivad peast läbi. Mäletan, kui minu vormi kunagi kommenteeriti, et ei tea, mis keemiat see Vähk sisse ajab, et ta nii kuiv on? Ma ei ole isegi unes näinud sellist teravust millega mõned vägevad mehepojad paugutavad! Praegu tundub, et kui tahan veel kunagi maailma klassikalise kulturismi lavalaudadel midagi ära teha, siis peaks oma dieeditamise suhtes midagi muutma, et üldse konkurentidele vastu saada.

Trenni teen praegu küll iga päev, aga võrdlemisi kergelt. Samas vorm ei ole kuhugi kadunud ning toidulisanditest on ka kindlasti palju abi. Seoses teise töökohta ja teise keskkonda ümberasumisega, olen hakanud kordades rohkem ringi liikuma ja iga asi on millekski hea. Mulle tekkis mõte, et kui kohandaks uue elurütmi mingisuguse põneva dieediga, siis milline võiks olla tulemus? Kindlasti tahaks kunagi ära proovida ka šokolaadi dieedi, aga see võib liiga karm olla.

Praegu libistan PROMIX ja HERA80 kokteili. Päeval oli suureks abiks HT-R, PUMP+ ja BLOCK.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.oktoober 2012

Olen viimasel ajal siia internetti väga harva sattunud ja heidan endale ette, et siin oma teema all tegemiste kirjelduse natukene unarusse olen jätnud kuigi uut materjali tuleb kogu aeg peale. Niisiis, paari sõnaga kõigest.

FAST lisandid: Mõned päevad tagasi saabus suur saadetis Fast toidulisandeid ja nüüd läheb elu palju rõõmsamalt edasi. Täna olen vaheldumisi kasutanud HERA80(banaani-šokolaadi), WHEY+(maasika), BLOCK(šokolaadi), FEED(maasika) ja oma lemmikuid- PUMP+ kapsleid! Praegu võtsin enne magamaminekut OMEGA3 kapsleid ja ööseks PROMIX(maasika).

TRENN: Täna tegin päeval ühe CXWORX tunni ning lisaks palju jooksmist ja varustuse tassimist erinevates hoonetes. Ei saa öelda, et viimasel ajal palju lebotamist oleks olnud.

MÜNDID: Viimastel päevadel olen oma mündikogusse üllatavalt palju münte saanud. Eesti meistrivõistlustele tõi hr Vilo kaasa Barbadose erinevaid rahasid, samuti hr Tarmo tõi mulle ilusa portsu India münte, lisaks Oti venna Miku kingitud tore raamat erinevatest 1991-2010 Eesti Vabariigi rahadest. Täna sain oma mündikogule täienduseks põnevaid juubeli 2-e euroseid! Suured tänud kõikidele toetajatele! :)

PISIPERE: Lähipäevadel on siis jälle uut pisipõnni oodata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.oktoober 2012

Soovin kohe ära niikaua kui lumi veel maas:

HÄID JÕULE KÕIGILE!

Meie peres on hetkel veel vaikus ja kolmandat last ei ole veel sündinud, aga lähipäevadel peaks see tähtis hetk saabuma. Sellega seoses kõik ülejäänud elu on teisejärguline. Ei ole teinud suuri plaane, aga trenni püüan küll iga päev teha. Kui sünnitusmajast tagasi jõuame, siis on mul plaanis ära teha oma ammune unistus: proovida ära šokolaadi dieedi. Kuulsin sellest meie alaliidu presidendilt Arnold Tokkolt ja see projekt võib olla päris põnev. Projekti eesmärk on siis välja uurida, kuidas reageerib keha ainult magusale mõõdukas koguses. Esialgu kavatsen süüa iga päev ainult kuni 500 grammi valget või pruuni šokolaadi ilma mingisuguste pähklite ja rosinateta. Mida rammusam šokolaad, seda parem! Selles 500 grammis peaks olema päris korralik energialaks ja enamuse inimeste jaoks peaks juba 100 grammi korraga ärasöömine mitmeks tunniks söögiisu ära võtma. Siinkohal ma veel ei ole otsustanud, kas sellise eksperimendi käigus jätan välja ka toidulisandid ning mida kasutan joogiks? Hetkel mõtisklen, et joogiks võiksid olla erinevad spordijoogid, kus ma saaksin kätte mineraalid ja muu eluks vajaliku, aga äkki läheb asi väga hulluks. Kindlasti on olulisel kohal ka kehakaal- kui palju sellise dieediga on võimalik alla võtta ja milline oleks vorm? Teada on, et keha reageerib igasuguste uuenduste suhtes erinevalt ning seda tahakski järgi proovida. Kindlasti on selliseid tegelasi, kes seda projekti juba algstaadiumis maha hakkavad tegema, aga nendelt küsiksin vastu, et mida Teie olete teinud selleks, et erinevates küsimustes reaalseid vastuseid saada? Kusagilt netiavarustest copy-pastega tarka juttu välja imeda oskab igaüks, aga tihtilugu ei saa ma sealt vastuseid, mis MINULE oleks kõige parem. Kellel on selle šokolaadi dieedi kogemusi, siis andke palun teada. Olen kuulnud, et tume šokolaad toimib kindlasti kõige paremini, aga siis ma oleksin näljas, sest ma vihkan tumedat šokolaadi :rolleyes:

Täna õhtul annan Eedenis kl 17:15 CXWORX-i ja 20:15 BODYPUMP-i.

Veel lõpetuseks ka minu uus silmarõõm. Kui vana auto korda saab ja müüki läheb, siis on lootust selline auto endale soetada:

http://www.auto24.ee/used/1058921

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Auto on väga kena ja šokolaadidieet huvitav! ;) Joo kakaod või mingit šokolaadijooki.. :D

Kardan, et kakaojoomisega kaugele ei jõua. Parem siis juba soojendan piimaga tehtud HERA80(banaani-šokolaadi) :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie peres on hetkel veel vaikus ja kolmandat last ei ole veel sündinud, aga lähipäevadel peaks see tähtis hetk saabuma. Sellega seoses kõik ülejäänud elu on teisejärguline. Ei ole teinud suuri plaane, aga trenni püüan küll iga päev teha. Kui sünnitusmajast tagasi jõuame, siis on mul plaanis ära teha oma ammune unistus: proovida ära šokolaadi dieedi. Kuulsin sellest meie alaliidu presidendilt Arnold Tokkolt ja see projekt võib olla päris põnev. Projekti eesmärk on siis välja uurida, kuidas reageerib keha ainult magusale mõõdukas koguses. Esialgu kavatsen süüa iga päev ainult kuni 500 grammi valget või pruuni šokolaadi ilma mingisuguste pähklite ja rosinateta. Mida rammusam šokolaad, seda parem! Selles 500 grammis peaks olema päris korralik energialaks ja enamuse inimeste jaoks peaks juba 100 grammi korraga ärasöömine mitmeks tunniks söögiisu ära võtma. Siinkohal ma veel ei ole otsustanud, kas sellise eksperimendi käigus jätan välja ka toidulisandid ning mida kasutan joogiks? Hetkel mõtisklen, et joogiks võiksid olla erinevad spordijoogid, kus ma saaksin kätte mineraalid ja muu eluks vajaliku, aga äkki läheb asi väga hulluks. Kindlasti on olulisel kohal ka kehakaal- kui palju sellise dieediga on võimalik alla võtta ja milline oleks vorm? Teada on, et keha reageerib igasuguste uuenduste suhtes erinevalt ning seda tahakski järgi proovida. Kindlasti on selliseid tegelasi, kes seda projekti juba algstaadiumis maha hakkavad tegema, aga nendelt küsiksin vastu, et mida Teie olete teinud selleks, et erinevates küsimustes reaalseid vastuseid saada? Kusagilt netiavarustest copy-pastega tarka juttu välja imeda oskab igaüks, aga tihtilugu ei saa ma sealt vastuseid, mis MINULE oleks kõige parem. Kellel on selle šokolaadi dieedi kogemusi, siis andke palun teada. Olen kuulnud, et tume šokolaad toimib kindlasti kõige paremini, aga siis ma oleksin näljas, sest ma vihkan tumedat šokolaadi :rolleyes:

Täna õhtul annan Eedenis kl 17:15 CXWORX-i ja 20:15 BODYPUMP-i.

Shokolaadidieedist pole midagi kuulnud. Kõlab igatahes intrigeerivalt! Teades sind, siis ma usun et sa suudad sellega ilusasti hakkama saada, aga mina arvan, et su kehakaal tõuseb:)...ja kui aega leiad, ehk jõuad selle minu nimekirjaga ka tegeleda, eks;) Aga minu elus on vist selline periood, et kuidagi sinna rühmatrennidesse ei kisu. Kusjuures pildistamistega pühapäeviti on praegu kaputt???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kardan, et kakaojoomisega kaugele ei jõua. Parem siis juba soojendan piimaga tehtud HERA80(banaani-šokolaadi) :rolleyes:

Mina jõin eelmisel dieedil kuuma veega tehtud Protein Blocki piparmünt-šokolaad, no ütleme et väga palju statoili kakaole alla ei jäänud. :D Dieedi ajal oli küll superluks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina jõin eelmisel dieedil kuuma veega tehtud Protein Blocki piparmünt-šokolaad, no ütleme et väga palju statoili kakaole alla ei jäänud. :D Dieedi ajal oli küll superluks!

Jälle Liisult uus idee! Juba varem hakkasin sööma müslit-keefiri ja šokolaadi Hera80ga, nüüd siis hakkan Proteiinikakaod jooma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle Liisult uus idee! Juba varem hakkasin sööma müslit-keefiri ja šokolaadi Hera80ga, nüüd siis hakkan Proteiinikakaod jooma :)

Mingi kanafileekabanoss oleks ka juures :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie peres on hetkel veel vaikus ja kolmandat last ei ole veel sündinud, aga lähipäevadel peaks see tähtis hetk saabuma. Sellega seoses kõik ülejäänud elu on teisejärguline. Ei ole teinud suuri plaane, aga trenni püüan küll iga päev teha. Kui sünnitusmajast tagasi jõuame, siis on mul plaanis ära teha oma ammune unistus: proovida ära šokolaadi dieedi. Kuulsin sellest meie alaliidu presidendilt Arnold Tokkolt ja see projekt võib olla päris põnev. Projekti eesmärk on siis välja uurida, kuidas reageerib keha ainult magusale mõõdukas koguses. Esialgu kavatsen süüa iga päev ainult kuni 500 grammi valget või pruuni šokolaadi ilma mingisuguste pähklite ja rosinateta. Mida rammusam šokolaad, seda parem! Selles 500 grammis peaks olema päris korralik energialaks ja enamuse inimeste jaoks peaks juba 100 grammi korraga ärasöömine mitmeks tunniks söögiisu ära võtma. Siinkohal ma veel ei ole otsustanud, kas sellise eksperimendi käigus jätan välja ka toidulisandid ning mida kasutan joogiks? Hetkel mõtisklen, et joogiks võiksid olla erinevad spordijoogid, kus ma saaksin kätte mineraalid ja muu eluks vajaliku, aga äkki läheb asi väga hulluks. Kindlasti on olulisel kohal ka kehakaal- kui palju sellise dieediga on võimalik alla võtta ja milline oleks vorm? Teada on, et keha reageerib igasuguste uuenduste suhtes erinevalt ning seda tahakski järgi proovida. Kindlasti on selliseid tegelasi, kes seda projekti juba algstaadiumis maha hakkavad tegema, aga nendelt küsiksin vastu, et mida Teie olete teinud selleks, et erinevates küsimustes reaalseid vastuseid saada? Kusagilt netiavarustest copy-pastega tarka juttu välja imeda oskab igaüks, aga tihtilugu ei saa ma sealt vastuseid, mis MINULE oleks kõige parem. Kellel on selle šokolaadi dieedi kogemusi, siis andke palun teada. Olen kuulnud, et tume šokolaad toimib kindlasti kõige paremini, aga siis ma oleksin näljas, sest ma vihkan tumedat šokolaadi :rolleyes:

Täna õhtul annan Eedenis kl 17:15 CXWORX-i ja 20:15 BODYPUMP-i.

Shokolaadidieedist pole midagi kuulnud. Kõlab igatahes intrigeerivalt! Teades sind, siis ma usun et sa suudad sellega ilusasti hakkama saada, aga mina arvan, et su kehakaal tõuseb:)...ja kui aega leiad, ehk jõuad selle minu nimekirjaga ka tegeleda, eks;) Aga minu elus on vist selline periood, et kuidagi sinna rühmatrennidesse ei kisu. Kusjuures pildistamistega pühapäeviti on praegu kaputt???

No püüan lähiajal ikka uue kaamera soetada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.oktoober 2012

Ja jälle on uus nädal tiksuma hakanud. Minul oli eile 2 trenni ja täna hommikul tegin samuti ühe trenni. Kehakaal kõigub stabiilselt 84-88 kg vahel. Šokolaadidieedi kohta erilist tagasisidet ei tulnud kui mitte arvestada tähelepanekuga, et selle dieediga võib kehakaal tõusta. Selles suhtes olen kangekaelselt seisukohal, et kaal hakkab siiski kukkuma ja mitte vähe! Miks? Aga sellepärast, et jutt käib kuni 500 grammist toidust päevas! Kui ma siiani olen päevas söönud võistlusvälisel ajal hinnanguliselt 2-3 kg toitu päevas siis 500 grammi on lihtsalt niivõrd väike toidukogus ja nädalas sööksin kuni 14 kg toitu vähem! Šokolaad ei tohiks ka eriti vett koguda kehasse kuigi oleme ausad- jooma ajab küll kuigipalju. Igal juhul põnev väljakutse saab olema!

Praegusest toitumisest paari sõnaga, siis eile oli mul puhtalt FAST päev ning lisanditest läksid PUMP+, HERA80(sokolaadi-banaani), BLOCK(maasika), FEED(šokolaadi), SHOCK(mustika) ja PROMIX(šokolaadi). Enesetunne on väga hea ning see on kõige olulisem!

MÜNDID: Selle teema toon ikka aeg-ajalt esile. Kes veel ei tea, siis peale spordi ja fotograafia on mul veel üks hobi: mündikogumine. Viimastel päevadel olen saanud enda kogusse juurde USA, Leedu ja erinevaid juubelieuro münte. Igal juhul suured tänud kõikidele toetajatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis see toidukogus siia puutub? Kui, siis ainult selles osas, et kui toit on koguseliselt väike, kukub su kaal sooelstiku tühjenemise arvelt. Aga see pole ju kaalulanegtuse eesmärk.

Arvutasin eile: 500g šokolaadi annab 2500-3000kcal, mis polegi nii vähe. Muidugi kui viitsid päevas 4000kcal kulutada, võtad ikka alla. Küll aga raskelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis see toidukogus siia puutub? Kui, siis ainult selles osas, et kui toit on koguseliselt väike, kukub su kaal sooelstiku tühjenemise arvelt. Aga see pole ju kaalulanegtuse eesmärk.

Arvutasin eile: 500g šokolaadi annab 2500-3000kcal, mis polegi nii vähe. Muidugi kui viitsid päevas 4000kcal kulutada, võtad ikka alla. Küll aga raskelt.

No mis sa targutad, harakas? B) Kas sina oled seda dieeti ise reaalselt proovinud? Me võime sellel teemal ainult spekuleerida ja ilmselt ainult mina tean, kuidas ja mis vahenditega on tehtud euroopa- ja maailmameistrivõistluste medalikohad... Ütleme nii, et umbes samade numbritega... Selle katse eesmärk ongi enda jaoks asjad selgeks teha, mis toimuma hakkab. Kui ma oleksin jäänud mingisuguste oletuste ja spekulatsioonide juurde, siis vaevalt et ma elus midagi saavutanud oleksin. Kohe kindlasti ei vaata ma alt üles sellistele tarkadele, kes internetiavarustes kirjutavad jube tarka juttu toitumisest ja krt teab millest veel ning hooajaväliselt rõõmsalt nandroloni ihusse pumpavad. Teised klounid on need, kes selliste tarkadega kaasa uluvad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära jama nende Land Roveritega, osta korralik rahvaauto.

Ja mis oleks korralik rahvaauto? Mazda MPV on mul juba olnud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×