Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Mulle on ikka päris palju inimesi öelnud, et nad tuleksid. Muidugi iseasi, et kas nad oma sõna ka peavad :D

Viimane kord andis 5 inimest vähem kui 24 tundi enne üritust teada, et ei tule...mõni ei andnudki teada. Kui midagi tasuta saab, siis ei ole kellelgi kohustust peale organisaatori enda kohale ilmuda. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubatakse ikka, aga 3-4 mehe pärast ei ole erilist motivatsiooni selliseid üritusi organiseerida. Meie oma grupp on kokku sulanud ja teistest klubidest tulijatega kcga on alati suur küsimärk kui palju tuleb. :huh:

kui bodypump on sobival ajal svaaksin tulla ja saaks isegi kaks sõpra kaasa võtta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.september 2012

Paari sõnaga toimuvast. Täna siis saabus minu ellu päev, kus pean jälle hoo maha võtma ning oma elukorraldust ümber ehitama hakkama. Päevasel ajal jõusaali minekust ei ole enam ilmselt mõtetki unistama hakata, aga õhtuti olen ju perega koos. Kogu elurütm, mis viimase 9 aastaga on välja kujunenud, pöördus pea peale. Vähemalt perega on kõik ok ning see on ka kõige olulisem. Treeningutest hetkel bodypump ja CXWORX ning lähikuudel ei loodagi enam jõusaali pääseda. Eks elu täis üllatusi ja iga asi on millekski hea. Homme varahommikul üritan Võrtsjärvele kalale minna. Praegu libistan vaikselt PROMIX ja HERA80 lisandit ning igasugustest maailma asjadest täiesti savi! Kohe lähen parki ööusse ka püüdma.

Pidage vastu!

Panen ka ühe toreda video üles USA-s veedetud ajast. Krt, praegu tahaks selle jõe ääres jälle olla :rolleyes:

http://www.youtube.com/user/imrevahi?feature=mhee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.september 2012

Ja hakkabki september läbi saama. Osa rahvast on minu läkitustest valesti aru saanud ja juba tullakse mind pere juurdekasvu puhul õnnitlema, aga selle asjaga läheb veel umbes 1 kuu aega. Planeeritud on Halloweeni ajaks või novembri esimeseks nädalaks. Täna siis teen meie FitLife noortegrupiga tunni ja loodetavasti tuleb sealt ka põnevat pildimaterjali fitnessi foorumisse. Täna tahan ka noorte meeste jõusaalitreeningutest parema ülevaate saada. Minul endal täna õhtul bodypump 83 ja selle tunni algus on 20:30. Sauna tahaks hullult minna. Praegu libistan kergelt HERA80(karamelli) ja WHEY3(vanilje). Soovitan kõigil neid omavahel kokku segada- superhea maitse! Lisaks veel PUMP+, millest tundub et mul on väike sõltuvus juba.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mhh, aga räägi siis milles on konks? :)

Kui ma vaid ise teaksin. Pean tegema olulised otsused nende tegemiste kohta, mis jäävad perekonnast ja spordist välja poole... Elame-näeme :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.september 2012

Hakkasin mõned päevad tagasi rehkendama ja avastasin, et esimest korda jõusaali läksin 20 aastat tagasi. See oli 1992 aasta septembris kui Tartu Kunstikooli kursusekaaslane Taavi Unt mind jõusaali meelitas. See mees oli sellel ajal väga heas vormis hirmsa lailihase ja muljetavaldava rinnalihasega mitte selline paks ja pehme nagu tänasel päeval. Ausaltöeldes olin 1990-1991 usinasti ka karates käinud, samuti kõva suusamees ning igasugust muud sporti sai ka kõvasti tehtud ning see, et ma keskkooli alguses jälle spordisaali sattusin, ei olnud juhus. Mul oli kindel plaan mingisugust sporti edasi teha ning tegelikult oli väike mõte maadlusega tegelema hakata nagu minu vend Margus, kes oli selleks ajaks juba kõva tegija, aga krdi agressiivne... Lisaks kutsuti mind ka poksitrenni, aga selleks ajaks oli mul juba olnud korra ninaluumurd ning oma nospli sissetagumine ei avaldanud erilist muljet. Noh, oleme ausad, ega maadluses oleks neid traumasid ka päris palju olnud, aga see selleks. Ok, hakkasin siis vaikselt jõusaalis käima. Nagu ikka- kõvasti ja valesti! Suur kulturismiteadlane hr Unt ikka valgustas mind lollikest vahel erinevate kulturismialaste teemadega, aga hiljem mõistsin, et ka see info oli kulturismist sama kaugel nagu Marju Länik MMA-st. Esimene jõusaal, kus treeninguid alustasin oli Tartus Eesti Põllumajandus Ülikooli jõusaal. Ega 1992 aastal suurt valikut ei olnudki. Pealegi oli EPMÜ jõusaal Tartu Kunstikoolist 100 meetri kaugusel ning peale pikkasid koolipäevasid läksin teinekord otse jõusaali. Ajad olid teised- autoga ei sõidutatud, mobiiltelefone ei olnud ja internetist ei olnud kuulnudki- mis sa ikka seal kodus passid? Raha ka ei olnud ja nibin-nabin jõudsin jõusaali kuukaardi ära maksta, mis oli sellel ajal vist 15 Eesti krooni(alla 1 euro kuu!!!). Olgu lisatud, et Eesti kroon oli alles mõned kuud kasutuses olnud ning enne seda oli Eestis vene rubla! Raskele ajale vaatamata oli spordisaalides rahvast palju ning tuleb tunnistada, et tänapäeval oleks nendest noortest meestest, kellega koos alustasime(kiilakas, väikevend, Piilu ja paljud teised toredad inimesed) praegu kohe noorte ja juuniorite klassi lavale saatnud päris mitu meest! Kahjuks sellel ajal keegi ei tegelenud meiega ja ega Tartus vanemadki mehed eriti täpselt ei teadnud mis see kulturism täpselt on. Suur iidol oli meil sellel ajal muidugi tolleaegne Mr Olympia Dorian Yates! Naljakas, et olen nüüd selle mehega viimastel aastatel korduvalt kokku juhtunud erinevatel võistlustel ja sellist suurt aukartust ei olnud nagu koolipoisina. Siis oleks vist ilmselt suurest rõõmust püksi lasknud- alguses vedel ja siis paksem tagant järgi. biggrin.png Esimene treener, kes mind jõusaalis juhendas, on tänasel päeval Eesti Õhuväe kolonel ja mina isegi mundrikandja. Eelmisel nädalal nägin kolonelihärrat ja mees teatas uhkusega oma jüngritele, et tema oli Imre Vähi esimene treener! Teine treener, kes vist alates 1993 aastast meie saalis juhendajaks ja suunanäitajaks oli Taavi Kooviti vend Gert Koovit. See mees oli sellel ajal oma kategoorias Eesti teine ja oleme ausad- väga kõva mees meie arvates. Gerdi vorm oli ka muljetavaldav mingil ajal ning mees õppis siis Tartu Ülikoolis kehakultuuri ning tema õpetuste järgi alustasin juba tõsisemat trenni ning nende põhitõdede järgi olen ausalt öeldes treeninud tänaseni.

Lisaksin selles ajast mõned pildid ka, aga kahjuks sellel ajal fotoaparaatide pidamine oli võrdlemisi luxus(võrdlemisi kallid fotode ilmutamised jne, sest sellel ajal ju digikaameraid ei olnud) ning kurbusega pean avaldama, et 1992-1996 ei teinud keegi ei minust ega teistest andekatest spordipoistest ainsatki pilti. Minu esimene võistlus oli alles 1997 aastal ja kui kunagi viitsin, siis panen ka siia oma vanemate võistluste pilte üles. Igal juhul on, mida meenutada smile.png

Ha haaaaa, no mõni lause ajas ikka väga naerma :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2.oktoober 2012

Juba oktoobrikuu ja ilmad hakkavad vaikselt jahedamaks minema. Täna tegin ühe CXWORX näidistreeningu ja nüüd libistan kergelt FEED ja WHEY3 kokteili. Jõusaalist olen küll mõned nädalad eemal, aga sporti teen iga päev intensiivselt ning vorm ja enesetunne on superhead! Kindlasti tavatoitumisel ikka hoian silma peal ning kehakaal hetkel stabiilselt 86-87 kg peal. Tunda on, et PUMP+ on hakanud kuidagi teise käiguga tööle ning lihas on viimasel ajal pinges ja punnis. Usun, et lihasele on lihtsalt pärast 7 aastat võistlemist puhkust vaja.

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sealt artiklist:

Miks on Eesti meest nii raske liikuma saada ja mis viiks mehed terviserajale või spordisaali?

Kahjuks on inimene oma harjumuste ori. Autod, internet, kontoritöö – need on kõik mõjurid, mis on tekitanud niinimetatud haigete ja ülekaaluliste põlvkonna. Ja seda mitte ainult meil, vaid ka mujal arenenud riikides.

Vat ei ole nõus. Kas naistel justkui poleks autosid, internetti, kontoritööd? On küll. On lisaks ka veel pere. Aga kõige selle juurest jõutakse veel end ka trennis surnuks higistada ja vormis püsida.

Pigem on asi meeste kõrges enesehinnangus ja loodud kuvandites. Keskmine normaalne eesti mees: kõht ees, landkruiseri roolis, lõunaks kartul-seapraad ja väike õlu. Õhtuks seesama ja telekas. Ja naised ohkavad - las olla, peaasi et armastab.

Ja meeste kuvand treenimisest on tüüpiliselt jõusaalis lihaseid ja südamelihast hüpertrofeerides. Tsitaat ühelt mehepojalt: ega jõu jaoks peabki veidi pekki minema, pole midagi parata. Aga kui küsida, milleks sul seda härja jõudu vaja on - ega mõistlikku vastust ju ei tulegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sealt artiklist:

Miks on Eesti meest nii raske liikuma saada ja mis viiks mehed terviserajale või spordisaali?

Kahjuks on inimene oma harjumuste ori. Autod, internet, kontoritöö – need on kõik mõjurid, mis on tekitanud niinimetatud haigete ja ülekaaluliste põlvkonna. Ja seda mitte ainult meil, vaid ka mujal arenenud riikides.

Vat ei ole nõus. Kas naistel justkui poleks autosid, internetti, kontoritööd? On küll. On lisaks ka veel pere. Aga kõige selle juurest jõutakse veel end ka trennis surnuks higistada ja vormis püsida.

Pigem on asi meeste kõrges enesehinnangus ja loodud kuvandites. Keskmine normaalne eesti mees: kõht ees, landkruiseri roolis, lõunaks kartul-seapraad ja väike õlu. Õhtuks seesama ja telekas. Ja naised ohkavad - las olla, peaasi et armastab.

Ja meeste kuvand treenimisest on tüüpiliselt jõusaalis lihaseid ja südamelihast hüpertrofeerides. Tsitaat ühelt mehepojalt: ega jõu jaoks peabki veidi pekki minema, pole midagi parata. Aga kui küsida, milleks sul seda härja jõudu vaja on - ega mõistlikku vastust ju ei tulegi.

Neid on kahjuks palju, kes leiavad oma rasvase ihu põhjenduseks mingi jabura ettekäände. Tegelikult paljud suitsetajad, narkomaanid ja muud sõltlased tulevad samuti kummaliste põhjendustega lagedale. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid on kahjuks palju, kes leiavad oma rasvase ihu põhjenduseks mingi jabura ettekäände. Tegelikult paljud suitsetajad, narkomaanid ja muud sõltlased tulevad samuti kummaliste põhjendustega lagedale. :rolleyes:

Enda tutvusringkonnas öeldakse suitsetamise kohta, et lihtsalt meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda tutvusringkonnas öeldakse suitsetamise kohta, et lihtsalt meeldib.

No siis on aeg edasi läinud. Varem oli ikka, et närvid läbi jne :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naistel olen kuulnud tõsimeeli suitsetamise põhjenduseks - aga siis tuleb kohe 10kg juurde kui maha jätan. Ja siis kimuvad.

Jah, see põhjus läks mul meelst ära- see on ilmselt kõige levinum põhjendus, et kui enam ei suitseta, siis tuleb kõvasti kilosid juurde. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit lihtne järeldada. Kui keegi soovib 10kg maha võtta, siis hakake suitsetama :D

Suitsetage terviseks! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, see põhjus läks mul meelst ära- see on ilmselt kõige levinum põhjendus, et kui enam ei suitseta, siis tuleb kõvasti kilosid juurde. :unsure:

Mina ise siis tegutsesin sedaviisi, mõned head aastad tagasi, kui sai kõrini tolleaegsest eluviisist ja "1 paagist". Jätsin maha suitsetamise ja ja kaotasin 35kg liigset kehakaalu

Nii ka saama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.oktoober 2012

Täna olen teinud 2 bodypumpi ja enesetunne päris hea. Kehakaal liigub üles-alla nagu ise tahab! Paar päeva tagasi olin juba natuke üle 88 kg ja täna jälle 84,6 kg. Samas eks ma seda natuke hoiangi kergemana- tulevik on tume ning mõne teema puhul elan üks päev korraga. Võimalik, et homme käime perenaisega Tallinnas Ilumessil ja endale pean pealinna avarustest tooma uued rehvid. Eks uurin Fitness.ee nurgakest ka ilumessil ja hoian Kirbul silma peal, et Klaabu kosmosesse ei läheks. :rolleyes: Toidulisanditest olen täna võtnud SHOCK, PUMP+, FEED, HT-R ja vana hea HERA80. Õhtu on veel ees ja küll lähevad veel PROMIX, CLUTAMINE, BLOCK ja WHEY3 ka tagant järgi! Ok, pidage vastu ja ärge olge kurvad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.oktoober 2012

Täna olen teinud 2 bodypumpi ja enesetunne päris hea. Kehakaal liigub üles-alla nagu ise tahab! Paar päeva tagasi olin juba natuke üle 88 kg ja täna jälle 84,6 kg. Samas eks ma seda natuke hoiangi kergemana- tulevik on tume ning mõne teema puhul elan üks päev korraga. Võimalik, et homme käime perenaisega Tallinnas Ilumessil ja endale pean pealinna avarustest tooma uued rehvid. Eks uurin Fitness.ee nurgakest ka ilumessil ja hoian Kirbul silma peal, et Klaabu kosmosesse ei läheks. :rolleyes: Toidulisanditest olen täna võtnud SHOCK, PUMP+, FEED, HT-R ja vana hea HERA80. Õhtu on veel ees ja küll lähevad veel PROMIX, CLUTAMINE, BLOCK ja WHEY3 ka tagant järgi! Ok, pidage vastu ja ärge olge kurvad!

Hea hinnaga rehve võid vaadata ka siit: http://www.reifendirekt.co.ee/?pk_campaign=google_pkw

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, kirjutasin sulle ka facebooki suht ammu, aga sa pole vist sinna jõudnud. Olen grimmi kätte saanud.

Teistele ka veel, et kes tahavad grimmi, mis ei voola laval maha ja ei muutu roheliseks, siis saab seda minu käest tellida. Aga paluks võimalikult kiiresti teada anda, muidu ei pruugi õigeks ajaks kätte saada.

http://www.nosterrex.ee/grimm/270-top-tan.html

Hulgim tellida, tuleb odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×