Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Viisakas surumine ja peab mainima, et see history video oli ka väga huvitav. :)

Surumise tulemust püüan juba täna parandada ja videos tehtud vanad vead on tänaseks päevaks ka enamus juba likvideeritud. :rolleyes: Ise ka vaatan seda videot ikka veel ja veel. On, mida meenutada! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.september 2012

Paari sõnaga enda tegemistest ka selle nädala viimasel tööpäeval. Täna jõusaali ei jõdnudki, aga ei saa öelda, et ma üldse trenni ei teinud- 2 bodypumpi andsin ja see oli päris korralik higistamine! Pühapäeval on mul samuti 2 rühmatreeningut: 12:30 tutvustan huvilistele Eedenis CXWORX programmi ning õhtul siis uut bodypump 83 programmi. Täna olin veel ühel matusel ka ning ei saa ära märkimata jätta äärmiselt mõistvaid Tartu liikluspolitseinike. Pidin kl 15:00 surnuaial olema ja siis sõber veel helistas, et ma valgeid roose tooksin. Poes läks kaua ja väljas hakkas veel sadama ka ning sõitsin kusagilt Annelinna majade vahelt ja tõesti ei märganud, et kusagil oli üleval 30 km/h piirang. Küll aga märkasin ühte halli vilkuritega masinat enda selja taga ning peatasin masina. Politseihärra tuli kurjalt minu juurde ja teatas, et olen sõitnud 34 km üle lubatud kiiruse!!! Oleme ausad, see oli tõsine pauk! Arusaadav, et kiiruse ületamine ei ole õigustatud, aga ikka tasub alati vabandada ja selgitada olukorda ning mulle tehti suuline hoiatus ja lasti matusele õigeks ajaks jõuda! Krt, viiks meestele paki HERA80 või midagi! Sõber sai ka lilled ja kõik läks ilusti!

Praegu libistan vaikselt WHEY+ ja PROMIX kokteili. Mõnus on olla kui jube on möödas!

Pidage vastu ja jälgige liiklusmärke!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan huvilistele meelde, et täna päeval kl 12:30 tutvustan Fitlife spordiklubis uut LesMills programmi CXWORX! Uurige FitLife kodukalt lisainfot ja tulge ruttu kohale! Kohtumiseni trennis! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paari sõnaga. CXWORX presentatsioonile tuli täna oodatust vähem rahvast. Ilmselt on pühapäeval kl 12:30 paljude jaoks ikka liiga varajane aeg. Küll aga on kõigil huvilistel võimalik tulla veel täna õhtul kl 20:30 minu BODYPUMP 83 programmi presentatsioonile. Kehakaal oli eile õhtuks jälle üle 89 kg! Praegu vaatan veel uue bodypumpi programmi üle ja suureks abiks PUMP+ ning SHOCK. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.september 2012

Hakkasin mõned päevad tagasi rehkendama ja avastasin, et esimest korda jõusaali läksin 20 aastat tagasi. See oli 1992 aasta septembris kui Tartu Kunstikooli kursusekaaslane Taavi Unt mind jõusaali meelitas. See mees oli sellel ajal väga heas vormis hirmsa lailihase ja muljetavaldava rinnalihasega mitte selline paks ja pehme nagu tänasel päeval. Ausaltöeldes olin 1990-1991 usinasti ka karates käinud, samuti kõva suusamees ning igasugust muud sporti sai ka kõvasti tehtud ning see, et ma keskkooli alguses jälle spordisaali sattusin, ei olnud juhus. Mul oli kindel plaan mingisugust sporti edasi teha ning tegelikult oli väike mõte maadlusega tegelema hakata nagu minu vend Margus, kes oli selleks ajaks juba kõva tegija, aga krdi agressiivne... Lisaks kutsuti mind ka poksitrenni, aga selleks ajaks oli mul juba olnud korra ninaluumurd ning oma nospli sissetagumine ei avaldanud erilist muljet. Noh, oleme ausad, ega maadluses oleks neid traumasid ka päris palju olnud, aga see selleks. Ok, hakkasin siis vaikselt jõusaalis käima. Nagu ikka- kõvasti ja valesti! Suur kulturismiteadlane hr Unt ikka valgustas mind lollikest vahel erinevate kulturismialaste teemadega, aga hiljem mõistsin, et ka see info oli kulturismist sama kaugel nagu Marju Länik MMA-st. Esimene jõusaal, kus treeninguid alustasin oli Tartus Eesti Põllumajandus Ülikooli jõusaal. Ega 1992 aastal suurt valikut ei olnudki. Pealegi oli EPMÜ jõusaal Tartu Kunstikoolist 100 meetri kaugusel ning peale pikkasid koolipäevasid läksin teinekord otse jõusaali. Ajad olid teised- autoga ei sõidutatud, mobiiltelefone ei olnud ja internetist ei olnud kuulnudki- mis sa ikka seal kodus passid? Raha ka ei olnud ja nibin-nabin jõudsin jõusaali kuukaardi ära maksta, mis oli sellel ajal vist 15 Eesti krooni(alla 1 euro kuu!!!). Olgu lisatud, et Eesti kroon oli alles mõned kuud kasutuses olnud ning enne seda oli Eestis vene rubla! Raskele ajale vaatamata oli spordisaalides rahvast palju ning tuleb tunnistada, et tänapäeval oleks nendest noortest meestest, kellega koos alustasime(kiilakas, väikevend, Piilu ja paljud teised toredad inimesed) praegu kohe noorte ja juuniorite klassi lavale saatnud päris mitu meest! Kahjuks sellel ajal keegi ei tegelenud meiega ja ega Tartus vanemadki mehed eriti täpselt ei teadnud mis see kulturism täpselt on. Suur iidol oli meil sellel ajal muidugi tolleaegne Mr Olympia Dorian Yates! Naljakas, et olen nüüd selle mehega viimastel aastatel korduvalt kokku juhtunud erinevatel võistlustel ja sellist suurt aukartust ei olnud nagu koolipoisina. Siis oleks vist ilmselt suurest rõõmust püksi lasknud- alguses vedel ja siis paksem tagant järgi. :D Esimene treener, kes mind jõusaalis juhendas, on tänasel päeval Eesti Õhuväe kolonel ja mina isegi mundrikandja. Eelmisel nädalal nägin kolonelihärrat ja mees teatas uhkusega oma jüngritele, et tema oli Imre Vähi esimene treener! Teine treener, kes vist alates 1993 aastast meie saalis juhendajaks ja suunanäitajaks oli Taavi Kooviti vend Gert Koovit. See mees oli sellel ajal oma kategoorias Eesti teine ja oleme ausad- väga kõva mees meie arvates. Gerdi vorm oli ka muljetavaldav mingil ajal ning mees õppis siis Tartu Ülikoolis kehakultuuri ning tema õpetuste järgi alustasin juba tõsisemat trenni ning nende põhitõdede järgi olen ausalt öeldes treeninud tänaseni.

Lisaksin selles ajast mõned pildid ka, aga kahjuks sellel ajal fotoaparaatide pidamine oli võrdlemisi luxus(võrdlemisi kallid fotode ilmutamised jne, sest sellel ajal ju digikaameraid ei olnud) ning kurbusega pean avaldama, et 1992-1996 ei teinud keegi ei minust ega teistest andekatest spordipoistest ainsatki pilti. Minu esimene võistlus oli alles 1997 aastal ja kui kunagi viitsin, siis panen ka siia oma vanemate võistluste pilte üles. Igal juhul on, mida meenutada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tuli mulle facebooki postkasti selline avaldus:

ahoi!

tahtsid CXworksi kohta tagasisidet, siit see tuleb: pärast eilset trenni on täna tunne, nagu oleks peksa saanud või trepist alla kukkunud. tuhar ja jalad pole üldse valusad, aga selg ja ribid... isegi hingata on valus. nii et jõudu!

:lol:

:D

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raha ka ei olnud ja nibin-nabin jõudsin jõusaali kuukaardi ära maksta, mis oli sellel ajal vist 15 Eesti krooni(alla 1 euro kuu!!!).

Ega mul ka praegu eriti rohkem pole pean oma jõusaali eest tasuma 1.60euri kuus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega mul ka praegu eriti rohkem pole pean oma jõusaali eest tasuma 1.60euri kuus :D

Ühe korra elus ainult kuupileti ostnud. Muidu tasuta kogu aeg saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe korra elus ainult kuupileti ostnud. Muidu tasuta kogu aeg saanud.

Krt, see on ilmne ülekohus! Peaks sinu toimiku üle vaatama ja kõik kuupileti tasud tagant järgi sisse nõudma kodutute loomade varjupaiga toetuseks või midagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, see on ilmne ülekohus! Peaks sinu toimiku üle vaatama ja kõik kuupileti tasud tagant järgi sisse nõudma kodutute loomade varjupaiga toetuseks või midagi :D

Kuna töötan Nõo Spordihoones, siis ei pea seal tasuma. Kuna esindan TÜ ASKi, siis ei pea seal tasuma. Enne suve sain ka Tartu MyFitnessis tasuta treenida, sest seal toimusid mul personaaltreeneri praktikad.

PS. Lisaks veel sõbral on oma jõusaal, mida aitasin püsti panna, siis tänutäheks saan seal iga kell treenida. Tean kus võti on ja iga kell võin minna. :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.september 2012.

Täna pea-aegu trennivaba päev... Et mis mõttes? Tunni aja pärast teen Kaitseväe üldfüüsilise testi ära. Eks õhtul annan teada, kuidas mul läks :rolleyes:Praegu siis kerge laadimine PUMP+, SHOCK ja FEED-ga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, KV ÜFT selleks korraks tehtud ning lisan siis ka punktid ja punasega need tulemused, millega oleks saanud 100 punkti -35 aastatste(35 k.a.) meeste klassis maksimumpunktid:

Kätekõverdused 2 minuti jooksul: 129X (73 X)

Kõhulihased(istesse tõus) 2 minuti jooksul: 102X (78X)

3,2 km jooks: 13,29 (14,00)

Üks spetsialist arvutas välja, et see oleks 385 punkti. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, KV ÜFT selleks korraks tehtud ning lisan siis ka punktid ja punasega need tulemused, millega oleks saanud 100 punkti -35 aastatste(35 k.a.) meeste klassis maksimumpunktid:

Kätekõverdused 2 minuti jooksul: 129X (73 X)

Kõhulihased(istesse tõus) 2 minuti jooksul: 102X (78X)

3,2 km jooks: 13,29 (14,00)

Üks spetsialist arvutas välja, et see oleks 385 punkti. :rolleyes:

Aga noorte meeste seas oleks 300st päris palju tänu nigelale jooksule puudu jäänud :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga noorte meeste seas oleks 300st päris palju tänu nigelale jooksule puudu jäänud :unsure:

Küll siis oleks kiiremini jooksnud, aga arvestasin ikka enda vanust täna :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma oleks eeldanud et Imre teeb kõhulihaseid rohkem kui kätekaid, samas ei eeldanud ma, et sa niipalju kätekaid teed :o

Kas need kätekad on seal mingi vimkaga, või tõesti 129 korda nii, et tiss maha ja keha sirge?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma oleks eeldanud et Imre teeb kõhulihaseid rohkem kui kätekaid, samas ei eeldanud ma, et sa niipalju kätekaid teed :o

Kas need kätekad on seal mingi vimkaga, või tõesti 129 korda nii, et tiss maha ja keha sirge?

No nii suur rind mul ka ei ole, et see põrandat peaks puutuma kui käed täisnuga all on. Kunagi tegin Sõjakooli rekordiks 136 kordust ja mitu kordust ei loetud ära. Tookord oli lugejaks ja kontrollijaks praegune kergejõustiku peatreener hr Normak! Kõhuga on nii, et 87 kg oli natuke liiga palju selle harjutuse jaoks. Kergema kaaluga oleksin neid ilmselt oluliselt rohkem tikkinud. Jooksmine oleks ka kindlasti kergemana parema aja andnud. Luban ennast parandada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tükk aega pole meeste bodypumpi olnud, enam ei lubata teha? :)

Lubatakse ikka, aga 3-4 mehe pärast ei ole erilist motivatsiooni selliseid üritusi organiseerida. Meie oma grupp on kokku sulanud ja teistest klubidest tulijatega ka on alati suur küsimärk kui palju tuleb. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.september 2012

Hakkasin mõned päevad tagasi rehkendama....

Väga toredad meenutused. Võiksid veel meenutada ka oma kohtumisi Eesti suurte kulturistidega.

Pakun, et kui Sa oleksid leidnud pärast mainitud mehi mõne eriti pädeva treeneri, võiksid praegu olla juba professionaal.

Muudetud kasutaja Tragl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõttes kokku sulanud??? Palju Sul neid praegu grupi nn. nimekirjas on?

Kunagi oli üle 20 hiigelaegadel. Ega praegu ei olegi uusi õpilasi võtnud ja vist niipea ei võta ka. :rolleyes: Need kes on jäänud, on väga tublid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubatakse ikka, aga 3-4 mehe pärast ei ole erilist motivatsiooni selliseid üritusi organiseerida. Meie oma grupp on kokku sulanud ja teistest klubidest tulijatega ka on alati suur küsimärk kui palju tuleb. :huh:

Mulle on ikka päris palju inimesi öelnud, et nad tuleksid. Muidugi iseasi, et kas nad oma sõna ka peavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×