Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

1.september 2012

Ilus, aga jahe hommik. Just käisin dušši all ja jube mõnus on olla! Tänane päevaplaan sõltub ülejäänud pere tegemistest. Kui kõik ärkavad, siis peame plaani. Ise tahaksin võimalusel veel looduses viibida paar tundigi, aga eks paistab, kuidas see ilm on. Hetkel libistan hommikukokteili: WHEY+ pirni ja kohupiimaga! Superhea!

Üks asi veel- mul on hea meel, et on veel sõnapidajaid inimesi. Viimastel päevadel olen selles suhtes pidanud korduvalt imestama kui osad tegelased on minuga ühendust võtnud kes suhteliselt ammu mulle erinevaid asju lubasid ja nüüd aetigi asi korda! Näiteks suve alguses üks seltskond lubas mulle spordipäeva läbiviimise eest suve lõpuks erinevaid juubeli 2-e euroseid ja üleeiele täieneski minu mündikogu päris põneva materjaliga. Rahvas oli terve suve ringi liikunud ja müntidega tegelenud! Lihtsalt super! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht kohutav. Eile hommikul oli kehakaal 86,1 kg ja õhtul 89,1 kg. Enda arust nagu ei söönudki midagi erilist, aga kehakaal tõusis mehe moodi. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht kohutav. Eile hommikul oli kehakaal 86,1 kg ja õhtul 89,1 kg. Enda arust nagu ei söönudki midagi erilist, aga kehakaal tõusis mehe moodi. :huh:

Aga täna hommikul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht kohutav. Eile hommikul oli kehakaal 86,1 kg ja õhtul 89,1 kg. Enda arust nagu ei söönudki midagi erilist, aga kehakaal tõusis mehe moodi. :huh:

Eks see ikka lihas oli, mis vohama lõi. Nagu pärmitaigen noh :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin oma õpilastele tundi andmas ja tegin ise ka väikese trenni. Tegin natuke lõuatõmbeid, kergelt rööbaspuudel surumist ja ka lamades surumist. Lamades surumisest tuli 4 x 140 kg ära ja loodan juba järgmise nädala lõpus sama seeria teha 150 kiloga. Vorm vaikselt taastub ning homme juba tõsisem trenn. Kaldpingil tegin surumist ka 51 kiloste hantlitega ning peab ütlema, et ei ole see jõud kuhugi kadunud! Praegu siis HERA80 ja HT-R, päeval võtsin SHOCK, PUMP+ ja WHEY3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.september 2012

Ja ongi paljude jaoks uus kooliaasta ja trenniaasta alanud. Meil oli töö juures vägev aktus ning uue Kaitseväe juhataja sõnavõtt oli erakordselt huvitav. Niigi tiheda graafikuga päevale vaatamata suutsin teha täna ka 2 trenni ning varahommikul siis bodypump ning õhtul jooksmine ja jõusaal. Kirjutan siis jälle õhtusest trennist:

Alustasin jällegi Toomemäe jooksuga ning peab tunnistama, et kuigi jooksmine oli väsitav, ei lõõtsutanud ma täna pea-aegu üldse. Keha ja vaim hakkavad jooksmisega harjuma ning loodetavasti Kaitseväe üldfüüsiliseks testiks saan ka jooksmises ilusa aja. Kui tagasi jõusaali jõudsin siis läks trenn edasi järgmiselt:

1. Jalgadele selili surumine masinal 4 x 10-12 (viimane seeria juba 10 x 200 kg lisaraskusega)

2. Jalgadele reie nelipea ettesirutused masinal 4 x 30-35

3. Säärele seistes lisaraskusega varvastele tõus 3 x 30-35

4. Seljale Laialt lõuatõmbed kuklale kangil 4 x 6-10

5. Seljale kitsalt althaardes lõuatõmbed rinnale kangil 3 x 12-15

6. Rinnale lamades surumine 5 x 1-15 (Proovisin 150 kg-ga 1 korduse)

7. Rinna ülaosale kaldpingil hantlitega surumine 3 x 6-10 (6 x 50 kg hantlitega)

8. Bicepsile seistes ristiveotrossiga tõmbed 3 x 8-10 mõlemale käele

9. Tricepsile rööbaspuudel surumine 4 x 10-15

10. Õlgadele istudes lendamine hantlitega 3 x 14-20

11. Kõhulihastele pingil üla- ja alakeha tõsted 2 x 50

12. Kõhulihastele redeliga ülakeha tõsted selili 2 x 40-80

Venitada täna väga ei jõudnudki, aga trenn iseenesest oli võimas! Kehakaal trenni lõpus jälle 85,7 kg

Praegu libiseb PROMIX ja PRODE90 sisse koos piima ja ploomidega. Päeval ikka PUMP+(krt, hakkab otsa saama), SHOCK, HT-R, WHEY3, CREATINE ja FEED

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaaegu nagu minu kava :P...ei, tegelt tahtsin öelda, et septembrist detsembrini proovin kahe päeva peale keha laiali jagada. Igasugused mõõdud on võetud, vaatab kuda mõjub vaheldus :) Aga tunnistan ausalt sinu " igakord keha läbi treening" on aidanud kõvasti. Thanks Imre :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaaegu nagu minu kava :P...ei, tegelt tahtsin öelda, et septembrist detsembrini proovin kahe päeva peale keha laiali jagada. Igasugused mõõdud on võetud, vaatab kuda mõjub vaheldus :) Aga tunnistan ausalt sinu " igakord keha läbi treening" on aidanud kõvasti. Thanks Imre :)

Jah, oled viimase aastaga üllatavalt palju edasi arenenud ja jämedamaks läinud. Kõrvalvaatajatele tundub ehk midagi väga ulmelist, aga kui ära harjud, siis saad isegi aru, et oluliselt põnevam süsteem kui kõik lihased mitme päeva peale jaotatud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, oled viimase aastaga üllatavalt palju edasi arenenud ja jämedamaks läinud. Kõrvalvaatajatele tundub ehk midagi väga ulmelist, aga kui ära harjud, siis saad isegi aru, et oluliselt põnevam süsteem kui kõik lihased mitme päeva peale jaotatud. :)

Äkki on siin veel mingi salanipp mängus nagu näiteks regulaarne bodypump? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki on siin veel mingi salanipp mängus nagu näiteks regulaarne bodypump? ;)

Andy ei ole mul vist juba pool aastat bodypumpis käinud. Temale ilmselt lihtsalt sobib see universaaltreening jõusaalis nagu minulegi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.september 2012

Täna siis jälle 2 trenni selja taga- bodypump ja jooksmine+jõusaal. Päeval käisin siis enne jõusaali jooksmas ja kuigi päike paistis korralikult, oli päris tugev tuul mis kohati raskendas jooksmist kordades. Tegin jälle oma tavapärase jooksuringi ning vähemalt hingamine hakkab paika saama. Jõusaalis oli täna ka korralikum trenn:

1. Jalgadele istudes reie nelipeale ettesirutused masinaga 4 x 35-40

2. Säärele seistes lisaraskusega mõlemale jalale eraldi varvastele tõus 3 x 40-50

3. Seljale laialthaardes lõuatõmbed kuklale 4 x 8-10

4. Seljale kitsalthaardes lõuatõmbed rinnale 3 x 12-14

5. Seljale suure hantli tõmbed mõlemale käele eraldi 3 x 12, 14, 16(just suurendasin korduseid)

6. Rinnale kergelt lamades surumine 3 x 8-25

7. Rinnale lendamine hantlitega 3 x 20

8. Bicepsile istudes harjutus kahe hantliga 3 x 10-12

9. Tricepsile surumine rööbaspuudel väikeste vahedega 3 x 20

10. Kõhule selili varbad redeli vahel ülakeha tõsted 3 x 40-60

Selline põnev trenn täna ja nüüd siis taastumiseks FEED, RECO2 ja natuke BLOCK-ki ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägev mees oli! Puhka rahus, suur jurakas! :(

Michael Clarke Duncan (December 10, 1957 – September 3, 2012) was an American actor, best known for his breakout role as John Coffey in The Green Mile, for which he was nominated for an Academy Award and a Golden Globe. He was also recognized for his appearances in motion pictures such as Armageddon, The Whole Nine Yards, and Daredevil, as well as voice acting roles in works such as Brother Bear and Kung Fu Panda.

post-50-0-05928200-1346868385.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.september 2012

Nälg on majas! Täna hommikul oli kehakaal üllatavalt väike- 84,7 kg. Nii kerge ei ole ma sellel aastal veel olnud. Varsti lähen trenni ja sissejuhatuseks kindlasti Toomemäele jooksma. Eks saab näha, ka s selline kerge kaal ka jooksurajal kiiremini lippama paneb :rolleyes:

Nüüd siis veel pauguarsenal sisse: PUMP+, SHOCK, HT-R

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.september 2012

Niisiis, tegin vahepeal trenni ära ja käisin jooksmas ka. Mõnus kerge väsimus on sees ning enesetunne päris hea. Libistan praegu FEED ja RECO2 kokteili ning panin ka natuke DIETMIX lisandit vahelduseks. Igasugune vaheldus on teretulnud!

Minu tänane treening:

Sissejuhatuseks jooksin Toomemäel umbes 20 minutit. Joosta oli oluliselt kergem kui näiteks eelmisel nädalal, aga ikka natuke raskeks läks lõpuosa. Enne Kaitseväe üldfüüsilist testi on oluline just looduses jooksmist harjutada. Siiani olin ikka maadlussaalis jooksnud, aga seal on jooksutehnika ühesugune ning keha on harjunud ning isegi vaikselt kiirust lisades ei ole tulemus pargis testi soorituseks kõige parem. Olgu lisatud, et eelmisel nädalal kui oma pargijooksmist alustasin, siis olid järgmistel päevadel ka minu jalad kohati päris valusad. Nüüd enam valus ei ole ja jooksurajal on kiirust märgatavalt juurde tulnud. Testis ma jooksen nüüd küll juba +35 aastate klassis, aga ikkagi üritan 3,2 km saada sinna 12,30 kanti. Kätekõverdusi kavatsen teha vähemalt 120 ja kõhulihaseid ka üle 100, et Sõjakooli kergejõustiklastele koht kätte näidata. Kes veel ei tea, siis meil on kaadri vahel tehtud selline põnev võistlus, et kes teeb suurema summa üle 300 oma vanuseklassis. Kavatsen seekord võita. Niisama see test läbi teha ei paku pinget. Ok, peale jooksmist läksin siis jõusaali kus trennikaaslane mind juba ootas ning nagu ikka tegime jälle universaaltreeningu:

1. Jalgadele selili surumine masinal 3 x 10-20 (viimane seeria 10 x 210 kg)

2. Jalgadele reie nelipealihasele istudes jalgade sirgeks surumine masinal 4 x 30-35 (Nii palju ei ole varem teinudki, aga lõi jala täis küll)

3. Säärele seistes eraldi jalgadele lisaraskusega varvastele tõus 2 x 50 mõlemale jalale

4. Seljale kitsalt haardes tõmbed rinnale masinal 4 x 8-14

5. Seljale hantli tõmbed mõlemale käele eraldi 2 x 15-20 Täna avastasin suureks üllatuseks, et minu parem käsi on märkamatult muutunud tugevamaks kui vasak. Viimased 20 aastat on olnud vastupidi, aga viimasel ajal olen märganud erinevust. Täna hakkasin 50-e kilose hantliga seljatõmbeid tegema ja esimese hooga tegin paremaga 20 kordust ette ära ja siis kohe vasakuga järgi ning tuli ainult 15 x korraliku tehnikaga. Teine ring oli samasse auku.

6. Rinnale lamades surumine 4 x 7-20

7. Õlale istudes lendamine kahe hantliga 4 x 20(Seekord siis vahelduseks kohe peale rinda õlg ja päris huvitav vaheldus)

8. Bicepsile harjutus kangiga pingil 4 x 10-12

9. Tricepsile surumine rööbaspuudel 3 x 12-20

Lõpetuseks 2 harjutust uuest CXWORX programmist- reie tagaosa ja kõhulihased. Muide, pühapäeval on Eedeni spordiklubis(vanas Planet Sport klubis) kl 17:00 uue Les Mills programmi CXWORX tutvustus. Tund kestab 45 minutit ning selle ürituse läbiviijaks olen mina. Uuri asja internetist http://fitlife.ee/

Trenni lõpetuseks pikemalt venitusi.

Võimalusel loodan täna veel ka saunas käia. Kehakaal oli pärast trenni 84,9 kg Sõjakooli kaaluga. Uuel nädalal on mul rühmatreeninguid päris palju ja selles suhtes läheb elu huvitavamaks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul käib ka see kaal 5 kilo üles alla..... :D

Jah, isegi imestan. Kui tahaksin praegu võistelda klassikalises kulturismis -180 cm, siis oleks mul vaja alla võtta ainult 2,7 kg, arvestades, et minu pikkus on ikka sinna 176 cm kanti :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks mõned pildid ka minu teistest hobidest.

post-50-0-07007400-1347052959.jpg 06.septembri 2012 varahommikust Endla järvel.

post-50-0-41553700-1347052961.jpg Käsitöönurgake :rolleyes: Jube keeruline on teinekord haugi kahvast kätte saada.

post-50-0-02389300-1347052965.jpg Parem ikka kui mitte midagi!

post-50-0-96460600-1347052973.jpg Minu töökaaslane üllatas mind ühel päeval sellise mündiga.

post-50-0-55787200-1347052975.jpg Hea täiendus minu mündikogule

post-50-0-65715600-1347052982.jpg Eile võttis minuga ühendust üks vana koolikaaslane ja pakkus ka münte. Tal oli palju erinevaid rahasid, aga kõik olid mul juba olemas. Ainult seda auguga Hispaania raha mul vist veel ei olnud.

post-50-0-92244300-1347052985.jpg Olen nüüd vahelduseks ka mööblikujundamisega tegelenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas eurodest kogud ainult mälestusmünte või kõikide riikide erinevaid sente / münte?

Ainult mälestusmünte :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna uut bodypumpi kava on oodata? :)

Uus bodypumpi kava tuleb ilmselt umbes 20 septembri ajal, sest treenerite koolitus toimub Tallinnas 13.septembril. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×