Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ma ostan sulle purgi Shocki, tee ära nüüd

No hakkab tulema! Kahjuks kardan, et see SHOCk mind väga ei motiveeri- seda saan FAST Teami liikmena niigi toetuseks. Mündid erutavad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre kas sulle ei ole siis kodus õpetatud, et raha ei ole siinilmas kõige tähtsam ja oluline on inimestevahelised suhted.... ;)

Selle peale küsin, et kuhu sa minu Afganistani rahad oled pannud? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et lugeja või ka sa ise mõistaksid mida tähendab ettevõtmine rinnalt 200kg, siis minu teada oleksid sa esimene ( testitud ) Eestis alla 90kg-se kehakaalu juures, kes sellega hakkama saab. Eesti üks tublimaid jõutõstjaid Raigo Kuusnõmm on veidi kergemana teinud suht samasse auku tulemuse ( minu teada tulemuse 197,5kg, kehakaal 82 kanti). Võin siin mõne kiloga eksida, aga mis ma tahan öelda on see, et selle tulemuse tegemiseks pead sa kehakaalu oluliselt tõstma või oled avastamata talent ;)

Minu tutvusringkonnas 90 kilone kutt, kes surus 220kg ja 100 kilone, kes surus samuti 220kg. Surumised ei olnud muidugi IPF määruste pärased aga head tulemused ikkagi.

Muudetud kasutaja alan81 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on ainult küsimus, kas me räägime puhtalt või lisaainetega.

Ma juba aimasin, et mingi selline küsimus tuleb. Sellele küsimusele ei oska ma paraku vastata- eks seda teavad ainult nemad ise. Lihtsalt tahtsin mainida, et Eestis on veel häid surujaid, kellest paljud ei tea. Ma juba vastan järgmisele küsimusele ka ära :D! Päris palju on ka selliseid inimesi, kes teevad väga häid tulemusi, kuid kellele võistlemine ei paku pinget ning teevad lihtsalt oma lõbuks. See et nad ei võistle ei tähenda veel automaatselt, et nad patustajad on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu tutvusringkonnas 90 kilone kutt, kes surus 220kg ja 100 kilone, kes surus samuti 220kg. Surumised ei olnud muidugi IPF määruste pärased aga head tulemused ikkagi.

Ma juba aimasin, et mingi selline küsimus tuleb. Sellele küsimusele ei oska ma paraku vastata- eks seda teavad ainult nemad ise. Lihtsalt tahtsin mainida, et Eestis on veel häid surujaid, kellest paljud ei tea. Ma juba vastan järgmisele küsimusele ka ära :D! Päris palju on ka selliseid inimesi, kes teevad väga häid tulemusi, kuid kellele võistlemine ei paku pinget ning teevad lihtsalt oma lõbuks. See et nad ei võistle ei tähenda veel automaatselt, et nad patustajad on!

Ma jään endiselt oma väite juurde, nagu ma kirjutasin "testitud" sportlane. Ma ei hakka siin spekuleerima sinu ja su sõprade toidulaua üle, aga ma eeldan, et sa oled see sama alan kes surub 240kg, seda siis särgita ja olles ca 100kg kehakaalu juures. Nii sinu kui ka su sõprade tulemused oleksid muljetavaldavad, kui te ei piirduks vaid omaette saalis surumisega. Kui te oletegi nii "tublid" nagu väidate, siis peaks teie potentsiaal võimaldama lüüa mitmekordset absoluudi meistrit, ei mõista mikse te seda siiani pole teinud!

Aga sulle Vend Vähk soovin edu eesmärgi täitmise, tee see ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla peab olema negatiivne stiimul, ehk siis, kui ütleme jõuludeks 200kg ära ei tule, siis teeme kogu Planeti rühmaga sulle ihunuhtlust :D :D :D.

Tõstaksin selle idee esile! :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui 200 ära ei suru, siis ei ole! <_<

Sina Sarge ei ole nagunii kellegi sõber! Oled üks igavene paugukott ja impotent! :P Mingi aeg ainult vingusid kogu aeg teiste kallal nagu vanamutt! Nüüd oled hakanud viisakamaid avaldusi tegema, aga ega eesti rahvas ei unusta sinu kraaksumist niipea! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sina Sarge ei ole nagunii kellegi sõber! Oled üks igavene paugukott ja impotent! :P Mingi aeg ainult vingusid kogu aeg teiste kallal nagu vanamutt! Nüüd oled hakanud viisakamaid avaldusi tegema, aga ega eesti rahvas ei unusta sinu kraaksumist niipea! :rolleyes:

Pole enam vinguda midagi. Olen seda ainult põhjusega teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole enam vinguda midagi. Olen seda ainult põhjusega teinud.

Ma arvan, et sa oled endale mingi tegija 40-50 aastase pruudi leidnud ja kulutate päevas 2-3 korda kaloreid sooja teki alla ja siis ei ole sa ka ise nii kibestunud tegijate meeste peale :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.august 2012

Täna olen teinud 2 trenni: varahommikul bodypumpi ja päeval jookmine-jõusaal

Tänane päevane trenn oli juba selline arvestatav programm. Sissejuhatuseks jooksin Toomemäel maastikku umbes 20 minutit ja siis jõusaali! Väljas jooksmine on hoopis midagi muud ning maastik väsitab kordades rohkem kui staadioniringidel. Vähemalt algus on tehtud ja võimalusel püüan sellist jooksmist jätkata. Viimasel ajal olen üldse väga palju hakanud õues olema- iga päev mitu korda koeraga jalutama, päris tihti jalgsi tööle-koju, samuti lastega jalutamas, nüüd pargijooksu, lisaks suvised seenel ja kalalkäigud.

Ok, tagasi jõusaali jõudes siis jällegi universaalprogramm- kõik lihasgrupid läbi.

1. Jalgadele selili surumine masinal 3 x 18-20

2. Jalgadele nelipeale jalgade ettesirutamine masinal 3 x 25-30

3. Säärtele seistes varvastele tõus lisaraskusega 3 x 29-30

4. Seljale kitsad tõmbed rinnale masinal 3 x 10-12(selja harjutusi pean hakkama rohkem tegema)

5. Rinnale surumine kangiga 3 x 5-15 (5 x 120 kg tagasihoidlik algus)

6. Rinna ülaosale surumine hantlitega kaldpingil 2 x 10 (40-kiloste hantlitega)

7. Bicepsile harjutus pingil hantlitega istudes. 3 x 8-10 mõlemale käele

8. Tricepsile surumine rööbaspuudel 3 x 15-25

9. Õlale lendamine hantlitega 3 x 14-18

Siis läksime treeningpartneriga maadlussaali ning tegime 2 harjutust uuest CXWORX programmist. Tegemist universaalprogrammiga, kus harjutuste sooritamise ajal töötavad korraga paljud lihasgrupid tugevalt.

Lõpetuseks korralikud venitused.

Võib öelda, et võttis päris korralikult läbi. Saunast tundsin puudust. Kehakaal oli peale trenni üllatavalt väike: 85,1 kg!

Praegu siis kerde taastumine FEED, RECO2, OMEGA3 ja HERA80 toetusel. Hommikul läks PUMP+ ja HT-R

Tegin tänase jooksuringi ajal ka video, aga ei kujuta ette, mis sellest välja tuli. Õhtul vaatan ja kui sobib, siis panen üles. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kahju, et CX Works-i õhtusel ajal ei hakka olema :(

Kui on suur huvi asja vastu, siis annab korraldada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veri, higi pisarad. Tegin täna väikese eksperimendi, filmides oma maastikujooksu Tartus, Toomemäel. Vaadake ja hingeldage koos minuga!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma jään endiselt oma väite juurde, nagu ma kirjutasin "testitud" sportlane. Ma ei hakka siin spekuleerima sinu ja su sõprade toidulaua üle, aga ma eeldan, et sa oled see sama alan kes surub 240kg, seda siis särgita ja olles ca 100kg kehakaalu juures. Nii sinu kui ka su sõprade tulemused oleksid muljetavaldavad, kui te ei piirduks vaid omaette saalis surumisega. Kui te oletegi nii "tublid" nagu väidate, siis peaks teie potentsiaal võimaldama lüüa mitmekordset absoluudi meistrit, ei mõista mikse te seda siiani pole teinud!

Aga sulle Vend Vähk soovin edu eesmärgi täitmise, tee see ära!

Huvitav arutelu. Jah, ka mina olen kuulnud siin-seal tegutsevatest jõumeestest, kes suruvad hirmsaid raskuseid, aga nende lähikondlased teavad ka rääkida, et need samad mehed kasutavad ka hirmsaid vahendeid selliste tulemuste saavutamiseks. Mina olen viimaste aastate jooksul vist küll igal aastal dopingukontrollides käinud ja võin seda ka praegu igas asendis teha. Kuuldavasti on nüüd olümpiaspordis dopingukontrollid kõvasti edasi arenenud ja võtavad verest välja ka viimase 10 aasta tegemised. Ka sellise kontrolli teeksin rahuliku südamega läbi erinevalt igasugustest nandrolonimeestest. Mis muud kui täna jälle saali harjutama ja harjutamine teeb meistriks! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.august 2012

Täna siis tegin juba suurema trenni ning jõu-vastupidavuse näitajad lähevad vaikselt ülesmäge, mis on ka loomulik. Panen siis kirja, mis ma täna tegin:

Sissejuhatuseks Toomemäel jooks jällegi umbes 20 minutit. Ilm oli superilus!

Tagasi jõusaali:

1. Jalgadele selili surumine masinal 4 x 10-18(10 x 170 kg lisaraskusega)

2. Jalgadele reie nelipea sirutus istudes masinal 4 x 25-30

3. Säärele istudes masinal varvastele tõus 3 x 25-30

4. Seljale laialt tõmbed kuklale masinal 4 x 6-12

5. Rinnale lamades surumine 4 x 4-15 (4 x 130 kg)

6. Õlale istudes lendamine hantlitega 3 x 14-16

7. Bicepsile kahe hantliga istudes 3 x 8-10

8. Tricepsile kickbackid- ette kallutatult hantliga ühe käe kõverdamine-sirgeks lükkamine 3 x 8-12

Lisaks üks seeria kätekõverdusi 50 x.

Peale jõusaali maadlussaali ja seal tegime 2 harjutust viimasest CXWORX programmist: reie tagaosa ja kõht. Lõpetuseks venitused

Kehakaal oli peale trenni 85,5 kg. Toidulaud on olnud tagasihoidlik: Hommikul 4 kohupiimasõrnikut piimaga. Lisaks üks tuunikalakonserv. Lisanditest on täna teele saadetud WHEY+, HT-R, PUMP+, FEED, BLOCK ja SHOCK

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×