Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

26.august 2012

Suvi selleks korraks läbigi ja tuleb hakata jälle rohkem trenni tegema ning kalastamiseks nagunii enam väga palju aega ei ole. Ühe olulise asjana pean kindlasti oma jooksmise taastama- otsin üles oma pikad dressid ja MP3 mängija ning hakkan Toomemäel jooksmas käima. Eks on elukese jooksul neid targutajaid ja hüsteeritsevaid kisendajaid nähtud küll ja meenub, kuidas ma 2005 aastal iga päev jooksmas käisin ning "tarkade klubi" siin pisikeses konnatiigis ulguma hakkas, et kas vend vähk tegeleb kulturismi või kergejõustikuga?? Nüüd promotakse siin jooksmist ja kõik on ilusti vait ja tegutsevad. Kummaline vajadus on paljudel enne möliseda ja siis kunagi hiljem ise asjad järgi proovida, aga eks see on osadele meestele emapiimaga kaasa antud.

Kindlasti jõusaalis hakkan ka jälle paugutama, et inimese tunne säiliks, aga vähemalt rööbaspuudel surumist enam korduste peale ette ei võta. Las siis targutajad ise panevad oma videod üles ja teevad puhtaid rekordeid. Mingu sügavalt igasugustesse aukudesse!

Eile käisin perega Võrumaa tripil ning megalahe oli! Võrumaa elab oma elu. Seal on üllatavalt palju väga suuri ja ilusaid majapidamisi. Samas on kohtasid, kus tunned ennast justkui ajas tagasi minevat mitte 10 vaid lausa 100-200 aastat! Käisime ka ühes metsas, kuhu satuvad inimesed väga harva ja vähemalt sellel aastal ei olnud inimese jalg astunud, sest samblavaip oli täis megasuuri kukeseeni ja mustikaid! Lisaks kukeseentele oli seal igasuguseid teisi seeni mida ma ei ole mujal näinud ning usun, et minu parima sõbra seeneteadlasest isa oleks selles metsas vägevalt pöördesse läinud. Ok, ma panen mõned pildid ka üles ja siis hakkan uut CXWORX programmi õppima. Lisanditest olenb täna võtnud OMEGA3, PUMP+, WHEY+, HT-R ja RUSH, BLOCK. Täna kohtun ka oma õpilastega ning loodan, et tuleb päris palju rahvast kokku. Kehakaal hetkel 87 kg.

post-50-0-08074000-1345981079.jpg 24.augusti varahommikul Endla järvel. Alamõõduline poiss.

post-50-0-59032700-1345981081.jpg Teine alamõõduline täpiline, kes vabadusse tagasi lasti

post-50-0-16062100-1345981086.jpg 25.august 2012 Ruusmäel, Võrumaal. Teadetetahvel poe kõrval. Poe taga olid mingid 100-aastased taadid vanakooli tümpsu käima lükanud ja rüüpasid hundijalavett ja nostalgitsesid

post-50-0-51788400-1345981371.jpg 25.august 2012 Ürgseened Võrumaa metsades

post-50-0-16200800-1345981098.jpg 25.august 2012 Kusagil Võrumaa ürgmetsas

post-50-0-44487400-1345981100.jpg Pisitips 26.augusti hommikul. Veel eile õhtul oli tal 39 kraadi palavik, aga täna juba sõiduvees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ruusmäe on minu sünnipaik ja elukoht olnud minu esimesed 13 eluaastat. Ka mi esivanemad elasid seal :D Seal käisin lasteaias, ka oma kooliteed alustasin sealt. Aga kui ma kuuenda klassi ära lõpetasin siis pandi kool kinni ja pidin uude kooli minema. Siis kolisimegi perega Rõugesse kus lõpetasin põhikooli ja elame praeguse päevani siin. Kui uuesti Võrumaale tuled anna teada läheks prooviks kalaõnne Eesti sügavaimal järvel? :D

Muudetud kasutaja t0lulyli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ruusmäe on minu sünnipaik ja elukoht olnud minu esimesed 13 eluaastat. Ka mi esivanemad elasid seal :D Seal käisin lasteaias, ka oma kooliteed alustasin sealt. Aga kui ma kuuenda klassi ära lõpetasin siis pandi kool kinni ja pidin uude kooli minema. Siis kolisimegi perega Rõugesse kus lõpetasin põhikooli ja elame praeguse päevani siin. Kui uuesti Võrumaale tuled anna teada läheks prooviks kalaõnne Eesti sügavaimal järvel? :D

Eesti on väike. Kas sa tead, kui kaugele jääb Ruusmäe Venemaa ja Läti piirist? Kui veel poissmees olin, siis käisin 2009 suvel seal lähedal ühe järve peal lanti loopimas, aga kas see oli kõige sügavam, seda ei oska öelda. Võrumaa on ikka megailus koht! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põletab siis kui murrad ja mahl satub nahale. ja see on ära kuivandu see ei põleta

No Hr. Vähil on tugev haare. Ei kontrolli jõudu ja pigistab sellest kuivand kõrgendist ka veel mahla välja :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pisitips 26.augusti hommikul. Veel eile õhtul oli tal 39 kraadi palavik, aga täna juba sõiduvees!

Igaks juhuks võid arsti juures ära käia. Ma ise käin ka igaks juhuks ära.

Asi selles, et kaks isa töökaaslast on juba haiglasse sattunud kopsupõletiku tõttu. Ühel oli selline juhtum, et oli kerge nohu ja köha, läks kontrollima ennast ja järgmine hetk oli tilgutite all - mõlemapoolne kopsupõletik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaks juhuks võid arsti juures ära käia. Ma ise käin ka igaks juhuks ära.

Asi selles, et kaks isa töökaaslast on juba haiglasse sattunud kopsupõletiku tõttu. Ühel oli selline juhtum, et oli kerge nohu ja köha, läks kontrollima ennast ja järgmine hetk oli tilgutite all - mõlemapoolne kopsupõletik.

Kui raha ei ole probleem, siis tasub seda lehte uurida: http://www.biolatte.ee/?go=index

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No Hr. Vähil on tugev haare. Ei kontrolli jõudu ja pigistab sellest kuivand kõrgendist ka veel mahla välja :rolleyes:

No nii metsast ma ka ei ole! Mäletan, et aastakümneid tagasi oli vist Märjal selline juhtum, kus palava ilmaga tekkis paaril lapsel idee ennast just karuputke mahlaga määrida. Suuremad lapsed määrisid seda ka imikule kärus kätele ja näole... Ma ei tea, kas keegi nendest lastest ka ära suri, aga rasked põletused olid kõigil. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin praegu sellise kokteili: Maasika PROMIX, vanilje WHEY3, rasvata kohupiim, rasvata piim, rosinad. Segasin kõik mixeriga vahule ja nüüd vaatan telerit, libistan meeste jooki ning tahaks juba lammutama hakata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.august 2012

Võin täna iseenda üle uhkust tunda: 2 trenni juba selja taga! Varahommikul tegin ühe bodypumpi ja nüüd pool tundi tagasi tulin jõusaalist. Ei ole juba pikalt jõusaalis käinud ja algus oli väga tagasihoidlik:

Sissejuhatuseks jooks maadlussaalis umbes 15 minutit.

Jõusaalis:

Jalgadele selili surumine masinal 2 x 20

Jalgadele istudes reie nelipea harjutus 2 x 20

Säärele seistes lisaraskusega varvastele tõus 2 x 30

Seljale laialt tõmbed ette ja taha 3 x 12-20

Rinnale lendamine hantlitega 2 x 10-15

Õlale lendamine istudes hantlitega 2 x 14-18

Tricepsile surumine rööbaspuul 2 x 12-16

Bicepsile seistes kangiga 3 x 10-14

Kõhule harjutus uuest CXWORX programmist!

Lõpetuseks venitused

Väga tagasihoidlik algus, aga homme lisan kindlasti juba koormust ja nii ta läheb! Mul on piisavalt palju kogemusi, et mitte hirmsa hooba kohe lammutama hakata. Hetkel sõin paki kanafileesinki, lisaks pirni-karamelli jogurtit koos karamelli HERA80-ga. Kohe panen kokku ka sellise kokteili: rasvata piim, RECO2, FEED, RUSH. PUMP+ ja HT-R võtsin enne trenni ja laksab hästi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju rööbaspuudel lisaraskust oli? :)

Ei olnud üldse lisaraskust ja ega ma ka ei teinud ligilähedalegi maksimaaltrennist. Oluline on terve keha rahulikult treeninguteks häälestada. Homme püüan juba ka pikad dressid kaasa võtta ja Toomemäele jooksma minna. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.august 2012

Täna käisin siis juba teist päeva järjest jõusaalis ning juba korralikum trenn kui eile:

Sissejuhatuseks seekord 20 minutit jooksmist maadlussaalis. Pikad dressid unustasin koju ja Toomemäele jooksma ei jõudnudki.

Lisaks 5 minutit jalgratast ja lõi jala päris edevalt täis. Soovitan kõigil proovida! Pärast seda siis jõusaali!

1. Jalgadele selili surumine masinal 3 x 20

2. Jalgadele reie tagaosale kõhuli harjutus masinal 3 x 10-16

3. Säärele seistes kerge lisaraskusega varvastele tõus 3 x 30

4. Seljale suure hantli tõmbed pingiga 3 x 10-12

5. Seljale-rinnale suure hantli vedu üle pea pingil 3 x 10

6. Rinnale lamades surumine 3 x 6-40 (Sissejuhatuseks 40 kordust tühja kangiga)

7. Bicepsile harjutus kangiga istudes kaldpingil 4 x 8-12

8. Õlale lendamine hantlitega istudes 3 x 12-16

9. Tricepsile surumine rööbaspuudel 3 x 15-20

10. Kõhule harjutus viimasest CXWORX programmist

Lõpetuseks korralik venitus.

Peale trenni sõin paki fileesinki ning 2 lahjemat kohupiimakreemi peale. Olen aus ja tunnistan, et jõin täna ka MetalPump jooki, sest öö jäi väga lühikeseks ja hull unekas on sees. Lisanditest on täna läinud PUMP+, WHEY+, RECO2, HT-R ja RUSH, SHOCK, BLOCK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kunagi tulevikus plaanid kava mitmeks ka jaotada?

Kuidas surumise projektiga edeneb?

Mul on olnud kunagi lihased 3 ja 4 päeva peale jaotatud, aga jube igav oli nii ning oodatud tulemust ei andnud. Võimalik, et peagi jagan kaheks. Surumine on nüüd soiku jäänud, aga hakkan jälle vaikselt harjutama ja ei ole seda 200 mõtet unustanud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on olnud kunagi lihased 3 ja 4 päeva peale jaotatud, aga jube igav oli nii ning oodatud tulemust ei andnud. Võimalik, et peagi jagan kaheks. Surumine on nüüd soiku jäänud, aga hakkan jälle vaikselt harjutama ja ei ole seda 200 mõtet unustanud :rolleyes:

Mis muidu selle all silmas pead, et igav oli? Päev jäi lühikeseks? :) Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis muidu selle all silmas pead, et igav oli? Päev jäi lühikeseks? :)

Ma olen suht püsimatu hing ja kõiki lihasgruppe korraga treenides on rohkem mänguruumi. Täpselt nii on, et kui tuleb hoog peale, siis teen mõnda lihasgruppi oluliselt rohkem vahelduseks- midagi tegemata ei jää ja enesetunne on soliidne! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et lugeja või ka sa ise mõistaksid mida tähendab ettevõtmine rinnalt 200kg, siis minu teada oleksid sa esimene ( testitud ) Eestis alla 90kg-se kehakaalu juures, kes sellega hakkama saab. Eesti üks tublimaid jõutõstjaid Raigo Kuusnõmm on veidi kergemana teinud suht samasse auku tulemuse ( minu teada tulemuse 197,5kg, kehakaal 82 kanti). Võin siin mõne kiloga eksida, aga mis ma tahan öelda on see, et selle tulemuse tegemiseks pead sa kehakaalu oluliselt tõstma või oled avastamata talent ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et lugeja või ka sa ise mõistaksid mida tähendab ettevõtmine rinnalt 200kg, siis minu teada oleksid sa esimene ( testitud ) Eestis alla 90kg-se kehakaalu juures, kes sellega hakkama saab. Eesti üks tublimaid jõutõstjaid Raigo Kuusnõmm on veidi kergemana teinud suht samasse auku tulemuse ( minu teada tulemuse 197,5kg, kehakaal 82 kanti). Võin siin mõne kiloga eksida, aga mis ma tahan öelda on see, et selle tulemuse tegemiseks pead sa kehakaalu oluliselt tõstma või oled avastamata talent ;)

Raigol peaks olema ka 200 tehtud, aga tolleaegset kaalu ei tea,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raigol peaks olema ka 200 tehtud, aga tolleaegset kaalu ei tea,

Nagu ütlesin et võin mõne kiloga eksida, selleks vaja minna spartasse tsekkama, seina peal kirjas ;)

Aga point jääb samaks, kas eesmärk antud kaalus ülehinnatud või tegemist tõeliselt andeka surujaga ;)

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ütlesin et võin mõne kiloga eksida, selleks vaja minna spartasse tsekkama, seina peal kirjas ;)

Aga point jääb samaks, kas eesmärk antud kaalus ülehinnatud või tegemist tõeliselt andeka surujaga ;)

Vähi on surunud kas 195 või 197,5, seega pole palju arengut oma parimaga võrreldes vaja tehagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähi on surunud kas 195 või 197,5, seega pole palju arengut oma parimaga võrreldes vaja tehagi.

Jah, see oli vist 2005 aastal kui surusin 197,5 kg Marek Kalmuse juuresolekul. See ei olnud päris võistlusmääruste järgi, sest puusad olid maast lahti, aga ise võtsin kangi pukkidelt, surusin alla ja üles ning panin ise tagasi pukkidele ilma abita. Kehakaal oli siis 86 kg nagu praegugi. Kevadel hakkas juba minema ja vist surusin isegi 185 kg ära. Pean ennast rohkem motiveerima. Oleks, et keegi mingi suure mündikogu alla paneks, küll siis oleks ka motti rohkem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×