Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Süüdista jah ploome kaalutõusus. Kui sa neid just vahukoorega ei söönud. Kuivatatud ploomid on ju teada-tuntud kõhulahtistid. :rolleyes:

Kedagi või midagi peab ju süüdistama! Vähk süüdistab kaalutõusus ploomipomme ja nandrolonimehed jällegi vend Vähki kõikides maailma hädades :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasasel omakorda on parem näitlemisoskus kui Oksmaal, nina on ka suurem, rohkem erisusi eriti ei ole. Liikumine on muidugi ka parem, ikkagi proff ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasasel omakorda on parem näitlemisoskus kui Oksmaal, nina on ka suurem, rohkem erisusi eriti ei ole. Liikumine on muidugi ka parem, ikkagi proff ju.

Kas sina ka Tasase fänn? Nii võimsal kiidulaulul lihtsalt peab midagi taga olema! :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib see

Päris hästi jäljendatud.

Vasakul siis Oksmaa ja paremal DJ Ryan Angelos ;)

Päris kohutav tegelikult. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike kunstinurgake. Kerge ülevaade minu viimase nädala töödest. Vahelduva eduga käin küll kalal ja kogun münte, aga aeg-ajalt teen ka natuke kunsti. :rolleyes:

post-50-0-15480000-1345573674.jpg

post-50-0-73772300-1345573676.jpg

post-50-0-52529900-1345573679.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga lahe. Mis su lemmikstiilid on?

Mul ei ole lemmikstiili. Kunagi ei tea, kuhu poole pliiats järgmisel sekundil pöörab. Kompositsioon oli mul Tartu Kunstikoolis 10, aga teostus viis teinekord punkte maha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskad ehk öelda palju Endla järvel paadilaenutus maksab?

Hind kokkuleppeline. Ma olen seal ise ühe paadi osanik. Ole hea, kirjuta mulle fitness.ee

postkasti kui suurem huvi. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui kaua neid järgnevat kahte?

Järgnevate kahe puhul läks töö otsast lõpuni tegemise peale kõigest 1- 1,5 tundi. See vana töö lihtsalt oli mul kunagi pooleli jäänud ja tegin lõpuni. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgnevate kahe puhul läks töö otsast lõpuni tegemise peale kõigest 1- 1,5 tundi. See vana töö lihtsalt oli mul kunagi pooleli jäänud ja tegin lõpuni. :)

Võiksid neile veel mingi praktilise väljundi leida. Näiteks kas siis üritada kellelegi maha müüa, oma kunstinäituse korraldada (kus saad ka haruldaseid münte eksponeerida) või siis FitShop Eedeni seinu kaunistada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiksid neile veel mingi praktilise väljundi leida. Näiteks kas siis üritada kellelegi maha müüa, oma kunstinäituse korraldada (kus saad ka haruldaseid münte eksponeerida) või siis FitShop Eedeni seinu kaunistada ;)

Üldiselt püüan aja jooksul erinevate mööblitööstustega koostööd tegema hakata. Hetkel teen juba ühte keerulisemat joonist ja loodan paari päeva jooksul valmis saada. Oma näituse jaoks on hetkel liiga vähe töid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.august 2012

Panen vahelduseks üles ka pildi oma tänasest (Hommiku-) ja lõunasöögist:

post-50-0-01703600-1345660513.jpg

Praegu just läks sisse WHEY+ ja PROMIX kohupiima ja jogurtiga. Mõnus on olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 põhitoidukorda? Kuidagi vähe sööd, mulle oleks see pool vahepala :)

Sellest piisab mulle õhtuni. Ma hoian kehakaalu kunstlikult stabiilselt 86-87 kg peal. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.august 2012

Nii, kell on juba 21:00. Panen pisitipsu magama, teen endale ühe mõnusa PROMIX ja BLOCK kokteili ning tunnen elust rõõmu. Varahommikul on kl 03:00 äratus, et jõuaksin juba kl 04:30 ajal Endla järvele. Läänetuul ning kerge vihm ajavad kindlasti kalad pöördesse. Täna sõbraga arutasime, et läänetuule ajal võtab haug päris hästi ja lõunatuule ajal on ahven ablas. Peaks tegema mingi avalduse ministeeriumisse, et muudetakse eesti keeles ära mõned sõnad:

Lääs- haug

Lõuna- ahven

Ehk siis ilmakaared: Põhi, ahven, ida, haug :P

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.august 2012

Täna läheme perega metsa Võrumaa avarustes. Eile käisin siis kalal, aga midagi erilist seekord ei saanud. Samas sai päikest võetud ja kohtusin toredate huvitavate inimestega. Kuna järvele sööki kaasa ei võtnud, siis sain erilise naudingu sõbra kingitud veiseliha vorstist, mis ta mulle Jõgeva lähedal üle andis. Mees on toitumisspetsialist ning ta kasvatab mingeid erilisi lihaveiseid ning enda jutu järgi laskis teha vorstivabrikus tõelise proteiinipommi! Krt seda teab, aga vorst oli tõepoolest maitsev ning väsimusele vaatamata sain nii palju energiat ja jõudu, et kiirust ei ületanud ning koguni 2 politseipatrulli tunnistasid mind viisakaks liiklejaks! Koju jõudsin, siis muidugi ei hoidnud ennast tagasi ning oi kui maitsev on kohupiimakreem rosinate ja šokolaadi-banaanimaitselise HERA80-ga! Lisasin kokteilile ka rasvata piima ning vaniljemaitselist WHEY3-e. Praegu, hommikulpoolikul, tegin endale korraliku kannutäie WHEY+ ja SHOCK kokteili. Maitseks panin jälle rosinaid ning samuti banaanijupi! PUMP+ ka sisse ja metsa!

Pidage vastu ja ilusa ilmaga olge looduses!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×