Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Anna Jurile ära, ta on ikkagi sinu hea sõber ja kolleeg ning tal on ilus oranz särk :) Krt, mul tuleb ka pisar silma :)

Mis mõttes sõber? Ma pea-aegu ei tunnegi teda! :P

Jurik läheb nendega naiste ette edvistama ja siis kõik arvavad, et ta on mingi sportlane. Mul ühel tuttava tuttaval olid kodus seinal poksikindad ja mees ostis endale karikate poest suured karikad ja laskis peale graveerida, et "TIGER OF THE ESTONIA" jne ning kutsus poissmehena endale tibisid külla ja need sulasid kui selle mehe trofeesid nägid. Kõige kurvem, et mees ei olnud kunagi poksinudki, aga sex müüb! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt huvi pärast küsin, mis on kinnaste funktsioon varjupoksimisel(bodycombat)? :D

Siis on ägedam :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma hääletaks ka Juri poolt. Siis on kindlam, et kindad ei jää pärast paari kuud kuhugi nurka seisma.

Selle asemel, et ise üritusel osaleda ja oma fantaasiatest kirjutada seoses nende kinnastega, mehed hääletavad. Hr Tilga võiks ka ikka midagi kirjutada- fantaseerida natuke nendest kinnastest ja miks mitte ka Jurist :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vajan neid kindaid, et kunagi suuremaks ja tugevamaks kui Imre Vähi saada.

No küll oskavad meelitada! Krdi libedad mehed :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on neid kindaid ikkagi vaja kuna töökindaid ei jõua osta ja paljaste kätega ei tahaks maal kuivkäimlat tühjendada, samuti on hea nendega kartuleid koorida kuna sõrmed on vabad ja samu kindaid saab kasutada nii käimlapuhastamisel, reoveepaagi tühjendamisel kui ka kartulite koorimisel ja miks ka mitte grillimisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on neid kindaid ikkagi vaja kuna töökindaid ei jõua osta ja paljaste kätega ei tahaks maal kuivkäimlat tühjendada, samuti on hea nendega kartuleid koorida kuna sõrmed on vabad ja samu kindaid saab kasutada nii käimlapuhastamisel, reoveepaagi tühjendamisel kui ka kartulite koorimisel ja miks ka mitte grillimisel.

Väga detailne kirjeldus oma tegemistest. Täiesti arvestatav abipalve. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Eesti on kiiresti arenev ja multifunktsionaalne keskkond, siis minul, erinevalt eeskõnelejast, on soov käia ajaga kaasas. Alguses koolitan end pusledega, milles osi 500(lõunakeskuses 1 eur pusle), kuid sinna mu raha läks. Nüüd käed rakkus pusledest, ent need kindad lahendaks mu mured(sarnaselt MC Vimpli murele 2004 seoses botastega). Praegultki minu väikesed roosad käekesed on nii rakkus, et lihtsalt läbi valu ja pisarate trükin seda kirjatükki ning loodan saada abi sarnaselt Kreekale. See oleks justkui kolmeteistkümnes palk ja ehk isegi ka nelajteistkümnes ning ka viieteistkümnes palk aastas, mis saamata on jäänud. Seega panustagem Eesti arengusse läbi minu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Eesti on kiiresti arenev ja multifunktsionaalne keskkond, siis minul, erinevalt eeskõnelejast, on soov käia ajaga kaasas. Alguses koolitan end pusledega, milles osi 500(lõunakeskuses 1 eur pusle), kuid sinna mu raha läks. Nüüd käed rakkus pusledest, ent need kindad lahendaks mu mured(sarnaselt MC Vimpli murele 2004 seoses botastega). Praegultki minu väikesed roosad käekesed on nii rakkus, et lihtsalt läbi valu ja pisarate trükin seda kirjatükki ning loodan saada abi sarnaselt Kreekale. See oleks justkui kolmeteistkümnes palk ja ehk isegi ka nelajteistkümnes ning ka viieteistkümnes palk aastas, mis saamata on jäänud. Seega panustagem Eesti arengusse läbi minu.

Ulmekirjanikud! Põnev sõnavara, oskuslik teemakäsitlus. Puhas kuld! Mul läheb raskeks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin tõstmisega aastal 2003. Tol ajal ma veel ei mõelnud, et sport võiks minu elu nõnda mõjutada. Teate küll - esimene trenn, esimesed vigastused, vabad hetked sõpradega dušširuumis, võistlused, jne. Kogenud spordimaniakk saab minu mõttekäigust lennult aru.

Siis aga tekkisid probleemid. Võtan endale vaba voli lugejale nähtamatuist ohtudest pajatada ja ka hoiatada.

Valgamaa esivõistlustele oli kohale tulnud rajooni paremik, võiks öelda, et lausa eliit: Kark-Jaan Männik, Vahu R. Pärm-Juuretis ja ka Madis Aurupea. Võistlus oli väga pingeline ja mul oli au otsustada viimase katsega auraha saatus, kui kangile telliti Valga rajooni rekordit kordav raskus. Ka õhk oli väga pingeline ja kõik saalis olnud seitse pealtvaatajat, kaasa arvatud mu ema, röökisid hullusti ja peksid tühja taaraga vastu pinke. Asusin rekordtuhinas kangi kallale, endal suu vahutamas. Kang oli kerge, kuid tunne ei olnud "see õige". Viskasin kangi poole soorituse ajal kohtunike suunas, samal ajal vihastades, et olin unustanud paremasse kätte panna EVERLAST kinda. Sellega sai võistlus läbi, kuid mitte nii nagu mu kaaskond oleks eeldanud. Onu Meelis oli raisanud 13 km jagu bensiini, et näha mind võitmas, ema halas kibedalt. Vanaisa Felix veel ruttas takka, et "sa pole enam mu poeg, sa pole enam mu poeg". Kõik nutsid. Nii kurb oli.

Pärast võistlust ma ei leidnudki oma EVERLAST kinnast. Isegi Valgamaalases küsiti esikaanel: "Kes võttis Rikardo Kääksu kinda?"

Rajooni inimesed ei saanud pealkirjast vist aru ja arvasid, et see on osa nääriviktoriinist ning hakkasid ajalehe toimetusele huupi vastuseid saatma, ise veel õnnelikud, et äkki võidavad suhkrutalonge või maksapasteeti.

Nüüd, aastaid hiljem, sain kirja oma verevaenlaselt Kark-Jaan Männikult, kes väitis, et tema võttis hinnalise kinda ja müüs selle Peterburi turul mustlastele kahe purgi kukeseente eest maha. Väga head seened olevat olnud, aga sellest ma ei tahtnud rääkida. Kirjas kutsus Kark-Jaan Männik mind duellile kõikide pealtvaatajate ees. See, kes võidab, saab autasuks igavese kuulsuse. See, kes kaotab, peab sügisel tädi Leidale appi kartuleid korjama minema.

Nüüd, kus minu lugu on puhtast südamest räägitud, saan lõpuks pöörduda Vend Vähk toimetuse poole.

Härra Vend Vähk, ulatage mulle oma kindel moraalne tugi ja noodsamused EVERLAST kindad, et saaksin seljatada ülbe Kark-Jaan Männiku ja tuua au meie koju.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin tõstmisega aastal 2003. Tol ajal ma veel ei mõelnud, et sport võiks minu elu nõnda mõjutada. Teate küll - esimene trenn, esimesed vigastused, vabad hetked sõpradega dušširuumis, võistlused, jne. Kogenud spordimaniakk saab minu mõttekäigust lennult aru.

Siis aga tekkisid probleemid. Võtan endale vaba voli lugejale nähtamatuist ohtudest pajatada ja ka hoiatada.

Valgamaa esivõistlustele oli kohale tulnud rajooni paremik, võiks öelda, et lausa eliit: Kark-Jaan Männik, Vahu R. Pärm-Juuretis ja ka Madis Aurupea. Võistlus oli väga pingeline ja mul oli au otsustada viimase katsega auraha saatus, kui kangile telliti Valga rajooni rekordit kordav raskus. Ka õhk oli väga pingeline ja kõik saalis olnud seitse pealtvaatajat, kaasa arvatud mu ema, röökisid hullusti ja peksid tühja taaraga vastu pinke. Asusin rekordtuhinas kangi kallale, endal suu vahutamas. Kang oli kerge, kuid tunne ei olnud "see õige". Viskasin kangi poole soorituse ajal kohtunike suunas, samal ajal vihastades, et olin unustanud paremasse kätte panna EVERLAST kinda. Sellega sai võistlus läbi, kuid mitte nii nagu mu kaaskond oleks eeldanud. Onu Meelis oli raisanud 13 km jagu bensiini, et näha mind võitmas, ema halas kibedalt. Vanaisa Felix veel ruttas takka, et "sa pole enam mu poeg, sa pole enam mu poeg". Kõik nutsid. Nii kurb oli.

Pärast võistlust ma ei leidnudki oma EVERLAST kinnast. Isegi Valgamaalases küsiti esikaanel: "Kes võttis Rikardo Kääksu kinda?"

Rajooni inimesed ei saanud pealkirjast vist aru ja arvasid, et see on osa nääriviktoriinist ning hakkasid ajalehe toimetusele huupi vastuseid saatma, ise veel õnnelikud, et äkki võidavad suhkrutalonge või maksapasteeti.

Nüüd, aastaid hiljem, sain kirja oma verevaenlaselt Kark-Jaan Männikult, kes väitis, et tema võttis hinnalise kinda ja müüs selle Peterburi turul mustlastele kahe purgi kukeseente eest maha. Väga head seened olevat olnud, aga sellest ma ei tahtnud rääkida. Kirjas kutsus Kark-Jaan Männik mind duellile kõikide pealtvaatajate ees. See, kes võidab, saab autasuks igavese kuulsuse. See, kes kaotab, peab sügisel tädi Leidale appi kartuleid korjama minema.

Nüüd, kus minu lugu on puhtast südamest räägitud, saan lõpuks pöörduda Vend Vähk toimetuse poole.

Härra Vend Vähk, ulatage mulle oma kindel moraalne tugi ja noodsamused EVERLAST kindad, et saaksin seljatada ülbe Kark-Jaan Männiku ja tuua au meie koju.

No mis kirjanikud siin koos on! Uskumatud mehed! See võistlus läheb järjest põnevamaks ja tase järjest kõrgemaks! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline mees nagu meie Tartu noorte kulturistide grupi staaratleet Jörgen saatis ka oma teksti mulle facebookis:

No tsau ! Võtan ka sõna siis miks mul on uusi kindaid vaja !

peale 11 kuud ajateenistust olen jälle oma sammud jõusaali seadnud ja töö käib kahjuks pole head lood kinnastega mida ma juba kaks korda olen kinni õmmelnud (sõjaväest külge jäi) Ja nende kinnaste aroom võtab niii mõnelgi suuremal mehejurakal pisara silma . Kindad leiaksid praktilise lahenduse kindlasti sest uus kuu käib ja trenn on hoos ! Ja sina kui mu motivaator tead et need kindad leiaksid samasugust otstarvet kui mu praegused !Ahjaa polegi kunagi midagi nii head tasuta saanud !

ahjaaa ja luban tõmmata nende uute kinnaste vaevaga tehtud tää eest ka koti pähe meie grupi liikmetele !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna siia, 1 noris, aga ei taha ilma kindata küüa, äkki läheb liiga kõvasti!

Head lapsed- need kasvavad vitsata! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Lugu nö. elust enesest. Asi on selles, et kui ma 20 aastat tagasi laudas poksimisega alustasin, siis polnud mul peale sea kedagi taguda. Kahjuks ei kestnud ta kaua ja varises kokku ja mulle sai osaks seatapja kuulsus. See polnud lihtne, mehed, kes noaga töö ära tegid olid hinnatud, minul oli aga peksja kehv kuulsus ja see ei jätnud mind kusagil. Poes müüja keeldus müümast, valetas, et viina pole jne. Sõbrad poe taga keeldusid ka koos joomast, nemad seapeksjaga ei joo, jäin ilma parimast sõbrannast, ainsast, kes minuga ka voodit jagas, istudes selle serval 5 minutit.

Aeg siiski tegi oma töö ja mind hakati tellima kohapeale, küll kana, küll siga veristama, lihtsalt lõin surnuks, ükskord lõin ka lehma surnuks ja tuli ka metsas surnuks peksmas käia. Metsseaga läks kaua aega, läbi mudase koonu ei jõua kõik paugud kohale.

Kahjuks ükskord juhtus äpardus ja lõin elektrikilpi, peale seda ma 10 aastat ei löönud midagi, viibisin ravil. Nüüd olen tagasi ja valmis tegudeks kuid korralikke kindaid pole mul kunagi olnud, varem kasutasin labakuid. Seega alandlik palve eraldada mulle palun need EVERLAST kindad, saaksin vana ameti peale tagasi ja võibolla ka hinda tõsta korralike kinnastega. Kuna sõrmed on lahti, siis saaksin ka vajadusel nt. südame välja rebida vm. Kadunud pole ka lootus kunagi päris poksimisega tegelema hakata, usun, et ühest hoobist piisaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt mina seda liha süüa ei julgeks, millega sa esmalt kuivkäimlat puhastanud :D

Tulebki kasuks, erinevate bakterite kooslus. Mis ei tapa teeb tugevamaks:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulebki kasuks, erinevate bakterite kooslus. Mis ei tapa teeb tugevamaks:-)

Mehed, mida te sööte??? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, siin oli viimastel päevadel väga võimsaid kirjutisi ja peab tunnistama, et rahvas on erakordselt andekas. Keegi peab need kindad saama ja pidime lähikondlastega tegema suure koosoleku, et välja selgitada see parim, kes võiks neid uhkeid kindaid kanda. Peab tunnistama, et selline edev mees nagu Juri suutis täna veel tagataskust jokkeri lajatada ning teatas, et tema sugulane on vana rekkamees ning reisidelt kaasa toonud palju igasuguseid münte, mis võiksid minu mündikogule värvi lisada. Nagu ma selle kindakampaania alguses lisasin, siis igasugused mündid on boonuseks ja kui pakutakse palju münte, siis on ka rohkem boonuseid. Tema ei tapa ei siga, ei lehma, tema hirmutab bodycombatis vanureid ja lapsi! Need kindad lähevad seekord Jurile, aga suured tänud kõigile, kes viitsisid fantaseerida ning lisasid maasikaid tordile!

post-50-0-78654600-1345144710.jpg Juriku mündid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×