Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

04.august 2012

Päev hakkab õhtusse veerema ja vaatan ühe silmaga olümpiamänge ning pean veel koeraga ka väljas ühe ringi jalutama. Täna sai kasupojaga metsas seenel käidud ja saime paari tunniga kahe peale päris korraliku seenesaagi- umbes 4 kg kukeseeni. Metsas õnnestus mul ka näha suurimat ämblikut, millist oma elukese jooksul Eestis näinud ei ole. See isend oli isegi suurem kui euroopa koduämblikud! Tegin temast ka väikese videoklipi, aga oma silmaga seda looma näha on midagi muud!

Paari sõnaga ka veel Hiiumaa tripist. Viimati tegin tervele Hiiumaale ringi peale 1991 aastal koos oma põhikooli 8-date klassidega. Olen hiljem ka korra Hiiumaal käinud, aga siis eriti sadamast väga kaugele ei läinud. Nüüd siis ikka Kõpuni välja ja sai ka loomulikult Kõpu tuletorni ronitud. Paar pilti ka juurde:

post-50-0-49471700-1344110097.jpg Kõpu tuletorn

post-50-0-80580000-1344110100.jpg Tuletorni järsud trepid. Selles suhtes, et kui mehed tahavad sügiseks jalad korralikult vormi saada, siis võtke oma paks sõber kukile ja ronige nendest treppidest üles! Isegi niisama võtab kummi tühjaks ja jala täis!

post-50-0-23397000-1344110105.jpg Hiiu kuningaga. See härra tutvustas meile Hiiumaad ning mehel oli, mida rääkida!

post-50-0-09603800-1344110112.jpg Minu metsalisest pisitütar. Perenaiselt ikka küsin teinekord, et ega ta 8-9 kuud enne pisitipsu sündi kusagil hullumaja lähedal ei patseerinud :rolleyes: :P

post-50-0-58864600-1344110195.jpg Rahustite laksu all pisitips emme-issiga

Ok, ma nüüd tõmban otsad kokku ja hakkan lõpetama. Homme siis vaatan Planet-Sport jüngrite vormi ja poseerimise üle ning eks paistab, millega üllatatakse. Kohe kerge PROMIX ja BLOCK kokteil ka sisse! Pidage vastu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.august 2012

Tänane päev algas juba kl 04:00 varahommikul. Sõitsin Tartust Võrtsjärvele ja seal oli juba üks paat ees. Seekord ei hakanud mingisugust sööta kaasa tassima vaid tegin puhtalt spinningupäeva. Oleme ausad- üle pika aja oli vees näha päris korralikku liikumist, aga kahjuks oli ka palju rohtu ning vesiroosilehti ning kui roovaba lant libises mööda lehti, siis suured haugid tekitasid lehtede all küll hirmsaid laineid, aga neil ei olnud seal isegi võimalust lanti haarata läbi rohu. Paar võiksemat haugi sain ilusti kätte, aga päris mitu tundi läks aega enne kui õnn mulle naeratas ja sain ka ühe vägevama poisi konksu otsa. Vana tegi hirmsat möllu ja mitu korda juba arvasin, et olen kalast ilma, aga tal oli konks nii tugevalt lõua küljes kinni, et suhteliselt võimatu oleks olnud minema pääseda. Kahva mul ei olnud ja siis tuli ettevaatlikult poiss paati tõsta, et vennike mind ei ründaks. See oli vägev ja motiveeriv! Õhtul vaatasin veel Planet-Sport noorte atleetide vormi üle ja peab ütlema, et mehed paisuvad nagu pärmitaigen. Praegu libistan WHEY3 ja BLOCK kokteili. Hiljem veel kindlasti ka PROMIX ning JOINT+. Homme varahommikul siis bodypump! Pidage vastu! ;)

post-50-0-20943600-1344182084.jpg Väikevend

post-50-0-95727400-1344182088.jpg Suurem poiss

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.august 2012

Täna varahommikul tegin siis ühe bodypumpi ning pärast tundi nägin kehakaaluks ka täpselt 86 kg! Pean veel mitu päeva pingutama, et reedeks loodetud -85 kg kätte saaks. Ei ole kindel, kas täna veel trenni teen, aga võimalusel käiksin jälle looduses. Eilne kalapüük mõjus võimsa kosutusena. Praegu kerge WHEY+ ja RECO2 kokteil sisse, lisaks PUMP+ kapslid koos RUSH-ga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.august 2012

Täna hommikul oli kehakaal 86,8 kg- väike tagasilöök, aga aega veel on! Reedel pean alla 85 kg olema! Mul on homseks ka juba toit valmis ostetud- maitsestamata kanafileeribad! Eks annan teada, kui juba 85 kg paistma hakkab. Praegu siis kerge DIETMIX ja FEED sisse :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.august 2012

Kaalualandamine on olnud tõusude ja mõõnadega ning täna hommikuks oli kehakaal juba täpselt 86 kg. Nüüd olen terve päeva kannatanud ning õhtuks oli kehakaal juba korralik: 85,6 kg! Oleme ausad- energiat enam eriti ei ole, sest veel 12 päeva tagasi olin umbes 92 kg. Siinkohal pean vajalikuks oma suurem dieeditamine lõpetada. Saaksin ju veel praegu sauna minna ennast piinama ja ehk isegi südaööseks 84,5 kätte, aga ei ole ju erilist mõtet! Kohe-kohe panen kanafilee tulele ja magustoiduks piimakokteil värske ploomi, karamelli HERA80 ja vanilje WHEY3-ga! Huvitav eksperiment oli ning tõele au andes pean tunnistama, et palavate ilmadega on kordades lihtsam kaalus alla saada. Kahjuks suurem kuumalaine sai läbi ning kehakaal jäi ka koheselt paigale ning söögiisu kasvas! Mõelda vaid, et olin viimasel MM-il veel umbes 10 kg kergem! Ulme!

Pidage vastu!

post-50-0-76650400-1344529019.jpg 10 minutit tagasi

post-50-0-92592300-1344529015.jpg Eile õhtul tegime sõbraga võistluse, et kes püüab vähemalt 1 kg haugi, see on Võrtsjärve kuningas! Tulevikus võite mind siis kunniks kutsuda ja kätt suudelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.august 2012

post-50-0-92592300-1344529015.jpg Eile õhtul tegime sõbraga võistluse, et kes püüab vähemalt 1 kg haugi, see on Võrtsjärve kuningas! Tulevikus võite mind siis kunniks kutsuda ja kätt suudelda.

pildi pealt ytleks , et nibin nabin , grammide mäng. Klassikameeste värk ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pildi pealt ytleks , et nibin nabin , grammide mäng. Klassikameeste värk ;)

Mees peab täpne olema! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.august 2012

Õpin praegu uut Les Mills programmi CXWORX. Kindlasti saab olema hea vaheldus ja päris korralik koormus ennekõike kõhule. Tundub, et kui tahan selle kava järgi korralikult tunde läbi viia, siis pean ikka ka kehakaalu hoidma umbes 85 kg peal. Vaadake ise:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kuidas oli uus LesMills programm? :)

Ebainimlik. Bodypump on selle kõrval väga lihtne programm. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.august 2012

Paari sõnaga uuest LesMills programmist CXWORX. Pean tunnistama, et väga hea programm ning ilmselt aja küsimus, millal see programm saab populaarsemaks kui bodypump. Olgu lisatud, et eelmisel aastal koolitati näiteks Rootsis 1000 uut CXWORX treenerit. Nüüd siis asja juurde. Uues programmis ei ole eraldi märkimisväärset soojendust ja venitusi. Tuli on kohe peal ning väga suur koormus on kõhulihastel. Alguses ei pannud eriti tähelegi, aga nüüd harjutusi analüüsima hakates avastasin, et kõht on pinges igas asendis. Palju on selliseid harjutusi, kus korraga töötab palju erinevaid lihaseid ja kuigi lisaraskuseid peale kummi ja ketta ei ole, teevad intensiivne treening ja iseenda kehakaaluga maadlemine suure töö ära. Täpselt selline programm, kus siis kui tundub, et enam ei jõua, tuleb midagi veel raskemat. Suur eneseületamine! Suureks plussiks on programmi lühike aeg- 30 minutit, aga pikema ajaga läheks ilmselt liiga raskeks. Püüan sellest programmist ja mõnest põnevamast harjutusest ka lähiajal pilte teha ja põhjalikumalt rääkida. Ma nüüd võtan natuke lisandeid: WHEY+, BLOCK, HT-R ja JOINT+. Päeval võtsin PUMP+ ja SHOCKi.

Kehakaal hetkel 87 kg.

Pidage vastu! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis. Need Everlast kindad on minu laual juba mitu nädalat niisama seisnud. Annaks need mõnele huvilisele niisama ära, aga selleks peavad kõik huvilised kirjutama, miks need kindad just temale kõige vajalikumad on.

Näiteks:

Miks mul on vaja Everlasti võitluskunstide ja jõusaali kindaid?

Juba lapsepõlves rääkis mulle kadunud vanaisa, kes oli teise maailmasõja veteran ning hüppas puujalaga saltosid, et terves kehas terve vaim! Kogu oma elu olen treeninud nagu loom! Ühel hetkel avastasin, et maailma tippu tõusmisest lahutab mind ainult korralik Everlasti kinnas. Ma kannatan selle pärast...lasen öösiti alla, peksan kodus kassi ja koera, satun pidevalt konflikti kaaskodanikega, naabrimeest sõimasin fašistiks ning kadestan Ott Kiivikat. Need kindad on minu kinnisidee, minu elu.

No vot midagi sellist võiksite kirjutada. Kellel on kodus mingisuguseid münte erinevatest põnevatest reisidest ja olete valmis neid minu mündikogusse annetama, siis see oleks kindlasti boonuseks. Imeliste kindasoovide vahel teen neljapäeva õhtul valiku. Selles suhtes, et kindakampaania läheb lukku neljapäeval(16.augustil 2012) kl 22:00!

TULD!

Pildid kinnastest(M: suurus)

post-50-0-80381900-1344968662.jpg post-50-0-07757000-1344968665.jpg

post-50-0-59563300-1344968667.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal üritasid neid ju müüa? Äkki korraldad hoopis avaliku oksjoni siin teemas? :)

Nende müügiga rikkaks ei saa! Siiani seisavad minu laual ja las siis lähevad kasutusele nendele, kellel on kinnastega midagi targemat peale hakata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende müügiga rikkaks ei saa! Siiani seisavad minu laual ja las siis lähevad kasutusele nendele, kellel on kinnastega midagi targemat peale hakata. :rolleyes:

Õnnista neid oma autogrammiga ja ainult oota kuidas hind kasvab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiksid need minule kinkida, kuna alustan järgmisest nädalast MMA treeningutega ning pole veel jõudnud soetada endale kindaid, napib $ :(

Algus on tehtud! Nüüd looda, et mitte keegi teine oma sooviavaldust siia ei lisa ja oledki võitja ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnista neid oma autogrammiga ja ainult oota kuidas hind kasvab ;)

Ma ei ole veel nii kuulus mees, et minu autogramm kedagi hullult pöördesse ajaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu lugu on pikem kui vaid trennikindad. Mul on neid kindaid vaja selleks, et mul üldse oleks mingid kindad, olukord on nii kehv. Talvel käin ringi käed külmetavad, nii on raske prügikasti kaant lahti teha. Samas on hea, et sõrmed on vabad, saan paremini prügi hulgast metalli otsida.

Trennist niipalju, et seis on kehv ja kalleid klubikaarte ma osta ei jaksa, kuid kui mul oleksid need kindad, siis saaksin vajadusel mõnele agressiivsemale prükkarist kolleegile ka torni sõita, kuna olen üldiselt humaanne inimene, siis kindaga oleks hoop natuke pehmem. Siiani olen neid oma nälginud nukkidega tümitanud ja lihtne nende elu pärast sellist hoopide müriaadi enam ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu lugu on pikem kui vaid trennikindad. Mul on neid kindaid vaja selleks, et mul üldse oleks mingid kindad, olukord on nii kehv. Talvel käin ringi käed külmetavad, nii on raske prügikasti kaant lahti teha. Samas on hea, et sõrmed on vabad, saan paremini prügi hulgast metalli otsida.

Trennist niipalju, et seis on kehv ja kalleid klubikaarte ma osta ei jaksa, kuid kui mul oleksid need kindad, siis saaksin vajadusel mõnele agressiivsemale prükkarist kolleegile ka torni sõita, kuna olen üldiselt humaanne inimene, siis kindaga oleks hoop natuke pehmem. Siiani olen neid oma nälginud nukkidega tümitanud ja lihtne nende elu pärast sellist hoopide müriaadi enam ei ole.

Krt, mees. Silma võtab kohe märjaks. Uskumatu, millistes tingimustes inimesed elavad. Vot selline peakski üks korralik abipalve välja nägema! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks abipalve tuli Tartu Planet_sport treenerilt Jurilt mulle facebookis ja panen selle ka siia üles, kuna mehel ei ole siin portaalis veel kasutajat:

Juri Krasnov

Vestluse jutuajamise algus

Täna

260700_100001552333014_1838058073_q.jpg

Esita kaebus · 10:01

Mul on nid kindaid vaja sest ma olen sinu väga hea sõber ja kolleeg:) BodyCombati jaoks sobiksid nad väga hästi ja kodus on mul terve hunnik münte ja neid suuri vene rublasid nende seast võiksid endale ka äkki midagi leida:)

573647_705182318_756313766_q.jpg

Esita kaebus · 10:56

Ok, panen sinu abipalve ka fitnessi foorumis üles ja homme õhtul teen siis oma valiku:-)

260700_100001552333014_1838058073_q.jpg

Esita kaebus · 10:57

ok tänx

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×