Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Päris hirmus!

Eile õhtul oli vorm päris terav ja üllatuslikult oli kehakaal 86, 2 kg-le tõusnud... Usun, et lasen ikka kaalu madalamaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris hirmus!

Eile õhtul oli vorm päris terav ja üllatuslikult oli kehakaal 86, 2 kg-le tõusnud... Usun, et lasen ikka kaalu madalamaks :D

kaal tegi aprillinalja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hola Imre-babe! ARe you competing in this spring? If, where? :D

Hi Anne!

After 3 weeks i´m going to Estonian Cup but maybe in bodybuilding this time ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Veel 3 nädalat jäänud Eesti Karikavõistlusteni. Kehakaal kõigub päris suurte hüpetega üles-alla, aga vorm on päris hea. Just vaatasin üle Rückenbergi hetkevormi ja ütlen ausalt, et mina nii kuiv praegu kindlasti ei ole, aga mul on ka rohkem aega. Analüüsisin oma viimase MM-i vormi siit ja sealt poolt ning pean tunnistama, et kui ma ikka kehakaalu alla 80 ajan, siis ega ma teravamaks ei lähe, aga kaotan väärtuslikku visuaalset massi. MM-il olid kahe päeva kokkuvõttepildid nagu öö ja päev. Seda kõike arvestades valmistan ka vormi nii ette, et oleksin Karikavõistlustel oluliselt suurem kui tavaliselt. Kindlasti mõjub see minu proportsioonidele paremini ning eriti korralikult paisub selg. Trenni teen ka intensiivselt, aga väga täpselt enam ei kirjuta mida ja kui palju ma treenin, sest osad tegelased kipuvad siin foorumis selles suhtes liiga palju targutama ning las see jääb siis saladuseks, mida ma täpselt teen. Toidulisandite koha pealt saladusi ei ole: põhiliselt PUMP+, WHEY+, BCAA, BURNER, PROMIX ja loomulikult GREEN TEA ning HERA80

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea kuulda, et tuled raskemana ja suuremana välja!

Aga mis nipiga sul rohkem aega on, kui Rückenbergil on? Eest karikas ju ikka samal ajal. Või mõtled sa tema esimest vaheetapi võistlust Revalis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea kuulda, et tuled raskemana ja suuremana välja!

Aga mis nipiga sul rohkem aega on, kui Rückenbergil on? Eest karikas ju ikka samal ajal. Või mõtled sa tema esimest vaheetapi võistlust Revalis?

Jah, Rückul on esimesed võistlused juba sellel nädalavahetusel Talinnas ja võimalik, et mees tuleb ka Lõuna-Eesti Lahtistele Karikavõistlustele järgmisel nädalavahetusel. Eesti Karikavõistlused on alles ülejärgmisel nädalavahetusel ja selles suhtes on mul natuke alla 3 nädala aega. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, tänane aeroobne ja jõusaalitrenn tehtud ning väga mõnus on olla. Lisaks õhtul veel korralik saunatamine. Töö käib ning väga suurt motivatsiooni olen saanud oma konkurentide Martti Taru ja Janar Rückenbergi tegemistest. Ise oma vormist ilmselt lähiajal pilte üles ei riputa ja püüan vastaseid uinutada. ;) Erakordselt suure arengu on teinud Taru! Kindlasti on Eesti Karikavõistlustel jokkeriks kaardipakis ka Marek Morozov, kes on kunagi teinud megakuiva vormi ja oma proportsioonidega on ta ka kinlasti väga tugev vastane kõigile siin emakesel Eestimaal. Muidugi, üllatusmehi võib alati välja ilmuda, kes vanasid "sauruseid" korralikkult kottima hakkab. ;) Elame-näeme! Igal juhul soovitan kõikidel kulturismihuvilistel piletid aegsasti ära osta. Loodan südamest, et Tartu publik teeb viimaste aastate vaiksele publikule silmad ette ja kisendavad ülivõimsalt maestro Mikk Kiivika üle! :D Rohkem emotsioone!

Mul endal süda praegu väriseb nagu hiirepojul. Võtsin Burneri kapslid sisse koos vitamiinidega ja midagi juua ei olnud peale energiajoogi... Käed värisevad hellalt ja selline ärevus on sees nagu oleks naabri aias õunaraksus käinud. Täielik õudukas. Muide viimased õhtud oleme perenaisega vaadanud küünemehe Freddy filme ja hell nostalgia tuli peale. Tundub, et neid vanemaid õudukaid on vägevalt tuunitud, sest värvid olid väga selged ja puhtad, samuti heli. Mul praegu jutt jookseb sajaga, aga ma pean nüüd ise ka jooksma hakkama, sest hetkel on Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste plakatid trükkimisel ja tahaks täna valmis saada. Pidage vastu ja olge mõnusad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia ka ühe pildi vanematest aegadest. Selles suhtes, et hoidke oma vanemaid ja nautige iga hetke kui te nendega koos saate olla. Minu taat läks täna 15 aastat tagasi. Tugev ja lõbus vana oli ;)

post-50-1302016627_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis minu vanema venna sünnipäev ja tervitused talle tähtsal päeval. Vennal oleks ka olnud lootust kulturismis kaugele jõuda, aga see spordiala ei ole teda eriti huvitanud, vaid maadluses tegi omal ajal mehetegusid.

Mina vaikselt nokitsen vormi kallal. Poseerimist olen parandanud ja samuti vabaseisud üle vaadanud. Täna õhtuks peaks hinnanguliselt kehakaal kukkuma alla 82 kg. Mul on veel salarelv taskus viimasteks nädalateks ning loodetavasti kõik õnnestub ning 23 aprillil paugutan korralikult. Kui teiste konkurentide vorm on aimatav, siis paras pähkel saab olema Marek Morozov. Kuskilt foorumist käis läbi selle mehe teema ja kuuldavasti mees mütsiga lööma ei tule. 2003 aasta sügisel oli mees kuiv nagu tont ja proportsioonid on tal head olnud alati. Ootame huviga!

Edu kõigile!

NB! Rainerile ja Taavi Merisalule panime 2 kihti Californian Tani grimmi peale. Täna peaks saabuma ka OMG 20% tumedusega kookosegrimm ja siis usun, et mõlemad mehed on laupäevaks väga ilusa tumedusega ning see grimm ei jookse ka laval maha. Reedel püüame neid mehi ka pildistada ja eraldi teema selle kohta teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nii on ka minul täna sünnipäev. ;)

Kuigi me ilmselt sugulased ei ole, igal juhul tugevad õnnitlused selleks tähtsaks päevaks! ;)

post-50-1302174725_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üritame Raineriga reportaaži teha alates kella kuuest umbes ;)

...Mis päevast jutt käib ja kas tulete ikka reedel kl 15:30 tundi??? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...Mis päevast jutt käib ja kas tulete ikka reedel kl 15:30 tundi??? :)

Reportaaž laupäeval.

Tundi tulen kella 1600 ks ilmselt. Võimaluse korral veits varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi uus püügitehnika? :)

Sõber püüdis suvel ühe sellise hullunud särje. Selles suhtes, et nabarõngas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.aprill 2011:

Jälle hakkab nädal läbi saama ja teen kerge kokkuvõtte. Vorm on hea, aga 2 nädalat pean veel parandusi tegema. Õpilastel on esimene võistlus selja taga ning ootan huviga Reval Cup võistluste pilte, et ka grimmi võrrelda. Esmaspäeval selguvad siis kõik Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel osalejad ning praeguseks on suuremad ettevalmistused tehtud.

Toidulisanditest sain omale eile juurde GREEN TEA, BURNERi ja WHEY+, lisaks mitmeid võistluseelseks ajaks vajalikke lisandeid. Vabakava olen hakanud harjutama ning seekord tulen lavale sama kavaga, millega MM-il finaalis paar kohta kõrgemale tõusin. Loomulikult vaatan eelmise aasta materjali veel mitu korda üle ja teen vajadusel parandusi.

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.aprill 2011

Viimasel ajal on nii palju toimetamist olnud, et ei olegi eriti jõudnud siin pikema kirjatööga tegeleda. Praegugi kirjutan ainult paar rida ning siis jälle asjaajamist. Vorm on päris hea, hetkel ei paista midagi heleda naha alt teravalt välja, sest seekord ma ettevalmistustes solaariumit ei kasuta. Viimaste aastatega on kehale väga palju sünnimärke juurde tekkinud ja tundub, et solaarium selles suhtes ei sobi. Minu viimast vormipilti võib imetleda Tartu Planet-Sport spordinoorte teema alt. Topeltbiceps tagant poosiga võin küll ilmselt väga rahul olla ja kui grimmi ka peale saaks, siis oleks super! Veel 1 nädal jäänud ning ma olen juba mitu nädalat valmis olnud. Veel viimased pingutused!

Toidulisanditest praegu põhiliselt Whey+, Promix, uus Hera80(banaani) ning kapslitest BCAA, Green Tea, Burner ja Joint+.Täna panen teise kihi grimmi peale ka oma õpilastele ning pühapäeval tuleb kindlasti lahe üritus!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab tõlkida, millest jutt TÄPSELT käib?

http://sport.cas.sk/clanok/172507/slovensk...de-sutazit.html

2010 aasta minu kategooria euroopa meister sai 2 aastase võistluskeelu ja kas jutt käib 18.mail võetud proovidest? Euroopa meistrivõistlused toimusid eelmisel aastal 14-17 mai...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskab tõlkida, millest jutt TÄPSELT käib?

http://sport.cas.sk/clanok/172507/slovensk...de-sutazit.html

2010 aasta minu kategooria euroopa meister sai 2 aastase võistluskeelu ja kas jutt käib 18.mail võetud proovidest? Euroopa meistrivõistlused toimusid eelmisel aastal 14-17 mai...

Täpsustuseks interneti tõlge slovaki keelest eesti keelde

täitevkomitee Slovaki Assotsiatsioon kulturismis, fitness ja jõutõstmises (SAKFST) ettepanekul distsiplinaarnõukogu SAKFST karistada reede, 2. Juuli 2010 koosoleku kaheaastase keelu võidusõidu tegevuse Slovakkia esindaja klassikalises kulturismis Thomas Tabačiara positiivse dopingu leida mimosúťažnej dopingukontrolli 18. Mai 2010. SITA teavitades peasekretär Peter SAKFST Uríček.

Vahemaa Thomas Tabačiara artikli 2.1 WADA Koodeks kehtib kuni 18. Mai 2012. Dvadsaťpäťročný Tõlkija märkus on valitsev Euroopa meister kategoorias kuni 175 cm meeste klassikaline kulturism. Pealkiri mandri meister võitis Euroopa meistrivõistlustel 2010 aastal Hollandi linnas Maastrichtis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Eile toimusid siis järjekordsed Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused kulturismis ja klassikalises kulturismis ja veelkord suured tänud kõigile võistlejatele ja toetajatele! Oleme ausad- ühe võistluse korraldamine ja organiseerimine võtab kummi päris korralikult tühjaks. Nüüd saan veel 5 päeva valmistuda eelseisvateks Eesti Karikavõistlusteks ning 23. aprillil luban anda korraliku lahingu kõigile! Täna hommikul oli kehakaal täpselt 81 kg ning ajastus on olnud iseendalegi superhea! Teravust ja triipe on igal pool võrdlemisi ühtlaselt ja eks siis vaatate ise oma silmaga varsti üle. Grimmi ei ole veel peale pannud, aga võimalik, et kolmapäeval alustan. Lisaks endale pean hakkama grimmiga toonima ka oma õpilasi ning minuga võttis ühendust ka Sander Kuusk, kes samuti soovib seda spreigrimmi proovida. Planet Sport Tartu võistkonna pean täna veel üle täpsustama, sest meie endised võitlejad Taros ja Neemsalu esindavad ilmselt Tartu Ülikooli ASK-d ning mul on hea meel, et mõlemad mehed on tugevasti edasi arenenud ja jätkavad võistlusspordiga. Usun, et ka eilsetest päris algajatest võistlejatest sirgub uusi kulturismilegende Eesti ja välismaa lavalaudadele. Ok, ma praegu pean lõpetama- teen oma tänase teise trenni ning õhtul on veel Planet Spordis tund ja saun. Toidulisanditest on täna sisse võetud GREEN TEA, BURNER, WHEY+ ja JOINT+

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike vahekokkuvõte.

Niisiis, ei ole kindel, et ma veel homme jõuan siia midagi kirjutada. Täna olin siis pealinnas ning kohtusin Oti, Arnoldi, Taavi Kooviti, Marek Marozovi ja pisikese Rosinaga. Janika Jürgensoni ja staaratleeti Jüri Vilot nägime ka. Kõigil olid käed-jalad tööd täis ja spekuleeriti erinevatel teemadel seoses laupäeval toimuvate Eesti Karikavõistlustega. Morozoviga hirmutasime üksteist olematu vormiga ning mina teatasin jõmmile, et võistlus jääb ära ning ta võib sööma hakata :lol: . Eks sellist naljatamist tuleb ikka ette ning kuigi mehed on kurnatud ei tule ju eelseisev lahing elu ja surma peale ning võistlejaid hindavad ikkagi kohtunikud mitte teised võistlejad! Konkurentide suhtes võib tulla pauk ka hernekepist ning kindlasti arvestan kõigi vastastega- nende tugevamate ja nõrgemate külgedega. Enda suhtes olen seekord päris rahul, aga lõdvaks kindlasti ei lase. Järgmise ööpäeva jooksul peaksin ehk veel 1 kg alla saama vee arvelt ja siis on vorm tavaline "Vähk". Kindlasti homme on veel pikk päev- fotostuudio, õpilaste vabakavade ülevaatus ja viimane grimmimine, samuti saun ja viimased ettevalmistused. Kerge trenni tahaks ka ikka teha nagu alati enne võistluseid. Panen siia ka paar pilti hetkevormist ja ei ole mul häbeneda midagi-usun, et euroopa finaali vorm oleks juba käes. Õli veel peal ei ole ja tumedus peaks laupäevaks ka vähemalt 2x parem olema. Välk tuli otse peale ja see lõikas natuke ka teravust, aga üldmulje saab kätte. Ok, mul kõrvaltoas teeb pisitütar natuke häält ja pean minema vaatama tema toimetamist. Tal on täna pisike sünnipäev- 3 kuud!

Kui enne ei kohtu, siis laupäeval kl 16:00!

post-50-1303415794_thumb.jpg

post-50-1303416048_thumb.jpg

Lõpetuseks üks maailma parimaid videosid sõnade tähtsusest:

Ilusat Suurt Reedet kõigile headele inimestele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×