Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Njah, teete siin nalja aga asi võib tõsine olla. Tasub kontrollida, igasugu kummalisi sümptomeid võib nt. borrelioos anda. Gripilaadsed vaevused, liigeste põletikud jm.

Jah, eks ma olen natuke murelik, aga vähemalt täna on tervis väga korras ja loodetavasti midagi hullu ei ole! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui said 1+1 süsti kaitseväes, siis peaks see andma 5-ks aastaks immuunsuse, kui ma õigesti mäletan!

Jah, mõlemad süstid sain, aga ei mäeleta enam, mis aastal? Mitu aastat tagasi igal juhul. Sellised süstid on vajalikud ja teistele ka- ärge süstige endale nandroloni, vaid süstige puugivaktsiini! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaktsineeritakse puukentsefaliidi vastu, borrelioosi (liigeste hädad jne) võib ikka saada, olenemata sellest entsefaliidi vaktsiinist.

Ja natukene teemaväline küsimus: millist kummipaati kasutad ja miks värvisid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaktsineeritakse puukentsefaliidi vastu, borrelioosi (liigeste hädad jne) võib ikka saada, olenemata sellest entsefaliidi vaktsiinist.

Ja natukene teemaväline küsimus: millist kummipaati kasutad ja miks värvisid?

Kummipaat on mul HOLIDAY. Värvisin roheliseks kuna enne oli see lumivalge ning järvel vaatasid teised kalamehed mind nagu imelikku. Eks kalasidki võib selline lumivalge paat rohkem häirida kui loodusevärvi sõiduk. Mul on see sõiduriist veel natuke ümber tehtud- sellel on vineerist põhi, et saaksin seistes lanti loopida ja samuti pressitud vineerist lauad istmeteks välja saetud. Samuti olemas mootori kinnitus. :)

http://www.matkakaup.eu/products.php?product=Kummipaat-Holiday-260%252d2N

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen mõelnud samasuguse paadi ostmisele (Holiday/Navigator/Cheyenne). Ja siit ka küsimus, et kuidas see vastu peab, läheb väga kergesti puruks?

Ja kas vineerist tehtud istmed ja põhi seda pvc-d ei lõhu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen mõelnud samasuguse paadi ostmisele (Holiday/Navigator/Cheyenne). Ja siit ka küsimus, et kuidas see vastu peab, läheb väga kergesti puruks?

Ja kas vineerist tehtud istmed ja põhi seda pvc-d ei lõhu?

Väga tugev riistapuu! Olen selle omanik juba 2 aastat ja siiani ei ole pidanud parandama. Paat on neljaosaline, mis on vaja täis puhkuda. Lauad on lihvitud ja ei lõhu paati! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tugev riistapuu! Olen selle omanik juba 2 aastat ja siiani ei ole pidanud parandama. Paat on neljaosaline, mis on vaja täis puhkuda. Lauad on lihvitud ja ei lõhu paati! :rolleyes:

Väga äge. Tänud infot jagamast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubasin kunagi Holgerile ja Imrele välja otsida, kuidas suur mees salto taha teeb.

1:20

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.juuli 2012

Mis siin ikka öelda... Põlesin täna päikese käes korralikult ära. Küll pulmadeks paraneb ära! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.juuli 2012

Mis siin ikka öelda... Põlesin täna päikese käes korralikult ära. Küll pulmadeks paraneb ära! :)

Ja kuidas projekt 200 edeneb? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.juuli 2012

Mis siin ikka öelda... Põlesin täna päikese käes korralikult ära. Küll pulmadeks paraneb ära! :)

KUNA PULMAD?? :):D

Muudetud kasutaja Realxone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.juuli 2012

Olin eile liiga vaäsinud ja uimane, et siin oma tegemistest pikemalt kirjutada. Täna hommikul juba üks trenn tehtud ning kannatas trenni teha küll! Lisanditest võtsin juba PUMP+ ja HT-R, lisaks natuke ka WHEY3. Eilne kalapüük oli masendav- mõned alamõõdulised haugid ja muud ei midagi! Proovisin eile läbi kõik oma landid ja mul ei ole neid vähe- tulemus ümmargune null! Loodetavasti kalaõnn pöördub. Täna veel jõusaali ka ning seda 200 kg surumise projekti jätkan kindlasti!

Pidage vastu ja kui näete linnas mingisugust ärapõlenud punase näeoga härrat, siis see võin mina olla! :)

Üks eilsetest alamõõdulistest haugidest kes loomulikult tagasi vette läks:

post-50-0-88698700-1341987765.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga võimas esitlus Roelly poolt! Oli jah veidi vildakas, aga mees ilmselt 110+

Mõelda vaid ja meie noorkulturist Kristo ei oska tavalist hundiratastki! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõelda vaid ja meie noorkulturist Kristo ei oska tavalist hundiratastki! :rolleyes:

Hei, ega meestekat ei ole plaanis see nädal, muidu magan jälle maha :)

P.S ma ise saan peaaegu hundirattaga hakkama :D

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, ega meestekat ei ole plaanis see nädal, muidu magan jälle maha :)

P.S ma ise saan peaaegu hundirattaga hakkama :D

Lähinädalatel ei ole võimalik, kuna väike saal on remondis ja seal tunde läbi viia ei saa. Annan teada kui kunagi jälle bodypumpi teeme! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.juuli 2012

Käisime siis eile õhtul sõbraga Võrtsjärvel kalal. Jõudsime kohale ja üllatus-üllatus:

Kui suurem vihm üle läks, siis saime lõpuks peale ning otsustasime seekord rohkem ööussidega latikaid noolida, aga selle asemel ründasid meie sööta hoopis linaskid. Tore tegelikult. Oleme ausad- olen viimasel ajal väga palju küll metsas, küll järvel viibinud ja trennitegemine on unarusse jäänud. Samas endale selles suhtes etteheiteid ei tee, sest looduses möllamine on vahelduseks päris hea ning kulutab samuti korralikult kaloreid! Täna õhtul teeme kuningate õhtusöögi- ahjulinask värske kukeseene kastmega! :rolleyes:

post-50-0-23662100-1342170262.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu, FitCampi ka tuled? :)

Hea küsimus. Tahaks väga tulla, aga kõik sõltub siiski minu suure pere tegemistest. Ei ole enam poissmees, vaid hoolitsev perepea :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.juuli 2012

Ja järjekordne nädalavahetus on käimas ning sagimist päris palju. Kirjutan paari sõnaga oma eilsest õhtust. Käisin öösel koeraga jalutamas ja järsku kuulsin raudtee ääres kummalist krõbinat. Arvata võis, et tegemist oli mingisuguste loomadega, aga millistega? Olen viimase aasta jooksul raudtee ääres näinud jäneseid, rebaseid, tuhkrut ja isegi kitse jälgi. Seekord leidsin tee äärest kaks pisikest siilipoega, kes olid ametis tigudega maiustamisega. Suurt siili ei näinud ma läheduses ja kardan, et need okaskerad on orvud, sest leidsin umbes nädal tagasi sealt samast ühe suure surnud siili. Tegin siis pisikestest okaskeradest pilti ka:

post-50-0-88085700-1342258831.jpg

post-50-0-03311500-1342258835.jpg

post-50-0-35241700-1342258838.jpg

Ja veel. Eile ja täna panin facebookis üles esimese albumi oma mündikogust. Esimene album on siis Aasia riikide müntidest. Püüan nüüd lähipäevadel ka teiste mandrite mündid pildistada ja albumitesse panna, lisaks eraldi okeaania, araabia, euro juubelimüntide jne albumid. Kui kellelgi on selliseid münte, mida minul veel ei ole, siis andke endast märku! :)

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150648419177319.407220.705182318&type=3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×