Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ja Rene räägib kogu aeg, et temal raha ei ole.... :D Sellise ühispildi eest oleksin lasknud isegi koos endaga pildistada, kui sellise rahahunniku välja ladusid, et Vähiga pildile saada... :D Teinekord pakku ikka senseile rulli, enne kui külapeale jagad, minukäest kaovad Imrele jäetud mündid kähku... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja Rene räägib kogu aeg, et temal raha ei ole.... :D Sellise ühispildi eest oleksin lasknud isegi koos endaga pildistada, kui sellise rahahunniku välja ladusid, et Vähiga pildile saada... :D Teinekord pakku ikka senseile rulli, enne kui külapeale jagad, minukäest kaovad Imrele jäetud mündid kähku... :D

Mida sa siin kurjustad? Kus minu Afganistani mündid on??? Hea mees- ise münte ei kogu, aga teistele ka ei anna! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame, et programm jälle pooleli ei jää ja 200 saab ikka teoks.

Hetkel kaalu ja motivatsiooni on täiega! Loodetavasti sellel suvel tuleb see ilus number ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks mingiaeg jälle meeste bodypumpi teha :) ,mul on tunne, et seekord suudan endaga rohkem kui ühe inimese kaasa tuua.

Läbirääkimiste küsimus. Peab algaval nädalal organiseerima hakkama. :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.juuli 2012

Jalgpall selleks korraks läbi ning tuleb hakata OM ootama. Minul täna juba üks trenn tehtud- hommikune bodypump ning oleme ausad- kui ikka kaalud 92,5 kg, siis sellist lihasvastupidavust arendada on kordades raskem kui mõnel alla 80 kg mehel... Nädalavahetusel lasksin toitumise kergemaks- lisaks kanafileele ja kodujuustule läks tonnide kaupa magusaid aedmaasikaid ja muud põnevat ning kehakaal hakkas jälle vaikselt tõusma. Sellist kaalu hoian ainult oma suure eesmärgi jaoks- suruda ära 200 kg. Õhtul püüan jälle lamades 150 kg-ga midagi ära teha ja öösel kalale! Toidulisanditest läksid hommikul WHEY+, SHOCK ja PUMP+. Päeval võtan HT-R ja PRODE90 kindlasti.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.juuli 2012

Pikk päev on selja taga ja veel pikem öö on ees. Paari tunni pärast hakkan juba vaikselt Võrtsjärve poole liikuma. Vaja on veel igaks juhuks ka ööusse noppida ning samuti mõned kummilandid kokku meisterdada järelevedamiseks. On üks kindel lant, mille peale järve haugid pöördesse lähevad- selline kollane musta selja ja punase sabaga. Jõusaalis esinesin täna tagasihoidlikult- maksimaalseks tulemuseks jäi 150 kg x 5. Tegin sellest video ka, aga ei viitsi üles laadida. Pärast trenni läksin TANGI(Fitness.ee-s kasutaja -TANK-) soovitusel, Tank ütles et ma läheksin ja ma läksingi sinna- sauna! Istusime saunas ja imestasime, et on umbes 60 kraadi sooja, aga keris on suht külm. 15 minutit istusime saunas ja siis arutasime, et kui kerised on väljas, et kuidas see saun siis suht soe on, aga samas ei lähe külmemaks ega soojemaks. Välja mõtlesime- põrandasoojendus oli haldusmeeskonna poolt sisse jäänud ja nii ta tuli. Põnev kogemus igal juhul põrandasoojendusega saunatada. :rolleyes:

Hetkel libistan vaikselt PROMIX ja WHEY+ kokteili.

Elu on ilus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.juuli 2012

Pikk päev on selja taga ja veel pikem öö on ees. Paari tunni pärast hakkan juba vaikselt Võrtsjärve poole liikuma. Vaja on veel igaks juhuks ka ööusse noppida ning samuti mõned kummilandid kokku meisterdada järelevedamiseks. On üks kindel lant, mille peale järve haugid pöördesse lähevad- selline kollane musta selja ja punase sabaga. Jõusaalis esinesin täna tagasihoidlikult- maksimaalseks tulemuseks jäi 150 kg x 5. Tegin sellest video ka, aga ei viitsi üles laadida. Pärast trenni läksin TANGI(Fitness.ee-s kasutaja -TANK-) soovitusel, Tank ütles et ma läheksin ja ma läksingi sinna- sauna! Istusime saunas ja imestasime, et on umbes 60 kraadi sooja, aga keris on suht külm. 15 minutit istusime saunas ja siis arutasime, et kui kerised on väljas, et kuidas see saun siis suht soe on, aga samas ei lähe külmemaks ega soojemaks. Välja mõtlesime- põrandasoojendus oli haldusmeeskonna poolt sisse jäänud ja nii ta tuli. Põnev kogemus igal juhul põrandasoojendusega saunatada. :rolleyes:

Hetkel libistan vaikselt PROMIX ja WHEY+ kokteili.

Elu on ilus!

Ma tegin täna 210x6 aga videot ei viitsi üles laadida :D.

Tuleb sinna saali mingi lisakaamera paigaldada, siis on kõik surumised kenasti arhiivis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin täna 210x6 aga videot ei viitsi üles laadida :D.

Tuleb sinna saali mingi lisakaamera paigaldada, siis on kõik surumised kenasti arhiivis.

Vana tulemust ei ole mõtet üles panna- ikka rekordid! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.juuli 2012

Ja hakkab üks 40-tunnine päev otsa saama. Eile hommikul ärkasin kl 06:30 ja siiani ei ole magama saanud. Silmakesed vajuvad kinni ning siin toksides teen palju vigasid. Hommikul käisin siis kalal ja peab ütlema, et lootused olid küll suured, aga kala oli täna selline tagasihoidlikum. Lanti rabas ainult üks umbes 3 kg haug, ahvenaid ei huvitanud täna landid üldse. Istusin siis pilliroo servas ja lõbustasin ennast priskete roosärgede püüdmisega. Tagasitulles käisin marjametsast ka läbi ning aplalt maitsvaid mammusid õgides ei pannud enda ümber toimuvat tähelegi, aga järsku hakkas hirmus susin ja see pidi mingi suurem maduuss olema! Kuna mul olid jalas sõjaväesaapad, siis kahjuks ei teagi, kas uss üritas mind nõelata ka, aga kindel on see, et peale ma talle astusin. Ma ei näinudki seda elukat, aga nad ongi ju loodusesse sulanduvad ja väsinud vanad kortsus silmad ei tabanudki vingerdajat. Küll aga nägin ühe kivi otsas tervet pesakonda sisalikke! Vaadake siis neid ja olge mõnusad. PROMIX sisse ja tsau-bakaa! :)

post-50-0-72220900-1341338163.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.juuli 2012

Täna siis käisime kasupojaga seenemetsas ja mis siin salata- päris mitu kilo kukeseeni saime kokku. Jalad on mõnusalt väsinud ja enesetunne päris hea! Väike video ka tänasest seenetamisest:

Lisaks ajan korda ühe võla, kus keegi hr IVARK justkui seadis kahtluse alla selle video olemasolu, mida ma ei viitsinud üles laadida. Aga palun- siin ta on koos hr Vello Õunapuuga Rakverest! :rolleyes:

Mis siin salata- seeni metsas oli:

post-50-0-21009800-1341433544.jpg

Ja väike rõõmuhüpe ka pärast edukat seenetamist:

post-50-0-25548300-1341433578.jpg

Ma nüüd PROMIX ja WHEY3 kokteili tegema! Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas oli? :) ,tasub vaatama minna?

Viisakas film oli ja närvikõdi täiesti arvestatavalt. Mina soovitan! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.juuli 2012

Täna on olnud teguderohke päev. Olen värvinud oma lumivalge kummipaadi roheliseks, käinud Võrtsjärves ujumas jne. Kuigipalju trenni sai ka tehtud, külastatud Fitshop Eedenit ja kuuldud uskumatuid lugusid staarkulturist Rainer Neemsalu tegemistest. Päev hakkab õhtusse jõudma. Täna päeval kasutasin selliseid lisandeid nagu HT-R, SHOCK, WHEY+, PRODE90 ja PUMP+. Praegu läheb veel PROMIX. Tuleb kuum nädalavahetus! :)

post-50-0-44860600-1341603180.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas muidu toidulaud lisandite kõrval välja näeb? :)

Hea küsimus... Eks tuleb suvel ette igasugust põnevat toitumist... Praegu püüan iga päev värskeid maasikaid süüa, sest need on minu lemmikud!. Lisaks kodujuustu, kohupiima, kanafileed, aga oleme ausad- tuleb ette ka oluliselt rasvasemat sööki nagu muistsetel eestlastel ja kehakaal ka vastavalt üle 91 kg stabiilselt... Täna tegi perenaine kaerahelbeputru ja see oli supervõimas päeva algus! Praegu tulin korraks tuppa ning hetkel läheb HERA80 ja FEED koos PUMP+-ga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.juuli 2012

Ilusad ilmad. Meeleolu ka kohe palju rõõmsam. Täna hommikul peale ärkamist avastasin, et minu vasaku käe randme osa oli meeletult valus ja ei andnud kätt isegi kergelt randmest keerata. Selline valu oli nagu oleks luumurd olnud või midagi sellist. Perenaine pani mingisugust spordikreemi peale ja nüüd on paremaks läinud ja valu hakanud taanduma. Samas oleks olnud päris hirmus, kui oleksin pidanud täna hommikul bodypumpi andma sellise käega. Murelikuks teeb selline asi mind ikkagi. Kas tõesti on vanadus? Et nagu hakkabki nii olema, et igal kuul on mingi liiges või närvikanal kusagilt valus. Selliseid kummalisi valukoldeid on mul olnud nüüd viimase 6 kuuga rohkem kui terve elu jooksul kokku. Võib-olla olen lihtsalt rämedalt paksuks läinud ja paksude inimeste probleemid on nüüd ka mind kimbutamas. Söögiisu on tõesti võimsamaks läinud! Kehakaal juba stabiilselt üle 90 kg! Loodan, et sellise kehakaaluga on ka midagi peagi lamades surumises peale hakata. Võtan täna kindlasti JOINT+ ja eraldi veel OMEGA3. Päeval kasutasin HT-R, BLOCK ja RECO2-e!

Krt, äikest hakkab vist kohe tulema! Kõik metsa seenele! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oluline täiendus!

Just leidsin oma ihu küljest mitme päeva vanuse puugi. Kuigi olen kaitseväelasena saanud puugivaktsiini, aga ei mäleta enam, mitu aastat tagasi ja kaua peaks olema selle toime. Tänane randmevalu oli enam kui kummaline. Eks paari päeva jooksul olen enda tervise suhtes väga tähelepanelik. Teistele ka hoiatuseks. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oluline täiendus!

Just leidsin oma ihu küljest mitme päeva vanuse puugi. Kuigi olen kaitseväelasena saanud puugivaktsiini, aga ei mäleta enam, mitu aastat tagasi ja kaua peaks olema selle toime. Tänane randmevalu oli enam kui kummaline. Eks paari päeva jooksul olen enda tervise suhtes väga tähelepanelik. Teistele ka hoiatuseks. :unsure:

Jätnud puuk külge. Ehk aitab paar kilo maha saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätnud puuk külge. Ehk aitab paar kilo maha saada.

Ma panen selle puugi pakki ja saadan Kirbule kaalualandamiseks hoopis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panen selle puugi pakki ja saadan Kirbule kaalualandamiseks hoopis :P

Njah, teete siin nalja aga asi võib tõsine olla. Tasub kontrollida, igasugu kummalisi sümptomeid võib nt. borrelioos anda. Gripilaadsed vaevused, liigeste põletikud jm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×