Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

No seda olen ma ka harjutanud kõvasti:-) :(

Eks see ole tähtis ka ju. :)

Laval olles pead kogu aeg ennast parimast küljest näitama, isegi siis kui parasjagu poose sinult ei nõuta. Tee mis tahad, aga kohtuniku pilk jääb ikka sellele püsima, kes hea välja näeb kogu laval olemise aja.

Vähemalt nii olen mina aru saanud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui su kõrval seisavad valged mehed, siis tundud loomulikult pruun (värv iseenesest on ühtlane), kuid arvan et aerobikasaali valgust ei saa võrrelda lavavalgusega Vanemuises. Seega lava jaoks oleks kindlasti vaja tumedamaks saada nagu ise ka mainisid. Aga vorm on sul hea - ma ei saagi aru ,mida sa seal igapäevaselt väristad... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui su kõrval seisavad valged mehed, siis tundud loomulikult pruun (värv iseenesest on ühtlane), kuid arvan et aerobikasaali valgust ei saa võrrelda lavavalgusega Vanemuises. Seega lava jaoks oleks kindlasti vaja tumedamaks saada nagu ise ka mainisid. Aga vorm on sul hea - ma ei saagi aru ,mida sa seal igapäevaselt väristad... :)

Tagasihoidlikult öeldes on olnud nädalane kaalukõikumine üle 6 kg. Sellel suvel püüan maksimaalselt puhata, sest vormi tegemisele ei tohiks üle 2 kuu minna sellise kiirusega. Kui veab, siis saan veel augustis omapüütud kalad suitsuahjus ära teha ja nahka panna...ühesõnaga elu nautida enne sügisdieeti. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rõõmus pilt grimmimise naudingust. Loogiline, et kui ihu on tumepruun, siis ei saa nägu valgeks jätta :(

post-50-1301134030_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel:

post-50-1301134278_thumb.jpg

post-50-1301134291_thumb.jpg Ergo ja Rainer. Ergo on 16 aastane ja üks kuivemaid mehi kindlasti lõuna-Eestis. Küll tuleb aastatega massi ja proportsioone! Rainer on viimase aastaga teinud väga suure arengu! Mõlemad tublid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel:

post-50-1301134278_thumb.jpg

post-50-1301134291_thumb.jpg Ergo ja Rainer. Ergo on 16 aastane ja üks kuivemaid mehi kindlasti lõuna-Eestis. Küll tuleb aastatega massi ja proportsioone! Rainer on viimase aastaga teinud väga suure arengu! Mõlemad tublid!

Väga tublid!

Ma loodan, et Ergo vabakava ei tule selline, nagu ta oleks vähemalt 100 kg raske? Vähil hakkab see klassikaline joon juba üsna hästi tulema. Käe liikumine... pea hoiak jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vend vähk, võistled kuni 80kiloste meeste hulgas?

Minu teada on sellel aastal kulturismis sellised kategooriad nagu -85 kg ja +85 kg. Klassikaline kulturism eraldi vastavalt pikkusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunstihuvilised noored

post-50-1301081477_thumb.jpg :(

väga hästi ja täpselt maalitud, eriti arvestades, et kasutasid maalimiseks pildid näha olevat "pintslit"! ehkki oleks võinud portreteeritu nahatooni natuke ühtlasema teha, aga see on juba väike asi. tõesti, kunstnikuannet on!

ok, aitab naljast, üks küsimus ka - mis sul praegu dieedi tingimustes päevane kaloraaž on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spreipäevitus ja selline tehispäevitus üldse ei tähenda seda, et tume jääb ala, mis on maksimaalselt kaetud.

Päevitub inimene sellega ikkagi suhteliselt ühtlaselt, õnneks. :( Sellepärast protsessi käigus suurt tähelepanu ta sinna ka e pööranud ja rahva tungival soovil ka laike ei jätnud härrale seljale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätkan veel erinevate spreipäevitustega tutvumist ja erinevate hindade võrdlemist. Hetkel oleme kasutanud 12% tumedusega grimmi, aga leidsin ka juba 20% tumedusega grimme. Siit leiavad huvilised erinevaid spreipäevitusi suurtes 1 gallonilistes nõudes:

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_kw=tan&...on&_rusck=1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile õhtul lisas mind facebookis sõbraks 2009 aasta klassikalise kulturismi maailmameister Jozef Furin. Panen tema pildi ka siia üles ja olgu lisatud, et see mees tuli maailmameistriks minu kategoorias, ehk siis oli umbes 173-174 cm pikk ning kaalus -80 kg... Viimasel MM-il teda ei olnud ning eks paistab, kas ta sügisel Tallinnasse ilmub. Hirmus mass sellise pikkuse ja kaalu juures igal juhul. 2005 aastal ma teda EM-il veel võitsin, aga siis hakkas mees paisuma.

post-50-1301307890_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem nõustuvad kõik, et tugeva südame jaoks on korralik jõusaalitreening täpselt sama tähtis kui aeroobne.

Ongi. Aga ikkagi tehakse ainult jõudu ja pärast mõeldakse, miks on südamelihase paksenemine ja rütmihäired. Siin on selliseid kasutajaid olnud küll.

Ma absoluutselt ei saa eelkõneleja poindile pihta. Südamelihas muutub suuremaks ja tugevamaks ning sellepärast ei suuda enam lõõgastuda? Minu arusaam on, et just rohkem suudab lõõgastuda. Kuna tugevam lihas jõuab rohkem verd pumbata siis piisab madalamast löögisagedusest, et keha verega varustada. Mis tähendab, et kokkuvõttes puhkab lihas kauem iga löögi vahel.

Kuidagi hõlbustatult võiks öelda et häirub innervatsioon. Suurel pulsil väikest lihaselist südant koormates võib tekkida seal rütmihäire.

Tugevam südamelihas ei jõua mitte rohkem verd pumbata, vaid sama hulga verd kiiremini. Kompensatsioon ei toimu mitte mahu, vaid löögijõu arvelt (suurem löögijõud-suurem seina paksus). Tänu sellele, et ühe korraga peab verd suruma soonde tugevamalt, suureneb ka vererõhk.

Tugev süda = Aeroobne + jõutreening.

Nõus, aga miskipärast jääb mulje, et üritad propageerida ainult jõutreeningut. Vähemalt varasemates postitustes. Praeguse väite vastu, et nad võrdse tähtsusega ei vaidle absoluutselt. Ühendatud aeroobse-anaeroobse programm ka kardioloogilises taastusravis mitmes kohas soovitatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnes mõttes propageerin tõesti jõutreeningut rohkem kuna pole eriline aeroobse sõber ise. Üldine point pigem see, et "mainstreamis" on jätkuvalt popp igasugune aeroobne ning jõutreening niiväga mitte.

Seega oleks hea kui inimesed teadvustaksid, et jõutreeningu osa tugevas tervises on vägagi vajalik. Et jõutreening ei ole ainult neile, kes soovivad suuri lihaseid või suurt jõudu. Vaid, et jõutreening on üleüldist tervist väga tugevalt parandava mõjuga. :(

Aga see selleks.

Krt sellel pildil, mis Imre pani on ikka tõesti absoluutselt hiiglaslik käsi. :P - Alati paneb mõtlema, et klassikalises kulturismis, kus on piiratud kaal - siis kuidas samapikkustel meestel on nähtav suuruse vahe, silmnähtavalt sama kuivuse juures.

Ehk sama pikad, sama palju kaaluvad, suhtkoht sama kuivad - kuid ometigi on üks poiss nähtavalt suuremate lihastega. Mis salavõtted siis käsil on? Edukam pumbatus? Hea laadimine? Hea "raam", mis suurendab visuaalselt effekti? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oleks mõned küsimused selle spray-päevituse kohta:

Kui ruttu kuivab?

Kas ta tuleb kohe pestes maha?

Riideid määrib?

Kui peale jätta, kas hakkkab ebaühtlaselt kuluma või jääb normaalne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oleks mõned küsimused selle spray-päevituse kohta:

Kui ruttu kuivab?

Kas ta tuleb kohe pestes maha?

Riideid määrib?

Kui peale jätta, kas hakkkab ebaühtlaselt kuluma või jääb normaalne?

Tere!

Kuivamine sõltub sellest, mitu kihti paned ja nahatüübist jne. Ilmselt soojapuhuriga kuivaks rutem.

Kohe pestes tuleb maha, aga kui see ööseks jätta, siis hommikul tuleb ainult natuke maha ja ülejäänud jääb ilmselt mitmeks nädalaks. See ei ole mõeldud kulturistidele, vaid nendele, kes tahavad püsivalt pruunid olla! Proovisin seda eile ka piiritusega maha hõõruda-ei õnnestunud.

Väga ei määri, aga valgete riietega ei soovita ringi liikuda. See värv kulub aja jooksul maha.

Minul on nüüd 3-4 päevaga väga tagasihoidlikult kulunud ja keha on ühtlaselt ilus pruun. Ebaühtlaseks ei tohiks jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tjah mõnele on rohkem lubatud kui teisele, dopingukontrollidest suurt kasu küll ei ole. Ilmselgelt on näha, et Imre postitatud mees kasutab steroide. 3 kuud ennem lõpetas ja säilitas selle massi mis sai. Kasu on ainult sel juhul kui mõni mees paneb puusse ja antud kuudega ei lahku steroidijäljed verest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, ma saatsin sulle siia fitness kontole sõnumi, kui mahti saad, siis vaata.

segens

Vaatasin üle ja vastasin. Huvitav fakt ka teistele siinviibijatele, et osa eesti rahvast jälgib meie arutelusid ja tegemisi kaugel Afganistanis. Tervitused külmast ja lumisest Eestist! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×