Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

07.veebruar 2019

 

Tere kõigile! 

Ilus talveilm, aga minu jaoks oleks veel parem kui seda lund enam ei oleks ja saaksin hakata jälle kalal käima ning forelli taga ajamas. Viimasel ajal olen olnud spordis oluliselt aktivsem kui viimased aastad. Ka eile tegin noorte õpilastega koos poseerimist ning usun et siit tuleb päris ilus vorm kui ennast kokku võtan. Kehakaal oli hommikul üllatuslikult 84,1 kg. 

Lisan ka mõned pildid eilsest poseerimisest Tartus, FitLife spordiklubis:DSC_0012.thumb.JPG.659609b76e3bc133c6a1ff03ac10e43a.JPGDSC_0015.thumb.JPG.5d193934d7d26c1a2224306bcc3d1f1a.JPGDSC_0019.thumb.JPG.6be0b23bb25ea4522c1faf734794b9f0.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.veebruar 2019

 

Sina oled minu sõber...!

Toredat Valentini päeva!:wub:DSC_0019.thumb.JPG.2ae856f66ec9bf973cdbeb3e1e903b9b.JPGDSC_0027.thumb.JPG.30751509afa58df98ca5c4a4e3f7ead0.JPGDSC_0032.thumb.JPG.671a7560897ed56b65f112f3d8352bb9.JPGDSC_0036.thumb.JPG.98b67ec1f16f36d7f03b9f40853450df.JPGDSC_0037.thumb.JPG.c15a9e2bdf9ec2a77af341f1039e805e.JPG

Meil käib töö ja vile koos. Lisaks juba teada-tuntud meestele pakkus eilses lahingus konkurentsi ka endine suusaäss Siim Ala, kellel on plaan teha oma esimene etteaste Pärnu võistlustel algajate ridades. 

Täna hommikul avastasin, et olen nagu metsarahva esindaja oravapoiss Miki vms. Hommikul näitas kaal täpselt 84 kg ja olen ilusti graafikus. Toidulaual on nii pähkleid, rosinaid, mandlit, mett kui ka fileesinki. Tänase päeva jooksul registreerin ennast ka EKV-le ja usun et eelmise aasta paus kulus marjaks ära. Järgmise kuu aja jooksul panen veel vormipilte üles, aga vigadest õpitakse ning kuu enne lavaleastumist läheme kõik ilusti kapi taha ning tuleme alles võistluspäeval välja nagu see paljude puhul on olnud. Sellega lõikame ära igasuguse võimaluse spekuleerida või ei hakka mõni konkurent veel 24 tundi enne võistluseid 3-4 kg vett välja ajama... 

Niisiis, eilsed pildid koos Siim Alaga!

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.veebruar 2019

 

Tere sõbrad! 

Hämmastav, kui paljud mulle räägivad, et loevad agaralt minu tegemistest siin blogis, aga siia tuled, siis reeglina on täielik vaikus- ainult vaatajate numbrid kasvavad kosmilise kiirusega. 

Samasuguse kiirusega kukub ka minu kehakaal. Ilmselt ei ole enam kellelegi saladus, et otsustasin 2019 kevadhooaja kaasa teha pärast seda, kui alaliit lubas master klassi meeste suhtes teha eraldi arvestus. Ühtepidi ju jälgime IFBB reegleid ja paneme kategooriad kokku, aga teistpidi on IFBB-s eraldi kategooriad veteranidele, kus ka Esta Pilt maailmameistriks krooniti. Minule endale on eelseisev võistlus proovikiviks. Teen nii hea vormi kui võimalik ning siis saab otsustada, kas järgmisel aastal oleks lootust jälle EM-ile minna. Sellel aastal ei mängi kuidagi välja ennekõike rahaliste vahendite puudumisel. Ma ei ole nüüd ju enam ka A-koondis. Sügisel plaanitsen minna USA-sse sept-okt ja siis ilmselt lavale ei jõua. Eks see võistlemine on ennekõike ikka enda nõrkuste mahasurumine ja tahtejõu maksmapanek. Hea kui saab ka vahel paar uhket pilti internetiavarustesse puremiseks. Mitte kunagi ju ei tea, kas tuleb viimane võistlus ja mis edasi saab. 

Praegu on seis selline, et kui 21.jaanuaril kaalusin veel korraks 88,6 kg (vanema tütre sünnipäev), siis täna hommikul pärast esimest trenni oli kehakaal ulmeline 82,6 kg! Jaa, siin võibki targutama jääda, et dieet peaks käima ikka teisiti, aga ma tean täpselt, et mul on selliselt platvormilt sellisel kuupäeval lihtsam edasi liikuda kui näiteks 85 kiloselt. 

Kui nüüd keegi lootis, et kirjeldaksin, kuidas sellise kiirusega on võimalik kaalu langetada, siis ma pigem olen selline endassetõmbunud või ajan suvalist sousti mida kõik usuvad, aga mis on vale. Ütleme nii, et ma oleks väga õnnelik, kui mind oleks õnnistatud samasuguse ainevahetusega nagu mulle kirjeldas eile järjekordne noorkulturist kuidas ta ühe ööga tavalises seisus 2 kg maha saab. Ausalt, need inimesed ei tea, mis on dieet. Eks neid näiteid on teisigi, kes kuuma dušši all poole tunniga 2-3 kg maha saavad. Olen proovinud nii et ihu oleks tulise veega ära põlenud ja max 100 grammi läks maha. Nii et võite ainult oletada, mis mina enda ihust vee väljasaamiseks tegema pean...ah mis ma räägin- enamus nagunii ei mõista vaid vaatavad ikka enda järgi ning targutavad. 

Ok, hakkame pisikeste tütrekestega vanemale tütrele kooli järgi minema ja siis veel vaja linnast perenaine peale võtta. Olete te kunagi kõige rämedama dieediga lastele pelmeene praadinud? Ma teen erinevaid roogasid iga päev ja see on raske. Inimene harjub kõigega. Hambad ristis liigun oma eesmärkide poole. Veel 26.aprillil viin ühte suuremat firma pidu läbi kus lauad on ilmselgelt lookas. Minul on aga järgmisel päeval võistlused. Tehke järgi!:)

 

Eilsed pildid:DSC_0017.JPG.623cf89fdd2ef78e5657ee675699a1f2.JPGDSC_0024.JPG.67aa77282bc8e5069e7945b4fe177e30.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.märts 2019

 

Tere sõbrad! 

Aeg liigub vaikselt 27-da aprilli suunas ning töö käib. 

Ausalt, ei ole huv tundnudki, kui palju võistlejaid on siiani registreeritud. Selge on see, et nagu igal aastal võtavad jälle osad kodanikud minuga ühendust ja uurivad, et millal algab EKV-le regamine... Kui vähegi võimalik, palun fitness.ee-rahval teha esilehele mingi nupuke, kus on 24 h infot EKV2019 kohta. Homme pärast bodypumpi on mul järjekordne poseerimine ja tore et noored mehed minuga kõike kaasa teevad või siis vastupidi- mina üritan noorte atleetide tuules liikuda. ;)

Dopingust. Kurb, et selline hirmus dopinguteema on jälle avalikult üles võetud ning kannatavad selle pärast ju pm kõik sportlased. Või usume siiralt et tavaline rasvunud kodanik kuskil netiavarustes saab aru, mis on veredoping ning teeb vahet suusatajatel ja kulturistidel? Kulturistid on lihtrahva seas alati hirmsad keemikud olnud ja selle vastu on raske seista. Annaks jumal, et eelseisvatel Eesti Karikavõistlustel keegi jälle dopinguga ei põruks ja eks kõik asjaosalised peavad ise aru saama, mis on õige ja mis vale. 

Just tuli meelede vist 1994 aasta Eesti meistrivõistlused kulturismis. Loeti ette võistleja nimi ning tema amet. Näiteks: Võistleja nr 7 Aleksei- elektriks. Novot ja kujutage ette istume publiku seas ja Kuuse Lembit loeb kõva häälega: "Võistleja nr 17 Viktor- keemik!" Publik lausa rõkkas selle avalduse peale. Omalt poolt võin öelda, et hr Viki oli tookord enda konkurentidest hoolimata uhkele ametile vormi poolest valgusaastate kaugusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.märts 2019

 

Tere sõbrad!

Tore teada, et erinevad spordisõbrad ikka jälgivad minu valmistumist ja oleme ausad- ega neil ju tegelikult väga rohkem infot ei olegi tänasel päeval Eesti kulturismis toimuvast. Mina oma noorte jüngritega ikka hoian lippu kõrgel ja märtsi lõpus kaome siis kõik ilusti kapi taha ning saabub kuu aega pimedust enne EKV-d. Leidsin ühe sellise albumi, kus olin samal kuupäeval 07.märtsil 2014 88 kg ja suutsin teha väga lühikese ajaga väga hea vormi. Praegu olen 83,5 kg ning stardipositsioon kordades parem. Siia ka väike link 2014 valmistumisest koos kuupäevadega: https://www.facebook.com/imre.vahi/media_set?set=a.10152233435642319&type=3

Ok, eilsed poseerimiste pildid ka koos õpilastega. Töö käib, silm puhkab ja hing laulab.

DSC_0005.thumb.JPG.962fcc28c6185e62636f8159cb529a43.JPGDSC_0010.thumb.JPG.f383e67d56ae821aad01140702b51985.JPGDSC_0014.thumb.JPG.9bdd4288da855cd8adcf4be693ba3569.JPG

 

DSC_0018.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.märts 2019

 

Tere sõbrad! 

Aeg lendab ning liigume iga päevaga järjest lähemale Eesti Karikavõistlustele. Siit-sealt tuleb väga tagasihoidlikult infot nende kohta, kes EKV osa võtavad. Kindlasti miljonid bikinid ja paar kulturisti on ka nende vahele ära eksinud.:D Vaatasin just eelmise nädala vormi pilte ja enda suhtes on veel palju etteheiteid. Võrreldes nädala vanuse vormiga on tänaseks saanud umbes 2 kg maha ning õhtul on tõe hetk ning järjekordsed vahekokkuvõtted. Ilmselt on nii mõnigi noorem atleet asendi sisse võtnud ja jälgib siin meie tegemisi kas siis üleolevalt või vastupidi suure huviga ning nagu ma juba ütlesin, siis kindlasti kaome oma meeskonnaga paari nädala pärast koos vähiga kivi alla ning jätame saladuseks enda arengu mis ilmselgelt kehvemaks ei lähe. Mina teen seekord enda võistlust. Ise enda treenerina tahan näha, kas on lootust järgmisel aaastal jälle euroopa meistrivõistlustele minna ning kui suured lootused oleksid pääseda finaali ning mis seal ära teha annaks. Selles suhtes ega ma seekord ilmselt kehva vormiga kohale ei tule, aga siiski ajan oma asja ning jätan spekuleerimisruumi. Ei ole ju ka mingeid kohustusi kellegi ees ning sponsoreid selja taga suurte lootustega. Täna-homme on uued poseerimise pildid tulemas. 

Ilusat talve lõppu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar tänast pilti kah. Ärge naerge midagi- aega ju veel on päris palju vormi lihvimiseks. Küll rõõmustame kulturismihuvilisi 27.aprillil :)

DSC_0038.thumb.JPG.8163fb0ce74d0562df0458c1adae9d8b.JPGDSC_0003.thumb.JPG.07fd9791df0589157f47d5b0feda1409.JPGDSC_0006.thumb.JPG.8d7b9a4176436e78e7c927315f4ca269.JPGDSC_0008.thumb.JPG.33a0222b406574cc9cee2291e01cba27.JPGDSC_0017.thumb.JPG.37db8afa1ddd8b674591e87bdb692b7c.JPGDSC_0021.thumb.JPG.ff436ef27070e1ebaf336d5c066796dc.JPGDSC_0024.thumb.JPG.a46090ed7f05452f4c17a4b7336df415.JPGDSC_0028.thumb.JPG.cc007d518263ffa274915168a79f2717.JPGDSC_0030.thumb.JPG.53af20e7b1be369204fdd8648c25bed9.JPG

DSC_0012.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks tähelepanek. Pärast eilseid vormi pilte on facebookis 2 inimest soovinud minu sõbraks saada. Vaatasin- spordipoisid aga... nende kaanefotol on pilt erinevatest keelatud ainetest, samuti vasakus servas on mõned näidispildid erinevatest ampullidest jne. Ühesõnaga järjekordne inimene, kes usub, et mul oleks sellist mürki vaja. NB! Need kasutajad on välismaalt! 

Tulles tagasi selle dopingu teema juurde, siis olen juba aastaid öelnud ja ütlen ka nüüd. Kes tahavad minu vormi tegemisel mind kuidagi kahtlustada või koguni süüdistada keelatud ainete kasutamises, siis olge head ning võtke minuga ühendust, maksate dopingukontrollid kinni- olgu need siis kasvõi verekontrollid kasvõi viimase 20 aasta tegemistest ning võite tulemused ka avalikult üles panna. 

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar pilti ka 20.märtsi poseerimisest. Seekord oli siis juba 5 meest rivis- kõik esindavad TÜASK-d.

DSC_0018.JPG.7b8612ee5509e2edba795e1767a8146d.JPGDSC_0023.JPG.d3e076e2237bbe3545774988e7473c94.JPGDSC_0030.JPG.237a583e8985e0796562b45f20f57a09.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.märts 2019

 

Tere sõbrad! Aeg lendab ning ongi jäänud veel vähem kui 1 kuu Eesti Karikavõistlusteni. Siiani puudub täpne ülevaade, kui palju võistlejaid on tulemas. Mina ise endiselt kulturismi peale väljas, ilmselt lõpuks sulandun klassikute ridadesse. Paarist konkurendist on juba mingi pilt käes ja sellel spordialal on tagaajaja roll ja positsioon mugavam. Huviga ootan kulturismis Oleg Fjodorovi etteastet ja hilisemat tagasisidet sellele võistlusele. Eelmise võistluse kokkuvõtteks tuli seal küll vene keelset tuld ja tõrva:rolleyes:

Enda treeningutes olen teinud terve rida muutuseid. Alustan jõusaalitreeningutega alati stepperiga, pärast seda kägarkõndi ja lisaks istudes reie nelipea sirutajat. Siis erinevad selja- ja rinnaharjutused. Tean, et selja parandamiseks pean andma turmtuld- selline mõttekäik selle lihasgrupi treenimisel on minu puhul esmakordne. Mul on päris suured plaanid. Hoian masterite tegemistel suurel areenil silma peal ning ei pea ebareaalseks võtta veel lähiaastatel CBB suurvõistlustelt medal. Ega neid mastereid väga palju ei olegi ja kui meeste klassis on tegijaid 20-40 eluaastates, siis üldiselt kõige kõvemad masterid tulevad pigem 41-45 eluaastatest ja siis algab üldjuhul ikaldus. Nii et asjaolude kokkulangemisel on kõik võimalik kui ma ka ise korralikult tööd teen. Kindlasti eelseisva vormi teengi ennekõike selleks, et analüüsida 2019 suurvõistluste tulemusi ja endale ausaks jäädes otsustada, kas saaksin masteritele vastu. 20190327_213925.jpg.48e0f3dcef6857e6e23a2b1cde5f832d.jpg20190327_232333.jpg.a84b9156f0dd4a3a59d81fd80e02061a.jpg20190327_232406.jpg.88b55d5f8d715de117c243426ebbe501.jpgPanen nüüd ka eilsed pildid üles ja siis ilmselt kaon pikemaks ajaks kapi taha. Olge mõnusad!

20190327_232428.jpg.41867763700cd9d31938c196f200d331.jpg20190327_232445.thumb.jpg.c93b9479a5f486197f7d04aeaa1c9b2a.jpg20190327_232534.jpg.7b1b60a6ddf93da2ff3c6da37547620b.jpg20190327_232605.jpg.fefc896cf44381463e078ab1f1c75996.jpg

20190327_232350.jpg

20190327_232518.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.aprill 2019

 

Tere sõbrad!

Aeg lendab ning esmaspäevast vajutasin gaasi põhja. Eks nüüd algab see aeg, kus iga asi teeb närviliseks ja osaliselt avaneb ka kolmas silm. Tihti on nii, et kui osad kaaskodanikud märkavad, et sa oled väga suures pinges, siis hakkavad suhtlema ja küsima selliseid asju, millede vastamiseks ei ole mitte mingisugust energiat ja soovi. Arusaadav, et keskpärase harrastaja jaoks jäävad väga paljud elemendid valgusaastate kaugusele kuigi nad ise usuvad, et saavad millestki aru. See on aeg, kus teadlikult väldin enda liikumistest etteteatamist. Olude sunnil liigun mööda Eestit ringi ja kui käingi mõnes teises linnas ja spordiklubis, siis enda kohalolekust annan märku kas trenni lõpus või ei jäta üldse märki maha. Mul ei ole midagi suhtlemise vastu, aga alles pärast hooaega. Praegu tõesti ei vitsi hakata kellegiga rohujuure tasandil selgitama, kuidas ja miks ma teen. Kogu energia läheb treeningule ja nüüd hoian saalis ka kõrvaklapid peas, et ennast muust maailmast ära lõigata. Minu eesmärk on teha üle pika aja selline vorm, mille üle võin uhke olla. Ausalt, nii meeletu intensiivsusega ei ole ma tõesti mitte kunagi treeninud. Esmaspäeval vajutasin gaasi põhja ning vorm paraneb mitte päevade vaid tundidega. See kõik motiveerib ja kui ma sellel hooajal väga hästi esinen, siis hakkan valmistuma järgmise aasta masterite MM-ks ning sinnaminneski oleks ainult üks eesmäärk- minimaalselt finaalikoht saada. Pooleteistaastane puhkus kulus mulle ära ning sügisel ilmselt lavale ei roni. Siinkohal tänud kõigile neile, kes minu projekti on hea sõnaga toetanud. Sponsoreid ei ole mul juba aastaid olnud ning te ei kujuta ettegi, mida kõike ma selle hooaja nimel olen ohverdanud. Siit peab hirmus vorm tulema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.mai 2019

 

Tere sõbrad! 

Aeg lendab ja olen mitu nädalat viimaste võistluste kokkuvõtte tegemist edasi lükanud. Täna on mõnus vihmane ja tuuline õhtupoolik ning saab rahulikult kirjatööga tegeleda. Viimased võistlused toimusid 27.aprillil 2019. Minu elu esimesed võistlused toimusid 27.aprillil 1997 aastal- 22 aastat tagasi. Selle ajaga on palju mutunud. Muutunud on minu unistused, võimalused ja kõik muu sellega seoses. Muutunud on samuti inimesed minu ümber. Võib julgelt öelda, et nendest, kes ümbritsesid mind 22 aastat tagasi igapäevaselt, on tänaseks tutvusringkonda jäänud mõni üksik. Usun, et selline seis on enamikel meist. 

Kui 90-datel oli atleetliku keha ehitamise eesmärkideks ühele noorele mehele ennekõike tüdrukutele meeldimine ning mingi staatuse saavutamine eakaaslaste seas, siis tänaseks päevaks tean ja tunnen, et kogu tegevus on suunatud ennekõike millekski sügavamaks. Mitte miski ei ole võimatu!

EKV2019

Võistluste korraldamist ja konkurente ma pikalt ülistama ei hakka. Korraldusliku poole pealt oli iseenesest kõik justkui ok, aga väike okas on hinges võistluskulturismi hääbumise pärast amatööride ridades. Ütlen ausalt, et suudaksin järgmiseks aastaks 10-15 uut võistlejat lavale meelitada, kui oleks võimalusi.

FANATISM VS PEREKOND

Mulle toodi näiteid ühest eesti tegijast, kes on koondanud enda ümber palju tublisid võistlejaid ning tegeleb oma hoolealustega pealtnäha ainult fanatismist. Ausalt, sõbrad, näidake mulle mõnda fanaatikut, kellel on suur pere, ametlikud sissetulekud on olematud ning tormab kohe kõiki aitama kui ainult soovi avaldatakse. Meenub paar vana õpilast, kes hakkasid lausa nõudma tasuta võistlusgrimme, toidulisandeid jne. No eks minagi olen omal ajal jüngrite peale kõvasti aega ning energiat kulutanud, aga leiba see lauale ei toonud. Hetkeseis on selline, et pean tegema valikuid- kas olen koos oma lastega või kulutan kütuseraha mööda linna sõites ning mitu tundi motiveerida inimesi, kelledest osadel ei ole 100% töö tahet. Mingid täiesti võõrad inimesed saadavad mulle oma treeningvideosid ja vormipilte et ma neid kiidaksin või lootuses, et FitLife spordiklubi võtab nad enda noortegruppi, aga see ilus aeg on möödas. Omal ajal oli võimalusi minul endal põhitöö kõrvalt treeninggruppe organiseerida kui ka spordiklubil noori mehi natukenegi toetada. '

DOPING

Mnjah... Kes olen mina, et kellegi peale näpuga näidata. Eks on neid dopingupatuseid läbi aegade risti löödud küll ja küll ning võimalik, et osad on saanud enda vitsad ka teadmatusest. Jõuliselt on see sama teema ka mind viimastel aastatel küll kaudselt küll otseselt rünnanud. Minu varasema saavutused on kõik pandud suure küsimärgi alla ning üks härra hiljuti ütles mulle, et vanu kontrolle ei ole võimalik üles otsida ja sellist vormi nagu mina omal ajal tegin, ei ole võimalik naturaalselt saavutada. Millegipärast usun, et siiski on äkki mingi võimalus minu vere näitude põhjal midagi uurida kui arstiteadus edasi areneb. Olen olnud ju aastakümneid veredoonor ning mingi märk on ikka maha jäänud. Kellel võimalik, las uurivad. 

Üldises plaanis on muidugi keeruline. Liiga palju on neid inimesi, kes näevad ja teavad, et kuningas(-d ja kuningannad) käib paljalt, aga ei ole seda lapsesuud valgustamaks halli massi pimedusetunneli lõpus. Siinkohal olen 100% nõus Siim Savisaarega ning selline postitus ei tulnud niisama hetkeemotsioonist. Ma ausalt ei kujuta ette, kui sõltumatu on Eesti Antidopingu Liit, kui palju nad teevad koostööd erinevate alaliitudega ning kas neil on õigust sekkuda ja kui suures mahus. Savisaare küllaltki avameelne artikkel:  https://www.ohtuleht.ee/957624/siim-savisaar-sportlane-voib-dopingut-tarvitada-vordlemisi-suures-sudamerahus-sest-hooajavaline-kontroll-on-lahja

MIS EDASI?

Ikka edasi! Ma olen liiga laisk, et niisama saalis treenida. Mingi suurem point peab olema kui 2-3 korda nädalas midagi liigutada. Püüan olla nii aktiivne kui võimalik. 10 000 sammu päevas on absoluutne miinimum. Väga võimalik, et lähipäevadel on toimumas minu elus suurem muudatus, uued väljakutsed ning siis pean tõsiselt kaaluma, kas ja kuhu edasi liikuda. Viimase hooajaga olen väga rahul ning märkimisväärset vormikaotust ei ole aastatega toimunud. Viimane EM oli muidugi fantastika- isegi pehme sardellivormiga oleksin tulnud EM TOP10, sest mitmes kategoorias oli nii vähe rahvast. Muide, veel 2007 aastal tulin EM 14-daks enda kategoorias ja minust tahapoole jäi veel palju rahvast. Rekordarv võistlejaid on olnud minu kategoorias 33 meest. Sellel aastal(2019)oli sama palju rahvast 3-4 kategooria peale kokku. Kiire täpsustus- arvutasin välja, et saaksin EM-il valida umbes 6 kategooria vahel: CBB-175 cm, -180 cm(Mul ei ole kunagi olnud probleemi ennast tavalises pikkuses 174,... või väljasirutatult 176+cm erinevatesse kategooriatesse paigutada), Master class 40+, kulturism -80 kg, master class kulturism(?), ja kindlasti need uued alad samuti. Olgu öeldud, et masterite klassis ma kindlasti lavale ei lähe. Seal ei ole mul tõesti midagi teha... Kummaline, et need mehed masterites on minu eakaaslased, aga enamikega neist ei ole ma enda hiigelaegadel laval kohtunud.

LÕPETUSEKS

Erinevalt nii mõnestki teisest fitnessistaarist ei ole ma tavaliselt väga kriitilisi postitusi teinud. Võimalik, et sellest postitusest midagi muutub mitte ainult Eestis, vaid ka IFBB-s üldiselt...

Ok, panen siia siis ka paar pilti ühe peagi 42 aastaseks saava pereisa vormist. Kui oleksin neid pilte 15-aastaselt näinud, siis oleksin ilmselt olnud väga uhke ja mis siin salata- häbenema tõesti ei pea! ;)

_MG_4972.jpg.592bd26b79b3a2e36efb8fa2fda88002.jpg_MG_5023.jpg.c5688049a15418d868ce34384fd18e88.jpgTuule22.thumb.jpg.6313f459eba9bc62d872a134f2998235.jpg

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurisin täna internetiavarustes Kai Greene tegemistest. Siiani on jäänud päris täpselt selgusetuks, miks see mees ei ole viimastel aastatel Mr Olympial osalenud. Nüüd tundub, et seda meest on 2019 Mr Olympial lavale oodata. 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.juuli 2019

 

Meele teeb rõõmsaks et Eestis on atleete, kes muudavad meie elu natukenegi huvitavamaks ning sport on üks nende mitmest hobist. Eile sattusin facebooki avarustes Ivo Parveotsa videole, kus mees kirjeldas detailselt enda elus toimunud muutuseid ja mootorrattaõnnetust. No ma siis vastasin luule vormis enda tagasihoidlikul moel ning suureks üllatuseks vajutas hr Parveots ka gaasi põhja. Luule peategelane on hr Alo Parveots, kes on üks andekamaid kulturiste, keda minu silm on näinud, aga nagu ikka- mees ei viitsi selle raske alaga eriti tõsiselt tegeleda. Ok, nautige siis luulet! Juhan Liiv kahvatub!

 

Vend Vähi vastus Ivo Postitusele: 

Imre Vähi Vägev video tsikli-Ivo poolt! Vaatan metsas-jookseb teder, tegelt lendab Ifi keder!  Vend Alo on muidugi õnnistatud vägeva raami ning ulmeliste geenidega, aga samuti on asjad natuke nihkes ning sardelli-geenid on siiski kõige tugevamad. Kurb muidugi 
 
Ivo Parveotsa vastus:
 
Ivo Parveots Ma nüüd salmi tegemises ilmselt nii andekas pole kui härra Vähk aga siiski... 

Ivol endast video valmis, 
sellest kuuleb Imre salmis.
Metsas Alol täitsa tore, 
kui just ilm ei ole kole.

Sõidab läbi mudaaugust, 
üle kraavi hüppab kaugust. 
Kitse heina ära sõi, 
karul vastu hambaid lõi. 

Vahel pakub palju mõnu, 
külmast võtta väike õlu. 
Sardelli vorm ei ole paha, 
kui sa võistelda ei taha....


Hea küll, rohkem ei hakka siin teise mehe postitust mõrvama. kui Vähiga salmivõistlust tahab teha siis ilmselt proovime mõne teise aja ja koha leida
 
Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle pika aja olin just youtube avarustes ning leidsin sellise ootamatu video. Ausalt, ei kujuta ette, mis toimus selle olevuse peas, kes legendi niimoodi ründas. 

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik on viimasel ajal nii vaikne. Võistlused toimuvad,  aga infot tulemuste kohta on raske leida. Facebooki avarustes on mõni pilt ja ei ole lisatud tulemusi. Leidsin viimase Soome võistluse tulemused: 

R E S U L T S IFBB Nordic Cup & Jan Tana Classic October 4-7, 2019, Lahti, Finland

https://ifbb.com/wp-content/uploads/2018/11/2019-IFBB-NordicCup-Results.pdf

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.oktoober 2019

 

Tere sõbrad!

 

Kui ise ei tee, siis ei tee ka teised sinu eest! Usun, et minu eeskuju järgivad veel paljud ning hakkame ühiselt jälle fitness.ee foorumis tegutsema. Siin on ju tegelikult kogu materjal olemas. Iga päev keegi küsib küll kaalulangetamise kohta, küll lamadessurumise kohta jne. Siit saab otsingust kõik vajaliku kätte kui ainult otsida viitsid. Püüan ka rohkem igasuguseid põnevaid retropilte üles panna- neid on mul aegade alguses arhiivis päris palju. Mina ise ei ole kaugeltki püssi põõsasse visanud ning kui soovin jälle lavale tulla, pean varakult pilli häälestama hakkama. Mina, kes ma juba aastaid ei ole kasutanud kreatiini, peaksin selle imelise lisandi uuesti kasutusele võtma- just see käis minu vormi tegemise juurde 10 aastat tagasi kui olin ka laval lopsakam. Muide, sellel nädalal annan iga päev vähemalt 1 bodypumpi ning varsti on rühmatrenne lisandumas. Ok, panen ka 2 põnevat pilti üles. Tegemist 2006 aastal toimuvate EM piltidega Slovakkias, Bratislavas. Võistluspäeva eelõhtul hotellis. Eks meil Otiga olid suured ootused ja lootused, sest täpselt aasta tagasi olime mõlemad saanud EM-ilt Rumeenias mina pronksi ja Ott hõbeda. Sõbrad, te ei usu, mille taha meie võimas etteaste takerdus! Lavavalguse taha! Seda on raske kirjeldada, aga meie, kes panime alati nii tumeda grimmi kui võimalik, kadusime erakordselt tuhmi valgusega laval täielikult. Kohtunikel ei olnud midagi hinnata kui meestel laval ei paistnud mitte mingisugust reljeefi. See oli minu elu üks suuremaid tagasilööke, aga mis ei tapa- teeb tugevamaks! 

5daeebf7bf378_Otiga1.thumb.jpg.6c48f12cd4f3c6d7e676ad8ce75b14bf.jpg5daeebfe9f319_Otiga2.jpg.e696c083c850d4d5bdf39398a5f05777.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.oktoober 20191996.jpg.97dd4c36664266ce457b00908e26461d.jpg

 

Tere sõbrad!

Viimastel päevadel on toimunud minu postkastis täielik restart. Spordihuvilised on avastanud või taasavastanud fitness.ee foorumi ning oleme ausad- siin seda infot ja pildimaterjali ikka jagub! Minul oli eile 4 trenni, täna ainult 1 bodypump ja ilmselt ka natuke jõusaali. Minu elu ühest paremast tulemusest- absoluutsest põhjamaade meistritiitlist sai täna 9 aastat. Siiani tore meenutada kuidas Soomes kord majja sai löödud. Sama tulemust kordasin ka 2013, aga siis ei olnud enam nii vägevat tunnet kui esimene kord. Üleeile hakkasin kreatiini kasutama ning hirmsa puraka annab küll. Täna kavatsen ennast bodypupis ületada raudselt! Selline metsik tunne on et tahaks läbi ukse joosta! Panen ka ühe pildi üles enda "lapsepõlvest". Pildistatud vanas Tartu Pepleri tänava Maaülikooli spordihoone riideruumis. Ei osanud sellel ajal küll poseerida, aga mingi pildi saab ikka. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.november 2019

 

Tere sõbrad! 

Kuidas läheb? Mina olen täna seanahka vedanud. Kujutad sa ette- ei olegi veel spordiklubisse jõudnud? Siiski-siiski, õhtul annan ühe bodypumpi ning ehk kannatab natuke ka jõusaalis lammutada. Pidev töö käib. Loodetavasti järgmisest nädalast tuleb ka rühmatrenne juurde ning küllaltki suurele treeningkoormusele lisaks ka vajalikud toidulisandid- testotõstjad, kreatiinikapslid, omega369, vitamiinid-mineraalid ja toidulaual rohkem valku. Ilmselt on ka aeg varsti hakata tegema mingeid põnevaid reeninguvideosid, aga teisi kopeerida ei tahaks ning peab välja mõtlema midagi huvitavamat. Väga pikalt kirjutama ei hakka. Kõigil Tartu atleetidel soovitan kindlasti oma silmaga üle vaadata FitLife spordiklubi pärast niiöedla uuestisündi. Väga hea saal ning mõnus seltskond! 

Lisan ka ühe huvitava pildi minu elu esimestest kulturismivõistlustest 1997 aastast. Kategooriad ja võistlejate nimed. Sellel ajal kirjutati kõike veel käsitsi ja ka võistlus toimus suures mahus vene keeles. Võistluste ajal ühe võistleja auto ärandati ning toimus terve rida jaburaid asju. Olid ajad. Siinkohal tervitused kõikidele, kes nendest 1997 aasta võistlustest osa võtsid!

5dc420b044b5c_1997EKVtulemused.thumb.jpg.8965f712329ec66368937f3cb6ed4127.jpg

Muudetud kasutaja vend vähk poolt
  • Like 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere sõbrad ja HEAD UUT AASTAT!

 

 Nagu paljud juba teavad, hakkasin valmistuma 2020 Euroopa meistrivõistlusteks. Tööd on palju, aga stardiplatvorm on seekord täpselt 85 kg, mitte 87,2 kg nagu eelmise aasta 1. Jaanuaril. Seekord lähenen võistlusteks valmistumisel enda kohta täiesti teise nurga alt, aga sellest juba hiljem. Esimesed poseerimised jaanuari teises pooles, samuti peab selleks ajaks kokku panema ka vabakava muusika. Huviga vaatan, mis saama hakkab. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×