Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

22.september 2018

 

Tere sõbrad! 

Kuidas läheb?

Mina vaikselt ikka treenin ning toitumist jälgin ka võrdlemisi kullipilguga. Ausalt, kui oleksin oma toitumist 20 aastat tagasi nii täpselt jälginud ja toidukogused oleksid olnud nii väikesed, siis oleksin ilmselt nälga surnud. Ikka kohupiim ja kodujuust, samuti filee. 1997 aastal oleks selline menüü olnud surmadieet. Eks aeg teeb oma töö ning paks ei taha olla. Lapsed vaja üles kasvatada ning viisakas oleks ju nendele eeskujuks olla. Eile vedasin uue bodypumpi kava tutvustust ning homme-teisipäeval-kolmapäeval samuti rühmatrennid. Jõusaali natukene, kuigi hing kisendab suurema rauasikutamise järele. Tõesti, ma ei ole jõusaalist eemal mitte oma laiskuse pärast või nagu mõned spekuleerivad, et olen püssi põõsasse visanud. Sellist vaba aega ei ole enam, mis võimaldaks regulaarselt trennis käia. Kulturismiga olen kusjures päris tugevalt veel seotud- igal nädalal juhendan oma õpilast Chris Leppikut poseerimise ja muude teadmistega ning valmistame noort meest ette 13.oktoobriks. Poiss on terve suve usinasti treeninud ning kõvasti edasi arenenud. Juba ootan 13-dat, kui saame seda imet eesti rahvale esitada. Tegemist ka veel noorega, aga eile nägin sellist raami, millega julgen kinnitada, et võetakse juba 3-4 aasta pärast medaleid suurvõistlustelt ja meeste kategooriast. Ausalt, ilma liialduseta. Ok, varsti perenaine saabub ja siis äkki läheme sügist vastu võtma kuhugi loodusesse. Eile olin 3 tundi kalal ja 7 kg latikat tegi meele rõõmsaks küll!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Internetis on ikka palju põnevat materjali. Nüüd leidsin sellise spekulatsiooni. Eks ta ni kipub olema, et pärast Levrone tagasitulekut võib lavale astuda kes iganes...kasvõi vana Arnoldki :)

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
14 tundi tagasi, Fdvk ütles:

Mis sa classic physique'i vormidest arvad või üldse sellest kategooriast?

Väga hea küsimus. 

Mina väidan, et esteetilisemat kulturismi vormi ei ole võimalik välja arendada. Oleme ausad, need poisid nendel piltidel ilmselgelt loputaksid klassikalise kulturismi eliiti igas asendis. Usun, et isegi esteetikakunnil Frank Zanel ei oleks nende vastu midagi panna olnud:

Bumstead_VS_Heath.jpg.3dea20f00234d5b91d52b87e934211bb.jpgBumstead_VS_Heath

 

Classic.thumb.jpg.6fdb6124e065d77d9dc2d5b273229740.jpg

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just now, Sarge ütles:

Klassikalisse ei mahuks ükski mees ära neist. :D

Mis nende pikkus ja kaal üldse on? Ja kui nad ikka klassikutest oluliselt suuremad on, siis kas neid eristavad siis kulturistidest ainult püksid ja esteetilisem vorm? 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5 tundi tagasi, vend vähk ütles:

Mis nende pikkus ja kaal üldse on? Ja kui nad ikka klassikutest oluliselt suuremad on, siis kas neid eristavad siis kulturistidest ainult püksid ja esteetilisem vorm? 

 

See number 3 kutt on 185,5cm ja kaalub laval 102kg. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltuvalt pikkusest, on klassikalises rannafitnessis (classic physique) maksimumkaaluks:

kuni 168 cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 4

168,1 kuni 171 cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 6

171,1 kuni 175 cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 8

175,1 kuni 180 cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 11

180,1 kuni 190 cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 13

190,1 kuni 198 cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 15

üle 198 cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 17

 

Ongi suuremad kui klssikud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.oktoober 2018

 

Tere sõbrad! 

Kõik olid tublid, kes osalesid Eesti kulturismi ja fitnessi võistlustel kas võistlejana või publiku/abiliste ridades. Kohal olid paljud vanad tuttavad ning rohkesti elavaid legende. Mina ise olin seekord rohkem fotograafi rollis ning sain päris põnevat materjali nii lava eest kui lava tagant. Võistlused olid jällegi väga hästi organiseeritud. Natuke kurvastas see, et noored ja juuniorid pandi ühte kategooriasse ja meeste klassis oli kulturismis veteranidega vastamisi ju tegelikult ainult üks mees. Võite mulle julgesti vastu vaielda, aga alles 17 aastaseks saanud noor mees ei tohiks võistelda koos 23-e aastastega. Ok, aga nüüd minu pildigalerii, mida on juba facebooki avarustes jagatud. Usun, et on veel spordisõprasid, kes ei ole seda galeriid näinud ning siin see on:

 

https://www.facebook.com/pg/Pulmavanem-ja-õhtujuht-Imre-Vähi-330931870582910/photos/?tab=album&album_id=763508747325218&__xts__[0]=68.ARBmuhyAs1gBSvDEg7FUU_FPqdofs0QDE9VNijWLFc43ffVl_Dvfm5OFaFVga0tC62ThUMu3w6DpLnMLnzqnxbAeNAenMQBN4ENriQ46LBdo0CbJS2i-2wylhI8jNjt73b6lKePPb6d8knSEaLVHJKD8TkiC9hXncFgk9UCXjRlxBrQ_1uo7WB0&__tn__=-UK-R

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 9/25/2018 at 7:40 PM, Draakon40 said:

Sõltuvalt pikkusest, on klassikalises rannafitnessis (classic physique) maksimumkaaluks:

 

Kergelt off-topic aga, kes sellele eesti keeles nii lolli nime nagu "klassikaline rannafitness" pani? Kas tõesti midagi paremat siis ei osanud välja mõelda?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
8 tundi tagasi, Henrikix ütles:

 

Kergelt off-topic aga, kes sellele eesti keeles nii lolli nime nagu "klassikaline rannafitness" pani? Kas tõesti midagi paremat siis ei osanud välja mõelda?

Hea küsimus. Jätkan off-topicuga. 

Samas kui meil on naistel bikiinifitness, siis meestel oleks võinud olla ujumispükste fitness :)

 

Aga edu Imrele. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.oktoober 2018

 

Tere sõbrad! 

Laupäeval olin ühte suuremat üritust läbi viimas ja seal oli ka seltskond endiseid spordimehi koos kes rääkisid, et nad on minu tegemistega küllaltki hästi kursis ning siiani hoiavad minu blogil siin silma peal. Ausalt, vahepeal olin juba meeleheitel, et mingit tagasisidet ei ole ja ei ole kindel, et see teema üldse enam kellelegi korda läheb. Muidugi, eks toksin siin ka ennekõike ise enda pärast ja tulevikus hea meenutada. Millega ma tegelen? Kuidas mul läheb? Üldiselt sellele vastatakse ikka, et normaalselt ja elu läheb rahulikult edasi. Eks jätkan unistamisega ning liikumisega tähtede poole. Trenni teen ka enam-vähem regulaarselt. Õnneks on rühmatrennid mille läbiviimist ei saa vahele jätta ning see on ju hea. Kehakaal on olnud viimasel ajal 85-86 kg vahel hoolimata sellest, kui pingutan rohkem, et kaalu natuke rohkem alla saada. Jõusaalis käin nagu kummitus ja kui teen jõusaalitrenni, siis mõõdukalt. Eks hing ihkab suurema koormuse järgi. Muide, eelmisel nädalal mõõdeti jälle minu veresuhkrut, pulssi jne ning pulss oli üle pika aja jälle 45. Ilmselt pean ikka hakkama kohvi jooma vm sest väga paljud satuvad sellisest pulsinumbri nägemisest paanikasse. Täna õhtul teen intensiivsema trenni- Military Pump. Viimased tunnid on toimunud selles programmis oluline muudatus ning treening on üles ehitatud rohkematele üllatustele nagu ikka sõjaväe treeningprogrammides. Ok, ilmselgelt kui ma siin pikema teksti kokku panen, siis keegi ei viitsi lugeda ning peagi leian ennast ajaloo prügikastist.

 

Olge mõnusad! 

Jumalus seisab.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.jaanuar 2019

 

Tere sõbrad ning Head Uut Aastat! 

Silma hakkas üks selline kurb teade. Üks vägev vana-kooli atleet on siit ilmast läinud ning härra elas küllaltki kõrge eani. Viimasel ajal on läinud noori kolle aga vanakesed jäävad tähelepanuta. Vanad on raudmehed! 

Minul endal hõõgub vaikselt süsi ja ei ole püssi põõsasse visanud ;)

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.jaanuar 2019

 

Tere kõigile!

Iga päev näen spordirahvast, kes küsivad minu käest, et kas ma ikka trenni teen veel? See küsimus on juba sellise nurga all justkui murelikud kodanikud eeldavad, et olen püssi põõsasse visanud. Ei ole! 

Lombakat parandab haud!

Ausalt, sõbrad, hea meelega tuleksin kevadel lavalegi, aga kui viimasel korral mulle võistluspaika jõudmisel teatati, et täna võidavad nooremad mehed ja ise tead, et oled 40+ kategoorias siis ei ole see ilmselgelt kuidagi motiveeriv. 

Kui alaliit otsustab, et hoolimata sportlaste arvust kulturismis ei panda kõiki atleete kohe ühte absoluutkategooriasse(vaid alles finaalis koos parimate noorte, juuniorite ja meeste klassi võistlejatega absoluutfinaalis nagu aastaid tagasi), siis olen loomulikult platsis ilmselt koos mitmete teiste kulturismistaaridega. 

Mulle tõesti ei ole vaja kutsikate haukumist, et Vähk ei oska enam vormi teha kui ma tean täpselt, mis toimub IFBB master-klassis... 

Igal juhul teate, mille taha minu tagasitulek jääb ning hetkel olen jõu ja nõuga toetamas oma nooremaid õpilasi noorte ja juuniorite kategooriates. 

Paar pilti kah.

Daamid ja härrad- 20.jaanuar 2019 Tartus, FitLife spordiklubis:

DSC_0051.thumb.JPG.2f931e15af84b626bc70fe3ba0abc1aa.JPGDSC_0034.thumb.JPG.538c14aeafc9e6bdf4285e8f343a44d2.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.jaanuar 2019

 

Tere sõbrad! 

Olen viimastel päevadel aktiveerunud ning 2019 aastaga seoses palju erinevaid mõtteid. Trenni olen hakanud tegema ka oluliselt intensiivsemalt ning jõusaali satun pea-aegu iga päev. Isegi täna annan 2 rühmatreeningut järjest ja ei ole välistatud, et lähen veel perenaisega hilisõhtul jõusaali nagu eile käisime. Kehakaal oli hommikul 86,2 kg. Selline mõnus stardipositsioon. Toidulisandeid tuli ka eile suur kastitäis ning nüüd teen ise enda peal inimkatseid. Elame-näeme, kuidas kulgeb. Õpilased on tublid ning motiveerivad ennastki rohkem pingutama. Ehk tuleb lähiajal jälle uusi vormipilte. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.veebruar 2019

 

Tere sõbrad! 

Annan teada, et olen ikka sama aktiivne nagu viimased 41 aastat ning paugutan kolmeraudsest ja kui vaja, põrutan TT-relvast ka paugu. Teen usinasti trenni ning tahan kevadeks ilusaks saada. Igal esmaspäeva hommikul kl 09:00 räägin Tartus, RingFM stuudios spordis ja püüan seda teha lihtrahvale arusaadavas keeles. Täpselt samad küsimused, mis mulle päevast-päeva, aastast-aastasse postkastidesse potsatavad. Seoses sellega on ka suurenenud huvi minu varasematesse tegemistesse ning ikka küsitakse, et kas ma olen mingi kulturist vä? Kas võistlen ka veel vä? Vormi ma teen, aga iseasi, kas jõuan lavale. Oleme ausad- niisama ei ole väga pointi pingutada, sest puudub reaalne eesmärk ja see tähendab et kehakaal jääb kahjuks kõrvade vahele. Õige vorm tuleb kaalu langemisega, aga sellega kaasneb teinekord ka meeleolu langus. Praegu on meeleolu laes. Kohe hakkan uurima, mis alusel minu õpilased kevadel lavale saavad tulla ning vee muudki asjaajamised. 

 

Pidage vastu ning kui ilm läheb soojemaks, siis minge kindlasti jõeforelli püüdma! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×