Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

27.november 2017

 

"Kui mind ei ole spordisaalis- järelikult olen surnud!"

Selliste kuulsate maestro Indrek Otsuse sõnadega alustan üle pika aja järjekordse postitusega. Käisin just trennis ja alustan vaikselt intensiivsemat jõusaaliprojekti. Tööd on palju ning eesmärgiks oleks kevadeks nii mõnigi isiklik rekord raskuste sikutamises ületada. Samuti võtan suurema luubi alla rinna treenimise ning vaatan, mida ja kuidas paremaks teha saab suuremate raskustega. Rühmatreeninguid on viimasel ajal väga vähe olnud ning loodan selles suhtes uuest aastast muudatusi. Samuti pean plaani uuesti Kaitseväe vorm selga ajada ning anda oma panus kodumaa kaitsmiseks. 

Kehakaal hetkel 87-88 kg. Selles kaalus kannatab päris suuri raskuseid liigutada, aga samas visuaalne pilt ei ole just kõige kaunim... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.november 2017

 

 

Panen ruttu oma mõtted kirja enne kui meelest lähevad. Täna oli juttu sellest, et koolinoored on koolitoitude suhtes väga pirtsakad ning mõnes koolis väidetavalt ei sööda lõhesuppi, kuigi see on ju päris maitsev ning tervislik. Minult küsiti, et kas minu põhikoolis käimise ajal 80-datel oli ka nii, et koolisööki ei söödud??? 

Ja nii hakkasin järgi mõtlema ja see teema hakkas vaikselt ennast lahti rullima.

 

Koolitoitu söödi reeglina nii palju kui ette anti.

 

MIKS?

 

1. Lastel küll oli taskuraha, aga selle eest eriti midagi osta ei saanud, eriti 1990-1992 aastatel. Burgerid tulid eesti turule koos krõpsudega vist alles päeast eesti krooni kasutuselevõttu 1992. Coca-cola joomine ei olnud moodne, eelistati limonaadi aga ka seda ei joodud mingite lollide põhimõtete pärast.

 

2. Lapsed sõid korralikult sellepärast, et nad liikusid kordades rohkem kui tänapäeva lapsed- kasvõi kooliski käidi üldjuhul jalgsi, mitte ei viinud vanemad enda autodega. Vahetunnil talvisel ajal lasti kooli hoovis jääl liugu või mängiti trifaad ja kummikeksu. Minu enda klassivennad harrastasid vahetundide ajal ka kooli hoovi veetud vanade voodivedrude peal saltohüppamist. Füüsiliselt kulutati energiat julgelt rohkem kui tänapäeval.

 

3. Koolitoitu söödi ka sellel põhjusel, et paljudel ei olnud kodus võimalustki kogu aeg sooja sööki süüa. Keha ja vaim ise andsid märku, et peab sööma.

 

Mis veel puudutab vana aja toitumist, siis meenub, et päris tihti sai söödud küll kalapirukaid, küll suitsukala ja räim tomatis. See tähendab, et söödi rohkem kalaliha. Mingil ajal ei olnud poodides üldse magusat. Meenuvad köömnelimonaad ja mingisugusest tundmatust materjalist tehtud magusainetega "šokolaad". Mina käisin siis sellel ajal usinasti maal ning sõin mõnuga mett, marju, õunasid jne- kõik mis vähegi magusam oli, läks kaubaks! Nüüd, nähes neid krõpsu ja cocat neelavaid rasvunud noorukeid ei kahetse ma mitte sekunditki, et omal ajal sai kesiste vahenditega ehitatud korralik vundament. 

 

Siinkohal toon välja ka tõsiasja, et kui meil siin Eestis oleks toit nii odav nagu USA-s, siis oleks meil neid rasvunud inimesi ka kindlasti kordades rohkem. Olete te kunagi käinud Eesti Aasia restoranis? 2-e inimese arve on üldjuhul peale korralikku kõhutäit ikka vähemalt 25 eurot. USA-s olid teinekord Asian Puffeetesse sissepääs kahele umbes 10 eurot ja siis sai süüa põhimõtteliselt 12 tundi järjest nii palju kui torust tuleb! Paljud meie inimesed ei kujuta seda ettegi, et osad pered veedavad seal terved nädalavahetused ainult süües ja s...des. Mõtlemise koht.

 

Lisan lõpetuseks ka ühe toreda mälestuse sellest ajast, kui neid kummalisi magusainetega šokolaade müüdi suhkrukriisi ajal. Üks väike poiss tuli koos emaga Tartu Toome poodi ja uuris seda kummalist šokolaaditahvlit, millel ei olnud isegi nime!!! Lihtsalt šokolaad. Laps küsis ema käest, et mis selle šokolaadi nimi on? Ema ja müüja kehitasid õlgasid. Laps vastas selle peale:"Kahtlane šokolaad!" Koheselt oli mure murtud ja ema küsis müüjalt:"Palun mulle 2 tahvlit šokoaadi "Kahtlane"!" :D

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt
  • Like 2
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.november 2017

 

Täna nägin veidrat vaatepilti, kuidas mingi mees seisis Lõunakeskuse Maksimarketi kassajärjekorras ja tegi kahe 2-e liitrise coca-cola pudeliga bicepsit! Spordipoisid ma tunnen kohe ära! :D

  • Haha 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.detsember 2017

 

Tere sõbrad! 

Tartus sajab praegu mõnusalt lund ja just käisin koertega metsas jalutamas ning selline vägev jõulutunne tuli peale. Minu enda jõulud on sellel aastal võrdlemisi töökad. Hetkel on mind tellitud vähemalt 20-le üritusele jõuluvanaks ja see punakuuega ringi müttamine kulutab teinekord kaloreid rohkem kui poolkõva spordisaal. Olen hakanud vaikselt ka jõunäitajatega pusima. Täna tegin lamades uueks selle hooaja rekordiks 120 kg x 9. Eesmärk oleks saada veel selle aasta numbri sees 130 kg x 10 suruda, aga eks paistab, kas ilma lisanditeta on selline asi võimalik. Kunagine rekord 150 kg x 10 sai tehtud tugeva kreatiini kuuriga. Igal juhul ma olen meeldivalt jonnakas ning ei ole veel püssi põõsasse visanud. Kõigile ilusat jõulukuu jätku!

B)

Skulptuur.thumb.jpg.3c5e0f706a287bd781304f991a2f1472.jpg

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.detsember 2017

 

Tere sõbrad! 

Just tulin trennist. Andsin korraliku Military Pump trenni ja lisaks natuke jõu- ja ilunumbreid jõusaalis. Tänaseks lamadessurumise parimaks tulemuseks jäi 3 x 130 kg. Tegelikult ühe korra proovisin üle pika aja sellise raskusega ja jäi ka varu, aga nii ongi parem järgmisel korral ennast võitmatu ja surematuna tunda. :rolleyes:

Ok, hakkan jõuluvana varustust parandama. Usun, et mul oleks palju selgitamist, kui tütreraasud teada saavad, millega issi öösiti tegeleb 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.detsember 2017

 

Tere kõigile!

Täna vedasin siis uut bodypump 104 programmi esitlust. Eedeni FitLife spordiklubis oli täissaal ning sellise vägeva publiku ees on ju lausa lust särada. Muidugi, sellise kehakaaluga olen ma elus kõigest mõned korrad bodypumpi andnud...+90 kg. Ilmselgelt tuli pärast oktoobri lõppu -78 kg kohe üle 10 kg lihasmassi peale. :D

Igal juhul jõunäitajad hakkavad vaikselt suurenema ning iga asi on millekski hea. 

Ausalt, hetkel ei taha jälle lavaleronimisest kuuldagi, aga üks päev korraga.

Igal juhul teeme tööd ja näeme vaeva!

Olge mõnusad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.detsember 2017

 

Täna olin siis jälle jõulutaadikostüümis ja tundub, et taadi kostüümi alla jätan tulevikus ainult aluspesu... Uskumatult kiiresti hakkab higi jooksma ning jõululaupäeva lõpuks olen ilmselt päris korralik juustupall. Peab vahepeal pesemas käima ja riideid vahetama. Nii et kui tahate kiiresti vormi, siis esinege aktiivselt jõuluvanana ja higi voolab ojadena. 

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

31.detsember 2017

 

Tere sõbrad! 

Ja hakkabki aasta mööda saama. Täna-homme ma trenni ei tee, aga ilmselt juba teisipäeval olen jälle armsas Tartu Eedeni spordiklubis ning jätkan poolelijäänud tööd. Sellel aastal tegin enda koha tagasihoidlikud sporditulemused, kuigi pingutasin kohati rohkem kui kunagi varem...vähemalt varasematel aastatel ei ole seda pulli tilgutite all lõpetanud. Eks tegin sellest oma järeldused ja lihtsam on istuda õnnelikult kapi taga. Vastukaaluks nõrkadele tulemustele spordis olen sellel aastal olnud oluliselt tublim paljudes teistes valdkondades. See oli minu juubeliaasta ja 40 lõi ette. Suurt pidu ei teinudki- ehk 10 aasta pärast tähistame vägevalt. Lisaks olin sellel aastal aktiivne pulmavanem, sai käidud erinevates lossides ja sõidetud limusiinidega, mida tavaliselt ju ei tee. Eks sellised väljakutsed ainult laiendavad silmaringi ja suurendavad sõprade arvu. Nagu välk selgest taevast tuli ka teade, et perenaine ootab jälle last. Ma ei oleks veel 10 aastat tagasi uskunud, et olen kunagi paljulapselise pere pea, aga lapsi olen ma kogu aeg tahtnud ning selleks, et oleks suur pere, on ju vaja ka enda kõrvale sellist perenaist, kes toetab seda mõtet. Laste ilmaletulekuga on palju muutunud. Eks me kõik muutume iga päeva, iga tunniga... Ok, sõbrad. Panen üles väikse pildigalerii enda tegemistest 2017 aastal. Olge mõnusad, ilusat aastavahetust ja edukat uut aastat! DSC_0003.thumb.JPG.2bd5d3ba36940cd3b885b9c335cf26fe.JPGDSC_0010.thumb.JPG.9452a9093dcf53c5bb0169e38ffc5720.JPGDSC_0006.thumb.JPG.f546954dbe4170045b2ccd0b031d8625.JPGIMG_1973.thumb.jpg.006d129d146d6a9eaded0dab0988ac65.jpg

5a49095ebcd59_KalameesVhi.thumb.jpg.fb1f3ff885ebcc83bbb166e52ee09108.jpgDSC_0024.thumb.JPG.3fadc4a3c4c7fc8b8fc2c752708a791d.JPG19_okt_2017.jpg.b27af48e311e097f3e41ed8f9f91f3e9.jpg5a4909b87b6d4_12.augustpulmavanemahambad.thumb.JPG.b13c8594b3e4926a27dcd31c6997e54f.JPGIMG_9381.thumb.jpg.96d63b059c9ad8777bc3e5eea7bf3980.jpg5a490a0ae29db_2015-2017pildidjavideodtelefonist052.thumb.jpg.84908c07e116411060ca0a0591c24491.jpg5a490a3ad84f7_2015-2017pildidjavideodtelefonist172.thumb.jpg.d1ebc5294e7ffe1deec4da70f06e625a.jpg5a490a5cc928b_2015-2017pildidjavideodtelefonist131.thumb.jpg.94c337853d74876bfc9a09254f877cbb.jpg5a490a98d19e9_EMV2017-2.thumb.jpg.e880c20f2d819c51a1c30558a5790f74.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.jaanuar 2018

 

Tere sõbrad! 

Tore vaadata, et spordiklubid jälle rahvast täis ning kõik annavad tuld ja tahavad ilusaks saada. Ise püüan teha lähiajal suurema investeeringu toidulisanditesse. Ilmselgelt igasugused liigese- ja testotõstjad kuluvad marjaks ära, aga kindlasti ka vitamiinid-mineraalid ning kreatiin ja taastujad. Rühmatreeningutest praegu põhirõhk Military Pumpil, bodypumpi maht hetkel ainult 1 tund nädalas mida on ilmselgelt liiga vähe. Eks teen siis jõusaalis rohkem vaheldusrikast trenni. Kehakaal stabiilselt 90 kg peal, vahel natuke rohkem... 

Pean vaikselt plaani hakata FitLife spordiklubis jälle kulturismihuvilistega rohkem tegelema. 5-6 tublimat mehepoega on silmapiiril, kelledest osad on laval käinud ja mõned härrad kindlasti võiksid lavale astuda, aga tööd on vaja palju teha ning kõik võtab aega. 

Igal juhul oluline on püssi mitte põõsasse visata ning hoolimata kõigest tuld anda! 

Olge mõnusad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.jaanuar 2018

 

Tere sõbrad! 

Väike küsimus ennekõike Tallinna rahvale. Kunagi oli pealinnas mingi Eesti fitnessi- ja kulturismi medalite näitus. Praeguse seisuga tean, et paljudel medalistidel on medalid enda käes, Ott teeb enda medalitest eraldi näituseid. Kas keegi teab, kus minu EM ja MM medalid hetkel asuvad? :huh:

Medalid.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 1/23/2018 at 2:04 PM, vend vähk said:

23.jaanuar 2018

 

Tere sõbrad! 

Väike küsimus ennekõike Tallinna rahvale. Kunagi oli pealinnas mingi Eesti fitnessi- ja kulturismi medalite näitus. Praeguse seisuga tean, et paljudel medalistidel on medalid enda käes, Ott teeb enda medalitest eraldi näituseid. Kas keegi teab, kus minu EM ja MM medalid hetkel asuvad? :huh:

Medalid.jpg

 

Arigato spordiklubi seinal kenasti olemas koos teiste medalitega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.märts 2018

 

Tere sõbrad!

Kuidas läheb?

Mina olen Tartus ikka regulaarselt treenimas ning jõusaalis üritan saada ihu ja vaimu nii kõrgele tasemele, et saaks veel kordki elus teha lamades surumises 150 kg x 10. Viimased korrad olen ennast selle projekti käigus kergelt vigastanud, aga loodan et seekord läheb paremini. Kehakaal on nüüd stabiilselt +90 kg ja nädalavahetusel nägin isegi 94 kg ära. Noh, oleme ausad, me ei saa siin rääkida märkimisväärsest kulturismivormist, aga selle kaaluga on 150 kg ilmselgelt kergem kui näiteks 80-e kilosele mehele. Edasipingutama ergutab teadmine, et 2016 aastal tuli EM-il klassikalises kulturismis üks soomlane kolmandaks 43 aastaselt! Samuti mäletan, kuidas 2008 aastal Venemaal, Kaliningradis toimunud klassikalise kulturismi MM-il tuli hõbedale umbes 50-e aastane mees ja jutt ei käi veteranide klassist. Eks siis tuleb vaikselt toimetada ja unistada. 

Täna andsin järjekordse military pump tunni ning loodan selle programmi harjutustest peagi ka uue video kokku panna. 

Mis siis ikka, ega mul väga rohkem suurtest saavutustest kiidelda ei ole- selline lihtne poiss:rolleyes:

Olge mõnusad ja pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.märts 2018

 

Arnold Classic 2018 Columbus, Ohio, USA

 

Siin ei ole täna Arnold Classicu teemat üles võetud ja ise ka ei hakka uut teemat tegema, aga sellise kokkuvõtva video leidsin just:

 

https://generationiron.com/arnold-classic-2018-replay/

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.märts 2018

Tere sõbrad!

Olen viimasel ajal oluliselt aktiivsemaks muutunud ja eks panen siia ka paar sõna kirja. Rõõmu teeb asjaolu, et siin ikka käiakse ning postitusi loetakse suure huviga ja antakse positiivset tagasisidet kuigi võrreldes aastatetaguse ajaga on paljud postitajad väga vaikseks jäänud. 

Olin paar päeva haige ja kehva enesetundega kehakaal kukkus -90 kg-le. Samas jõunäitajad on säilinud ning triceps on üleeilsest 51-e kilose hantliga mängimisest siiani valus. Eile õnnestus teha ka üle mitme aasta 140-e kiloga üks lamadessurumise seeria. 

Ok, eile juhtusin kokku ühe noore jalgpalluriga ja meenus üks lugu hallist vene ajast kui noortel inimestel ei olnud nutiseadmeid ning põhimõtteliselt kõik tegelesid spordiga. Jalgpall oli kindlasti üks paljudest meelelahutustest ning meenuvad minulegi südaööni mängitud triblad Tartus, Kassioru põhjas kuumadel suveõhtutel. 

Niisiis, eile tuli mulle seoses jalgpalliga see lugu meelde. Seda rääkis mulle üks tuttav. Nad olid Tallinnas sõbraga 1980-datel Tallinnas, Lasnamäel, jalutanud ning järsku sõber pani leekima. Teine sõber reageeris natuke hiljem ja hakkas ka jooksma. Tee ääres oli jalgpall! Nagu minu tuttav ütles, olid tal tookord plätad jalas ja nendega oli raske joosta. Sõber jõudis esimesena ja virutas pallile võimsa paugu ja see oli väga hirmus pauk- kõik varbaluud, sääre- ja reieluu, lisaks veel terve rida esialgu suuremate traumade varju jäävaid vigastusi. Keegi oli palli naha betooni täis valanud. See pall oli seal tee ääres seisnud veel mitu nädalat ning meditsiin pidas plaani oma telgi alaliselt selle palli kõrvale püsti panna- kõik kes seda palli nägid, tahtsid sellele millegipärast virutada. Sellised naljad siis tulid meelde. Kuuldavasti sama asja tehti aktiivselt ka Tartus, aga kohalikud panid lihtsalt mõne suurema kivi palli naha sisse vms.:P

jalgpall.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

 

 

Tere sõbrad!

 

Täna andsin esimest korda uut, bodypump 105 programmi. Tuleb tunnistada, et selle programmi seitsmes harjutus võttis isegi minu jalakesed värisema, aga sellise suurema kehakaaluga ongi osad asjad keerulisemad. 

Ok, täna leidsin netiavarustest päris tõsise teema: Dennis Wolf Classical bodybuilder? 

Hakkasin siis uurima, et mis teema selle Dennisega on ja tuleb tunnistada, et fännidel on muretsemiseks põhjust küllaga. Wolfi viimane etteaste Arnold Classicu võistlustel oli ikka päris tagasihoidlik. Siiski loodame, et varesele valu ja harakale haigus ja mees saab jälle vormi :)

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin mõne artikli peale kokku et olid kaelas stressimõrad/murrud ja tehti fusioon ehk maakeeli kokku keevitamine. Kui keegi teab ümber lükata  v täpsemat infot siis andke minna.

 

Iseenesest suurt häda kuskil silma ei hakanud, niiet on paisumislootust, aga see on kõik närvisüsteemi taga kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.märts 2018

 

Täna käisin Võrus, Kuprjanovi pataljoni Lahtiste uste päeval. Võtsin pere ka kaasa nagu paljud kaasvõitlejad. Tore oli näha vanu tuttavaid ning samuti palju mälestusi sellest ajast kui sai ennast igal päeval ületatud. Mida me tegime ja kuidas me seal hakkama saime, on keeruline teistele selgitada. Kerge ei olnud, aga mis ei tapa- teeb tugevamaks ja nii ongi. Eile tegin üle mitme aasta esimese lamades surumise seeria 150-e kiloga ning vaikselt liigun oma uute eesmärkide suunas. Lisan pildi aprillist 1998 aastal enne järjekordset rännakut.

1998.thumb.jpg.23045c4d76b339f41a19015d6e9603cb.jpg

Täna toimus ka selline võistlus nagu Arnold Classic Australia 2018

Kindlasti ol seal mitmeid üllatusi, kus võitjaks tuli Roelly Winklaar, neljandaks Lukáš Osladil ja Dennis Wolf oli alles 10-s. Ka vanameister Kevin Levrone pakkus noorematele meestele konkurentsi, aga seekord mitte väga edukalt. 

arnold.jpg.3d4eb1c33098c368572681000e57900a.jpg

Arnold Classic Australia 2018 Final Results:

1. Roelly Winklaar
2. William Bonac
3. Dexter Jackson
4. Lukáš Osladil
5. Hidetada Yamagishi
6. Luke Sandoe
7. Steve Orton
8. Jonathan Delarosa
9. Jafar Ghaffar Nezhad
10. Dennis Wolf
11. Nathan Williamson
12. Sam Pearce
13. Kevin Levrone
14. Darryn Onekawa

 

Kevin Levroni vabakava:

https://generationiron.com/watch-kevin-levrones-arnold-classic-australia-2018-posing-routine/

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.märts 2018

 

Tere!

Meie perel veel jäänud umbes 3 nädalat järgmise pisipõnni ilmaletulekuni. Ausalt, siiani ei tea, kas tuleb poiss või tüdruk ja mis see teadmine mulle annaks? Tuleb kes tuleb- oluline, et oleks terve ja tubli pisikene, kes ilmselgelt saab palju kuulsamaks ja ilusamaks inimeseks kui tema esivanemad. Niikaua kui põnn veel sündinud ei ole, saan ikka rühmatrenne anda ning natuke jõusaali ikka ka. Eile tegin jälle ühe väikese lamadessurumise seeria 150-e kiloga ning kohe leidus ka spetsialiste, kes olid üsna kindlad, et vähk on lõpuks hakanud ennast süstima ja krõbistama nagu paljud teised andekad mehepojad. Eks sellist juttu on kogu aeg aetud- viimastel aastatel kindlasti see teema vaibus kuna ega mul kulturismilaval ei ole väga ulmevormi olnud võrreldes teistega..:rolleyes: 

Valmistume kevadeks ning püüan rohkem kalal käia, rohkem loodusest puid kallistades ja forelliga maadeldes jõudu ammutamas.

Kehakaal stabiilselt seal 90-e peal. 

Lõpetuseks panen siia üles ka ühe küllaltki huvitava video suurte poiste tegemistest. Kuna ise ei ole sellega kokku puutunud, siis ei oska sellest ka midagi arvata. Eks see nii ongi, et kui vägevad atleedid vanemaks saavad ja nooremad peale tulevad, siis hakkab igas asendis tohutu spekulatsioon ükskõik mis tegelikult toimub. Elu ongi selline.

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.aprill 2018

 

Tere sõbrad! 

Eile oli mul 2 rühmatrenni ning täna 1 rühmatrenn, lisaks natuke jõusaali. Ise ma sellel aastal ei võistle, aga valmistan ette ühte erakordselt andekat noort meest eelseisvaks hooajaks. Noor mees suutis mind täna üllatada väga ilusa vabakavaga, proportsioonid on ka täiesti fenomenaalsed. Teravusega peame veel natuke vaeva nägema, aga sellist meest lavale saata ei ole kindlasti häbiasi. 

Eks oleme vigadest õppinud ja nagu kõik ülejäänud, oleme ka ise seekord kapi taga ning saame pildi toimuvast alles paari nädala pärast. Olge siis mõnusad ja ilusat kevade jätku!:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.aprill 2018

 

Tere sõbrad!

Homme toimub Pärnus teatavasti Spa&Sport CUP võistlus.

Tartu FitLife spordiklubist saadan sinna seekord noorte kulturismis võistlema Chris Leppiku. Mina ise teda kahjuks koha peal aidata ei saa kuna pean oma sellel nädalal ilmavalgust näinud pisitütre juures olema. Samuti andsid teada mitmed sportlased, kes kuidagi homme Pärnusse ei jõua. 

Sellega seoses paluksin kõigil kogemustega abimeestel endast märku anda, kes saaksid aidata noorel mehel esimese võistluse grimm peale panna. Rulli ja aluse panin talle homseks kokku, samuti on tal olemas ka Top Tan võistlusgrimm, noore mehe vorm on vägev aga kogemusi ei ole. Kas leidub mõni tasemel abiline, kes saaks aidata? Andke palun märku ja juba täname ette ja taha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
17 tundi tagasi, vend vähk ütles:

13.aprill 2018

 

Tere sõbrad!

Homme toimub Pärnus teatavasti Spa&Sport CUP võistlus.

Tartu FitLife spordiklubist saadan sinna seekord noorte kulturismis võistlema Chris Leppiku. Mina ise teda kahjuks koha peal aidata ei saa kuna pean oma sellel nädalal ilmavalgust näinud pisitütre juures olema. Samuti andsid teada mitmed sportlased, kes kuidagi homme Pärnusse ei jõua. 

Sellega seoses paluksin kõigil kogemustega abimeestel endast märku anda, kes saaksid aidata noorel mehel esimese võistluse grimm peale panna. Rulli ja aluse panin talle homseks kokku, samuti on tal olemas ka Top Tan võistlusgrimm, noore mehe vorm on vägev aga kogemusi ei ole. Kas leidub mõni tasemel abiline, kes saaks aidata? Andke palun märku ja juba täname ette ja taha. :)

Ott aitas hädast välja! Suured tänud maestrole! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.aprill 2018

 

Tere sõbrad!

Hakkabki aprill läbi saama. 

Kuigi ma ise seekord ei võistelnud, jälgin huviga teiste tegemisi. Jumala abiga vean ennast kindlasti veel kunagi lavale, aga noored mehed on lati väga kõrgele ajanud ja isegi eesti laval ei tahaks turistina jalutada. Ideaalne kui vajutaks veel ühe korra sellise vormiga, millega kannataks ilusa esinemise ka suurvõistlustel teha. Mul nüüd kasupoeg ka vaikselt hakanud jõusaalis käima ja kui kolmel tütrekesel peaks kunagi asja vastu huvi olema, küll siis neidki suunan nii nagu oskan. Mina püüan praegu kehakaalu alla saada- nüüd viimased päevad ärgates on kehakaal olnud -90 kg. See on hea algus, aga randaminekuks ei ole midagi kaunist ette näidata. Tegelikult ma ei käigi rannas! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.mai 2018

 

Tere sõbrad!

Kuidas läheb? Sõidan iga päev mööda Viljandi maanteed linnast välja ja tagasi ning näen, kuidas hullunud kaaskodanikud on ennast jälle, nagu igal aastal, jooksurajale vedanud. Iseenesest tore, kui kõik sporti teevad, aga kahjuks on see jooksuhoog enamuse jaoks püsiv nähtus maksimaalselt 2-3 nädalat. Selliseid tegelasi, kes ilmselt mitte kunagi elus varem jooksnud ei ole, eristab minu silm ka suhteliselt eksimatult- olematu tehnikaga näost lillasid sörkijaid on lihtsalt hale vaadata. Sõbrakesed võiksid oma sportlasekarjääri alustada näiteks tavalise kõndimisega ja lihtsamate võimlemisliigutustega, mitte tormama 6-7 km pikkusele kergliiklusteele surema. Minul oli täna trennivaba päev, aga samas võin öelda, et olin varahommikul 05:00-11:00 emakese Looduse embuses ja ajasin põhjaõngega latikaid taga Emajõe tormistest lainetest. Päeva teine pool läks lapsehoidmise tähe all ja see on teinekord veel rohkem kaloreid kulutavam projekt kui mõni keskpärane rühmatrenn. Eile ja üleeile oli 2 trenni ja järgmistel kolmel päeval samuti treeningud. Kehakaal on nüüd stabiilselt -90 kg olnud, täna keskpäevaks kukkus kaal korraks 85,5 kg-le, aga ma tegin selle nimel hirmsaid asju... Tore oleks, kui saaksin kehakaalu suve alguseks regulaarselt 85-le kilole. 

Ok, ma kohe koertega metsa jalutama. 

Kui teil on mingeid küsimusi, siis ärge ennast tagasi hoidke!

Ma tõesti ei kujuta ette, mis liikumistega selle blogi vaatajanumbrid kokku arvutatakse- süsteem näitab, et viimase 2 ööpäevaga on seda teemat vaadatud üle 5500 korra ja ma ise ei ole selle aja sees teinud ühtegi postitust. Seda enam on kummaline, et keegi midagi ei küsi või ammu ei ole olnud mingeid arutelusid.;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.mai 2018

 

Tere sõbrad! 

Käisin just trennis ja Tartu turult toiduvarusid täiendamas. Hetkel lastega kodus ning kõige pisem saab 4 päeva pärast juba ühe kuu vanuseks. Varsti läheb kooli ja ülikooli ja siis saadab vanamehe hooldekodusse. :P

Homme ilmselt vaba päev, aga kindlasti saab õues viibida päris mitu tundi ja see on kõige olulisem. 

Eilne Esta Pildi superesinemine tõmbas ilmselt päris paljudel veteranidel südame alt soojaks. Esta on hea näide järjepidevusest ja motiveerib paljusid, kes on Esta tegemistega rohkem kursis. 

Mis muud kui kasupoeg kaasa ja jõusaali lammutama! 

Aga mis siis ikka- mul täna veel mitmeid toimetamiseid ja nädalavahetus kulgeb suhteliselt töökalt. 

Olge siis mõnusad ja käige kalal ka- latikas võtab hästi!

 

  • Like 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×