Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

19.märts 2017. 

 

Tere sõbrad! 

Täna oli Rakverre asja ning kui juba sinna sattusin, siis sai ka külastatud kuulsat Rakvere HC Gymi! See spordiklubi asub Rakvere südalinnas Laada tänaval ning kes teistest linnadest bussiga peaksid tulema, leiavad spordiklubi kohe üles. Spordiklubis võttis mind vastu nüüdseks maailmameister Edgar Udod. Tubli mees tutvustas spordiklubi ja rääkis linna ajaloost. Põgus ülevaade toidulisanditest ning loomulikult külalise vormi kiitmine.;)

Tegin nagu ikka universaaltrenni- sissejuhatuseks stepperit, siis reielihased, sääred, jõutõmbed, seljatõmbed, rind, triceps-biceps, õlad ja kõht. Kõhumasin oli huvitav nagu mitmed teised masinad, millega ma varem ei olnud töötanud. Oli hea trenn ning tore taaskohtumine hr Edgariga.  Täna oli üldse üks suur rahvaste rändamine- Ott oli täna näiteks Tartus, Corsa Gymis lammutanud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.märts 2017

 

Tere kõigile!

 

Viimastel päevadel olen õige hoo sisse saanud. Kehakaal kukub ja enesetunne päris hea. Väike üllatus plaanis, aga ennekõike üllataksin ilmselt ise-ennast. Rühmatreeninguid on hakanud rohkem olema ja see on ainult positiivne. Reedel on oodata mõned uued vormipildid. Kevad käes- pea see suvi tuleb! :)

Ja nüüd ruttu kapi taha tagasi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

31.märts 2017

 

Tere sõbrad! 

Facebookis käib minu tänaste vormipiltide ümber põnev arutelu. Midagi halba ei ole tõesti öelda. :rolleyes:

pilt.thumb.jpg.bcddc15a82ca1520816515e42370d8c6.jpg

selg.jpg.6493e7374d413adb606dad891cccdb37.jpg

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.aprill 2017

 

Nonii, selle hooaja avapauk on tehtud. Eile said siis Eesti fitnessisõbrad Pärnus paugutada. Ise kahjuks kaasaelama minna ei saanud, aga kõigile hoidsin pöialt ikkagi. Pealegi oli eile laval minu hea sõber ja tubli spordipoiss Cristo Rääbis- vaieldamatult lõuna-Eesti üks parimaid DJ-sid! Tema saavutas eile rannafitnessis võimsa neljanda koha ning ausalt- nagu ise oleks laval käinud. Teades selle mehe teekonda lavale, on ta minu silmis maailmameister! Superesitus, hr Rääbis! Siinkohal tänusõnad ka hr Silvar Rückenbergile, kes noore mehe poseerimise paika pani. 

58e0aa271d68c_Rbis.jpg.2f214a9243e663c489ffef0f40639789.jpg

Olin perega koos ning pärast hommikust bodypumpi läksime lastega Tartu Raekoja platsile Päästeameti sünnipäeva tähistama. Lastele oli kindlasti väga huvitav ning oleme ausad- ka ise ronisin päästeautodesse asja uurima. Igal vallal olid omad päästeautod ja erinevalt politseist, oli seal erinevatel komandodel varustust seinast seina. 

58e0a9634e5e0_Pste.thumb.jpg.21df06cab00e3d46d6b862738f9e7fb5.jpg

Enda reedesest poseerimisest ka üks vahva pilt. Varsti võib randa minna. ;)

Lemmikpoos.jpg.fbc064d9a31e1802aa0b670f0de3dbd9.jpg

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03. aprill 2017

 

Tere sõbrad! 

Vaikselt ikka toimetan. Kehakaal kukub ja kui see kukkuma hakkab, siis järgneb sellele ka korralik vorm. Treeningud on olnud väga vaheldusrikkad ning just see vaheldus on lihasele teinekord väga vajalik. Eks vaadake ise ja otsustage. Sellise valgusega tundub jalg väga pehme ja las ta siis olla :rolleyes:

58e2a89ddc6fc_Vabaseiseest.jpg.600a534771ba4b314a2bd2504457629a.jpgRind-biceps.jpg.df6e68bc31f035a472c9150f2900de0c.jpgTriceps.jpg.fdffd5d6bfd54a5e1e5faf189cdaa851.jpg58e2a8ae90f0f_Kht-jalad.jpg.8c7a136f0331c9d580da2a730a3b56c0.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.aprill 2017

 

Kuidas läheb?

Täna peaks ilus ilm olema, aga tundub, et ma enne hilisõhtut spordiklubist välja ei saa. Hommikul tegin ühe kerge jõusaalitrenni ning õhtul siis vihasem jõusaal + pärast seda bodypump. Uus bodypumpi kava on küllaltki vaheldusrikas, laias harkseisus kükid on tuharalihase lemmikud. Nüüd mõtlema hakata, siis ega väga kergeid harjutusi ei olegi- pinget jätkub lõpuni. Homme läheb vist lihtsamalt- ainult jõusaalitreening, aga seevastu ülehomme on jälle tõsine väljakutse kahe rühmatreeninguga ning jõusaaliga. Reedel ka ilmselt 2 trenni ja isegi laupäeva hommikul. Eks see ongi valikute küsimus- kas teen trenni ja söön sardell ning higistan nagu põrsas või teen trenni ning jälgin toitumist ja ikka higistan nagu põrsas. Vähemalt ei joo õlut ning ei grilli. :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16 tundi tagasi, vend vähk ütles:

04.aprill 2017

 

Kuidas läheb?

Täna peaks ilus ilm olema, aga tundub, et ma enne hilisõhtut spordiklubist välja ei saa. Hommikul tegin ühe kerge jõusaalitrenni ning õhtul siis vihasem jõusaal + pärast seda bodypump. Uus bodypumpi kava on küllaltki vaheldusrikas, laias harkseisus kükid on tuharalihase lemmikud. Nüüd mõtlema hakata, siis ega väga kergeid harjutusi ei olegi- pinget jätkub lõpuni. Homme läheb vist lihtsamalt- ainult jõusaalitreening, aga seevastu ülehomme on jälle tõsine väljakutse kahe rühmatreeninguga ning jõusaaliga. Reedel ka ilmselt 2 trenni ja isegi laupäeva hommikul. Eks see ongi valikute küsimus- kas teen trenni ja söön sardell ning higistan nagu põrsas või teen trenni ning jälgin toitumist ja ikka higistan nagu põrsas. Vähemalt ei joo õlut ning ei grilli. :rolleyes:

 

No sina ikka jõuad :D Ega juhuslikult pulsikella ei kasuta? Huvitav oleks teada, mis päevane kalorikulu on kui teed siin 3 trenni päevas :) 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 hour ago, Kuido Jõgisalu ütles:

No sina ikka jõuad :D Ega juhuslikult pulsikella ei kasuta? Huvitav oleks teada, mis päevane kalorikulu on kui teed siin 3 trenni päevas :) 

 

Ma ei ole mitte kunagi pulsikella kasutanud. Mingil ajal treenisin sellise stepperiga, kus oli pulsimõõtja peal- mitu korda läks see üle 200, aga kuna 200 oli max ja rohkem süsteem ei näidanud, ei saanudki teada mis numbritest jutt käis. Siinkohal tuleb tunnistada, et viimastel nädalatel on mul pulsinumbrid ilmselt rekordkõrgustes olnud vähemalt enesetunde järgi... oleme ausad- ega need treeningud väga normaalsetele inimestele ei olegi. Usun, et eilse päeva jooksul sai kulutatud minimaalselt 7-8000 kalorit ilma naljata. Sellele järgnes 0,3 kg raskem kehakaal kui 2016 euroopa meistrivõistluste kaalumisel... See oli pikk ja raske päev. :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.aprill 2017

Tere sõbrad!

Ilus kevadpäev. 

Täna on minu vanema venna sünnipäev. Mees oli omal ajal väga andekas maadleja ning hea raamiga, aga kahjuks teda jõusaalikultuur ei huvitanud. Muidu oleks olnud tore vennaga lavalaudadel paugutada naga praegu mitmeid näiteid (Rückenbergid, Kuusnõmmed, Parveotsad jne) võib tuua. Ok, vennad Kiivikad on samas seisus nagu mina oma vennaga:D

Ülehomme möödub juba 18 aastat ühes sündmusest, mis minu elu on natukene mõjutanud. Looduskatastroof. Kirjutan sellest täna pikemalt. Paljud teavad, et ma elasin 1998-1999 aastatel USA-s, Ohio osariigis, Cincinnati linnas. 

Cincinnati.jpg.68b9380c7613d610de664155ca21f2ab.jpg

https://en.wikipedia.org/wiki/Cincinnati

Olgu lisatud, et selle osariigi pealinn on Columbus, kus iga aasta märtsis toimub Arnold Classicu võistlus. 

58e7734a390b7_erif.jpg.5094de9578d85106b799ce8bf81122c7.jpg

1999 aasta 08.aprillil oli meil paari kohaliku eestlasega plaan sõita 09.aprillil naaberosariigi kuulsasse linna Indianapolisse. Plaan oli paigas ja rääkisin ka juba enda töökoha, Baymont Inn hotelli manageriga ära, et lõpetan sellel päeval varem. Ööl vastu 09.aprilli oli hirmus äikesetorm. Välk oli välgus kinni ning olin pool ööd üleval. Hommikul tööle liikudes oli meie elamurajoon igasuguseid katusetükke ja muud sodi täis. Naabrusrajaoonis, tollel ajal Villige Brooke kohal tiirutas helikopter. Üldiselt oli vaikne. Jõudsin hotelli, panin hommikused uudised teleris käima ning USA rahvuslikus televisioonis olid erakorralised uudised, et Villige Brookes oli öösel toimunud tugev tornaado ning ainult jumal teab, kui palju seal on hukkunuid. Arvestades, et pea-aegu igas linnas on mingi Villige Brooke rajoon, ei teinud see mind veel ärevaks. Siis näidati otseülekannet helikopterist. Krt, see oli meie hotellist 3-4 km kaugusel ja see sama helikopter oli ka aknast näha. Otseülekandest oli näha, et sellest tanklast kus pidime samal päeval kohtuma, oli alles ainult üks telliskivi ja mõned juhtmed, eestlaste majalt selle kõrval oli minema pühitud katus koos enamuse ülemise korrusega kus just minu kamraadid elutsesid! Läbi rajooni oli nagu suur kraater. Püüdsin sinna kohale minna, aga kogu piirkond oli armee poolt blokeeritud, et ei segaks uurimist, taastamistöid ning ei oleks rüüstamisi-varguseid. Tuleb tunnistada, et paljud ameeriklased ei ütleks ära võõra varast kui neil oleks võimalus. Hakkasime vaikselt otsasid kokku tõmbama. Siit-sealt tuli infokilde. See auto, millega pidime seiklema minema, sellele oli betoonpost peale kukkunud ning auto oli pooleks. Kusjuures huvitav fakt, et eesti poiss oli teinud sellele autole kõik kindlustused välja arvatud loodusõnnetused. See oli dramaatiline aeg paljude jaoks. Sellel ajal töötas meie firmas ka illegaale ning kuuldavasti olid mõned nendest sellel öösel jäädavalt kadunuks jäänud. Kuna neid ametlikult kuskil ei olnud, siis ilmselgelt vaikiti nende saatus maha. Registreeriti "ainult" 4 hukkunut, aga kui palju neid tegelikult oli, ei tea keegi. Peale seda olen alati erinevaid USA katastroofe kajastavate uudiste suhtes natuke skeptiline numbrite suhtes. Mis mina sellest õppisin? Emakene Loodus on kõikvõimas. Kui ehitad endale maja, siis sellise, mida tugevam tuul ümber ei lükkaks ning mis ei põleks ega uppuks. Kõige vastu ennast kindlustada ei saa, aga midagi ikka. Panen siia ka ühe lingi nendest sündmustest, mis seal toimusid sellel ajal:

 

 

Lõpetuseks väike ülevaade ka hetkeseisust. Ausalt, sõbrad, see rühmatreeningutega tegelemine annab mündile hoopis teise sära

 

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
11 tundi tagasi, empire ütles:

Olen aktiivselt lugenud ja mäletan, et mingi hetk jätsid rühmatrennid pooleli ja hakkasid lisanditepoega tegelema. Nüüd jälle rühmatrennid?

 

Jah, rühmatreeningud on mulle südamelähedasemad. Just tulingi järjekordsest kangitrennist ning vorm saab minna ainult paremaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.aprill 2017

 

Päriselt, elu nagu Hollywoodi filmis. Mõned lähikondlased on nalja teinud, et ma võiksin lisaks rühmatreeningutele ka näiteks puid lõhkuda ning kive veeretada nagu kuulus Rocky NSVL-s. Noh, nüüd olengi sellisele tasemele jõudnud, kus tänast päeva alustasin metsas käsisaega võsa hävitamisega ning õhtul peale treeninguid ja sauna samuti andsin käsisaele tuld ning tassisin puuujuurikaid läbi metsa. Ma ei imestaks, kui homme on sellest pullist lihased valusad. Igasugune vaheldus on teretulnud ning ilmselt lähinädalatel tuleb seda võsasaagimist veel kõvasti teha. Lisaks pean ühte suurt kivihunnikut liigutama- mul on sellega üks põnev plaan. Kui ise ei tee, siis ei tee seda mitte keegi sinu eest! Algaval nädalal on palju toimetamist. Kes minuga koos jõusaalitrenni teha tahavad, siis kirjutage facebooki postkasti! Uskuge- see on huvitav kogemus! :)

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.aprill 2017

 

Tere kõigile! 

Tulin just metsast. Sai jälle võsa saetud ning kivisid veeretatud. Töö käigus ei saanud arugi, aga tuppa tulles oli selg ikka päris märg! Nii see vesi vaikselt välja tuleb. Lisaks metsatöödele tegin täna päris korraliku jõusaalitrenni ning sauna. Rühmatreeninguid kahjuks ei olnud, aga homme parandan seda viga. Reedel on küll FitLife spordiklubi kinni, aga Corsas saab paugutada küll! Laupäeval on mul rühmatreening ja lisaks jõusaal. Toidulaud on kesine, aga saab hakkama. Vahel mõtlen kõikidele nendele rühmatreeneritele, kelledel on 3-5 trenni päevas. Sellise intensiivsusega võiks ju natukenegi toitumist jälgida ja kõik oleksid supervormis aastaringselt. Nüüd raudselt need üksikud tublid, kes spordiklubi tagaruumis nuudlirooga ei söö, hakkavad protestima, et hirmus laim jne. Teid ma ei pidanudki silmas. Ok, homme äkki vormipilte, aga eks paistab. Olge mõnusad!:)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.aprill 2017

 

Hommikust! 

Jälle uus päev. Uued lootused ja eesmärgid. Kunagi vahetusid fitness.ee foorumis teemad iga 10 minuti järel, aga nüüd on siin vaikseks jäänud. Lugejaid ikka leidub, kirjutajaid vähem, kommenteerijad on üldse välja surnud Sellele vaatamata ikka vaukselt toksin siia mõned read kasvõi ise enda pärast- tulevikus hea lugeda. Eilne päev lõppes minu jaoks sauna ja bodypumpiga. Ei kujuta ettegi, et peaksin ainult jõusaalis rassima. Vorm võib ju isegi olla, aga kehakaal ei kuku. Ühe rühmatreeninguga võin kaotada kuni 2 kg. Paljukiidetud saunas või kuuma dušši all suudan tunniga kaotada kuni 1 kg- mitte rohkem. Olen seda korduvalt proovinud. Täna on siis jõusaalitreening, aga enne seda samuti saun ning vähemalt 30 minutit stepperiga intensiivset tööd. Homme on jõusaal ja vähemalt 1 rühmatreening. Hommikusöögiks oli huvitav kompositsioon: veiseliha fileesink ning kuivatatud ploomid. Muide, Ranna Rootsi veiseliha fileesingis on 26,6 grammi valku! Kuivatatud ploom on lihtsalt hea ainevahetuse kiirendaja. Ok, hakkan vaikselt toimetama. Pikk ja põnev päev on veel ees! Olge tubli!:)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 tundi tagasi, vend vähk ütles:

12.aprill 2017

 

Hommikust! 

Jälle uus päev. Uued lootused ja eesmärgid. Kunagi vahetusid fitness.ee foorumis teemad iga 10 minuti järel, aga nüüd on siin vaikseks jäänud. Lugejaid ikka leidub, kirjutajaid vähem, kommenteerijad on üldse välja surnud Sellele vaatamata ikka vaukselt toksin siia mõned read kasvõi ise enda pärast- tulevikus hea lugeda. Eilne päev lõppes minu jaoks sauna ja bodypumpiga. Ei kujuta ettegi, et peaksin ainult jõusaalis rassima. Vorm võib ju isegi olla, aga kehakaal ei kuku. Ühe rühmatreeninguga võin kaotada kuni 2 kg. Paljukiidetud saunas või kuuma dušši all suudan tunniga kaotada kuni 1 kg- mitte rohkem. Olen seda korduvalt proovinud. Täna on siis jõusaalitreening, aga enne seda samuti saun ning vähemalt 30 minutit stepperiga intensiivset tööd. Homme on jõusaal ja vähemalt 1 rühmatreening. Hommikusöögiks oli huvitav kompositsioon: veiseliha fileesink ning kuivatatud ploomid. Muide, Ranna Rootsi veiseliha fileesingis on 26,6 grammi valku! Kuivatatud ploom on lihtsalt hea ainevahetuse kiirendaja. Ok, hakkan vaikselt toimetama. Pikk ja põnev päev on veel ees! Olge tubli!:)

 

Hurraa! Üle pika aja tuli ka üks asjalik tagasiside küll facebooki postkasti, aga panen selle siia üles ka teistele lugemiseks:

 

kuivatatud ploom on väga hea maksa energiale ja ühtlasi on ka diureetilise toimega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin facebookis üles just sellise teate. Tartu spordisõbrad võivad väljakutse vastu võtta, aga ka kaugeltkandi atleedid on teretulnud!;)

 

 

trenni.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.aprill 2017

 

Tere kõigile! :)

Ilusat Suurt Reedet! 

Eks selle moslemite invasiooniga hakkame ka meie rohkem oma ristipühasid tähtsustama ning see on ka loomulik. Vaatasin üleeile oma vanemaid võistluste pilte ning välguna selgest taevast tabasin ennast mõttelt, et minu elu parim võistlusvorm oli just eelmisel aastal EM-il! Kahju, et selle võistluse nõrgema poseerimisega pekki keerasin. Ok, millest selline avastus? Eks vormi tegemine nõuab täpset ajastust. Tihtilugu saavutan mingi ideaalse vormi ja siis dikteerib mulle ju kehakaal, et peaksin veel paar kilo alla võtma. Sellega seoses vorm muutub küll teravamaks, aga kaob ära õige proportsioon. Kui palju kordi olen ma olnud EM ja MM kõige kuivem mees??? ...ja kui palju kordi olen kaotanud natuke pehmematele, aga lopsakamatele meestele? Ilmselgelt väga ulmelise laia raami vastu ei saa, aga tasavägises rebimises kipuvad rahvusvahelised kohtunikud hindama pigem ilusat raami kui kolme triipu kannikal. Ok, vaadake ise. Panen siia üles pilte erinevatest võistlustest läbi aegade ning lõpetuseks 2016 kevadel tehtud pilt.

58f0787ee20ca_2005EM.jpg.ad987736849ff57762334e72062abff2.jpg2005 EM, Rumeenias. Oleme ausad- tegemist on toore puuga, mida peab veel kuivatama ja viimistlema. Sellele vaatamata piisas isegi sellisest vormist klassikalise kulturismi EM-i pronksmedaliks absoluutkategoorias.

58f0787576cbe_2007EKVABS.jpg.0a20daa2a9fe961dc7d3581fa309fa9f.jpg2007 Eesti absoluutne karikavõitja. Selline esikolmiks ei oleks ilmselt 2016 isegi Eesti TOP6 mahtunud.

 

58f07886bb4fb_2009EM4-thplace.jpg.c433286561a0ec5ad88712732c917fc1.jpg2009 EM Serbias 4-s koht. Jalg endiselt võrdlemisi pehme.

58f07896eef25_2010EKV.jpg.636a9c6dbb0482fb788c637332a79798.jpg2010 EKV. Tuhar triibutas, aga selg poolpehme.

58f0789db9f98_2011MM.jpg.c7c9beab5620f7b7b4449ce0326a80df.jpg2011 MM Tallinnas. Ilmselgelt elu kuivem vorm ja triibulisem tuhar, aga korralik taandumine ka lihasmassi osas

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.aprill 2017

 

Tundub, et minu tegutsemine ja poseerimine on jäänud isegi kogenud võistlejatel tähelepanuta. Teeme siis asja ametlikuks. Miks selline ootamatu kannapööre, saate varsti teada! 

 

Saatsin just alaliidule kirja:

 

Tere!
 
FitLife spordiklubi kordinaatorina registreerin meie spordiklubi esindaja EKV-le 29.aprillil 2017
 
Võistleja: Imre Vähi
 
Kategooria: master 40-44 kulturism -80 kg. 
 
Kahju, et Eestis ei ole klassikalise kulturismi master-klassi. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uh, täna siis -2 kg, 7000 mg L-Carnitiini, 5 x tavalise inimese soovituslik vitamiini kogus ja palju muud. Nii kukkus lihtsalt välja. Huvitav aeg- selle nädala lõpuks peaks kõik ilusti valmis olema. Kui on vormi, siis saab ka poseerimist harjutada.

 

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.aprill 2017

 

Nonii, viimase ööpäevaga olen teinud küllaltki jõulise hüppe selles suunas, et olla järgmise nädala lõpus samas kaalus, mis 2011 Eestis toimunud MM-il, aga korralikult laadinud. Eelseisval Eesti Karikavõistlusel tahaksin näha ennekõike sellist vormi, millega kannataks sügisel suurvõistluste finaali pressida... Tore tõdeda, et on veel kõvasti püssirohtu ning motivatsiooni asjaga tegelemiseks. Küll panen uuemad pildid ka üles kui õige aeg saabub.:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.aprill 2017

 

Tere sõbrad! Panin just tõeliselt vanad retropommid oma facebooki lehel üles, aga panen need ka siia ning kirjutan pikemalt oma mõtetest ja tegemistest sellel kaugel ajal 20 aastat tagasi. Muide, millega teie sellel ajal tegelesite? Sissejuhatuseks märgin ära, et esimest korda elus astusin jõusaali uksest sisse 1992 aasta septembris. Enne seda olin teinud mõned aastad karated ning 90-date alguses oli noorele mehele sport olulisem kui tänapäeva lõdvikutele nutitelefon. Mul oli keskkooli astudes kindel soov spordiga jätkata ning silmapiiril olid poks ning maadlus, et kantpeadele vastu seista või siis ise kantpeaks hakata. Juhuse tahtel oli minu Kunstikooli kursusel tänaseks päevaks paksuks kolliks muutunud Taavi Unt, kes nüüd inimestele vabatahtlikult ja sunniviisiliselt tattoosid peale lööb. See mees kutsuski mind jõusaali ning kuna EPMÜ spordihoone asus meie koolimaja kõrval, otsustasin natukene ka jõusaalis kätt proovida. Esimene eesmärk oli natukene liha luudele koguda ja siis vaatab edasi. Emakene Loodus arvas teisiti- kiire areng ei jätnud enam palju valikuvõimalusi. Jõusaalist sai minu teine kodu! Sellel ajal oli saalis päris tugev Team koos. Keegi midagi kulturismist ei teadnud ning AC/DC muusika pandi teinekord nii kõvasti mängima, et mul hakkas ninast verd jooksma. Mehed teinekord katkestasid trenni ja tantsisid tobedaid tantsusid, teinekord sai mõnda laulu kaasa lauldud. Trenni tehti looma moodi ja lolluseid veel rohkem. Ok, nii see aeg vaikselt edasi liikus. Nädalatest said kuud ja kuudest aastad. Juba 1994 aastal käisin vaatamas elu esimest kulturismivõistlust ning see, mis ma nägin, motiveeris veel rohkem pingutama. Tänapäevases mõistes veeresid lavale ju suured vesipallid, nende seas mõni üksik teravam poiss, aga nii või teisiti see kõik motiveeris. Kuuldused minu arengust olid vahepeal liikunud ka teistesse linnadesse ja klubidesse. Lisaks jõusaalile hakkasin võistlema ka jõutõstmises. Läks veel pikalt aega, kui suure survestamise tulemusena otsustasin esimest korda ka ise kulturismilavale minne alles 1997 aasta kevadel. Panengi siia nüüd üles mõned pildid EKV 1997 eelnenud perioodist ning ka mõned järgneva perioodi pildid:

58f73b60ab8cc_Mrts1997.thumb.jpg.d698f4b5e06a054c9f638316f28bad41.jpgmärts 1997 Tartus, vanas EPMÜ jõusaalis

58f73b6aebd37_EPMspordihoones1997.jpg.0b0d2ca55ee27bc8891245b9608b556d.jpg

 

Aprill 1997 nädal enne EKV58f73b6e0cb15_aprill1997.thumb.jpg.72c86371e64ecee3bbf7b78fedc63b81.jpgaprill 1997

58f73b7586062_KiivikasjaVhi.thumb.jpg.0755f550ecf6d517851910c938f26042.jpgEKV 1997 Juuniorit

e kategooria +72 kg. Vasakul Ott, paremal mina58f73b8157d36_Vabakava1997.thumb.jpg.3190d2d0b3dac66110affda4e0c328ba.jpg

EKV 1997 minu vabakava

58f73b8bc7b7f_kolmik1997.thumb.jpg.4f65eb3ecab0823352538765c5e76d67.jpgEKV1997. Juuniorite esikolmik

58f73b95b9cdf_medaliga1997aprill.thumb.jpg.bac0643d52fe8b2100cef6b9bccc2276.jpgEKV 1997. Hõbemedal- minu elu esimesed võistlused ja esimene medal

58f73b9d19919_Juuni1997.thumb.jpg.14a55f6d9ea7dc7b84392dbd16706879.jpg04.juuni 1997. Vorm läks väga ulmeks ära. Kehakaal tõusis kosmilise kiirusega. 90-dad.

58f73ba7cd9f5_Kup1998.thumb.jpg.448d728d283e7cf186e014c5bb6670ed.jpg1998 kevad Kuperjanovi pataljonis. Võru metsade vahele oli jäänud viimase 10 kuuga umbes 15 kg liha.

58f73badc5080_NageligaKupis.thumb.jpg.ab73103849a04ab191f9d9eaa63a03e7.jpgKevad 1998. Kõigele vaatamata leidus Kuperjanovi pataljonis minust veel peenemaid mehi :-)

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.aprill 2017

 

Tere sõbrad! 

Tore on hommikul ärgata, kui oled supervormis. Nagu ma facebookis juba kirjutasin, olin täna kergem kui eelmise aasta EM-il ning vorm on teravam. Tulen oma juubelivõistlustel(20 aastat võistlussporti) välja sellise vormiga, millega ei ole isegi paljudel tiitlivõistlustel lavale saanud. Miks ma sellel aastal EM-ile ei lähe? Ausalt, raha ei ole nii palju et isegi võistlejatasu maksta. Eelmise aasta häving annab siiani tunda ning kui kohustused jälle taanduvad, ehk siis kannatab ka välismaale Eestit esindama minna. Vähemalt Eesti publik ei pea minu vormis pettuma. Kõik kindlasti 29-dal Salmesse kaasa elama!:)

58f895c5d50a0_20.aprillihommik2017.thumb.jpg.f60f2a695c23689d833be44d6d0d2a17.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×