Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Leidsin just sellise kuulutuse. Tõepoolest- nagu 90-datel kus müüdi tihtilugu põrsast kotis. Kas keegi julgeks seda kahtlast pulbrit proovida? :rolleyes:

 

https://osta-ee.postimees.ee/proteiin-valk-88022278.html?_src=frontpage

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 tundi tagasi, 4Qlimax ütles:

Erkko kindlasti prooviks ja soovitaks sõbralegi :)

 

 

 

Ei usu et asi nii hull on. Sellise kummalise toote ostja peaks ikka päris hull olema, aga Erkko on poolhull :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.jaanuar 2017

 

Tere kõigile! Hakkan vaikselt hoogu üles võtma. Minu pühapäevases bodypumpi tunnis saabus uus aasta siiski ootamatult- täissaal! Kõik need, kes olid jõuluvanale lubanud, et hakkavad uuest aastast hirmsasti trenni tegema, ongi nüüd platsis. Vanemad käijad peavad selle hirmsa aja ära kannatama ja kui algab grillihooaeg, küll siis kõik jälle päevapealt rahulikuks jääb. Lihtsalt aastakümnetepikkused kogemused. Ok, veel mingi 15 aastat tagasi oli grillimine meie inimeste jaoks suhteliselt võõras. Kui veel uuendustest rääkida, siis uskuge või mitte, aga ma ei ole harjunud sellega, et noored inimesed nii palju aega virtuaalmaailmas viibivad. Ma võin üsna kindlalt väita, et kõige rohkem liiguvad lasteaialapsed. Oma tütrekeste pealt näen seda elu- õues on nad põhimõtteliselt iga päev ja iga ilmaga. Proovi sa koolilaps arvuti tagant õue saata ja veel midagi liigutama peale nutitelefoni! Minu elamise vastasmajas on akendest näha koolipoisid, kes koolivaheajal minu hinnangul istusid 24 h kuvari taga mitu nädalat- võimalik, et kandsid suuri pamperseid et ei peaks energiat kulutama WC-s käimisele. Ma ei suutnud fikseerida, kas nad midagi üldse sõid? Mis inimesed nendest peaksid kasvama? Ilmselgelt ei tegele sellised isegi mitte elementaarse liikumisega ning väga pikka ja õnnelikku tulevikku ei julge sellistele soovida. Lapsepõlv on ikka vundamendi ehitamise aeg! Alus, mis kannab sind surmani. Ilmselgelt ei saa sa ehitada maja saepuru peale. Ka lapsevanemad kahjuks kiidavad sellist arengut tagant ning enne ei muutu midagi kui ühiskond ise selliste muutuste vastu protestima ei hakka mingitel kriitilistel põhjustel. Elame-näeme... Esmaspäeval tuuakse Tartu FitLife spordiklubisse uued masinad ning kindlasti hea värskendus jõusaalirahvale. Nii väga tahaksin ka alustada poseerimistundidega. Silmapiiril on juba 6-7 noort meest, kes võiksid sellel kevadel lavale astuda. Noortega peab tegelema! Sellise üleskutsega tõmban praegu otsad kokku. Pean veel uut bodypumpi programmi hakkama õppima ning varsti jõusaali minek! Olge mõnusad!!:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.(reede) jaanuar 2017

 

Tere sõbrad!

Minul tänane hommikune bodypump tehtud. Alates homsest algab uus Bodypump100 programm. Hetkel veel saan öelda, et viimase 10 aasta jooksul ei ole mul vastupidavustreeningute osakaal nii väike olnudki, aga parem kui eelmise aasta alguses kus oli ainult jõusaal. Mõni ime, et eelmised 2 hooaega ei olnud ka lihase teravus nii korralk nagu varasematel aastatel. Vastupidavustreeningutega saab alati ka uusi väljakutseid. Eile tegime rühmaga sellise väljakutse, et hoidsime kõhulihaste harjutuse ajal planku terve muusika aja. Oh mind hajameelset- arvasin et see lugu oli alla 4 minuti pikkune, aga oli hoopis 4.47 pikkune lugu. No oli palju ruigamist ja elu käis korduvalt silmade eest läbi alates sellest ajast kui olin veel pisikene speramatosoid.

Ühesõnaga, töö käib ning mngi ilus rannavorm võiks siit küll tulla :)

Plank.jpg

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.jaanuar 2017

 

Tere!

Täna veendusin, et kui on ikka 1-2 tundi lihasvastupidavustreeninguid + muud aktiivset füüsilist tegevust, siis see kehakaal ka kukub ning vorm paraneb mitte nädalate ja päevade, vaid tundidega. Täna hommikul oli kehakaal 86,2 kg, pärast pikka päeva, 2 üliintensiivset ja palavat bodypumpi tundi ning uue jõusaalivarustuse transportimist ja kokkupanekut oli õhtuks kehakaal 82,4 kg... Homme peaks jälle pikk päev olema ja 2 bodypumpi. Minu jaoks ootamatu asjade käik kui arvestada, et ma ei ole hetkel ei mingeid rasvapõletajaid ega muid lisandeid tarbinud. Kevadel sain selle selgeks, et parim vorm on siiski 78-79 kg juures koos korraliku bodypumpiga. Ok, kohe hakkan natuke veel kunsti tegema ning pärast käin veel umbes pool tundi koertega metsas jalutamas. 

Olge tublid ja pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu praegune suurem kunstiprojekt:

 

DSC_0012.thumb.JPG.9d0ec2e63a7676dbacb8fe84b3240ab3.JPG

 

 

 

 

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.jaanuar 2017

 

Tere sõbrad!

Kuigi minu blogides ei ole viimasel ajal just väga palju tagasisidet, võib statistikanumbreid uurides märgata, et nädalaga on neid postitusi siiski 5000 korda vaadatud. Pole paha! Viimases postituses tõin välja oma mõtted seoses lihasvastupidavustreeningutega. Jah, nüüd võin kindlalt öelda, et nende osakaalu olulise suurenemisega on hakanud kehakaal tormiliselt kukkuma. Tänaseks oli pärast esimest bodypumpi kehakaal juba 81,7 kg Tartu FitLife spordiklubi kaalu järgi. Olin seadnud endale eesmärgiks saada jaanuari lõpuks kätte umbes 83,5 kg. See number on juba praegu ülivõimsalt seljatatud. Sellise kaalu langetamise puhul jääb tahest-tahtmata küsimus: "Milleks?"

Miks on vaja vend Vähil keset talve kehakaal nii alla saada?

Vastus: MILITARY PUMP

Hakkan alates esmaspäevast, 30.jaanuarist 2017 Tartu uues spordiklubis CorsaGym andma just Military Pump treeninguid. Kirjutan sellest programmist pikemalt:

Mis on MILITARY PUMP?

MP treeningute aluseks on võetud USA merejalaväelaste treeningprogramm. Nende meeste (ja naiste) füüsiline ettevalmistus on rohkem praktiline, mis aitab neil paremini kohaneda ja hakkama saada erinevate füüsiliste situatsioonidega. Üks osa treeningust on kindlasti ka NATO üldfüüsilisel testil. Lisaks üksikvõitleja treeningule on ka meeskonnatööd. 

KELLELE?

Kindlasti oodatud kõik endised, praegused ja tulevased kaitseväelased. Samuti ekstreemspordi austajad. Kõik need, kes tahavad uusi väljakutseid! Selle programmiga tegeleja peaks olema hea või väga hea vaimse ja füüsilise ettevalmistusega. Nutiseadmetel ja nalategemisel selles projektis kohta ei ole.

KUS? 

Esialgu Tartus, uues spordiklubis Corsa Gym. Selles klubis on lisaks MP-le ka teisi põnevaid rühmatreeninguid- tutvu selle spordiklubi kodulehe ja tunniplaaniga!

MILLAL?

Igal esmaspäeval ja neljapäeval kl 19:00-19:45

MILLEGA?

Trenni tehakse kangidega, hantlitega, enda keharaskusega ning samuti näiteks autorehvidega. Sportlik riietus või ka militaarriietus.

 

Läbiviijaks reserveebel Imre Vähi (16 aastat Kaitseväe teenistust)

 

Lähiajal panen üles ka pildimaterjali sellest programmist. Esmalt üks video:

 

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.veebruar 2017

 

Tere sõbrad!

Viimasel ajal olen kokku puutunud pea-aegu iga päev mõne inimesega, kes ikka uurib, et kas ma veel fitnessi foorumis tegutsen? Ikka tegutsen ja hoian vaikselt toimuval silma peal. Eks põhikoormus on liikunud sujuvalt facebooki avarustesse nagu enamikul. Viimastel nädalatel ei ole treeningkoormuse üle saanud viriseda. Lisaks bodypumpile olen usinasti ka military pump tunde teinud. Vorm on veebruari alguse kohta üllatavalt hea ning kehakaal tänase seisuga ilmselt kõige väiksem 10-da veebruari kuupäeva kohta viimase 10 aasta jooksul. Nüüd mõistan, kui oluline roll on rühmatreeningutel kaalu langemise osas. Varem ei pannud lihtsalt tähele. Täna tegin hommikul juba bodypumpi ära. Õhtul annan veel jõusaalis tuld ning ehk saab ka mõne hea pildi üle pika aja klõpsitud. Toitumine on pigem eeskujulik. Tõsi, perenaisega saab teinekord idamaiste toitudega vinti natuke üle keerata, aga iga asi on millekski hea. Homme on küll pea-aegu trennivaba päev, koostan ainult ühele noorele spordisõbrale treeningkava, aga päev tuleb siiski pikk sest õhtul viin läbi ühte suuremat juubelit ja seal kulub kaloreid kõvasti. Pühapäeval kindlasti jõusaali ja bodypumpi ning nii ta vaikselt läheb! Kevadeks kindel plaan muretseda omale jalgratas ja üle pika aja hakata rohkem ka jalgrattaga liikuma. Terves kehas terve vaim! Mõned tänased pildid ka koos jüngritega:

DSC_0039.JPG

 

DSC_0037.JPG

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.veebruar 2017

 

HEAD SÕBRAPÄEVA KÕIGILE! :wub:

 

Pull värk. Ma ei ole küll enam ei FAST ega ühegi teise firma reklaaminägu, ikka küsitakse minu käest pärist tihti ühe või teise FAST uudistoote kohta infot. Panen siis üles väikese galerii erinevatest trükistest Eestist ja Soomest vanade aegade mälestuseks:

DSC_0059.thumb.JPG.8bdbb8a00ed5c173b67be1cbd9d02895.JPG

DSC_0051.thumb.JPG.816ce9933c80ce295dc981e9efb6bb96.JPG

DSC_0056.thumb.JPG.1b098a72574ff9850391fa68cfecbfa5.JPG

DSC_0055.thumb.JPG.101dc8625e691a97bc40221d7ece50d7.JPG

DSC_0058.thumb.JPG.9ac231855361afa08b4275180998e125.JPG

DSC_0065.thumb.JPG.851a8471bc159b912357e2bd0e0de33e.JPG

DSC_0049.thumb.JPG.6b61687a2bf13c86ee57dd6883699226.JPG

DSC_0057.thumb.JPG.dd9e158373140d2059723414987fb3ea.JPG

 

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.veebruar 2017

 

Ega ma päris selline mees ei ole, kes kuskil kapi taga hiirvaikselt vormi teeb ja siis järsku mingi ulmevormiga välja ilmub. Täna õhtul tehtud pilt võib nii mõnelegi rohkem ulmevaldkond olla, aga selline ma ikka aeg-ajalt olen kui mitmed asjaolud kokku langevad. Tartu rahvast kutsun kindlasti neljapäeva õhtul MilitaryPump treeningutele! :)

DSC_0010.thumb.JPG.b8eb2eced2556c00304d1391914d6822.JPG

58a4beab8010d_Militarycopy.jpg.83632fcf29962f6c83961dc14028cda5.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.veebruar 2017

Tere sõbrad!:)

Kuidas läheb? Minul on vorm paranenud, aga tuleb tunnistada, et vesi on rõõmsasti naha all ja olenemata treeningkoormusest on pilt siiski natuke udune. Muidugi, ma ei ole ka mingisugusel totaaldieedil ning ega see vesi ilma korraliku dieedita ei kaogi kuhugi no ja ei saa mainimata jätta, et 14.veebruari hommikul oli minu kehakaal viimase 10 aasta kõige madalam sellel kuupäeval. Mul jukõik andmed fikseeritud. 

Treeningutest paari sõnaga. Täna hommikul andsin ühe bodypumpi. Kl 15:00 lähen ilmselt jõusaali ning 16:30 teen veel ühe bodypumpi. Saunas olen ka täna 2 korda juba käinud... Eile õhtul oli mul mul militarypump. Selle tunniga seoses olen märganud, et suudan mõnuga joosta pikemaid otsasid ilma hingeldamiseta. Niimoodi kannatab kevadel ehk isegi looduses jooksmas käia. 

Toitumises olen enda suhtes jälginud ikka kindlaid reegleid. Väga harva astun tee pealt kõrvale ning 99% internetis teiste poolt üles riputatud niiöelda tervislikud toidud oleks minu jaoks tõsine luksus ja tagasiminek. Üldse likvideerisin facebookist eelmisel nädalal oma sõbralistist umbes 2000 inimest. Nende seas oli palju proffe jne, aga hoida sellist rahvast oma listis lihtsalt selle pärast et nad on ka sportlased, ei ole mõtet. Usun et eelmisel nädalal kadus minu listist umbes 3-400 proffi nii IFBB kui teistest liigadest. Paljude proffide vormipilte ja tegemisi vaadates küsin nõutult: "Mille eest?" Ise ei ole ma profilitsensist kunagi unistanud, sest mõistan et see oleks ulmevaldkond või siis tõesti mingi eriti jaburate asjade kokkulangemine kus mingi tiitlivõistluse kõiki teisi tugevaid tegijaid tabab enneolematu kõhutõbi.

Üle oma varju ei hüppa kohe kindlasti!

Ok, teiega oli tore mõtteid vahetada- te olete head kuulajad. Tõmban otsad kokku. Varsti jälle renni. 

Pidage vastu!

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.veebruar 2017

 

Tere sõbrad!

Kuidas läheb? Paljud valmistuvad juba kevadhooajaks ning spordiklubides on palju uusi nägusid. Osad nendest on hirmsa hooga hakanud tuld andma, aga osad eelistavad saalides oma nutiseadmeid näppida ning erilisest töötegemisest ei ole haisugi. Eks minugagi on ühendust võetud ja soovitud, et ma tutvustaksin saali ning näitaksin ette erinevaid harjutusi. Huvilistele on kokku pandud väiksemaid kavasid ning vahel lööb ikka motivatsiooni korralikult alla kui avastad et oled kellegi peale aega kulutanud ning põhjalikult treeningute põhitõdesid selgitanud ning osad tegelased teatavad sulle mõni päev hiljem, et kõik on nii igav ning mis iganes nõmedaid vabandusi... Peaksin küll harjunud olema, aga ikkagi hämmastab nooorte meeste erakordselt kehv tervis ning igasugune huvi puudumine. On mõned erandid, aga neid on kahjuks väga vähe. 

 

LÕUNA-EESTI LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED TARTUS

Väga paljud valmistuvad kevadel toimuvateks Lõuna-Eesti Lahtisteks Karikavõistlusteks. Teatan ametlikult, et sellel hooajal jätame selle võistluse ära kuna Pärnus on ühe teise võistluse organiseerimine vägevalt käima lükatud. Arusaadav, et noortele algajatele sportlastele oleks olnud huvitav kohe lühikese ajaga 2 võistlust teha, aga üle oma varju ei hüppa. Kes teavad, mida ma selle all mõtlen, need teavad. Niisiis, olge head ning registreerige ennast kõik nendele võistlustele: 

 

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks midagi huvitavat. Mõned päevad tagasi juhtusin nägema rammumeeste treeningut. Tegin ka mõned pildid vahelduseks tavalistele jõusaalipiltidele:

DSC_0001.thumb.JPG.c5c2d73bcf8a7a3577d9a3d9d02e3862.JPG

DSC_0007.thumb.JPG.55b099b8b6739cc71ed803103a35c951.JPGDSC_0007.thumb.JPG.55b099b8b6739cc71ed803103a35c951.JPG

DSC_0012.thumb.JPG.5d01000875a11147a6e9efd4f52a46cf.JPG

DSC_0011.thumb.JPG.95fbdbb003887c697c4488254749fc65.JPG

 

 

DSC_0010.JPG

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.veebruar 2017

 

Üle pika aja sai hullu pandud. Facebookis tegi hr Dmitri Uiba vägevamatele mehepoegadele väljakutse ja ma ei oleks mina ise kui ma seda vastu ei võta! See muidugi ei tähenda, et ma kohe iga päev erinevate väljakutsete peale tormi jooksen :P

 

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.märts 2017

 

Üks pilt räägib rohkem kui 1000 sõna. Seoses rühmatreeningute alustamisega, muutus vorm jälle selliseks, millene ta peakski olema kogu aeg. :) 

 

DSC_0026.thumb.JPG.1e8b72e31fad1453e8aee16578ac9b9f.JPG

DSC_0031.thumb.JPG.c768a0ff81e518b43b165079036dad97.JPG

DSC_0034.thumb.JPG.a1866dab11ac0b7e099d858212feb793.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.märts 2017

Tere sõbrad!

Vastlapäeval, 28.veebruaril, käisime tütardega kelgutamas ja unustasin oma mütsi autosse. Mäe otsas tundsin, kuidas pea tahab tuulega otsast lennata ning nüüd olen viimased päevad haige olnud. Eks vaikselt ravin ennast, aga samas teen ikka vaikselt sporti ka. Eile õhtul andsin bodypumpi, täna hommikul bodypump ja homme hommikul kangitreening. Pühapäeval saalitreening ning bodypump. Haigusega ei ole väga söögiisu ning higistamist on ka rohkem kui tavaliselt, aga iga asi on millekski hea. Täna hommikul tegin pilti koos Tartu noore, kuulsa ja aktiivse Dj-ga hr Cristo Rääbisega. See mees valmistub aprillis Pärnus toimuvateks võistlusteks ja temal on see elu esimene võistlus. Hoiame talle siis pöialt! :)

58b94a80283e1_Mustjavalge.jpg.7be65a7341a82d730eb80d23da316bed.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7-dal märtsil käin vaatan üle oma vana koduklubi Reval-Sport. Selles klubis treenisin 2000-2003 aastatel kui Tallinnas elasin. Revalis näeme! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.märts 2017

 

Tere!

Teisipäeval käisin üle pika aja pealinnas. Reval-Sport ruumides toimus järjekordne Bodypump programmi koolitus. Enne koolitust käisin ka jõusaalis patseerimas ning midagi ei ole öelda- uhke varustus. Igale ühele midagi. Masinate vahel nägin kulturismilegendi Aleksander Aleksejevit, lisaks kollide kompanii pealikut Kaido Leesmanit. Tuttavaid nägusid oli teisigi. Meeste riiderumis suudeti maarahvast üllatada uue põhiplaani ja uute moodsate lukusüsteemidega varustatud riidekappidega. Tartu asjaarmastajatele soovitan kindlasti võimalusel kasvõi üks kord elus legendaarses Reval-Sport klubis käia. Siinkohal palve Tallinna meestele: Kui vähegi viitsimist, siis tehke üks ringkäik Revali ruumides ja jäädvustage see videole. Teistes linnades oleks spordirahval kindlasti hea vaadata ja silmaringi laiendada. Ok, ma nüüd nokitsen vaikselt kapi taga. Eile õhtul kl 21:15 ajal poseerisime koos Ivo Parveotsaga kapi taga... Viimasel ajal on kogu elu koondunud kapi taha :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.märts 2017

 

Panen paar pilti ka üles 9-dal märtsil Corsas toimunud poseerimisest. Corsas on hakanud päris palju endiseid ja praeguseid kulturiste käimas. Alles eile nägin näiteks ühte nooremat andekat meest Lauri Saksi, kes treenis koos vennaga. Olen Corsas näinud ka hr Jäägerit ja ühel õhtul askeldas masinate vahel ka Tartu staartätoveerija paks hr Unt. Rammumehi ja poksijaid on selles saalis ka päris palju- ühesõnaga korralik töösaal. Mina viskasin neljapäeva hilisõhtul siis hr Parveotsale kinda. Tegime koos poseerimist ja tuleb tunnistada, et täiesti võrdne vastasseis oli. Ise olen vahepeal poseerimise täielikult ära unustanud, aga harjutamine teeb meistriks! Ideaalsest vormist olen veel 4-5 kg kaugusel. :rolleyes:

DSC_0001.thumb.JPG.a71ef88c400ee8236a72504da814fdf9.JPG

DSC_0005.thumb.JPG.f61fb3fd6a56f578ab8b5f7d773d19dc.JPG

DSC_0008.thumb.JPG.3c2f4fa30063d9eddc695b2c72015e48.JPG

DSC_0011.thumb.JPG.870c7f733e2569ccde85f945e35f7b38.JPG

DSC_0009.thumb.JPG.c5ae8eddc3523a3b66273bffff4c66f3.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.märts 2017

 

Kuidas läheb? 

Minul on viimase kahe päeva jooksul kokku olnud 4 trenni. Visuaalne pilt läheb sellise pulli peale muidugi oluliselt teravamaks ja nii peabki. Nüüd kannatab juba inimeste sekka minna! Ausalt, see pilt, mis mulle augusti lõpus avanes, oli täielik õudus kuubis! Sa oled see, mida sa sööd- kuldsed sõnad! Mida mina siis praegu söön? Hommikul kerge neljaviljapuder, päeval-õhtul rosinaid-pähkleid-mandleid. Lisaks viatmiinid-mineraalid ja roheline tee. Selline teistmoodi säästudieet ilma toidulisanditeta. Enesetunne on üllatavalt hea ning see on ka kõige olulisem. 

 

Väike kõrvalepõige ka.

Minu vastasmajas elab üks perekond, kus aknalaual ilutses suhteliselt tihti mõni suur coca-cola pudel ning laps kõndis mööda küla ringi suure krõpsupakiga. Ei tea, kas vana perenaine aeti koopast minema või toimus imeline muutumine, aga nüüd näen oma suureks üllatuseks, kuidas mingi naisterahvas sisuliselt elabki köögis ja muudkui vaaritab. Imedesse peab uskuma! :P

 

Ok, hakkan nüüd pisitütreid kasvatama, et nad mul pätiks ei läheks. Homme õhtul teen Corsa Cross trenni- segu cross-fitist, bodypumpist, military pumpist, cxworxist ja teistest rühmatrennidest. Verd, higi ja pisaraid ilmselt voolab korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4 tundi tagasi, Rambo vend ütles:

see puder + pähklid ja rosinad kõlab nagu 900 kcal päevas. Valku mingi 30g. Palju makrod tegelikult on päevas ja kui pikalt?

 

Eks need minu tegemised ongi kohati ekstreemsed, aga parema toiduvalikuga kipub kehvem vorm olema. Valgu peale eriti ei vajutagi, sest minu puhul ajab valk jubedalt jooma ning see vesi ei taha välja tulla mitte mingi valemiga. Korraliku pudruga on ihu ja vaimu patareid laetud pool päeva. Minu tegemistes on see midagi uut- varem olin putrude suhtes tundlikum. Eks peab kogu aeg katsetama, sest aastad ei ole vennad ning vanemaks saades ilmselgelt toimub igasuguseid muudatusi. Muide eile õhtul suutsin umbes 60-e minutiga välja pigistada rekordkogus vett- 2,3 kg! Saal oli natuke umbne ja palav lisaks sellele, et mul oli pika dressi all rootsi sõjaväe soe pesu ning treening oli hull andmine igas asendis. Lisan, et ma treeningute ajal ei joo- nii on välja kujunenud juba alates 1997 aastast palavast suvest ajateenistuses Kuperjanovi pataljonis. Usun, et eilse trenniga suutis minu pulss paar korda üle 200 ära käia. :rolleyes:

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×