Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tere sõbrad!

 

Minul hommikul juba korralik trenn tehtud ning ühe trenni teen täna kindlasti veel! Ettevalmistus on väga põhjalik ning eile sai tehtud 3 tundi poseerimist. Kui treeningute ja toitumisega on kõik ok, siis kogu ülejäänud elu-olu on erakordselt keeruline. Samas iga asi on millekski hea ning alalises pinges ei ole isegi söögi-isu ja jõusaalis lammutan kogu hingest. Eile sai tehtud hooaja esimesed stuudiopildid ning lähipäevadel peaks toimuma veel 2 pildistamist. Tahaks juba hirmsasti lavale. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.aprill 2016

 

Tere sõbrad!

Eile olin ootamatult pealinnas ning päeval tegin oma universaaltrenni ära SPARTA spordiklubis vahelduseks. Tuleb tunnistada, et Sparta on kõvasti edasi arenenud sellest ajast kui seal viimati käisin ning minu hinnangul jagab Reval-Spordiga absoluutselt 1-2 kohta Eesti jõusaalide arvestuses! Tore oli näha üle pika aja härrasid Aderit ja Morozovit, samuti maailmameister Olegi ja paljusid tuttavaid. Hiljem kohtusin veel Otiga ning EKV organiseerimismeeskonnaga- edu nendele selles raskes töös! Õhtul olin veel Tabasalus ja meenutasin vanasid aegasid 1986-1987 aastatest pioneerilaagris. Seal on kõik muutunud nagu paljudes Eestimaa piirkondades selle ajaga. Rõõmu tegi, et Tabasalu rand oli puhtaks tehtud- mingil ajal oli see ilus rand jube nutuses seisus.

Mis siis ikka. Kohe oma tänast teist trenni tegema ja vabakava harjutama. Vorm on hea, isegi kõrges vanuses on märgata arengut ja see on kõige olulisem. Üllatame teisi ja iseennast. Esmaspäevane vorm:

vendv2.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere sõbrad!

 

Suure spordipeoni on jäänud veel umbes 24 tundi. Selle ajaga on võimalik kogenematutel üle laadida ning samuti ka 2-3 kg vett välja saada... Eks kõik võistlejad on teinud oma töö hästi. Juba vajutavad osad tegelased spekulatsioonigaasi põhja- kerge ei ole kellelgi. Mina tegin hommikul päris korraliku trenni ning ei kahetse. Homne päev jääb trenni suhtes vahele, aga samas higistamist on kindlasti palju! Ausaltöeldes olen mõtetes juba järgmises nädalas. Sellel aastal on EM väga ettearvamatu kuna eelmisel aastal tehti vähemalt klassikalises kulturismis kõvasti "puhastust". Elame-näeme!

Muide, eile avastasin, et minu erinevate lihaste ümbermõõdud on sellel hooajal päris mitmeid cm suuremad kui eelmistel hooaegadel. Eks see ole jällegi üks spekulatsiooni vääriv avaldus, aga tegelikult on ilmselt põhjus selles, et ma ei tee enam bodypumpi, mis võistluseelsel ettevalmistusel ilmselt hakkas ka ikkagi mingil määral lihast sööma. See on lihtsalt oletus ning eks paistab, kuidas suuremad mõõdud laval välja paistma hakkavad. Oma kogemustest võin öelda, et neid võistluseid on palju, kus ma olen olnud enda kategooria kõige kuivem mees, aga kaotanud just nendele, kes olid küll natuke pehmemad, aga suuremad. Ok, olge mõnusad ning homme Salme Kultuurikeskuses näeme! Vesi naha alla! ;)

Biits.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.mai 2016

 

Aeg seisab. Natuke on veel lõpuni jäänud ning nüüd pean söögist kauge kaarega mööda käima. Kehakaal peab kolmapäeva õhtuks näitama -78 kg kui tahan ennast -175 cm kategooriasse pressida. Juba homme olen Tallinnas ja võimalusel teen ka seal väikse trenni. Täna hommikul sai Tartu Lõunakeskuse saalis päris mehiselt lammutatud ning midagi ei ole jäänud kripeldama. Täna peaks olema veel üks poseerimine ning samuti ka korralik aeroobne treening ette võtta. Ega eriti rohkem midagi öelda ei olegi- elan neljapäeva nimel ning kogu hingest loodan panna oma karjäärile ilusa punkti. Mõned natuke teistsugused pildid ka vahelduseks:

20160427_190827[1].jpg

Tabasalu rand eelmisel nädalal. Olin Tabasalus 1986 ja 1987 aastatel pioneerilaagris ning nüüd üle paljude aastate sattusin oma lemmikranda. Hr Peep Reinart elab seal kandis ning ka see mees käib selles rannas vaimujõudu ammutamas!

20160501_192106[1].jpg

01.mai 2016. Selline võimas pilt Võnnu surnuaiast. Surnuaiavaht tegi lõket ning see suits seal kalmistul oleks ilmselt paljud profifotograafid pöördesse ajanud. Väga võimas igal juhul! Tegelikult käisin vahelduseks lastega vanaema-vanaisa haual ning viisin nendele oma Balti Matši karika, kuhu oli hea küünal sisse panna- nendel ka lapselapse vägitükkidest meel rõõmsam :rolleyes:

20160501_214344[1].jpg

01.mai 2016. Raadi kalmistu Tartus. Isa sai enda hauale teise karika. Minu isa ei saanud viimase päevani aru, millega poiss jõusaalis tegeleb. Temal oli looduse poolt karu jõud ning vägev raam. Las nüüd uurib karikat :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.mai 2016

 

Nonii, lõpusirge paistab! Olen viimase 24 tunniga 2 kg maha saanud ning nüüd veel vaja umbes 30 tunniga üle 1 kg maha saada. Vorm on nagu öö ja päev võrreldes laupäevaga... Järgmine postitus ilmselt juba Hispaaniast

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere sõbrad!

Tänud õnnesoovide eest minu viimasel võistlusel saavutatud võimsa tulemuse eest! EM-il olen olnud kogu aeg finaalis alates 2008 aastast. Kui rahulikumaks jääb, siis kirjutan viimasest hooajast pikemalt. Hetkel seisan järjekordsete ristteede peal ning valin suunda. Kõik need väärtused, mida pidasin veel aasta tagasi oluliseks, on muutunud ebaolulisteks.

 

 

 

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 11/25/2010 at 14:28, vend vähk ütles:


 

 

 

 

 

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 11/25/2010 at 14:28, vend vähk ütles:

Minu 64 võistluse ajaloomeenutuse alates 1997 aastast:

Imre Vähi erinevate võistluste tulemused:

1.Eesti KV kulturismis 1997 juuniorid +72 kg 2. koht
2.Eesti MV kulturismis 2001 mehed -80 kg 2. koht
3.WFF Maailma MV fitnessis 2001(Saksamaa) perfomance kategoorias 6. koht
4.Eesti KV kulturismis 2002 mehed -80 kg 2.koht
5.EFF Baltic Fitness 2002 1. koht -Mister Perfomance
6.Eesti MV kulturismis 2002 mehed -80 kg 2. koht
7.Eesti KV kulturismis 2003 mehed -80 kg 2. koht
8.Eesti KV kulturismis 2004 mehed -80 kg 2. koht
9.WFF Maailma MV fitnessis 2004(Vilnius) athletic cat. Absoluutne 2. koht
10.EFF Eesti KV fitnessis 2005 athletic cat. 2. koht
11.WFF euroopa MV fitnessis(Läti) 2005 perfomance cat. absoluutne 3. koht
12.Eesti KV kulturismis 2005 mehed -90 kg 1. koht
13.IFBB euroopa MV kulturismis (Brasow, Romania). Klassikaline kulturism, absoluutne 3. koht
14. EFF Eesti meister 1. koht 2005 fitnessis Super-body kategoorias.
15. Eesti meister- 1. koht) 2005 klassikalises kulturismis
16. WFF fitnessi MM 2005(Leedu) athletic cat abs. 3. koht.
17.Boosman classic 2006 (Soome) Klassikalises kulturismis 1. koht!
18. Eesti KV kulturismis 2006 mehed- klassikalises kulturismis 1. koht.
19. IFBB euroopa MV kulturismis (Bratislava, Slovakkia). Klassikalises kulturismis (-178 cm) 9. koht.
20. Nutrition Outlet Grand Prix International 2006 (Rootsis) Klassikalises kulturismis(-178 cm) 1. koht.
21. Eesti meister -1. koht 2006 klassikalises kulturismis
22. Muscletech Grand Prix 2007 (Rootsis) Klassikalises kulturismis 1. koht
23. Oslo Grand Prix 2007 (Norras) Klassikalises kulturismis 2. koht.
24. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2007 Klassikalises kulturismis 1. koht, Absoluutarvestuses(kulturism ja klassikaline kulturism) 1. koht
25. IFBB euroopa MV kulturismis(Baku, Azerbajan). Klassikaline kulturism (-178 cm) 14.koht
26. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2007 (Taani). Klassikaline kulturism(absoluutkategooria) 2. koht
27. Eesti MV kulturismis 2007- 1. koht. Absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis.
28. Maailma meistrivõistlused 2007 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm
kategoorias 7. koht
29. MUSCLETECH 2008 GP (Rootsi). Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 2. koht
30. OSLO GP 2008(Norra). Klassikalises kulturismis mehed -180 cm 2. koht
31. FORCE FITNESS CLASSIC 2008 (Soome). Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 1. koht
32. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2008. Klassikalises kulturismis mehed-175 cm 1. koht, klassikalise kulturismi absoluutkategoorias 1. koht, kulturismi absoluutkategoorias 2. koht.
33. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2008 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht.
34. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2008(Island)Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 3. koht.
35. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2008. Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht.
36. Maailma meistrivõistlused 2008(Venemaa). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 6. koht
37. MET-RX Cup 2009(Soome, Helsingi). Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 1. koht
38. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2009. Klassikalises kulturismis mehed-175 cm 1. koht
39. Balti matš 2009(Leedus, Šiauliais). Klassikalises kulturismis absoluutarvestuses 2. koht.
40. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2009 (Serbia, Novi Sad). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht.
41. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2009. Klassikalises kulturismis-180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis.
42. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2009(Norra) Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 4. koht.
43. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2009(Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 6. koht
44. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2010. Klassikalises kulturismis mehed-175 cm 1. koht, kulturismi absoluutkategoorias 3.koht.
45. Balti Matš 2010(Tallinn) Klassikalises kulturismis absoluutarvestuses 2. koht.
46. Läti Lahtised Karikavõistlused kulturismis 2010(Ogre). Klassikalises kulturismis absoluutarvestuses 1. koht.
47. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2010(Hollandis). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 3. koht.
48. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2010. Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis.
49. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2010 (Soomes, Helsingis) Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Põhjamaade meister klassikalises kulturismis.
50. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2010 (Ungari). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 3. koht
51. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2011. Klassikalises kulturismis mehed -180 cm 1. koht.
52. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2011(Rootsis, Lundis) Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 2. koht
53. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2011. Klassikalises kulturismis -180 cm 1. koht
54. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2011(Eesti). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht

55. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2013. Absoluutne 1. koht klassikalises kulturismis, kulturismi absoluutkategoorias 2. koht.

56. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2013 Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Põhjamaade meister klassikalises kulturismis.

57. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2013 (Austria). Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 4. koht

58. Euroopa meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2014 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 5. koht

59. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2015. Klassikalises kulturismis mehed -180 cm 1. koht ja CBB absoluutne 1. koht

60. Euroopa meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2015 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 6. koht

61. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2015. Klassikaline kulturism absoluutkategooria 3.koht

62. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2016. Klassikalises kulturismis mehed -180 cm 2. koht

63. Balti Matš 2016(Tallinn) Klassikalises kulturismis absoluutarvestuses 2. koht.

64. Euroopa meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2016 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 5. koht

20160425-ImreVähi-_DSC8350-Edit-Edit.jpg post-50-0-40391600-1386795494_thumb.jpg

post-50-0-05670800-1386795526_thumb.jpg post-50-0-45065900-1434822326_thumb.jpg

 

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 11/25/2010 at 14:28, vend vähk ütles:

 

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.august 2016

 

Lõpuks avanesid fitness.ee foorumi väravad ning saan üle pika aja paar rida toksida. Niiöelda paastuaeg on läbi ning hakkan vaikselt jälle hoogu üles võtma. Eks ikka aeg-ajalt huvilised uurivad, et kuhu ma olen kadunud ja siinkohal tuletaks meelde seda värvukese lugu, kus suleline oli kaelani mudas ja siis veel säutsus rõõmuga. Samas kui oled mudas ja üldse ei siputa, siis vajud põhja. Peale viimaseid võistluseid jäi ausalt öeldes okas hinge. Tegin EM finaalis palju selliseid asju, mida minusuguse karjääriga mees ei oleks pidanud tegema. Eks ootan huviga, kas ka sellel korral tõusen vähemalt ühe koha võrra peale dopingukontrollide tulemuste avalikustamist ja siis ausalt, sõbrad...ma olen ilmselt läbi aegade kõige rohkem 4-daid kohtasid kogunud atleet IFBB ajaloos. Nii palju kordasid medalile väga lähedal. Eks asjaosalised ise teavad, et nii mõnedki medalid on jäänud ka asjaajamise taha kui ma 2010 aastal pärast neljanda koha mehe dopingupattude pärast EM kolmandaks tõusin ning minu kategooria euroopa meister järgmisel päeval oma kodumaal kontrolli saadeti ning positiivseks osutus. Juriidiliselt ei saanud temalt ju euroopa meistri kuldmedalit ära võtta(sellega oleksin tõusnud hõbedale), aga samas selge see et mees kohe pärast EM-i dopingut ei kasutanud vaid ikka enne võistluseid. Selliseid lugusid on mitmeid ja ehk kirjutan sellest kunagi Piiblipaksuse raamatu. Püüan praegugi oma selle asta konkurentide tegemisi netist jälgida ning alati on õrn lootus, et mehed sellel kevadel veel kusagil võistelnud on ning kontrolli saadetud... Nagu me kõik teame, võtavad WADDA kontrollide tulemuste saabumised teinekord ligi aasta ja lootus sureb viimasena. 

Sügisest hakkan ilmselt jälle ka rühmatreeninguid tegema, lisaks jõusaali. Huviga jälgin Oti ulmevormi ja neid toidukoguseid, mida ta dieedi ajal sööb. Ausalt- õnnelik inimene! Mina söön hetkel temast vähem, aga sellele vaatamata on minu kehakaal stabiilselt üle 90 kg!!! (EM-i võistluskaal oli 77,5 kg)

Ok, loodan et saan siin hakata jälle rohkem kirjatööga tegeleda. 

Päris mitmed on teinud järelpärimisi järgmise aasta Lõuna-Eesti võistluste kohta. Selles suhtes et mul üks silm nutab, teine naerab. Nutab, sest igasuguste võistluste organiseerimine võtab väga palju energiat aga naerab selle pärast, õigemini lihtsalt siiras rõõm, et on nii palju aktiivseid sportlaseid kes nende raskete aladega tegeleda tahavad.

Pidage vastu! :)

20160408_171323.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere sõbrad! 

On 9/5/2016 at 20:10, Ssnozzz ütles:

Kasutasid mingeid toidulisandeid ka suvel, kui trennist paus oli nagu aru sain ? :)

 

 

 

Päris ausalt- ei kasutanud. Mõned ülejäägid vanadest aegadest kasutasin veel ära, aga see oli ka kõik. Nüüd sügisel olen vaikselt jälle mõned lisandid kasutusele võtnud. On lisandeid, milledest ei saa teatud ajahetkedel üle ega ümber. Kes proovinud ei ole, ei oska ka ilmselt sellel teemal sõna sekka öelda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere sõbrad! :)

Otsisin oma vanad fitness paroolid üles ning üllatus-üllatus, kõik töötab suurepäraselt. Siin oli mingil ajal natuke keeruline toimetada ja eks see mõjus ka motivatsioonile kurnavalt ning ausaltöeldes ei olnud ka midagi märkimisväärset trükkida. Nüüd hakkab eluvaim vaikselt tagasi tulema. Varblase kombel säutsuma ei hakka, aga päris kadunud ka ei ole. Püüan nüüd oma tegemisi hakata regulaarselt kajastama. Jõusaalis hakkab tasakesi looma ning terves kehas terve vaim! 

Eilsest trennist ka väike video:

https://www.youtube.com/watch?v=XpCBhL_CiGw&feature=youtu.be

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

 

Hetkel on natuke pikemalt aega ja panen mõned read kirja. 

 

TRENN:

Ikka püüan võimalusel punnitada 5-6 korda nädalas. Täna alustasin varahommikul jõusaalis- selga ja tricepsit, pärast veel korrralik bodypump. Seljatreeningus põhiliselt seljatõmbed ning tricepsile täna rööbaspuud. Soojenduseks tegin stepperit ja pange tähele- jooksin aeroobikasaalis ringe! Jooks on pumbale oluline, kui seda teha mõõdukalt. Bodypumpis oli kergelt kehva olla, aga see oli ilmselt eilse doonoripäeva tagasilöök. 

 

DOONOR:

Doonoriks olen olnud alates ajateenistusest 1997 aasta kuumal suvel. Mingil päeval saadeti terve kompanii doonoriks ja sellest ajast olen ikka aeg-ajalt käinud. Just eile uurisin ja võrdlesin igasuguseid näitajaid ja avastasin, et eile oli minu veresuhkur täpselt sama, mis näiteks 1999 aastal. Doonoriks olemisel saab päris palju asjalikku infot oma vere kohta ning lisaks siis võimalus osaleda heategevusel kus saad abiks olla hädasolijatele. Minul oli doonoriks olemine sellel aastal juba neljas kord. Siinkohal kutsun kõiki üles minema doonoriks! ;)

20161117_172709.jpg

 

FITLIFE TARTU SPORDIKLUBI KULTURISTIDE GRUPP:

Pea-aegu igal päeval suhtlen mõne noore atleediga, kes tunneb suurt huvi meie poseerimistundide taastamise ja kevadiste võistluste vastu. Ka eile üllatas FitLife spordiklubi staarkulturist Sander Gorgišeli. Ei ole seda meest juba ammu näinud ning nüüd mees saabus elu parimas vormis! Lubas kevadel lavale tulla ning peab plaani klassikalises kulturismis üles astuda. Seda enam tunnen, et oleks aeg hakata meestega rohkem tööd tegema- vaataks treeningud üle ja alustaks varakult poseerimistundidega. Ega ikka üksi kapi taga poseerimist harjutades head nahka ei tule. Panen siia ühe vanema pildi Sandrist. Eile oli mees oluliselt lopsakam ja reljeefsem:Sander.jpg

 

MÜNDID:

No seda teemat tasub mul ikka aeg-ajalt meelde tuletada. Alles paar päeva tagasi sain ühelt toetajalt erinevaid juubeli 2-e euroseid. Hea täiendus minu mündikogule ning korduvad mündid vahetuseks teiste samasuguste mündihulludega. 

 

20161118_153039.jpg

 

Hetkel kõik. Ei ole ma kuhugi kadunud ning kuuldused minu mingakloostrisse kolimisest olid enneaegsed.

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.november 2016

 

Tere kõigile!

 

Nagu lubasin, hakkan rohkem kirjutama. Teistel huvitavam ja endal ka tulevikus kõrges eas hea meenutada neid aegasid kui olin noor ja ilus. Jõusaalis olen nüüd käinud võrdlemisi regulaarselt. Eks püüan ka mõistlikult jõunäitajaid arendada, aga kardan natuke traumasid ning väga hulluks ei lähe. Muidugi eile sai jälle natuke Tarzanit välja lastud: 

 

Võimalusel teeks täna ka midagi põnevat, mida siis tulevikus ületada. Eks paistab, kas on natukene aega jõu-ilunumbriteks. Täna on mul veel bodypump kl 20:30 ja siis on kindel, et kogu keha saab treenitud. 

MÜNDID:

Üleeile annetas üks hea inimene minu mündikogule sellise lisa. Ilmselgelt ttasub mul ikka kõigile oma mündikogu mainida.

DSC_0066.JPG

 

Rõõmu teeb, et päris palju nooori mehi on vahepeal tublisti edasi arenenud ja näiteks noorkulturist Maksim Ivanov tegi eile rinna kaldpingi surumist 51-e kiloste hantlitega. Purakat on tublisti ning usun, et see mees oleks kaldpingil teinud ka suuremate raskustega, aga meie saali kõige priskemad hantlid on kahjuks just 51 kg. Pärast trenni kaalusime mõlemad täpselt 84,9 kg, aga Maksim on minust oluliselt lühem.

 

DSC_0010.JPG

 

DSC_0015.JPG

 

Ok, tõmban hirmsate Maksimi piltidega otsad kokku. Kohe lähen koerakoonlastega suuremale metsaringile ja varsti spordisaali poole liikuma hakata. Olge mõnusad! ;-)

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.november 2016

 

Nonii. Tarzan hakkab vaikselt tagasi tulema. Kehakaal oli pärast trenni 84,5 kg ning selliseks võiks see kaal ka põhimõtteliselt jäädagi. Treeningutest hetkel nii palju, et võimalusel teen universaaltreeninguid kus samuti nagu bodypumpiski, saavad kõik lihasgrupid erinevat koormust. Bodypumps sukeldusin eile kaugetesse aegadesse ja üllatasin jüngreid vana hea 62 programmiga. Lihtne programm vägeva muusikaga tuletas meelde lapsepõlve. Silm puhkas ja hing laulis. Täna tegin ühe väikse videoklipi ka ning püüan seda videot järgmine kord teha nii, et iste oleks otse, mitte kaldus. Huviga vaatan, kas ihu kannatab vaikselt raskuseid tõsta. Viimased suuremad katsetused raskuseid suurendada on lõppenud väiksemate traumadega. Mis siis ikka. Vaadake videot ja tervitage oma tricepseid! :)

https://www.youtube.com/watch?v=JW_RBWtvXpE&feature=youtu.be

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.november 2016

 

Tere jõudu!

Kehakaal oli täna täpselt 84 kg Tartu FitLife spordiklubi kaaluga. Tegin jälle universaaltreeningu ning natuke jõu- ja ilunumbreid ka;)

https://www.youtube.com/watch?v=AkxLBKeZBHw&feature=youtu.be

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.detsember 2016

 

Paar sõna kiirelt enne bodypumpi minekut. Eile pärast trenni oli kehakaal täpselt 83 kg- teinekord on 80 kg-selt lavale mindud. Visuaalne pilt on hea, endale etteheiteid teha ei ole. Sellise kaaluga on mõnus pumpi teha ning tegelikult on vastupidavust igas elemendis. Homme tuleb erakordselt pikk päev, aga nii need kalorid kuluvad ning inimese tunne hakkab tagasi sisse tulema ;)

 

Pidage vastu! 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.detsember 2016

 

Tere!

 

Uurisin just viimase San Marino Mr Olympia võistluse võistlejate nimekirja ja avastasin, et CBB -175 cm (minu viimase EM-i kategooria) oli ainult 5 võistlejat. See oli minu võimalus Mr Olympial finaali tulla ja ehk isegi mitte viimaseks jääda:P

Mis siis ikka- oleksid ei loe ning kui jumal annab, ehk jõuan isegi veel lähiaastatel areenile. 

Elu on läinud igas astmes huvitavamaks. Väga lootusetut seisu enam ei ole ning kui ma vaatan Oti tegevust ja edusamme, siis mõistan, et absoluutselt kõik on võimalik! Täna teen kindlasti ühe mõnusa saalitreeningu, homme peaks olema jõusaal ja bodypump. Olin ju eelmisel aastal bodypumpist eemal ning nüüd mõned kuud jälle pumpi teinud ning pean tunnistama, et jalad on hüppeliselt paremaks läinud. Eelmisel nädalal nägin isegi poolkõva võistlusvormi ja see on positiivne! Ei ole ma kuhugi kadunud ning eks konkurendid peavad arvestama, et vähk istub rahulikult kivi all ning toimetab vaikselt. 

Väike pilt ka erakordselt kehva kvaliteediga, aga siiski hea ülevaade sellest, millise muutuse on jalg läbi teinud lühikese ajaga tänu bodypumpile. Jõusaalis ma jalale väga midagi märkimisväärset ei teegi peale kettaga kükkide ning istudes reie nelipeaharjutuse.

15253465_1894300087523052_1689248501502043305_n.jpg

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.detsember 2016

 

Tere sõbrad! Kuidas läheb?

Minul enam-vähem. Toimetan vaikselt FitLife spordiklubis ning spordist ringiga mööda ei lähe. Homme viin lapsed varakult lasteaeda ja siis kohe bodypumpi. Kavatsen kõiki üllatada põneva bodypump 69 programmiga. Kehakaal on kukkunud alla 85 kg, eelmisel nädalal nägin korraks ära isegi 82,4 kg. Enesetunne on hea ning jõunäitajad ka sellised, mida ei ole vaja häbeneda. Sellel nädalal on veel rahulik, aga järgmisest nädalast pean päris palju kordasid jõuluvana kostüümi selga ajama ning see on küll hea vaheldus, aga samas ka meeletu kalorite kulutamine- jõuluõhtul kaotan ilmselt 2-3 kg, kui olen paksus vammuses tundide kaupa istunud ja kuulanud erinevaid laule-luuletusi. Kui mingil geeniusel tuleb mõte panna jõulutaat ahju kõrvale istuma, siis ürituse lõpuks on jõulutaat nagu higipomm. Püüdke ise enda pea katta paruka ja habemega ning vaadake, kui kaua ahju kõrval folkloori jõuate jälgida. Ok, ma panen siia mõned pildid ka. Kes facebookid minu kontol liikumist jälgivad, nende jaoks on need pildid enamuses ka tuttavad, aga on ju ka neid, kes fb-s ei käi. Olge siis mõnusad ja ärge aasta lõpus trennitegemist väga unarusse jätke! 

DSC_0011.JPGJõulutaat ja pöialpoiss teevad salatrenni

 

DSC_0038.JPGEt saaks pruuniks teiseks juuniks

 

DSC_0011.JPGSuured tänud heale inimesele, kes täna minu mündikogu toetas ja juubelieurosid tavaliste eurode vastu vahetada raatsis! 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.detsember 2016

 

Tere sõbrad! 

Eile, 17.detsember 2016 toimus Tallinnas, Hiltoni hotelli ruumides suursugune Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu aastalõpu ja samuti ka 50 aastat võistluskulturismi Eestis galaõhtu. Kohal olid enamus läbi aegade parimad Eesti kulturismi sportlased ning toetajad. Tutvustati uut raamatut "50 aastat võistluskulturismi Eestis" ning samuti avaldati tunnustust 2016 aasta parimatele kulturismis ja fitnessis. Raamatut soovitan omale osta kõikidel kulturismist ja fitnessist lugupidavatel spordisõpradel- väga põhjalik kokkuvõte võistlejatest, organisatsioonist ja võistlustulemustest! Nagu väga paljudel varasematel aastatel, tegin seda taas- Eesti parim klassikaline kulturist 2016. See oli mulle suur au! Aasta parimad selgitatakse tiitlivõistluste(EM ja MM) tulemuste põhjal ning nii on see olnud kogu aeg. Lisan, et peale minu tuli EM-il kõrgele viiendale kohale ka Rain Kuuusnõmm enda kategoorias ning kahe sellise tulemuse paremuse otsustas kategoorias suurem võistlejate arv. Lõpetuseks mõned pildid ka eilsest päevast ja samuti kevadhooajast :-)20160425-ImreVähi-_DSC8215.jpgEM 2.jpgDSC_0006.JPGDSC_0010.JPGDSC_0008.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.detsember 2016

 

Tere sõbrad!

Hakkab see aasta läbi saama. Juba ülehomme on uus aasta ja uued lootused-ootused. Ausalt, 2016 aastal olin tulvil energiat, oli kindel soov teha midagi suurt ning liikuda eluga edasi. Ja siis hakkas järjest tulema selliseid lööke, mida on võimatu sõnades edasi anda. Mul on olnud elus veel üks selline periood ning kuigi võib endale sisendada, et mis ei tapa see teeb tugevamaks, on ikkagi jube vastik kui mitte miski ei õnnestu ning kõik liigub kolinal allamäge. Mingil hetkel avastad, et kui sul on probleemid, siis sulle öeldakse, et räägime ja kui räägid, siis öeldakse, et ära hädalda. Vägisi meenuvad ühe seersantõppuri väljaöeldud sõnad 1997 aasta Meegomäe Lahingukoolist: "Ärge moodustage lauseid!" Üldiselt tahaksin sellele aastale ruttu joone alla tõmmata ning minna vastu 7-ga lõppevale aastale- minu juubeliaastale, kus koos Otiga astume veteranide klassi :)

Mida oodata uuest aastast? Eks igaüks on oma õnne sepp! Oi kui paljud on küsinud, et kas ma võistlen ka millalgi jälle? Kui jumal annab, siis ikka! Vähesed teavad, et mul ei ole hetkel absoluutselt mitte ühtegi sponsorit ning püüan käepäraste vahenditega midagi ära teha ja kusjuures teen kah! Vorm on hetkel selline, millega võiks küllaltki teravas vormis lavale astuda, aga ainult Eesti võistlusteks ei ole motivatsiooni pingutada kui välisvõistlusteks on finantspool olematu. Kummaline, et olen siiski paljudele jätnud mulje, et mul läheb väga hästi- hetkel see oleks samasugune võrdlus kui kui keegi küsiks minu käest, kas ma olen Kaitseväes kindral?  Päris selline mees ka ei tahaks olla, kes niisama oma tippvormiga piltidega facebookis edvistab, aga lavale ei tule. Üks samm korraga- esmalt logistika ette valmistada ja siis juba vaatab, mis edasi saab. Oluline on treeninguid jätkata ning hoida terves kehas terve vaim! Sellised mõtted siis selle aasta viimastel päevadel. 

Ilusat aastavahetus ja edukat uut aastat kõikidele spordisõpradele!

Pidage vastu!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

 

04.jaanuar 2017

 

Aeg muudkui lendab. Juba aprillis saab 20 aastat sellest ajast, kui astusin esimest korda lavale. Jõusaalis ikka toimetan ning samuti rühmatreeninguid. Eile ja täna käis minu trennidest osa saamas üks ajateenistuse võitluskaaslane, kes nüüd elab juba aastaid Rootsis. Mees tegi eile õhtul pärast minu bodypumpi avalduse, et Rootsis annavad treenerid tunde ükskõikselt aga mina olevat asja hingega teinud ning kõik toimuva ilusti lahti seletanud. Eks selline tunnustus teeb ikka rõõmu. Igal treeneril on oma käekiri ning minu tunnis ei tohiks igav olla kellelgi. Täna oli vapper mees minuga jõusaalis ning tegime läbi kõik lihasgrupid. Kui eile sai vana võitluskaaslane oma jalgadele korralikult vatti, siis täna kurtis et ülakeha annab korralikult tunda. Aga talle meeldis- minu teada kutsutakse selliseid enesepiinajateks. Kehakaal oli täna hommikul 85,1 kg- eesmärks oleks jaanuari lõpuks saada 83,5 kg. Peagi on oodata minu treeningprogrammi täiesti uusi ja intensiivseid programme ning vormi seisukohalt on see ainult hea! Maksukoormused hetkel nii suured, et ei kannata isegi kõige lihtsamaid toidulisandeid soetada. Samas eks iga asi on millekski hea ning endalgi huvitav, kuidas ihu oma jõududega hakkama saab. Ok, panen ühe pildi ka üles viimastest päevadest. 

DSC_0025.JPG

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×