Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kollide kompanii. Hetkel liigub facebookis vene atleedist Lesukovist selline pilt. Suht ulme, aga säär on selle massi kohta väga nõrk.

post-50-0-27130500-1447080284_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Möh! :o

Sellest atleedist ka hoopis teistsugune pilt:

post-50-0-55813600-1447093803_thumb.jpg

Ilmselgelt on härra kütusega vindi korralikult üle keeranud.

Üldiselt on ilmselt väga paljudel Venemaa sportlastel lähiajal tohutult suurte dopingusüüdistuste pärast päris palju jama. Esmalt kergejõustiklased ja ilmselt siis kõik teisedki. Ühe asjade käiguna näen Venemaapoolseid vastusamme, kus enda süüd muidugi eitatakse, aga hakatakse kõige kõrgemal tasemel teiste riikide patustajaid otsima-leidma...
Hetkel Postimehe esilehel:

http://sport.postime...st-valja-visata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust!

Eile tegin trennivaba päeva ja võtsin aja maha. Üleeile olid kurvad uudised- üks meie pere hoolealustest, kutsikas Taisto oli uues kodus midagi alla neelanud ja lämbunud. :( See oli väga ilus kutsikas ning tal oli potensiaali omasuguste seas tulevikus suuri tegusid teha.

Eks sellised asjad teemad meele kurvaks ning minu puhul on eemalolekuks alati suureks abiks just metsas jalutamine või kalapüük. Ma käisin eile üle pika aja kalal ning üllatuslikult ründasid latikad sööta nagu viimnepäev :)

Elu läheb edasi!

post-50-0-59687100-1447224346_thumb.jpg

post-50-0-26021000-1447224057_thumb.jpg

post-50-0-23085200-1447224063_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.november 2015

Täna oli igatpidi parem päev kui eile. Ikka tõusud ja mõõnad. Tänase päeva alguses tõi päikese meie pilvisesse taevasse härra kolmandalt planeedilt. Kino peab saama :D

https://www.facebook.com/fitshopkesklinna/photos/ms.c.eJyztDA2NDQ0NjY1MDM1MDfWs4TwzSyMLS1MDIwBZHcGSQ~-~-.bps.a.964140880295452.1073741837.960125887363618/983111335065073/?type=3&theater

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu FB seinal täna selline asi. :D

JbesaJq.png

Kas hr Merisalu saatis jälle mõne Nõo staari(selle kolmanda planeedi venna näiteks) pidupäeva puhul Kesklinna Fitshoppi? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas hr Merisalu saatis jälle mõne Nõo staari(selle kolmanda planeedi venna näiteks) pidupäeva puhul Kesklinna Fitshoppi? :D

See kutt ongi meie poolt tagaotsitav. :D Pühapäeval võtsime kinni ja rohkem ta päevavalgust ei näinud ja täna sai plehku, sest üks staabis otsustad Protein Smoothiet tegema minna. Ju sellepärast küsiski, et kas täna on pühapäev. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.november 2015.

Täna oli puhkepäev, aga ei saa öelda, et ma sporditegemisest väga kaugel olin... Õhtul oli kindel plaan üle pika aja jälle elusid päästa ja doonoriks minna ja kusjuures käisingi Tartus Puusepa tänaval Maarjamõisa kliinikus ilmselge plaaniga lasta ennast torkida ning verd valada, aga mis ei õnnestunud, oli vereandmine. Meenub, et viimati käisin doonoriks Tartu Raekoja platsil mingil doonoriüritusel ja sellel päeval oli ilm väga ilus ning jäi kuidagi meelde, et see võis olla septembri alguses. Täna Maarjamõisas selgus et see oli 24.septembril ning doonoritädi lükkas minu avalduse tagasi. Soovitas paari nädala pärast tagasi tulla. Eks ma siis lähen. Homme ilmselt jõusaali paugutama nende inimeste rahustamiseks, kes ei ole mind paar päeva saalis näinud.

Hetkel libistan karamellimaitselist PUDDINGut metsamarjadega ning elu on lill.

Doonoritest veel:

https://www.youtube.com/watch?v=XZjcukyqpug&list=PLZJ7yQoCMlp6DWAbrr3tTJH-BjTBWTYC2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäev, 15.november 2015

Just libistasin PROTEIN pannkooke karamellikastmega ning midagi halba ei ole öelda. Kohe käin jõe ääres ning proovime sõbraga põhjaõngedega õnne. Viimane kord õnnestus paar kobedat latikat saada ja sellised üritused motiveerivad. Täna võtan vabalt, aga ainult selleks et homme jälle varakult jõusaalis loom välja lasta.
Ok, tegelikult eesti rahvale üks sensatsiooniline uudis. Eile oli Fitshop Tartu Kesklinnas käinud üks joobunud turvamees ning tegi(üritas teha) Darolaga juttu toidulisanditest ja spordist. Muuseas tegi ta ka sellise avalduse:

"See maailmameister, kes siin on, soovitas amfetamiini!"

Võite vaid ette kujutada, kuidas need kuulujutud arenevad. :D

post-50-0-71164000-1447586173_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai oldud tavalisest ülevamas meeleolus ning Esta kategooria koll-tädidest ka hirmus pilt tehtud. Samuti vägev pilt ka nüüdseks kahekordsest maailmameistrist Oleg Anissimovist :P :

https://www.facebook.com/fitshopkesklinna/photos/a.960837263959147.1073741835.960125887363618/984962104879996/?type=3&theater

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.november 2015

Jälle üks peltnäha põnev päev seljataga. Ilmad on veel ilusad ning kannatab rohkem õues liikuda. Järgmiseks nädalaks lubatakse külma. Mina olen hetkel nagu valgu pomm- hinnanguliselt umbes 400 grammi valku hävitanud. Kerge trenn ja saun ka. Trenn oli universaaltreening üle pika aja. Minu õpilane Peep läks Ameerikasse sooja suve otsima. Täna oli mul õpilaseks üks noor 16 aastane mees, kes eile minuga Fitshopis pikalt vestles ning leppisime kokku et ta saab võimaluse minuga täna koos trenni teha. Natuke kärpisin oma kava aga oluline et õpipoiss saaks mingi ettekujutuse, milline võiks olla universaaltreening ning millises järjekorras ja intensiivsusega sporti tehakse. Usun, et härra homme hommikul oma voodikesest ei tõuse ka. :rolleyes: Kõige põnevam, et pärast trenni tuli jutuks ja selgus, et poiss on ilmselt mõne minu ajateenistuskaaslase poeg. Ka tema isa oli 1997 aastal Kuperjanovi pataljonis ajateenija. Eks ma uurin asja. Lõpetuseks ka üks pilt natuke vähemasjalikest noortest meestest kellega tahest-tahtmata päris tihti kokku juhtume:

https://www.facebook.com/fitshopkesklinna/photos/a.960837263959147.1073741835.960125887363618/985473058162234/?type=3&theater

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reede, 20.november 2015

Tere sõbrad! Kuidas teil läheb?

Mina olen vaikselt ikka trenni teinud ning erilist tähelepanu pööran rohkem toitumisele. Mõtetes olen juba kevadhooajas ning häälestamine on tähtis. Eks iga asi on millekski hea nagu ka selja taga kostuvad hääled, mis teevad maha nii vend Vähki kui kõiki teisi aastaid kulturismiga tegelenud aktiviste. Ehk on aeg jälle korralik vorm teha. Üldiselt tahan fännidele teada anda, et olen homme(laupäeval) 10:00-18:00 Fitshop Tartu Kesklinnas ning kostitan külalisi "DEGUSTEERIMISLAUPÄEVA" raames ainult parimate FAST lisanditega! Tulge kindlasti proovima! :)

post-50-0-35281400-1448026238_thumb.jpg

post-50-0-11470500-1448026242_thumb.jpg

post-50-0-95932200-1448026297_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled homme TÜ ASKis ka kohal?

Kahjuks ei ole. Kõik näljased jõutõstjad võivad pärast Fitshop Kesklinnast läbi astuda energiavarude täitmiseks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.november 2015

Tere kõigile!

Homme hommikul lükkan jälle käigu sisse ja varavalges hakkan paugutama! Praegu ka paugutasin, aga midagi rohkem hingele.

Daamid ja härrad: "SU IHU TUNDUB TUTTAVANA!"

https://www.facebook.com/fitshopkesklinna/photos/a.960837263959147.1073741835.960125887363618/987537091289164/?type=3&theater

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.november 2015

Tere!

Paari sõnaga trennijuttu ka. Täna keskpäeval tegin oma kolmeosalise treeningu jalad-õlad päeva. Sissejuhatuseks jooksulint ja mäkketõus ning siis kohe jalapress, reie nelipea ning tagaosa. Eraldi veel tuharaharjutus ning sääred. Pärast jalgasid NB!-stepper, kus ka ülakeha soojemaks sai. Ülakeha alustasin althaardes lõuatõmmetega ning siis lamades surumine rinnale. Selline huvitav vaheldus enne õlga. Rinna tulemused on hakanud vaikselt paranema, pean endale juba randmetugesid vaatama. Õlga alustasin istudes surumisega masinal ja siis lendamine hantlitega istudes ja õlatõmbed rinnani. Lisaks ka trapets hantlite ning kangiga. Põnev programm ning loodetavasti on minu õpipoiss Peep ka peagi rivis. Toitumine on enam-vähem paigas. Täna tegin natuke pattu, aga luban ennast parandada. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26.november 2015

Tere kõigile!

Mina jätkan oma treeninguid ning täna tegime trenni koos õpipoiss Peebuga, kes vahepeal reisimas käis ning andis mulle selge võimaluse vaikselt salatrenni teha ning teda täna hirmutada. Tunda on, kuidas see taastumisaeg ennast ära tasus ning raskused on silmnähtavalt tõusma hakanud. Lamades olen viimastel päevadel proovinud ka lamadessurumist rinnale ning laeks on olnud 130 kg x 5. Tagasihoidlikule algusele ennustan küllaltki võimsat arenguhüpet ehk juba selle aastanumbri sees 150 kg x 4-5. Peab pingutama ja mitte hädaldama, et ei ole enam noor ja tugev... Tihtilugu jääbki selgusetuks, kas inimesed räägivad jõust või tahtejõust.

Trennis tegime täna üldiselt rind-bicepsi päeva, aga pange tähele- alustasime jalgadega masinatel ja alles siis ülakeha ning ülakeha sissejuhatuseks minul 100 kordust lõuatõmbeid ning Peebul 50 kordust võidu. Lõpuosa läks laiba mõnitamiseks aga nagu pidigi minema, mina võitsin ja ma olen üldse kõva mees! :P

Peale lõuatõmbeid rind ja siis biceps. Kõhtu ka ning lõpetuseks kuldaväärt saun, millest Peep terve igaviku oli reisilolles puudust tundnud. USA-s oli hotellis saunakeris olnud, aga see oli kile seest välja võtmata jäänud ning mingid oinad olid selle sisse lülitanud ja kujutage ette, milline käkk seal saunas oli. Kahjuks ei ole saunakultuur igal pool arenenud. Mäletan, kuidas ma 2002 aastal Taanis kursustel olles kohaliku sõjaväeosa vaprad võitlejad paanikas saunast minema ehmatasin kui pahaaimamatult kerisele vett viskasin ja ma ei ole mingi eriline kuuma sauna mees! Pikapeale suutsin taanlastele mingi saunapisiku isegi tekitada kui nad just mingid eriti hirmsad silmakirjatsejad ei olnud ja hulluga kaasa ei mänginud. USA-s nägin ainukest pandavat sauna Chicago Eesti majas.

Ok, libistasin just PUDDINGu sisse ja varsti kotile. Homme olen alates 10:00 Fitshop Tartu Kesklinnas ja seal saavad minuga huvilised trennijuttu ajada, aga olge head, ärge väga pikka juttu ette võtke- mingil päeval käis mul seal 4 inimest, kes igaüks põhimõttteliselt ühtede ja samade küsimustega poolteist tundi järjest pommitasid... See on natuke liiga karm isegi minusuguse jutumehe jaoks. Ma panen mõned pildid ka üles vahelduseks:

post-50-0-98877900-1448574242_thumb.jpg Rinnapäev :-)

post-50-0-36719900-1448574256_thumb.jpg Peep tõi reisilt sellise kingituse!

post-50-0-41642600-1448574261_thumb.jpg Darola demostreerib uusi ülivingeid NEBBIA retuuse!

Ah jaa- üks palve siinolijatele? Olen homme poes ja milliseid FAST lisandeid sooviksite degusteerimisel proovida? Tore oleks teie soove ka kuulda ning võimalusel üllatada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.november 2015

Jälle üks meeleheitlik päev selja taga ning ikka lootus et pärast mõõna järgneb tõus. Trenni tegime varahommikul Peebuga mehe moodi. Alustasime jalgadega: jalapress, istudes reie nelipea, reie tagaosa, eraldi tuharalihaseharjutus ning sääred. Ja siis midagi täiesti ootamatut- althaardes nii palju kätekõverdusi kui tuleb 5 minuti jooksul! MyFitnessi ülemises saalis on püsti pandud erinevaid poste ning lõuatõmbeid saab seal teha igas asendis. Valisime sobivad lõuatõmbepukid välja ning kõlas stardipauk. Algus oli võimas, aga lõpp läks väga ulmeliseks. Te ei kujuta ette, kui tühjaks selline tegevus kummi ajab! Minul õnnestus täpselt 5 minutiga teha 78 lõuatõmmet, aga püüan seda tulemust kindlasti varsti parandada. Tore on kui saad sellise treeningpartneri, kes sinuga sellist pulli kaasa teeb. Peale nii võimast lõuatõmbemaratoni tegime veel masinal õla surumist ning trossiga õla tõmbeid ning istudes hantlitega lendamist. Lõpetuseks ka kõhulihast loomulikult. Kehakaal oli pärast trenni 85,5 kg, eile näitas kaalunumber üldse 84,4 kg! Jälgin toitumist küllaltki tähelepanelikult ning püüan seekord ennast mitte eriti käest ära lasta. Fitshopis toimetades on ka rohkem aega ja võimalusi toidulisandeid segada ning katsetada. Täna olid toidulaual PUDDING, WHEY+, HERA80, OMEGA3, INTRA ja SHOCK.

Vägevat nädalavahetust! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea tulemus. Kuidas pealthaardes tuleks? 100tk aja peale näiteks.

Võib teinekord proovida. Minu paarimees kurtis eile ülakeha lihaste valu ja nüüd taastub natuke, Mina ise homme varakult saalis platsis ja selg-triceps kindlasti! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.detsember 2015

Tänane päev algas proteiinipannkookidega ning proteiinibatoonidega. Tuleb vägev päev ning õhtusest trennist loodan hooaja uut rööbaspuurekordit! Viimati tegin rööbaspuul 60-e kilose lisaraskusega 10 tipsi ja reservi on veel kõvasti... Kui on õige tunne ja aeg, küll siis teeme video ka. ;)

post-50-0-79516400-1449394854_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalt surumise projekti ei kavatse käsile võtta? :)

Surumine hakkab toimuma vaheldumisi dipsidega. 2005 aasta kogemustest võin öelda, et kui rööbaspuul tegin 5 x 110 kiloga, siis lamades surusin 5 x 150 kg-ga... Umbes selline vahe kipub olema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma proovin täna 85 -ga ehk 5 st seeriat ka väike võistluse moment on asjale juurde tekkimas. ;)

Ma ei tea, kas ma nii väikeste raskustega üldse hakkan proovima. Täna tegin väikese proovikatse, aga usun et juba homme hommikul peale tugevamat ettevalmistust võiks sama asja ümmarguse numbriga sooritada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×