Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Imre, sa fitte (Fitcoine) ka lunastad oma poes?

Hetkel ei lunasta, kuna meie pood on veel nii uus ning ei ole süsteemi sisse töötanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, nagu näha, ei ole mina ainuke, kellel facebook ei tööta. Kõik spordisõbrad on koondunud nüüd siia foorumisse. Üldiselt, kui eluvaimu sisse saame, siis tuleb facebookis uus pildimäng, kus andekamad saavad ühte vägevat pilti kommenteerida ning keegi võidab jälle auhinna. Pikki luuletusi seekord kirjutama ei pea, vaid olulisel kohal oleks rohkem inimeste mõtted spordist, Eestist ja Fitshop Kesklinnast. Eks jälgige liikumist!

Pilt oleks selline :) :

post-50-0-56668900-1443469117_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskilt on levinud kuuldused, et naisterahvastele suured lihased ei meeldi. Tundub, et pilt valetab. Heledapäine tütarlaps ei vaata ega silita naeratusega suurt biitsepsit :)

Ja kuidas nende fittide kasutamine välja näeb? Näiteks, kui tahad osta ühte proteiinijooki, mis maksab 2 eurot, siis mitut fitti vaja on? Kas tõesti 2?

Muudetud kasutaja breakdown poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskilt on levinud kuuldused, et naisterahvastele suured lihased ei meeldi. Tundub, et pilt valetab. Heledapäine tütarlaps ei vaata ega silita naeratusega suurt biitsepsit :)

Ja kuidas nende fittide kasutamine välja näeb? Näiteks, kui tahad osta ühte proteiinijooki, mis maksab 2 eurot, siis mitut fitti vaja on? Kas tõesti 2?

1fit = 0.02€

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskilt on levinud kuuldused, et naisterahvastele suured lihased ei meeldi. Tundub, et pilt valetab. Heledapäine tütarlaps ei vaata ega silita naeratusega suurt biitsepsit :)

Ja kuidas nende fittide kasutamine välja näeb? Näiteks, kui tahad osta ühte proteiinijooki, mis maksab 2 eurot, siis mitut fitti vaja on? Kas tõesti 2?

Täitsa kommentaari moodi, aga eriti hea kui sa selle fb-s Fitshop Kesklinna lehele lisad. Küll siis vaatame auhinnad ka üle. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, ehk teeksid mängu nii siin kui ka Fb-s? Et siis vaatad kaks saiti üle ja valid välja parima kommentaari?

Mul fb puudub :D

Usun, et oleks sellise küllusliku nänni nimel aeg FB kasutaja teha. Samas võib ju ka alati naabrimehe või vanaema konto pealt kommentaari lisada ja pärast teete saagi pooleks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea mõte tegelikult. Usun, et kui nänni pooleks teeme, siis on vanaema nõus :)

Aga ei tohi kaotada, muidu saab vanaema kurjaks . . :)

Muudetud kasutaja breakdown poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.september 2015

Paari sõnaga. Treeningud kulgevad plaanipäraselt, nüüd on hommikuti kehakaal stabiilselt -86 kg. Visuaalne pilt on ellu ärganud. Täna tegin niiöelda "kähkuka"- ülikiire ülakeha trenn ilma saunata. Eks selliseid sööste on ka teinekord vaja. Homme ka päris kiire, aga tegemata ei jäta midagi! Varsti püüan ka oma hetkevormist paar pildikest teha- ehk isegi reedel. Praegu läheb PUDDING rosinatega ning midagi halba ei ole öelda.

Samuti ei ole halba öelda selle kohta, et tavalistest poodidest olen viiimastel päevadel saanud tagasi koguni 3 juubelieurot. Mulle kui kirglikule kogujale teevad need alati palju rõõmu!

post-50-0-57607700-1443641078_thumb.jpg

Perenaine tegi eile kanafileed kookosrasvaga ning katsetasime seda kastet:

post-50-0-27462600-1443641085_thumb.jpg

Väga super oli, päriselt! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neljapäev, 01.oktoober 2015

Tere kõigile! Osad teie seast ilmselt alles ärkavad, aga mina olen varahommikul koertega metsas käinud, lapsed lasteaeda viinud, trenni ära teinud, auto remonti toimetanud ning spordisõpradele ka Fitshop Kesklinnas degusteerimiseks valmis pannud FAST šokolaadimaitselise BLOCKi. Hommikuse trenniga võib rahule jääda. Eks on saalis neid, kes ei ole harjunud, et mingi mees mitme dressipluusiga platsi ilmub ning harjumatult kiiresti tuld annab ning pärast veel saunas ka higistab korralikult, aga mees tahab ilusaks saada!

Just käis üks noorhärra minuga rääkimas toitumisest, treeningutest ja usun et mees sai enda jaoks päris palju põnevat materjali. Tihtilugu tulevad inimesed minuga rääkima ja selgub et neil on juba aastaid kas üks ja sama treeningkava või siis pikalt ühesugune toitumiskava. Keha ja vaimu peab pidevalt üllatama! Teinekord loevad meie hea vormi ja enesetunde saavutamiseks imepisikesed detailid millele me suurt tähelepanu ei pööra.

Siinkohal võimas üleskutse kõigile, kes on võtnud eesmärgiks kevadeks ennast paremasse vormi ajada. Mina olen täna terve päeva Fitshop Kesklinnas. Selles suhtes, et kui on meeles, siis kellel on, võivad mulle ka alati erinevaid münte tuua ning kindlasti saame kaubale!

Ok, ma libistan kohe väikse BLOCK-i sisse ja BCAA kapslid samuti. Usun, et ma teen siin veel täna postitusi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Info levib uskumatult kiiresti. Minu üleskutsele on vastanud päris mitmed ning pool päeva olen pidanud vägevat jutlust nagu pastor Peep oma karvastele jüngritele. Võimalik, et Peep tuleb homme minuga koos trenni surema, aga tal on veel aega järgi mõelda ning kõhklema hakata. Trenniga on nii, et kes peaksid siin MyFitnessi kliendid olema, siis ärge minuga trenni ajal juttu tulge ajama. Ma olen trennis võrdlemisi endassetõmbunud ja pühendunud. Jutustamise jätan endaga Fitshopi seinte vahele. Mäletan, kuidas me Tartu noortega 1992 aastal treeninguid alustasime ning siis võis ikka ette tulla, et trenni ajal tuli ette lisaks spordile ka laulu ja tantsu ja kaklemist. Olime sellised emotsionaalsed noormehed. Krdi hullu Rene pärast pidin 2 nädalat putru sööma, sest lõuad ei läinud kokku. :P

Ok, nüüd hakkasin veel nostalgitsema ka.

Autoremonditöökojast ei ole veel helistatud- ilmselt on minu masin juba lammutusse saadetud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.oktoober 2015.

Hämmastav, kui skeptilised väga paljud toidulisandite suhtes on! Täna oli meil poes ehk 5 inimest, kes reaalselt oma hirmudest märku andsid ning mehed kardavad valgulisandit proovides muutuda Ott Kiivikaks ning naised kardavad muutuda...Ott Kiivikaks :P

post-50-0-48009100-1443722762_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha :D Selle vahva pildiga tuleb meelde, kui ise 2 aastat tagasi saalis toimetasin parasjagu seljatõmbega ning kena noormees astus ligi: " Kuule tüdruk, Sina küll kasutad raudselt neid Kiivika pulbreid, muidu Sul sellist vormi poleks!" :D Tuleb vist komplimendina võtta... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha :D Selle vahva pildiga tuleb meelde, kui ise 2 aastat tagasi saalis toimetasin parasjagu seljatõmbega ning kena noormees astus ligi: " Kuule tüdruk, Sina küll kasutad raudselt neid Kiivika pulbreid, muidu Sul sellist vormi poleks!" :D Tuleb vist komplimendina võtta... :)

Ikka komplimendina. Ilmselt see meelitaja ise oli nagu sardell :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reede, 02.oktoober 2015

Armsad sõbrad!

Iga päev on täis üllatusi- vahel heade uudistega, teinekord rikub meie päeva ära mõni halb element. Viimased 2 päeva olen käinud spordiklubis trennis varavalges ning mõlemal päeval olen kasutanud ühte ja sama riidekappi. Täna hommikul olin valmis kohe tuld andma, kiskusin riidekapi ukse lahti et oma asjad asjad sinna sisse panna kui avastasin ülemiselt riiulilt mingid tabletid. Esimene mõte käis peast läbi, et tegemist on kellegi südamerohtude või millegi sellisega, aga ei...

Ma olen treeninud erinevates klubides alates 1992 aastast. Ilmselgelt olen selliste teemadega kokku puutunud, kus räägitakse kuidas ühes või teises klubis keegi midagi krõbistab või süstib, aga mitte kunagi ei ole ma selliseid asju kuskilt leidnud. Kelle omad need tabletid on, jäägu see asjaosaliste südametunnistusele. Võtan lihtsalt teadmiseks, et minu uues klubis selliste asjadega tegeletakse ning kellel vähegi mõistus peas- palun ärge rikkuge oma tervist sellise pasaga! Mille nimel te seda kõike teete? Need, kes teile selliseid asju vahendavad ja müüvad, ei vastuta teie tervise eest! See, mis kaasneb dopingu kasutamisega, võib ilmneda alles teie järeltulevatel põlvedel. Hoidke keelatud ainetest eemale!

post-50-0-02182900-1443787832_thumb.jpg

post-50-0-82153700-1443787840_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju muidugi. Aga eks teavitustööd tuleb teha edasi.

See kasutamine ole väga palju eeskujudes kinni. Kui saalide autoriteedid populariseerivad puhast sporti ja teevad seda ka ise, siis teevad noored järgi seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igavaks läheb siin fitnessi konnatiigis. Usun, et järgmise pildiga lükkan spordisõprade meeleolu ilusti käima ning usun, et Ott ja Raigo Saavad täna Leedu Vabariigis võistlustules sellisest pisikesest tögamisest rohkem motivatsiooni leedu atleete raputada. ;) Ott ise eile tahtis endast ja õpipoisist pilti- seda peavad nad ka saama! :D

post-50-0-54502300-1443892136_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii ägedad joonistused! Tee aga edasi! Sul aega seal poes nüüd nikerdada aktuaalseid teemasid :D

Nendest koomiksitest võiks kunagi Fitness.ee või Fitshopi kalendri teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii ägedad joonistused! Tee aga edasi! Sul aega seal poes nüüd nikerdada aktuaalseid teemasid :D

Nendest koomiksitest võiks kunagi Fitness.ee või Fitshopi kalendri teha ;)

Olen kalendrile mõelnud. Mine tea- võib-olla teengi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.oktoober 2015

Tänane päev on Tartu kesklinnas erakordselt rahvarohke. Siin liigub palju sportlaseid, kes käisid facebooki jaoks jooksupilte tegema ning osa rahvast on niisama ülevas meeleolus.

Hommikul sai päeva alustuseks otsitud endale parkimiskohta sest pool Tartu kesklinnast oli jooksurahva jaoks kinni pandud. Mingi koha ikka sain ning isegi väikese trenni jõudsin ära teha.

Päeva üheks teravamaks kriidiks võib pidada keskuse turvameest, kes tuli minuga (jälle) spordijuttu rääkima. Uuris, kuidas kõhu pealt rasva vähendada ning kui ma küsisin, et kas härra õlut ka joob, teatas vahva vunts et talle ei meeldi õlu. Küsisin siis et kas viina joob ning vennike ajas rinna punni ja ütles: "Viina läheb ämbritega!"

Fitshop Kesklinnas on täna lilla päev pühendatud Eesti vaieldamatult ühe tugevamale naisatleedile Esta Pildile! Esta ikka vahel üllatab mingisuguste värgide mänguga ja nüüd on tal siis see periood kus kõik on lilla. Lilla on ka meie degusteerimislaud- metsamarjamaitseline SMOOTHIE ja tundub, et sellest lillast on saanud inspiratsiooni teised linnakodanikud :)

post-50-0-41186700-1443883642_thumb.jpg

post-50-0-41877000-1443883652_thumb.jpg

post-50-0-03527900-1443891931_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.oktoober 2015

Alustame vaikselt uue nädalaga. Mul juba varavalges korralik trenn tehtud ning kehakaal on märkamatult 92-lt kilolt 84,3-le kilole kukkunud. Eile küll õhtul trenni ei jõudnud, aga tegin korraliku sauna ning higistasin nagu põrsas. Täna hommikul tegime siis trenni koos staarpastor Peebuga. Vana sai reedel mingisuguse ettekujutuse trennitegemisest, aga täna vormistasime siis korraliku loomatrenni. Alustasime stepperiga, siis reie tagaosa ja nelipea, lisaks sääred. Pärast jalga üllatasin nii ennast kui õpipoissi põneva väljakutsega- teha ülakeha sissejuhatuseks althaardes lõuatõmbeid umbes 7-8 minuti jooksul nii palju kui tuleb! Minul oli lõpuks see number 102, Peebul...vähem. Pärast seda alustasime seljatrenni ja tuleb tunnistada, et käed oli ikka päris pehmed alguses. Leppisime siis kokku, et homme teeme lõuatõmbed trenni lõpus. Lisaks seljale veel muidugi rind-käed-õlad-kõht, nagu alati.

Praegu olen Fitshop Kesklinnas ning kes tahab, tuleb läbi. Valgustan teid tricepsi kasvatamise saladustega. Toidulisanditest läksid täna SHOCK, RECOVERY, HERA80, BCAA, INTRA ja PROTEIN SMOOTHIE.

Väike pilt ka tänasest treeningust:

post-50-0-50348800-1444067135_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke huumorit ka igavavõitu esmaspäevaõhtusse. Enne väike eelinfo selle teose juurde. Täna käis järjekordselt ilmselgelt väsinud mees meie armsas Tartu kesklinna Fitshop poes ning kohati oli raske mõista, kas härra üldse teab, kes ta on ja kus ta on. Uhke mees ennast tutvustama ei hakanud aga väitis korduvalt, et hr Merisalu sõber. Selliseid Merisalu sõprasid on viimasel ajal päris mitmeid olnud, kes on uhke atleedi poolt niivõrd ära väsitatud et mehed ennast maalähedaste loodusravimitega oimetuks on joonud. :D Raske on olla populaarne mees! :)

post-50-0-60450900-1444066850_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×