Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Andreas :D

Päris vägev kui rohkem mitte keegi oma mõtteid siia kirja ei pane ning pühapäeval saab auhinnakoti kätte mees, kes kommenteeris pilti ühe sõnaga: "Andreas" :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Et viimast pakki kõige maitsvamat Hera valgupakki kätte saada, on julgemad valmis ka ühe silma jakiga sama värvi värvima"

Kusjuures pange tähele, et nn camo on nii hea, et teised ikka veel kaklevad, kuigi "kaklemispõhjus" on ammu koos õnnelikuga poest välja hiilinud.

Muudetud kasutaja breakdown poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Et viimast pakki kõige maitsvamat Hera valgupakki kätte saada, on julgemad valmis ka ühe silma jakiga sama värvi värvima"

Kusjuures pange tähele, et nn camo on nii hea, et teised ikka veel kaklevad, kuigi "kaklemispõhjus" on ammu koos õnnelikuga poest välja hiilinud.

Hakkab tulema! On tunda, kuidas noorel ulmekirjanikul on vaimujõudu ning atleetmõtted lihtsalt karjuvad väljapääsu otsides. Tubli töö! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe-kohe jõuab kinodesse film "Straight outta Compton" ja sellest inspireerituna:

"Straight outta Fitshop Kesklinna

on tehtud mu diil.

Käes on pakk Herat ning nüüd minema viin

mu kiilakas pea, paar habemekarva

ning sinine silm,

te, mehed, eal ära ei arva!

Olen näinud nii palju, seal poes nii karmis,

Fitshop Kesklinna see on, kus

kõlupead karmid, paar vanurit ja last

pluss mõni kõhn, mõni paks -

kõik tooteid soovivad, mida Vähi nüüd jaotab.

Kuid vaid mina siin ukse ees

nii võidukalt seisan,

käes pakk on mul Herat ja kedagi ei leina.

Teised veel mehisust kontrollivad,

ei paigal enam seisa nad.

aga vaid mina olen jõudnud

Straight outta f**king Fitshop Kesklinna!"

Booyaka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe-kohe jõuab kinodesse film "Straight outta Compton" ja sellest inspireerituna:

"Straight outta Fitshop Kesklinna

on tehtud mu diil.

Käes on pakk Herat ning nüüd minema viin

mu kiilakas pea, paar habemekarva

ning sinine silm,

te, mehed, eal ära ei arva!

Olen näinud nii palju, seal poes nii karmis,

Fitshop Kesklinna see on, kus

kõlupead karmid, paar vanurit ja last

pluss mõni kõhn, mõni paks -

kõik tooteid soovivad, mida Vähi nüüd jaotab.

Kuid vaid mina siin ukse ees

nii võidukalt seisan,

käes pakk on mul Herat ja kedagi ei leina.

Teised veel mehisust kontrollivad,

ei paigal enam seisa nad.

aga vaid mina olen jõudnud

Straight outta f**king Fitshop Kesklinna!"

Booyaka!

Mees, mis seemneid sa sööd? Ma tahan ka! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seemnemees lõi nüüd lati kõrgele, aga kindlasti on võimas karge nädalavahetus tulekul ning usun et teisedki luule- ja tantsumehed pääsevad seemnekotile ligi ning annavad korralikult tuld. Toon selle teema ka uuesti esile, et kõik pihta saaksid, mis toimub:

ga päev toob uusi üllatusi. On hetki, mis jäävad meile kauaks ajaks meelde ja on hetki, mis tulevad ja lähevad. See pilt on kindlasti üks meeldejäävamaid kunstiteoseid Teie elus! See ei ole lihtsalt pilt, vaid selles on peidus palju sügavam elu mõte! :P Eks inimesi on erinevaid ning siinkohal teengi üleskutse kõikidele andekatele ja vähemandekatele kaasvõitlejatele lisada sellele pildile kommentaariks oma mõtteid. Mis toimub, millest see kõik algas, kes on see suure peaga kiilakas õnneseen jne! Parim kommentaar saab pühapäeva(27.september 2015) õhtul erakordselt vägeva auhinna: FAST banaanimaitselise HERA80 !!!

post-50-0-12314500-1443208590_thumb.jpg

post-50-0-88064100-1443208605_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupäev, 26.september 2015

Loodan, et päeva lõpuks tuleb sellele möllupildile palju huvitavaid mõttevälgatusi. Ise lähen täna pealinna ja võimalusel teen ka üle pika aja Reval-Spordis trenni. Vaatan Revali staarid üle, püüan neid õigele teele suunata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Minu tagasihoidlik luulelooming. :)

Mööda teed kõnnib mees,

kellel pikk must habe ees.

Tema ees lonkab kepiga mutt,

lõua otsas väike karvatutt.

Kogu linn oli tagajalgadel,

isegi Fitness treening salgad.

Märkab mees, et kõik on pees,

kogu sündmus sündis tema ees.

Peale pikka madinat jõudis rahvas poodi,

kuhu uus laar Hera 80 toodi.

Kõigist üle oli sinise kuhvtiga mees,

Tema on nüüd valgumees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel pildil kajastad ilmselt kõike mida oma leti tagant päeva jooksul näed. Tundub, et poes on suurem tunglemine toimunud ja uueks hera omanikuks sai väga värvika välimusega tegelane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel pildil kajastad ilmselt kõike mida oma leti tagant päeva jooksul näed. Tundub, et poes on suurem tunglemine toimunud ja uueks hera omanikuks sai väga värvika välimusega tegelane.

No viimastel päevadel on neid värvikaid inimesi(osade puhul ei oska sugu ära arvata) poes ja selle ümbruses päris palju liikunud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

S'il vous plaît! Veel midagi pühapäeva puhul Vähile lugemiseks ja, et kergendada otsust "kes saab endale maitsva valgukoti?"

"Ja ma trimpan. .

Ja limpan . .

Ja järjekordselt drinkan . .

Seda maitsvat valgujooki

jumalateväärset droogi.

Ja see toodi, Hera meile toodi

Fitshop Kesklinnast ja keegi raudselt üles poodi.

Üks suur tants ja trall

ning võib öelda uperpall

seal poes igapäevaselt

etendub kui äktsionmuuvi.

Vaid Vähk seal nii rahulik

ainult pildistab ja gruuvib,

paar pilti joonistab

ja arvab, et siin pole enam ruumi!

"Mehed, valvel seis, järjest loe

ning keegi raisk peitu ei poe!

Nii, teid on täpselt 52,

pooled lähvad välja ja jätkub seal see kaks!"

Nüüd sinisilmal hakkab kiire,

peab ju ära saama.

Kaasa maitsev valgukott

ning endal mõttes

„laadna -

eks kui tulen tagasi

jätkub meil see saaga."

Praegu kindlustama pean valgukoti sisu,

et ühelgi teisel raipel ei tekiks selle vastu isu!

Ja ma trimpan . .

Ja limpan . .

Ja järjekordselt drinkan . .

Seda maitsvat valgujooki

Jumalateväärset droogi.“

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupäev, 27.september 2015

Käisin eile Tallinnas ja tuleb tunnistada, et nägin seal rohkem tuttavaid kui nädalaga Tartus. Käisin ka vaieldamatult Eesti parimas jõusaalis Reval-Sport klubis vanalinnas! Tuletan ikka spordisõpradele meelde, et olen selles klubis treeninud 2001-2003 aastatel ja ainult head mälestused! Eile klienditeenindaja küsis veel üle, et kas ma tean, kuhu minna? :P

Pealinna satun, siis treenin ikka seal! Ühekordne pilet maksab 9 eur ning selle raha eest saab lisaks ülivõimsale treeningkogemusele ning võimsale saunale vaadata ka ürgmeeste esituses jõu- ja ilunumbreid!

Ise tegin ka trenni, aga minu esinemine oli võrreldes nende priskete karvaste kollidega ikka äärmiselt tagasihoidlik. Tegin väikse pildiseeria ka ning panengi selle galerii üles. Head vaatamist!

post-50-0-31467100-1443342866_thumb.jpg Riideruumis võttis külalised vastu hr Kelner ja ma ei räägi kellelegi, et ta toppis omale enne bodypumpi naiste särgi selga, et välja näha nagu Super-Hiir!

post-50-0-23010000-1443342871_thumb.jpg Revali kollis. Mehed olid siiaralt rõõmsad, et keegi nendest üldse pilti teeb. Inetuid inimesi tavaliselt ei taheta pildistada B)

post-50-0-45389500-1443342887_thumb.jpg Veel üks kollide kompanii

post-50-0-99593900-1443342876_thumb.jpgMeestel olid kaasas suuremad varustusekotid kui kuulsusrikka Kuperjanovi pataljoni võitlejatel rännakul. Kuuldavasti on meestel kaasas lisaks juuksegeelile ja libestile ka magamiskott, hambahari ja konservid.

post-50-0-14883700-1443342892_thumb.jpg Tagasihoidlik algus

post-50-0-24363500-1443342899_thumb.jpg Revali-poiste pidu!

post-50-0-51622900-1443342908_thumb.jpg Oleme ausad- teinekord on vaja paremate tulemuste saavutamiseks õpilasi hirmutada.

post-50-0-49174300-1443342915_thumb.jpg Selliste õrnahingeliste kulturistikeste jaoks on selline lähenemine muidugi liiga jõhker. Ei saanudki täpselt aru mis toimus. Kaido enam pingilt ei tõusnud, kõik kohad olid verd täis. Arstid pärast selgitasid karumõmmidele, et kuulge poisid, sellel nädalal juba neljas mees- kas te liiale ei lähe. Agar koristaja pühkis kiiresti platsi puhtaks.

post-50-0-91476600-1443343612_thumb.jpg Peale arstide lahkumist jälle üks ühispilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

S'il vous plaît! Veel midagi pühapäeva puhul Vähile lugemiseks ja, et kergendada otsust "kes saab endale maitsva valgukoti?"

"Ja ma trimpan. .

Ja limpan . .

Ja järjekordselt drinkan . .

Seda maitsvat valgujooki

jumalateväärset droogi.

Ja see toodi, Hera meile toodi

Fitshop Kesklinnast ja keegi raudselt üles poodi.

Üks suur tants ja trall

ning võib öelda uperpall

seal poes igapäevaselt

etendub kui äktsionmuuvi.

Vaid Vähk seal nii rahulik

ainult pildistab ja gruuvib,

paar pilti joonistab

ja arvab, et siin pole enam ruumi!

"Mehed, valvel seis, järjest loe

ning keegi raisk peitu ei poe!

Nii, teid on täpselt 52,

pooled lähvad välja ja jätkub seal see kaks!"

Nüüd sinisilmal hakkab kiire,

peab ju ära saama.

Kaasa maitsev valgukott

ning endal mõttes

„laadna -

eks kui tulen tagasi

jätkub meil see saaga."

Praegu kindlustama pean valgukoti sisu,

et ühelgi teisel raipel ei tekiks selle vastu isu!

Ja ma trimpan . .

Ja limpan . .

Ja järjekordselt drinkan . .

Seda maitsvat valgujooki

Jumalateväärset droogi.“

Uus Juhan Liiv on sündinud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toon selle teema ka uuesti esile, et kõik pihta saaksid, mis toimub:

On hetki, mis jäävad meile kauaks ajaks meelde ja on hetki, mis tulevad ja lähevad. See pilt on kindlasti üks meeldejäävamaid kunstiteoseid Teie elus! See ei ole lihtsalt pilt, vaid selles on peidus palju sügavam elu mõte! :P Eks inimesi on erinevaid ning siinkohal teengi üleskutse kõikidele andekatele ja vähemandekatele kaasvõitlejatele lisada sellele pildile kommentaariks oma mõtteid. Mis toimub, millest see kõik algas, kes on see suure peaga kiilakas õnneseen jne! Parim kommentaar saab pühapäeva(27.september 2015) õhtul erakordselt vägeva auhinna: FAST banaanimaitselise HERA80 !!!

Õhtuni on veel natuke aega!

Tuld! :)

post-50-0-72454400-1443355747_thumb.jpg

post-50-0-42110500-1443355752_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

S'il vous plaît! Veel midagi pühapäeva puhul Vähile lugemiseks ja, et kergendada otsust "kes saab endale maitsva valgukoti?"

"Ja ma trimpan. .

Ja limpan . .

Ja järjekordselt drinkan . .

Seda maitsvat valgujooki

jumalateväärset droogi.

Ja see toodi, Hera meile toodi

Fitshop Kesklinnast ja keegi raudselt üles poodi.

Üks suur tants ja trall

ning võib öelda uperpall

seal poes igapäevaselt

etendub kui äktsionmuuvi.

Vaid Vähk seal nii rahulik

ainult pildistab ja gruuvib,

paar pilti joonistab

ja arvab, et siin pole enam ruumi!

"Mehed, valvel seis, järjest loe

ning keegi raisk peitu ei poe!

Nii, teid on täpselt 52,

pooled lähvad välja ja jätkub seal see kaks!"

Nüüd sinisilmal hakkab kiire,

peab ju ära saama.

Kaasa maitsev valgukott

ning endal mõttes

„laadna -

eks kui tulen tagasi

jätkub meil see saaga."

Praegu kindlustama pean valgukoti sisu,

et ühelgi teisel raipel ei tekiks selle vastu isu!

Ja ma trimpan . .

Ja limpan . .

Ja järjekordselt drinkan . .

Seda maitsvat valgujooki

Jumalateväärset droogi.“

Nonii, kell sai 22:00 ning rohkem kommentaare ei tulnud. Ilmselgelt läheb auhind järjepideva regivärsi eest just selle kauni luule autorile! Ole hea, anna teada, kuidas soovid maitsvat HERA80-t kätte saada. Suured õnnitlused! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.september 2015

Hommikust, kallid kaasmaalased!

Minul varavalges juba trenn tehtud ning hetkel siis Fitshop Kesklinnas! Eile õhtul tegin ka üllatustrenni ning lisaks minule oli saalis ka tulevikulootus Ivo Parveots kes oli endale vägeva vammuse selga ajanud ning mees lubas 31.oktoobril Eestimaa vägevamaid atleete hirmutada. Minu kehakaal oli eile õhtul 88,5 kg, aga hommikuks sain selle kaalu suurema higistamise ja saunatamisega 86,5 kg-le. Hommikul ikka universaaltreening ning vorm hakkab vaikselt paremaks minema. Nii võiks peagi randa minna...

Lisanditest olen täna kasutanud ikka SHOCK, RECOVERY, INTRA, BLOCK ning WHEY3-e.

Kindlasti natuke kummaline valik, aga tundub, et töötab! Kõige aluseks on muidugi treening ja pühendumine millessegi, mida sa usud.

Ok, olge siis mõnusad ning arvestage, et kolmapäeval on võrdlemisi nõrk läänetuul! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen mõelnud uurida, aga seni unustanud, et mis need fitid täpsemalt on?

Kuidas neid saada? Kuidas kasutada?

Fit ehk FitCoin on FitShopi virtuaalraha, mida saab kasutada FitShopis tooteid ostes. Kehtivad ka FitShopi veebipoes. Iga postitus foorumis annab 1 Fiti. 500 Fiti annab Vasta ja võida mäng, Pildimäng ja FitRate'i võit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×