Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

MIDA UURIB VARES?

Mis asi see seal maas on mida ablas varesepoiss uurib? Kes vastab õigesti, saab 22.septembril 2015 Fitshop Kesklinnast uhke auhinna!

post-50-0-08282100-1442867292_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MIDA UURIB VARES?

Mis asi see seal maas on mida ablas varesepoiss uurib? Kes vastab õigesti, saab 22.septembril 2015 Fitshop Kesklinnast uhke auhinna!

Midagi väga inetut. Hemmoroid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi väga inetut. Hemmoroid ?

Usun, et hr Raineril ei lähe see kaitseliitlase ja hemmoroidide teema surmatunnini meelest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neer?

Hr Võsa sõber on õigel teel. Jah, see tükk on tõesti inimese küljest ja sellele tuleb hiljem ka põnen lugu juurde :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr Võsa sõber on õigel teel. Jah, see tükk on tõesti inimese küljest ja sellele tuleb hiljem ka põnen lugu juurde :D

Sellisel juhul pakuks välja, et maks. Kindlasti keegi tuli poodi ja ütles, et need "steroidid" rikuvad ju maksa ära. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellisel juhul pakuks välja, et maks. Kindlasti keegi tuli poodi ja ütles, et need "steroidid" rikuvad ju maksa ära. :D

Ei ole maks ja ei ole keelatud ained :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi tantsis Ruja - Must ronk laulu järgi ja tuli poodi küsima, et kuidas jõuaks tantsu lõpuni tantsida, sest poole laulu peal oli juba kops väljas? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnevad pakkumised, aga tundub, et siit õiget vastust ei tulegi ning kotitäis toidulisandeid jääb välja andmata. Ok, Ilmselt juba tuhanded atleedid käivad siiin uurimas iga natukese aja järel, kas on juba midagi selgunud. Nagu lubasin, siis sellele pildile ka korralik ja õpetlik lugu juurde:

Eile õhtul teatas staaratleet Peep, et läheb tuttavale appi klaverit tassima. Soovitasin talle siis võimalusel tõstevöö peale panna või vähemalt laiem püksirihm peale. Vana hädaldas, et tal ei ole sellist varustust kusagilt võtta. Mees rohkem enam ühendust ei võtnud- ilmselt rebis endalt naba otsast suure punnimisega :D

post-50-0-85847700-1442939293_thumb.jpg

post-50-0-34105400-1442939303_thumb.jpg Darola oli üks paljudest, kes ilmselgelt ei oleks sellise asja peale tulnud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.september 2015. Jah, tõsi et lisaks paljudele spordisõpradele noolivad lisandeid teinekord ka väga kõrges eas kaaslinlaseid. Nemad ennast tagasi ei hoia ning manustavad spordilisandeid kirglikult :-D

post-50-0-54225800-1442949717_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.september 2015

Ilus päev, kas pole?

Mina alustasin päeva juba rutiiniks kujunenud jõusaalitreeninguga ja ikka universaaltreeninguga. Tunnen puudust headest kõrvaklappidest, aga ma olen selline rott et ei ole raatsinud endale vägevaid klappe osta ning käin mingisuguste reisilennukist kaasa võetud odavate punnidega. Eks hommikul ongi raskem ennast käima lükata ja kui siis mingi hea muusika taustaks on, siis läheb hästi käima. Hoolimata veel küllaltki varajasest kellaajast on saatus mind kokku viinud küllaltki põnevate inimestega. Ühe vanaga saime kokku MyFitnessi saunas ning jõmm oli umbes minuvanune ning päris hea raamiga. Hakkasime juttu ajama ja vana ütles, et ta ei ole eritis sporti teinudki. No ma muidugi seadsin selle väite kahtluse alla ja siis mees selgitas, et natuke on ikka midagi teinud- põhikooli ajal kahevõistlust ja siis veel on võrkpalli mänginud. Minul oli mehele kohe selle jutu peale välja käia põnev fakt: Kõik need, kes on umbes 40 aastased (vähemalt 80-date lapsed olnud), liikusid lapsepõlves ilmselgelt füüsiliselt kõige tagasihoidlikumate arvutuste põhjal vähemalt 10 korda rohkem kui need noored, kes eelistavad liikumise asemel oma elukest nutikeskkonnas hävitada. Näiteid võib tuua miljoneid. Juba mobiiltelefonide tekkimisega kadus ära mehe sõna- kui hakkad kuhugi hiljaks jääma, siis on alati lihtne helistada, et ma jään hiljaks. Varem andsid lihtsalt kiirust juurde et kokkulepitud ajaks kohale jõuda. Üleliigseid liigutusi püütakse kaasaegses mugavustsoonis vältida. Suhteliselt mõttetu on sellele kuidagimoodi vastu seista kui sellist elu ka igal pool propageeritakse. Kui meie üritame näiteks oma niigi arvutisõltuvuses vaevlevat last arvutist võimalikult kaugel eemal hoida, siis tema tuleb koolist koju ja teatab, et osad kooli kodused ülesanded peab tegema arvutis. See on nagu narkomaanile süstla kinkimine. Ai kurja, ma lähen nii emotsionaalseks kui sellel teemal sõna võtan. Oleme ausad- seda nutikultuuri võiks meie elus vähem olla küll.

Nii, see arutelu oli vaid tagasihoidlik eelsoojendus sellele, mis mind 2 ja pool tundi Fitshopis ees ootas...

Poe avamisest ei olnud palju möödas kui poodi sisenes 100-le aastale lähenev pikemat kasvu härra. Kehahoiakust ja kehakeelest võis välja lugeda nii mõndagi- sirge rühiga mees oli retrokultuuri kulafondist. Sissejuhatav lause "Mul on liiga palju tegemist, et ära surra!" oli pigem selline tagasihoidlikum avaldus ning mitte miski ei viidanud eelseisvale ajumaratonile. Mees viis ennast vaikselt poes toimuvaga kurssi- uuris toidulisandite kohta, rääkis oma miljonitest spordialadest kus ta oli eesti meister, lisaks põnevaid vahepalasid vanast hallist vene ajast kui ta "pomme tegi" (see jäi natuke segaseks) ning oli majori auastmes vägev staar. No oleme ausad- eriti huvitav ei ole. Vana oli palju vägevam jutumees kui pisikene vend vähk. Jutt liikus võimsalt kuid loogiliselt edasi, taat surus mitu korda kätt ja jättis juba jumalaga umbes 30-40 korda kuid ikka ja jälle võttis hoo üles.

Siis saabus otsustav pööre: "Noormees, kas te olete sügavalt usklik, ma tean, et olete?"

Mina: "Usuga on minul oma side- olene Tartu Kunstikoolis saanud päris korraliku ülevaate erinevatest religioonidest ja uskumustest, ma ei pea õigeks et imikuid ristitakse vaid seda võiks teha täisealistele kuna imikud ei saa valida!" Sama võib ju öelda ka teiste religioonide kohta.

Härra: "Ah et Kunstikooli poiss? Tegelikult me oleme ju kõik alates sündimisest usklikud- eneseusku" Ja siis hakkas tulema- tasuta filosoofialoeng vähemalt magistritele. Mees oli minu hinnangul kas doktorikraadiga või professor. Filosoofia alustalad lammutati kohe ning mindi sügavale. minu noor aju tahtis koore seest korduvalt välja hüpata, lolli kesta maha jätta ning uksest välja joosta. "Mis on elu? See on mateeria! Mis on mateeria? jne jne jne..."Mateeriaotsingud hõlmasid endas Kristust, kes oli oma ajast ees 2000 aastat ning kasutas teatud sõnade asemel väljendit "Isa". Ta oli jumalus ja inimene ühes isikus, ka Lenin käsitles mateeriat küllaltki omapäraselt, aga me ei hakka fundamentalismi siin esile tooma". :ph34r:

Olgu lisatud, et mees oli avaldanud oma lugusid mitmetes teadusajakirjades, samuti mõtles ja arvutas ta välja sellise kalendri, mis oleksid igal aastal täpselt ühesugused, aga selle kohta öeldi, et ta võtaks sellega ju kalendritetrükkimise firmade leiva laualt.

Härra ostis ühe paki mustikamaitselist HERA80-t.

Armsad sõbrad, uskuge mind, kui see härra lõpuks lahkus, hakkas ka minu kell arvutis hinnanguliselt 100 x kiiremini käima. Järgmised staarid, kes uksest sisse astusid, mõjusid palderjanina kurnatud kodukassi hingele. Uued värsked mehed võtsid elu palju lihtsamakoeliselt- tegemist oli Räpina noormeestega, Räpina kuld! Mehed ostsid kokku suure hunniku WHEY3 ja vitamiine ning lubasid looma välja lasta :P

Mul praegu üks silm nutab, teine naerab.

Räpina nooratleetidest pilt ka:

post-50-0-26791800-1443010822_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räpina atleedid ülistasid Tartut ning pidasid lugu loomulikult Räpinast. Tallinn sai hävitava kriitika osaliseks. Tegin nende meeste jaoks siis Eesti kaardi natuke ümber :D

post-50-0-84042400-1443015415_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.september 2015

Vägev päev!

Jube vaikseks on siin fitnessi kodulehel jäänud. Selline tunne et kõik teavad kõike või siis keegi ei tea mitte midagi. Kunagi olid siin vägevad arutelud erinevatel teemadel kus vaieldi kõikide musklite teemadel igas asendis ööpäevaringselt, külvati paanikat, mindi tülli ja siis jälle lepiti ja andestati.

Nüüd on ajad muutunud ning inimesed muutunud. Jõusaalis käib ilmselt rahvast rohkem kui kunagi varem. Näen ise tihti, kuidas tehakse kõvasti ja valesti, aga siin on vaikus. Loodan südamest, et erinevad spordisõbrad muutuvad peagi aktiivsemaks ning kõik liigub ülesmäge!

Mina endale trenni koha pealt etteheiteid teha ei saa. Hommikul käisin jälle jõusaalis ning seekord tegin kohe alguses endale uue väljakutse ning tõstsin jooksulindi kallakule ja jooksmise asemel tegin mäkkeronimist. Samal ajal jäin vaatama vana head retrofilmi "Tagasi tulevikku 2 osa". Midagi vaatama jääd, siis ei pane tähelegi enda ümber toimuvat, aga mingil hetkel avastasin, et olin umbes 30 minutit mäkke roninud ning selg oli märg ning higimull otsa ees. Lõpuni ei hakanud vaatama sest jõusaalis oli ka vaja veel korralikult tuld anda. Tegelikult mulle täitsa meeldis see filmivaatamise variant. Mäletan kuidas umbes 10 aastat tagasi tegin Kõrgema Sõjakooli saalis trenni ja alustasin trenni sissejuhatuseks veloga. Võtsin laenutusest mingi filmi ja sõitsin ning vaatasin filmi, pikk dress oli seljas ja higi voolas ojadena. Ükskord läksin haledalt alt- laenutasin "King Kongi" ja see film kestis umbes 3 tundi! Ilmselgelt ma olin pärast rattalt mahatulekut nagu sant-simulant ning õiget elulooma minust sellel õhtul ei saanudki!

Täna oli täpselt paras ning siiani mõnus surin sees. Tegin korraliku universaaltrenni ning lisaks ka väike saun. Just sõin tuunikalafileetükke ning kõrvale läks FAST kookose-ananassimaitseline Protein Smoothie! Hommikul kindlasti SHOCK, BLOCK, RECOVERY ja BCAA. Natukene ehk ebaloogiline valik, aga selline ma kord juba olen ning püüan oma lodevat ihu ikka üllatada ;)

Hea küll, ma nüüd natuke toimetan! Olge mõnusad ja nautige sügist! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai tehtud ka väike heategu- üle mitme aasta olin jälle doonoriks. Loodan omapoolse panusega seda maailma natukenegi paremaks muuuta! Doonoriks sattusin täna täiesti juhuslikult Tartu kesklinnas Raekoja platsil ning verd saab loovutada ka homme 10:00-14:00 suures telgis! Kui sinna satute ja sobite doonoriks, siis andke tuld! :) NB! Parima naudingu verd andes saate siis kui panete selga NEBBIA riided ;)

post-50-0-82150000-1443121330_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga päev toob uusi üllatusi. On hetki, mis jäävad meile kauaks ajaks meelde ja on hetki, mis tulevad ja lähevad. See pilt on kindlasti üks meeldejäävamaid kunstiteoseid Teie elus! See ei ole lihtsalt pilt, vaid selles on peidus palju sügavam elu mõte! :P Eks inimesi on erinevaid ning siinkohal teengi üleskutse kõikidele andekatele ja vähemandekatele kaasvõitlejatele lisada sellele pildile kommentaariks oma mõtteid. Mis toimub, millest see kõik algas, kes on see suure peaga kiilakas õnneseen jne! Parim kommentaar saab pühapäeva(27.september 2015) õhtul erakordselt vägeva auhinna: FAST banaanimaitselise HERA80 !!!

post-50-0-27118900-1443208179_thumb.jpg

post-50-0-62901100-1443208308_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×