Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tere kõigile!

Jõudsin pealinnast tagasi ning Reval-Spordis sai ikka käidud! Kahjuks läks Tallinnas aega nagu alati ning jõusaali uksest astusin sisse umbes kl 15:00 ajal. See on vaieldamatult parim Eesti jõusaal ning Revali-poisid võiksid oma uutest masinatest pilte teha ning maainimestele ka tehnikat näidata. Tegin ühe pildi ka oma lemmikmasinal. See jalamasin oli minu lemmik juba 2001-2003 aastatest kui ise pealinnapoiss olin. Nüüd kiirelt PUDDING ja JOINT+ sisse ning puhkama! Olge mõnusad! :)

post-50-0-92840100-1430598194_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.mai 2015

Natuke on veel jäänud, aga põhimõtteliselt täna öösel hakkab pull pihta- suurõppus "SIIL". Annan kindlasti endast ka oma osa ning järgmised 3 päeva ilmselt müttan nagu segane. Õnneks alates 07.maist algab erakorraline puhkus ning saan pühenduda ainult EM-ile. 10 päeva pärast samal ajal on kõik läbi. Panen veel mõned vormipildid ka üles ja muidugi suured õnnitlused Raigole ja Otile, kes tegid viiimastel päevadel lavalaudadel mehetegusid! Super! :)

post-50-0-51781100-1430682246_thumb.jpg post-50-0-18981100-1430682251_thumb.jpg

post-50-0-00667500-1430682255_thumb.jpg post-50-0-57489300-1430682258_thumb.jpg

post-50-0-20703300-1430682262_thumb.jpg post-50-0-39269200-1430682266_thumb.jpg

post-50-0-74962900-1430682269_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.mai 2015

Põhimõtteliselt grimm peale ja lavale! Ehk natukene pehmem,aga lopsakam.

post-50-0-35740500-1431365005_thumb.jpg post-50-0-86590300-1431365008_thumb.jpg

post-50-0-69535600-1431365012_thumb.jpg post-50-0-17747200-1431365016_thumb.jpg

post-50-0-04958600-1431365021_thumb.jpg post-50-0-17874300-1431365026_thumb.jpg

post-50-0-89649200-1431365030_thumb.jpg post-50-0-69551900-1431365034_thumb.jpg

post-50-0-08646700-1431365039_thumb.jpg post-50-0-58440600-1431365043_thumb.jpg

post-50-0-55573400-1431365047_thumb.jpg post-50-0-27590200-1431365051_thumb.jpg

post-50-0-88898800-1431365055_thumb.jpg post-50-0-93546600-1431365059_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt täna veel jõusaalitreening, bodypump ja homme varahommikul bodypump. Töö käib ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võrreldes eilsega olen tänaseks 1,5 kg vett välja saanud ning õhtune bodypump on veel tulemas. Aega veel on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.mai 2015

Püüan vaikselt euroopa meistrivõistlustest pikema loo toksida, aga tänane päeva pomm ootas mind tööl kui ootamatult saabus teade, et peaksime Kaitseväe üldfüüsilise testi ära tegema. Arvestades, et olen viimaste päevadega umbes 8 kg juurde võtnud, aimasin halba. Tegelikult väga hull ei olnudki: kätekõverdusi täpselt 100 ning kõhulihaseid 98 kordust kahe minuti jooksul. Ainult jooksmine oli nõrgem kui tavaliselt- umbes 16 minutit (tavaliselt sinna 14 minuti kanti), aga enda vabanduseks võin öelda, et jooksin sõjaväe saabastega ning nüüd on säärelihas päris korralikult valus. Ok, õhtul püüan pikema jalutuskäigu ette võtta ja varahommikul on heaks kosutuseks ka bodypump. Ma ei tea, kuidas teie, aga mina libistan praegu PUDDINGut aedmaasikatega ning elu on lill :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmine ongi ülehinnatud. Pealegi tähtis on, et test läbitud, teinekord võiksid meelega miinimumi teha. Väga hea, hea või rahuldav, tulemus midagi ei muuda.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26.mai 2015

Ikka annan endast vaikselt teada. Viimasest üldfüüsilisest testist olid sääred valusad veel 4-5 päeva. Ei saa mainimata jätta, et kui EM eelõhtul(öösel) oli minu kehakaal 78 kg, siis 9 päeva hiljem näitas kaal üle 88 kg... Tänaseks sain selle numbri jälle 85 kg-le. Suurem medalistide ja finalistide rõõmupidu on hääbunud ning mina koondan mõtteid ja planeerin ikka suuremat kokkuvõtet EM-i kohta. Teinekord on vaja natuke aega mõistmaks maailma asju enda ümber mitte esimeste emotsioonidega kohe tuld anda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.juuni 2015

Alustan natuke pikemat kirjatööd oma mõtetest viimaste euroopa meistrivõistluste kohta. Täna siis sissejuhatus ja ärge mõistke hukka, kui teen vahel sellele kirjutisele parandusi. Head lugemist!

Euroopa meistrivõistlused 2015 kulturismis ja fitnessis Hispaanias, Santa Susannas

Viimastest võistlustest on juba mitu nädalat möödas. Võidukate sportlaste rõõmupidu on vaibunud ning vähemvõidukate rõõmupidu jäigi märkamatuks. Sissejuhatuseks võin kindlalt öelda, et tegemist oli erakordselt kõrge tasemega võistlusega viimase 10 aasta jooksul- varasematest aegadest puudub mul kahjuks võrdlus. Usun, et lihtsam on enda mõtet arendada alapealkirjadega- endal lihtsam ja teistel ka parem jälgida.

Idee.

Kõik algab mõttest. Mõtte jõul on suur roll meie igapäevategemistes. Nii minulgi tekkis eelmise aasta lõpus kindel soov osaleda 2015 aasta EM-il. Ilmselgelt ei olnud ma rahul 2014 aastal saavutatud viienda kohaga. Tegin endale palju etteheiteid lohaka ettevalmistuse pärast, eriline okas hinges muidugi olematu vabakava pärast finaalis. Võistlemisega ongi nii, et sinu keha ja vaim peavad olema 100% ühel lainel kui tahad edu saavutada. Sa pead mõtlema nagu võitja mitte kui peksupeni.

Ettevalmistused.

Seekord alustasin võistlusdieediga juba päris varakult- 2014 aasta detsembris. Etteruttavalt võin öelda, et nii pikka dieeti ei oleks pidanud ette võtma…vähemalt mitte sellel hooajal. Lisaks küllaltki suurele pingele treeningute ajal tabasid mind järjest küll igasugused tagasilöögid pea-aegu kõikides valdkondades. Kohati jäi mulje, et kogu maailm on selle vastu, et ma võistlema läheksin. See on hämmastav, kuidas osad inimesed ära tabavad, et sa oled kurnatud ning pinges ja just siis otsustavad sulle peale lennata selliste asjadega, mida oleks võimalik täiesti rahumeelselt läbi rääkida, aga ei- juu selline tegevus erutab neid ning seeme saadetakse teele isegi ilma rütmiliste liigutusteta. Dieedi suhtes endale järeleandmiseid ei teinud, samuti treeningutes. Huviga ootan seda aega kui muutun selliseks poolvedelaks olluseks, kes võib kasvõi 10 tundi päevas treenida ning ainult kassitoitu näksida, aga sellist teravust nagu noore mehena, ei saavutagi. Praegu ei ole veel hullu. Oluline roll oli ettevalmistustel ka Eesti Karikavõistlustel, kus sai enda vormi kriitilise pilguga üle vaadatud ning minule kui ise enda treenerile oli etteheideteks rohkesti ruumi. See, et vana Otsus enda sõnavõtus vend Vähi vormis kahelda julges, ei olnud juhus. Vorm nagu oli ja nagu ei olnud ka. Siinkohal müts maha hr Siim Savisaare ees, kes on teinud päris lühikese ajaga küllaltki võimsa arengu. Samuti noor hr Tamme, kellele ennustan suurvõistluste medaleid juba lähiaastatel kui mees hingega asja kallal on. Hea raami ja vormiga mehi oli veelgi! Võrreldes sügisese Eesti MV-ga oli tase kindlasti meeste klassides oluliselt parem. Kohtunike tööd ei kommenteeri ning sinisilmse optimistina ikka usun, et kohtunikud hindavad ALATI seda, mida nad näevad, mitte seda, kes on kelle sõber või treeningkaaslane, samuti ei lähe hindamisel ka arvesse mingisugused muud isiklikud sümpaatiad või antipaatiad või veel hullem märgivad võitjateks neid, keda ette öeldakse.

Koondis.

Sellel aastal liikus Eestist Hispaaniasse hiigelkoondis. Alaliidu poolt oli võistlejatele koostöös Reebok firmaga organiseeritud uued dressid, spordikotid, peakatted, botased ja särgid-värgid. Viisakas dress ja üliedevad botased. Kui nüüd eestlasele omaselt natukene vinguda, siis dresside puhul tundsin suurt puudust lukkudega taskutest nii võistluspaigas, lennukis kui ka niisama ringi liikudes. Lennureis kulges sujuvalt ning nagu ikka oli tunda ka pinget kuigi seda püüdlikult varjata üritati. Ott oli sõiduvees nagu alati ning varjamatult arutati, kui palju kuldasid võiks Eesti seekord Hispaaniast ära tuua. Kummaline, et veel 5-6 aastat tagasi arutati omavahel palju väiksema koondisega, et kas keegi omadest üldse pääseb finaali või mitte.

Saabumine Hispaaniasse.

Sellest hetkest alates kui lennujaama jõudsime, hakkas aeg venima. Nagu ikka, kõik võttis meeletult aega. Korraldajate poolt saadetud bussini õnneks palju maad ei olnud ning Barcelonast Santa Susannasse tegi Ott ka uhke video. Selles suhtes on Otilt palju õppida, kuidas ta suudab vägagi operatiivselt toimetada hoolimata sellest, kas oled Hispaanias sooja päikese all või kusagil Islandi liustikul. Nüüd tsiteerides klassikuid: „Kui Eesti koondis Santa Susannasse oli jõudnud, oli kaalumine juba alanud…“ :rolleyes:

Registreerumine võistlustele.

Tegelikult kaalumisega hakati pigem vaikselt otsasid kokku tõmbama. Enne kui ennast registreerima jõudsime, ootasime veel hotelli fuajees terve igaviku, aga eks on ennegi oodatud ning oluline, et kõik ikka lõpuks kirja saaksid! Ei kujuta ette, mis kell kaalutud sai ja siis sai veel pikalt oodatud ning kohvritega ühest hotellist teise kõmbitud, aga magama jõudsime lõpuks kella 02:00 ajal öösel. Ma ise jäin seekord hätta- mul ei olnud mitte midagi(nagu alati) laadimiseks toidukraamist kaasa võetud. Tavaliselt olen ikka mingi lahenduse leidnud, aga seekord süüa ei olnud ning seis selline, et kaalumisel näitas kehakaal 78,2 kg ning pikkuseks sai märgitud 176,1 cm. Sellise pikkuse juures oleksin ma võinud olla üle 82 kg!!! Hiljem sain teada, et osad minu kategooria mehed olid kaalumisel juba 84 kg ja said veel laadida 24 tundi, mis minu hinnangul võis mehepojad muuta kohati 90-kilosteks! Samas nii hilja olid kõik toiduasutused kinni ning pidin leppima käepäraste vahenditega ning uinuma mõttega, et mul on kodus veel mitu kotti PUDDINGut ja HERA80-t.

Järgneb…

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.juuni 2015

Tere kõigile! Olen siia ikka tahtnud midagi postitada, aga see EM kokkuvõte on jäänud poolikuks ja krt, mitte ei ole vaimu seda suurt kirjatööd jätkata. Põhimõtteliselt sõnum oleks olnud selline, et 2013 olin MM-il kehvemas vormis ja tulin maailma neljandaks ning sellel aastal siis jäin teravama vormiga 8-daks. Klassikalise kulturismi tase on teinud võimsa hüppe, aga eks paistab, mis selle hüpppe taga on. Üks asi sai veel selgeks- mul ei ole mõtet oodata seda aega, kui lähen üle veteranide klassi- see oli ulme, mis vormiga vanamehed EM-il paugutasid ning tundsid kaasa noorematele, kes olid murelikud dopingukontrollide pärast. Veteranidel kontrolle ei ole ja julgen spekuleerida, et veteranide absoluutne klassikalise kulturismi meister oleks meeste klassi absoluutsele võitjale ülivõimsalt koti pähe tõmmanud.

Minu enda tegemised on praegu tagasihoidlikumad. Endiselt elu ristteel ning lihtsalt aega vaja et asjad paika loksuksid. Ei julge siin väga palju sõna võtta, sest mingid tegelased väga täpselt jälgivad, mida ma siin kirjutan ja süüdistavad krt teab milles. Mingitel inimestel ei ole muud teha kui lihtsalt teiste järel nuhkida, kritiseerida ja ähvardada. Tundub, et see kauaoodatud demokraatia on palju hullem kui hall vene aeg.

Minule saabus üleeile ootamatult pakk. Ei osanud midagi arvata ning suureks üllatuseks sain paljukiidetud KING OF SPADES karbi omanikuks. Algavast nädalast hakkan proovima ning küll siis teen ka kokkuvõtted. Täna tegin valge šokolaadimaitselist PUDDING-t värskete aedmaasikatega, hommikul muidugi SHOCK ja WHEY+, keskpäeval PUMP+. Varahommikul kalale, aga ei ole veel otsustanud, millise veekogu peale. Igal juhul ilusat suve kõigile ning kui randa ei saa, siis minge trenni! :)

post-50-0-58103400-1434823543_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.juuni 2015.

Ok, käisin täna Võrtsjärvel kalal ja nüüd olen ikka päris punane poiss. Eks paistab, kuidas ma homme varahommikul bodypumpi tegema hakkan. :rolleyes:

post-50-0-80240500-1434910131_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.juuli 2015.

Ma ikka tegutsen, aga viimasel ajal olen nii harva netti sattunud. Tööd on palju ning vabal ajal viibin rohkem looduses. Trenni ikka vaikselt teen ning põhiliselt ikka bodypumpi. Päevad ei ole vennad ning palavad ilmad annavad tunda ka pumpisaalis. Oleme ausad- uus programm (94) tundus alguses kerge, aga nüüd läheb järjest raskemaks. Ilmselgelt on eriti raske kui pausid on olematud ning mingi hullunud treeneripäss teeb väljaastete lõpus 32 poolikut kükki... :D

Ok, kohe teen endale kuningate maiuse- valge šokolaadi PUDDINGu metsmaasikatega ning sellel on jumalik maitse! Homme alustan SHOCK-ga, et korralikult käima lükata. teistest lisanditest ikka BLOCK, HERA80, WHEY+ ning RECOVERY. Kaal stabiiilselt 88-89 kg. Väike pilt ka lõpetuseks kevadisest vormist:

post-50-0-76040100-1436215301_thumb.jpg

Head suve jätku! Tore kui elad metsa servas ning saad omale igal ajal maasikat noppida ;)

post-50-0-54073600-1436215371_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.juuli 2015

Tere kõigile! Suvi sai ilmselt selleks aastaks emakesel Eestimaal otsa, aga ei ole hullu- loodetavasti tuleb järgmisel aastal tagasi. Suve ei ole- grillimist ei tule ja sellega seoses otsustasin kesksuvel oma kehakaalu ja vormiga natuke vaeva näha. Püüan selle esialgu -85 kg saada. Täna hommikul pärast bodypumpi näitas spordiklubi 86,4 kg. Viimane bodypump on olnud erakordselt huvitav- kui esimesel nädalal ei osanud sellest midagi arvata, siis nüüd läheks see justkui järjest raskemaks. Oleme ausad- raskuseid on ka juurde pandud ning natukene põnevamaks kõpitsetud. Nii näiteks lõpetasime täna varahommikul väljaasted mitte 4 x 7 pooliku kükiga, vaid 1 x 30 kordusega... :rolleyes: Kes pumpiga tegelevad, need mõistavad. Eks peab endale pidevalt uusi väljakutseid tegema. Paar päeva tagasi saabus FAST-lt vägev lisandite toetus ja nüüd põhimõtteliselt lisanditest toitungi. Seekord alustasin enda kohta natuke loogikavastast eksperimenti. Lisaks umbes 3-400 grammile valgule päevas kasutan ühe päevaga nii kreatiini(PUMP+, RECOVERY) kui rasvapõletajaid(WEIGHT LOSER, GREEN TEA). Need on küll jaotatud nii hommikuks kui õhtuks, aga teen endale asjad selgeks. Trenni võiks ka ikka rohkem olla. Päeval rüüpan töö juures uut banaanimaitselist HYDRA WHEY-d ning samuti virsiku-vaarikamaitselist HERA80-t. Õhtul siis PUDDING, RECOVERY, JOINT+, GREEN TEA ja valgupannkoogid. Peaksin vist ka aeg-ajalt natuke oma toidulauast paar pilti tegema ja hetkevormist ehk ka kannatab kriitikat kuna 85-86 kiloselt väga paks ja pehme ei ole. Ok, ma nüüd koertega metsaringile. Meil hetkel elamises 4 miniature bullterjerit- igav ei ole ammu olnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.juuli 2015

Minu arvates võiks igasugused Hansapäevad ära keelata. No mis see siis oli- läksime perega pahaaimamatult linna ja jalutasime seal ja olime just söönud kodus valgupannkooke ja siis järsku mingis Hansapäevade toidutares müüdi metssea vardaliha... Alguses oli mõnus, aga nüüd on valus. Õnneks sai see üritus selleks aastaks läbi :rolleyes:

post-50-0-63251100-1436726226_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.juuli 2015

Jälgin ikka vaikselt laagriliste tegemisi ning igav neil seal ei ole. Mul oma õpilased uurivad usinasti, kas hakkame varsti poseerimistunde ka tegema? Kahjuks ei oska neile hetkel midagi lubada sest praeguseks on selgeks saanud et minu enda elus on suured muutused tulemas. Loomulikult hoian õpilastel silma peal ning rõõmu teeb teadmine, et mitmed mehed valmistuvad juba sügisesteks Eesti meistrivõistlusteks. Ise hoian ka kaalu ning olen hakanud tooitumisele rohkem tähelepanu pöörama. Ma ei tea, kui paljud teavad, et olen siiani kanamunasid väga vähe tarbinud- no mingi 7-8 aasta jooksul. Nüüd on põhitoit just kanafilee munaga. Toidulisanditest katsetan PUDDING-ga erinevaid põnevaid roogasid ja sellest kannataks vist isegi mitmekihilist tarretist teha kui kõik läbi mõelda. Usun, et selle plaaniga tegelen sügisel. Siinkohal kutsun kõiki huvilisi ise ka julgelt toidulisanditega katsetama, et ei oleks rutiini! Ok, mul täna veel tööd palju ning ei saa siin pikalt toksida. Olge mõnusad ja ilusat suve jätku! :)

post-50-0-83659900-1437075288_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähk,tõin sulle natuke Aafrika münti.

Keenia, Tansaania, Malawi, Zambia, Zimbabwe ja LAV.

Toimetan nad mingi valemiga Ivo kätte.

Ai kurja, ma jään niimoodi hr Leesmannile rämedalt võlgu. Suured tänud toetuse eest! Kodumaa ei unusta selliseid sangareid! :)

Mina olen elu parimas kuivuses! Ott, värise! :P

post-50-0-10089600-1437582736_thumb.jpg

Kusjuures just leidsin facebookist sellised pildid. Absoluutne ulmekõht. Alguses vaatasin, et see on virtuaalne press, aga vist ikka ei ole. :o

post-50-0-46945800-1437582902_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Bodybuilding as a sport encourages participants to do whatever it takes in order to gain mass and shear muscle, but what many people don’t know are the side effects of taking supplements, steroids, testosterone, growth hormone, etc will do to your body."

Seal see kurjajuur ongi... toidulisandid! :D Panevad nii võimsalt kasvama, et rikub tervise ära. :P Soovitan emadel väga ettevaatlik olla, kelle laps tahab Marsimehe vitamiine saada, sest tagajärjeks on ilgelt suur lihasmass! :D

Ma ei saa endiselt aru, miks pannakse toidulisandid ja steroidid ühte patta? Kunagi peaks see idiootsus ju ükskord lõppema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal see kurjajuur ongi... toidulisandid! :D Panevad nii võimsalt kasvama, et rikub tervise ära. :P Soovitan emadel väga ettevaatlik olla, kelle laps tahab Marsimehe vitamiine saada, sest tagajärjeks on ilgelt suur lihasmass! :D

Ma ei saa endiselt aru, miks pannakse toidulisandid ja steroidid ühte patta? Kunagi peaks see idiootsus ju ükskord lõppema?

Tegelikult oleme ise selles suhtes päris palju ära teinud, et suuremad massid juba on hakanud vahet tegema lisanditel ja keelatud ainetel. Pidevat valgustustööd (proteiinirikka) söögi alla ja peale! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×