Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Plaanid kõik 3 kuud ilma soolata vist olla? Kas mingitel perioodidel kasutad ka rohkem soola? Kuhu kanti hetke kaloraaz võib jääda ka?

Soola on minimaalselt. Täna tegin endale väikese kingituse- 105 grammi kalkunifileesinki. Täpselt paras. Usun, et sellest soolast rohkem ei tarbi ja kui vaja, siis teen mai esimestel päevadel üldse jälle keedetud maitsestamata kanafilee ja Fatburneri dieedi. See on hull, aga toimib! Kaloreid on hetkel ehk mingi 1600 päevas. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.veebruar 2015

Esmalt kõigile toredat Sõbrapäeva, kes seda päeva oluliseks peavad! Eile oli siis järjekordne poseerimine ning minu kehakaal oli nädalaga veel 700 grammi kukkunud. Reede õhtuks siis 80,5 kg Fitlife spordiklubi kaaluga. Arvestades, et eelmisel aastal samal ajal ma isegi veel ei planeerinud võistlemist, siis olen praegu ilmselgelt suures eduseisus. Tööd on veel palju ja kirjutada võiks pikalt, aga pean varsti magama minema. Vaadake siis pilte ja kui midagi vaevab, siis küsige julgesti!

post-50-0-97053600-1423869358_thumb.jpg post-50-0-63981500-1423869336_thumb.jpg

post-50-0-37379900-1423869341_thumb.jpg post-50-0-87343400-1423869345_thumb.jpg

post-50-0-08401800-1423869350_thumb.jpg post-50-0-62579900-1423869354_thumb.jpg

post-50-0-37387300-1423869389_thumb.jpg Lõpetuseks pilt minu uuest lemmikust! Uskumatult hea sink! Ilmselgelt väga tõsine konkurent kõikidele veisefileega kauplevatele firmadele! Hea meelega hakkaks Nõo lihatööstusega koostööd tegema, aga neil on see priske hr Lunge :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust, sõbrad!

Eile panin siin üles oma vormipilte ning võimalik, et kuskil Eestimaa otsas on veel teravama vormiga mehi, aga tooksin kõik vesised mehed maa peale tagasi. Ausalt öeldes ei ole mitte midagi öelda selle pulli peale... Mis elu elatakse Venemaa avarustes, võib ainult oletada. 2014 aasta euroopa meistrivõistluste meister (klassikaline kulturismi -180 cm) on teinud ühe aastaga väga tormilise arengu. Mees valmistub praegu Arnold Classiku võistluseks ning ma usun et EM-il on ka mehe plaan ei rohkem ega vähem kui CBB absoluutne tiitel.

post-50-0-27601800-1423901689_thumb.jpg 2015 kevad

post-50-0-27938000-1423901722_thumb.jpg 2014 kevad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm...mees kuivem kui mina olin Detsembril CBB Spain.Arvasin, et kuivemat meest ei olegi siin maamunal☺

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm...mees kuivem kui mina olin Detsembril CBB Spain.Arvasin, et kuivemat meest ei olegi siin maamunal☺

Kuivus on üks asi, aga massi on ka juurde kogunenud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuivus on üks asi, aga massi on ka juurde kogunenud. :rolleyes:

Ei tea, mis toidulisandeid kasutavad ja mitu kordust seerias teevad, et lihas niimoodi areneb. :rolleyes::ph34r::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, mis toidulisandeid kasutavad ja mitu kordust seerias teevad, et lihas niimoodi areneb. :rolleyes::ph34r::)

Ei ole saladust- kummikomme ja pähklivõid, lisaks 20 tundi bodypumpi nädalas ja nii tulebki :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei usu, et see seltskond EM üldse enam välja tuleb ,sest selle aastal hõigati selgelt välja, et top 3 on dopingukontroll, st. et nende meeste pärsumaa edaspidiseks jääbki AC ja sellist laadi võistlused, kus kontrolle ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei usu, et see seltskond EM üldse enam välja tuleb ,sest selle aastal hõigati selgelt välja, et top 3 on dopingukontroll, st. et nende meeste pärsumaa edaspidiseks jääbki AC ja sellist laadi võistlused, kus kontrolle ei ole.

Opaaa! Väga super uudis! Alles nüüd sattusin seda lugema. Loodan kogu südamest, et nii jääbki! Oleme ausad- ma olen väga motiveeritud rohkem pingutama! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Opaaa! Väga super uudis! Alles nüüd sattusin seda lugema. Loodan kogu südamest, et nii jääbki! Oleme ausad- ma olen väga motiveeritud rohkem pingutama! :)

Tormilise arengu teinud Alexander Kuschuk teatas, et jätab kogu 2015. aasta vahele, tuues põhjuseks põlveliigeste hädad. Kuschuk keskendub hetkel vigastuste välja ravimisele ning avab sel kuul oma YouTube kanali, kus esinevad nimekad külalised, eesotsas IFBB pro Denis Gusev. Mees lubas 2016. aasta Arnold Classicuks välja tulla kolosaalse vormiga.

17:08 koht, kus mees räägib oma plaanidest ning teatab, et jätab terve 2015. aasta vahele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.veebruar 2015

Omad vitsad peksavad! Selles suhtes, et näen roppu vaeva, et siin kirjaridasid toksida. Süda tambib nagu AC/DC kontserdil ning käed värisevad nagu algajal taskuvargal. Nädalavahetusel lasksin lõdvemaks ning suutsin pühapäeva õhtuks 4 kg juurde võtta. Nüüd on tasumise aeg ning esimest korda sellel aastal võtsin hommikul endale rasvapõletajad sisse. Olete te juba seda toodet proovinud: http://fitshop.fitness.ee/figuuritooted_rasvapoletajad/0/readmore/1151/

Ma ei tea, kuidas teistel, aga minul toimib see küll juba praegu metsikult. Süüa ei taha ning kerge higimull on otsa ees. Käekesed värisevad praegu päris korralikult ning paari tunni pärast lähen lasketiiru püstolit paugutama. Mul töökaaslased olid murelikud, et suure värinaga kedagi maha ei laseks. :PKui asi väga hull, siis tuleb puusalt paugutada ning siis ei oleks enam tähtis mitte võit, vaid osavõtt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.veebruar 2015

Hommik. Kivi on südamelt langenud sest sain oma kehakaalu jälle ilusti samale tasemele, mis see oli eelmise nädala lõpus enne suurt nuumamist. Varahommikul näitas kaal 81,5 kg ning väga super oleks kui reedel näen ka reaalselt spordiklubi kaaluga ära sellise numbri mis oleks alla 80 kg. Kahjuks ei ole suutnud leida eelmise aasta kalendrit et võrrelda, mis need numbrid mul eelmise aasta märtsis olid kuna veel Vabariigi aastapäeval kaalusin ligi 90 kg. Pidev analüüs, aga mitte ülemõtlemine. Hetkel on aega veel uusi süsteeme proovida heaks vahelduseks nagu ka tänahommikune bodypump kus tegime terve väljaastete harjutuse pingil ainult poolikute väljaastetega. Lamadessurumine rinnale sai muudetud vaheldusrikkaks kui kesest surumist tegin ootamatult kätekõverdusi ning selliseid uusi väljakutseid on vaja! Kusjuures jüngrid pidasid üllatavalt hästi vastu! Eile hilisõhtul käisin jõusaalis 22:00 ajal ning siis oli nii vähe rahvast ja kõik oli super! Täna lähen ka kindlasti jõusaali, aga veel ei tea, mis kell. Jõusaalis püüan alustada ikka istudes reie nelipealihasega ning siis juba kõik ülejäänud lihasgrupid- ikka univeraalprogramm kõikidele lihastele tunni aja jooksul intensiivselt. Tavatoit on tagasihoidlik. Praegu üldse libistasin hommikuks WHEY+ kokteili ning pirnimaitselist PROTEIN batooni. JOINT+ ja INTRA võtsin ka pärast trenni. Eks siis ülehomme jälle vormipildid! Ühe olulise otsuse võtsin vastu: enne EM-i ma ei hakka oma vaba aega kulutama päris algajatele. Tegelen ainult nendega, kes tahavad kevadel lavale minna nagu mina isegi. Minuga on mingid noored mehed viimasel ajal ühendust võtnud ja olen neile vastu tulnud, et natuke jõusaalis suunata, harjutusi ette näidanud, aga viimasel ajal vennikesed ei ole kohale ilmunud ja ma ei viitsi enam heategevusega tegeleda. Tundub, et kui keegi pakub tasuta abi, siis ei ole kohustust kohale tulla ja tõesti ei viitsi enam sellise jamaga tegeleda. Kes tahab trenni teha, aga oma mõistus ei võta, siis võtke ühendust veebitreeneritega! Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes et ma natuke valgustan huvilisi vahelduseks ka oma teistest hobidest nagu näiteks mündikogumine ja kalapüük.

post-50-0-92942600-1424284919_thumb.jpg Forellipoiss. No sellel aastal on käsi juba soe ning Ahja jõel ei ole vesi jääs ning kannatab kaldalt püüda. Selle poisi saatsin vette tagasi kosuma. Ehk kohtun temaga paari aasta pärast uuesti ;)

post-50-0-79086300-1424284929_thumb.jpg Juubeli 2-e eurosed. Täna üks vahva kulturismisõber tõi mulle sellised mündid ning vahetas need minuga tavalise kursiga mitte nagu röövspekulandid 3-4 eurot tükist. On häid inimesi! Suured tänud!!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.veebruar 2015

Tere kõigile!

Mul tänane hommikune bodypump tehtud ning kehakaal oli tunni lõpuks spordiklubi kaaluga täpselt 81 kg! Usun, et õhtul näen ka reaalselt -80 kg ära. Täna õhtul on mul ka poseerimine koos õpilastega ning ilmselgelt tuleb päris terav pilt! Mul on esmaspäeval üks põnev projekt ning seekord ei saa nädalavahetusel kahjuks lõdvaks lasta. Toidulauas olen teinud viimase 24 tunniga olulise muudatuse ja selline samm kannab vilja. Kui muu ei aita, siis vana kool päästab alati olukorra! Ma reaalselt ajan vormi umbes märtsi alguseks võistlusvormi ning siis lasen keti lõdvemaks, et siis aprilli keskpaigaks uuesti gaas põhja vajutada. Ajalooarhiivides surfides avastasin, et peale esimest vormi peale umbes kuu ajalist pausi teine vorm on olnud oluliselt teravam ja plastilisem. Ilmselgelt ei lähe ma juba Eesti KV-le nalja tegema ning kohalikud konkurendid peavad arvestama tugeva vastasega. Ok, õhhtul siis tuleb põnevaid pilte!

Hommikul tööle sõites nägin aknast kummalist vaatpilti- mingil vanaproual oli mingi koerakoonlane, kes oli ilmselgelt krants, aga triibuline nagu tiigerpoxer. Üks esivanem oli ilmselgelt tõukoer! Panin sellisele elukale ka vastava nime: "tiigerkrants" :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, minu 20.veebruari 2015 vormipildid. Loodetud -80 kg kehakaalu ei saanudki, aga 80,2 kg nägin küll ära. Milline näeb siis välja 80 kg mees? Aga palun:

post-50-0-95826400-1424471924_thumb.jpg post-50-0-95038000-1424471932_thumb.jpg

post-50-0-16569900-1424471947_thumb.jpg post-50-0-25152100-1424471960_thumb.jpg

post-50-0-55216600-1424471970_thumb.jpg post-50-0-47484700-1424471984_thumb.jpg

post-50-0-67984600-1424471995_thumb.jpg post-50-0-08135500-1424472005_thumb.jpg

post-50-0-75454100-1424472014_thumb.jpg post-50-0-85483200-1424472024_thumb.jpg

post-50-0-40971600-1424472038_thumb.jpg post-50-0-33581900-1424472049_thumb.jpg

post-50-0-30796300-1424472056_thumb.jpg post-50-0-08633500-1424472063_thumb.jpg

post-50-0-14278300-1424472069_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.veebruar 2015

Paari sõnaga mõtetest-tegemistest. Kaal oli esmaspäeval juba alla 80 kg, ehk isegi korraks alla 79 kg. Vorm läheb vaikselt kuivemaks, aga aega on ning päris hulluks ei maksa minna. Vaikselt jälgin klassikalise kulturismi euroopa meistrivõistluste enda kategooria -180 cm meeste tegemist. Tuleb tunnistada, et mul on sellel aastal seal sees kaks tugevat rootslast ja see oleks auküsimus Põhjamaades "kord majja lüüa". Vaatasin ka uusi poseerimise muudatusi ning kurvaks tegi asjaolu, et klassikalise kulturismi ja kulturismi poosid on täpselt ühesugused. See on ainult vesi nende kulturistide veskile, kes suudavad ennast klassikalise kulturismi kaalu ajada. Loodan kogu südamest, et selles suhtes tulevad siiski mingid muudatused ning klassikalise kulturismi poseerimine muutub selgelt silmaga eristatavamaks kus lisaks vormile hinnatakse ka rohkem proportsioone, vana-Kreeka skulptuuridele sarnanevat ideaali. Lõpuks ongi nii, et mingid vennikesed tulevad trummipõrinal lavale, väänavad trapetsit ja kogu moos.

Ok, päev oli pikk ning vaheldusrikas. Hakkan vaikselt unele sättima. Üks väike asi närib veel minu hinge: kuulasin eile vaikselt ühe kõrvaga presidendi vastuvõttu ning enne paljusid akadeemikuid ning maailmameistreid kätles meie armsa kodumaa presidenti- pange nüüd tähele, armsad sõbrad- "kolmekordne Eesti meister kaljuronimises!" What the F ???? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Närib hinge, sest oleks ise tahtnud seal olla? :D Lihtsalt mõte...

Mitte ükski närvirakk ei ole minu elus unistanud sellele üritusele minna. Lihtsalt jäi mõistmatuks, mille poolest see saavutus nii suurt tunnustust väärib kui samas näiteks mitmekordne maadluse (olümpia ala) maailmameister oluliselt hiljem lavale astus... Ma olen äkki geograafias nõrk, aga kui palju meil üldse neid kaljusid siin Eestimaal on? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nn kaljusi vist ei ole jah. Samas Türisalu pankrannikult ülesse ronides oleks endal vist suht väga jahe. :D
Muidu jah kahjuks on need osad saavutused veidi lahjad. Kulturiste vist seal pole üldse käinud? Ka Sinu auhindade rida ju metsik taga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.veebruar 2015

Kirjutada oleks palju, aga väsimus on sees. Kohe võtan veel väikese karamelli PUDDING-u sisse ning koertega veel metsa jalutama. Tööd ja sagimist on viimasel ajal palju olnud ja ilmselt läheb järjest kiiremaks. Panen mõned pildid ka tänasest poseerimisest üles ning kehakaal oli täpselt sama mis eelmisel reedel- 80,3 kg, aga vorm läheb teravamaks ning aega on veel kõvasti! Head vaatamist!

post-50-0-12241700-1425073272_thumb.jpg Proovisin siis seekord vabaseisu ajal kandasid koos hoida. Parem oleks muidugi üks jalg kergelt ette lükata.

post-50-0-74408100-1425073278_thumb.jpg

post-50-0-66356500-1425073288_thumb.jpg Siin oleksin pidanud küünarnukid rohkem ette lükkama

post-50-0-76924500-1425073298_thumb.jpg Kusjuures siin mängib isegi välja kui kannad koos on uute IFBB reeglite järgi

post-50-0-54512800-1425073306_thumb.jpg Jalg uute reeglite järgi

post-50-0-73763800-1425073312_thumb.jpg Kas ka kõhupoosis peab kannad koos hoidma? Jällegi oleks hea kui saaksin ühte jalga rohkem ette vedada.

post-50-0-44571500-1425073318_thumb.jpg "Värdjas"-poos :P

Üldiselt uued IFBB reeglid on ennekõike paremad nendele, kellel on korralik terav jalg. Ilma jalata jääd peksupoisiks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on jalgade asetus ka lausa sentimeetrites lahti kirjutatud, selge, et keegi seal joonlauaga mõõtmaskäima ei hakka, kuid nii eest seisus kui poosides ja taga seistes on jalgade vahe ca 15 cm: http://www.fitness.ee/artikkel/1621/uuenenud-kulturismi-ja-klassikalise-kulturismi-kohustuslikud-poosid .

Kõhupoosis on näha, et üks jalg asetseb pildipealgi ees, seega sedasi võib poseerida. Kaalu hoides tuleb sul nö pilt ka järgi, liiga kiire kaalulanguse puhul, saab näha väikseid kaalu numbreid, kuid teravus ei saabu sellisel juhul kohe, vaid siis kui kaal ongi seisatanud ja nädal - nädalalt läheb juba nö kaalu hoides pilt teravamaks. Ise liigun täiesti olematu kaalulanguse tempoga maha 0,3 kilo nädal ja üldjuhul vähemasti praegu tundub, et see 0,3 kajastub ka täpselt pildis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on jalgade asetus ka lausa sentimeetrites lahti kirjutatud, selge, et keegi seal joonlauaga mõõtmaskäima ei hakka, kuid nii eest seisus kui poosides ja taga seistes on jalgade vahe ca 15 cm: http://www.fitness.ee/artikkel/1621/uuenenud-kulturismi-ja-klassikalise-kulturismi-kohustuslikud-poosid .

Kõhupoosis on näha, et üks jalg asetseb pildipealgi ees, seega sedasi võib poseerida. Kaalu hoides tuleb sul nö pilt ka järgi, liiga kiire kaalulanguse puhul, saab näha väikseid kaalu numbreid, kuid teravus ei saabu sellisel juhul kohe, vaid siis kui kaal ongi seisatanud ja nädal - nädalalt läheb juba nö kaalu hoides pilt teravamaks. Ise liigun täiesti olematu kaalulanguse tempoga maha 0,3 kilo nädal ja üldjuhul vähemasti praegu tundub, et see 0,3 kajastub ka täpselt pildis.

Tänud, Ott! Hetkel siiski väike segadus kõht-jalad poosiga. Siit ma loen välja, et ma ei saa ühte jalga ette lükata:

7. Kõht ja jalad:

Näoga kohtunike poole seistes, võistleja asetab mõlemad käed pea taha ningjalad asetsevad 15cm kaugusel üksteisest ühel joonel. Seejärel pingutab kõhulihaseid, kõverdades keret veidi ettepoole. Võistleja pingutab samal ajal ka reielihas(t/eid).

post-50-0-69300700-1425115989_thumb.jpg Mina eelistaksin ikka jalga ette lükata

post-50-0-24195100-1425116006_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×