Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

23.jaanuar 2015

Täna õhtul oli järjekordne tund ning nagu lubatud, tegime õpilastega ka poseerimist. Minu kehakaal oli poseerimise lõpuks 83,2 kg!!! Tuletan meelde, et eelmisel nädalal samal ajal oli see 84,2 kg. Ilmselgelt oleksin 3-4 nädalaga võistluskaalus ja ilmselt ka võistlusvormis aga milleks? Pean nüüd hoo natukene maha võtma. Probleem seisneb selles, et alateadvus automaatselt fikseeris ära, et tuleb tuld anda ning ilmselt vanast rasvast hakkas kogu masinavärk 100% valmistuma. Seda on keeruline selgitada. Pärast õhtust tundi tegin ühe korraliku laadimise ja selles suhtes kulus perenaise valmisostetud suupistete alus marjaks ära- selles oli küll singirulle, küll erinevat liha ja hapukurki. Libistasin rahulikult tavatoitu ning vahelduseks ja WHEY+ ning RECOVERY kokteili. Päris mitu PROTEIN batooni läksid ka teele.

Krt, miks ma pean nii ilus ja andekas olema! :P

Vaadake pilte ka:

post-50-0-29972600-1422037171_thumb.jpg post-50-0-85246000-1422037176_thumb.jpg

post-50-0-64272900-1422037188_thumb.jpg post-50-0-72175900-1422037195_thumb.jpg

post-50-0-17536700-1422037204_thumb.jpg post-50-0-91813900-1422037212_thumb.jpg

post-50-0-14185900-1422037221_thumb.jpg post-50-0-02090200-1422037249_thumb.jpg

Tunnistan ausalt, et poseerimisega peab rohkem vaeva nägema. Aja jooksul on välja kujunenud sellised stampliigutused, aga usun, et oleksin paremaks võimeline. Kevadel tahaksin meeldivalt üllatada ennekõike iseennast ja loomulikult ka kõiki kulturismisõpru! Pidage vastu ja ärge keerake vinti üle! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.jaanuar 2015

Hommikust kõigile. Tütrekesed hakkasid varakult toimetama ja ajasid minu ka üles. Panen kiirelt mõned mõtted kirja. Vormi tegemisel pean olema enesekriitiline ning vajadusel minema ajas tagasi ning meelde tuletama, kuidas ma vormi näiteks 10 aastat tagasi tegin? Meenub, kuidas ma 2005 aastal olin vormitegemisel pannud suure rõhu rinnatrennile. Tegin sellel ajal enne suurvõistluseid surumisseeriaid 120 kg-ga, lendasin 25-kiloste hantlitega ning samuti käis asja juurde ka rööbaspuul surumine, kus oli lisaraskus teinekord 100 kg! Piltidel on ka näha, et rind oli sellel ajal natuke võimsam. Järelikult- peaksin hakkama tööle!

Püüan ka tulevikus natuke rohkem selliseid mõtteid üles toksida, et kellelegi ei jääks mulje nagu vorm tuleks aastast-aastasse ühe ja sama programmiga.

Mis veel? Eilne laadimine ajas eluvaimu sisse ja täna jookseks läbi seinte nagu üle linna Vinski. Roniks kasvõi kohe paksude meeste kategooriasse.

Kohe hommikune WHEY3 ja SHOCK sisse ning tegutsema! Olge mõnusad! :)

post-50-0-55088100-1422083717_thumb.jpg Minu mündikogumine on hirmsa hoo jälle sisse saanud üle pika aja. Lisaks juubelieurodele saadab ema USA-st ka erinevaid 25-e sendiseid, mida on hakatud tegema alguses erinevate osariikidega, nüüd uuemad erinevate rahvusparkidega. LIsaks 1-e dollarilised mündid, milledele on vermitud erinevad USA presidendid. Ma olen päris kindel, et tänapäeval on kollektsionääride seas esimesel kohal just mündikogumine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.jaanuar 2015

Hommikust kõigile. Tütrekesed hakkasid varakult toimetama ja ajasid minu ka üles. Panen kiirelt mõned mõtted kirja. Vormi tegemisel pean olema enesekriitiline ning vajadusel minema ajas tagasi ning meelde tuletama, kuidas ma vormi näiteks 10 aastat tagasi tegin? Meenub, kuidas ma 2005 aastal olin vormitegemisel pannud suure rõhu rinnatrennile. Tegin sellel ajal enne suurvõistluseid surumisseeriaid 120 kg-ga, lendasin 25-kiloste hantlitega ning samuti käis asja juurde ka rööbaspuul surumine, kus oli lisaraskus teinekord 100 kg! Piltidel on ka näha, et rind oli sellel ajal natuke võimsam. Järelikult- peaksin hakkama tööle!

Püüan ka tulevikus natuke rohkem selliseid mõtteid üles toksida, et kellelegi ei jääks mulje nagu vorm tuleks aastast-aastasse ühe ja sama programmiga.

Mis veel? Eilne laadimine ajas eluvaimu sisse ja täna jookseks läbi seinte nagu üle linna Vinski. Roniks kasvõi kohe paksude meeste kategooriasse.

Kohe hommikune WHEY3 ja SHOCK sisse ning tegutsema! Olge mõnusad! :)

post-50-0-55088100-1422083717_thumb.jpg Minu mündikogumine on hirmsa hoo jälle sisse saanud üle pika aja. Lisaks juubelieurodele saadab ema USA-st ka erinevaid 25-e sendiseid, mida on hakatud tegema alguses erinevate osariikidega, nüüd uuemad erinevate rahvusparkidega. LIsaks 1-e dollarilised mündid, milledele on vermitud erinevad USA presidendid. Ma olen päris kindel, et tänapäeval on kollektsionääride seas esimesel kohal just mündikogumine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.jaanuar 2015

Põnev nädalavahetus oli. Laupäeval sai aeg korraks maha võetud ning tähistatud tütre Vanessa sünnipäeva. Kohale tulid mitmed sugulased ning oli vahva koosviibimine. Samuti lasksin ka natuke inimese toitu naha vahele, aga ainult selleks, et see enda lodevast ihust täna jälle välja peksta. Täna liitus minu universaaltreeninguga tulevikustaar Ivo Parveots kes suutis jõusaalis vanema, aga kordades andekama mehega päris viisakalt sammu pidada. Noh peab tunnistama, et noorem ja massilt suurem mees vajutas küll korralikult ning viimases otsas tegime tricepsi surumist juba 50-e kilose hantliga, aga härra kiunus nagu siga aia vahel ning ninakarvad olid turris nagu Marko Pomerantsil. Selles suhtes, et kui mees pingutab, siis teinekord ninasõõrmed paisuvad ja karvapulk vohab. Ivol on saalis kaasas ka onupoeg Sven, aga noorest Svenist ei ole veel nii palju asja, et suudaks sellise ninasõõrme liigutusega hakkama saada. :rolleyes:

Tänase õhtu naelaks oli bodypump ja seal andsime korraliku lahingu kõikidele kohaletulnud härradele, kes siiani oma pehmet elustiili pidid mitu korda üle vaatama ja vahetama välja naiste ja laste jaoks kohandatud olematud raskused ning kangidele võimsamad raskused peale panema. Natuke segane jutt, aga küll need teavad, kes kohal olid.

Toidulisanditest täna RECOVERY, EAA, BLOCK ja PUMP+. Proteiinibatoonid ka sulasid suus ning hetkel igaõhtune PUDDING.

post-50-0-72895900-1422212322_thumb.jpg Laadimiseks hea küll!

post-50-0-34481300-1422211907_thumb.jpg Sven ja Ivo. Mehed üllatasid täna hirmsa säärega!

post-50-0-86860500-1422211942_thumb.jpg Selline pingutus.

post-50-0-56396400-1422211946_thumb.jpg Täna toodi mulle jälle üks tore juubelieuro! Suured tänud! Selle mündi sain just paar päeva tagasi Svenilt, aga vahetuseks on sellised mündid alati korralik kaup! Kui siin on nüüd mõni kassapidaja, kellel selliseid münte liigub, siis oleksin hullult tänulik, kui saaksin oma mündikogule aeg-ajalt lisa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas selle rahapaja, mis sa oma elu jooksul oled kokku ajanud võtad ükskord hauda kaasa? :D Sind võib põhimõtteliselt hõbemüntidega juba müüri laduda..... :D

Mul on selline plaan, et kui pensionile lähen, siis hakkan selliseks uriini, väljaheidete, arstirohtude ja tubaka järgi haisvaks kibestunud vanameheks kes kaevab oma varanduse kuhugi metsa ja igaks juhuks mineerib selle ära ja siis igaks juhuks läheb veel kontrollima, et kas sai ikka korralikult ära peidetud ja siis astun ise enda miini otsa ja siis on kõik kohad rupskeid täid ja metsloomad veavad minu tükid mööda metsa laiali ja rebasepoiss viib kutsikatele minu käe ja noor rebane küsib, et papa, miks sellel käel nii jäme triceps on ja vana rebane ei oska midagi vastata. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.jaanuar 2015

Homme on jälle poseerimine ning arvestades, et kehakaal on vahepeal veel kukkunud, on oodata teravamat vormi. Trenni teen ikka regulaarselt, lisaks on tööl ka kõvasti liikumist ning nii see vorm vaikselt tuleb. Eelviimast hooaega hakkasin ka 2013 sügisel 4 kuud varem ette valmistama ning tulemus oli parem kui 2014 kevadel 2-e kuuga tehtud vorm. Olen nüüd rohkem tähelepanu pööranud ka erinevatele seljaharjutustele ning siiralt usun et see tegevus saab vääriliselt tasutud. Praegu libistan vaikselt šokolaadi BLOCK-i banaaniga ning lisaks JOINT+ ning BCAA kapslid. Küll siis homme jälle üllatan vormiga ka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hilisõhtul avastasin uues kodus imelise nurgakese, kus kannatab teinekord edukalt poseerida ;)

post-50-0-41622000-1422567639_thumb.jpg

post-50-0-81746400-1422567644_thumb.jpg

Kaal on hetkel natuke tõusnud: 85,9 kg. Usun, et homseks õhtuks läheb 3 kg maha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.jaanuar 2015

Jaanuar hakkab läbi saama ning täna tegime siis poistega viimae jaanuarikuu poseerimise. Hetkel ei ole endale midagi ette heita. Nädalaga on kehakaal kukkunud 400 grammi ning pärast õhtust trenni ja poseerimist oli kehakaal spordiklubis 82,8 kg. Siiski-siiski pean tunnistama, et peaksin aja natukeseks maha võtma. Tegelikult nüüd on see koht kus hakkan iseendale vastu rääkima sest ma ei ole varem nii proovinud, et 2 esimest kuud rasvapõletajaid ei kasuta. Ootan veel paar nädalat selle pausiga ja ega paus ei ole ka mitte midagi muud kui toituportsude suurendamine umbes 20 %. Sellise käiguga võiks eeldada, et tagasi "näljaradadele" pöördudes peaks olema kehal suurem üllatusmoment. Aega veel on ja eks siis saab varsti näha. Tänastest lisanditest läksid teele BLOCK, WHEY+, PUDDING, PUMP+, JOINT+ ja RECOVERY. :)

Aga ega midagi- vaadake pilte tänasest vormist:

post-50-0-02692900-1422642629_thumb.jpg post-50-0-14105000-1422642634_thumb.jpg

post-50-0-05688000-1422642640_thumb.jpg post-50-0-76904900-1422642644_thumb.jpg

post-50-0-87493700-1422642649_thumb.jpg post-50-0-48295900-1422642656_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

31.jaanuar 2015

Tänane päev algas ilusti- käisin koertega väljas ja pidasin plaani lastega püha isa Peebu juurde proteiinipannkooke sööma minna ning siis järsku avastasin, et enesetunne läheb järjest kehvemaks. Palavik. Nii ootamatult tekkinud haigused võiksid ka nii ootamatult kaduda. Perenaine lükkas mulle mingid rohud sisse ning saatis magamistuppa surema. Higistasin nagu põrsas ning õhtuks olin juustukunn. Ja siis tuli päeva nael. Perenaine oli lastele keetnud täistera pastat. Mina ronisin linade vahelt välja nagu 2 päeva enne EM finaali ning tekkis kiusatus ka sellest pastarallist osa saada. Lükkasin endale ilusa taldrikutäie ette ning maasikas tordil oli Heinzi ketšup, kus oli nii palju äädikat, et silma võttis märjaks. Selline korralik laupäevane laadimine ja siit võib homseks päris viisakas vorm tulla. :rolleyes:

Krt, homme algab jõeforelli püügiaeg ja hullult tahaks Ahja jõele peale minna, aga eks paistab millal aega saan. Eile ehitasin korraliku õnge valmis, panin väiksema pöörleva aasa ning paljutõotava landi ka otsa.

Nüüd veel õhtune PUDDING ja unele! Homme poseerimine, jõusaal ja bodypump. Alates reedest hakkasin tegema vana head bodypump 67 programmi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekst on sul muidugi hea - et päris kõigest aru saada, peab muidugi endal ka huumorisoon ja taustainfo olema (kui loeb inimene, kes su tegemistega kursis ei ole, siis võib päris vahva pildi kokku panna, et mis mehega tegemist on.... :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.veebruar 2015

Nii see kord juba on, et kui jääd haigeks, siis korralikult! Laupäeva keskpäeval ootamatult välja löönud tervisehädad on mind kimbutanud ja eskaleerunud juba mitu päeva. Käisin täna üle paljude aastate enda pere arsti juures (ja veendusin, et ta veel tegutseb ning on elu ja tervise juures) ning tegin erinevad analüüsid. Homme saab teada, kas olen suremas või lihtsalt keskea kriis. Ok, käisin arsti juures ära ning seadsin ennast kodus teki alla. Mõnus soe. Silmakene vajus kinni. Poolunes nägin põnevaid asju mida on keeruline sõnadesse ümber seada. Unelesin-mõnulesin ja siis järsku takistas minu paradiisimeeleolu üks telefonihelin. Vaim muutus kohe erksask. Kes helistab- kas töö juures on keegi hädas? Äkki arst annab teada et mul on linnugripp? Äkki Ott Kiivikas helistab ja teatab, et ma sõidan sügisel lõuna-Koreasse kultuuri viima? :rolleyes:

Tõstan ootusärevuses telefoni ja tervitan viisakalt.

Vastus:

"Ma käisin ammu aega tagasi kulturismi vaatamas... kas präegu saab?"

Selline paukk-küsimus tekitab tahest-tahtmata palju erinevaid emotsioone. Kas see on vanakuradi poolt saadetud käsilane, kes Vana-Kreeka jumalate poega tema õndsuses, tema maapealses paradiisis tõrvikuga ringi liigub ning hävitab kõik vaimuliku?

Hakkasin siis vaikselt uurima, et milles asi ning noor mees tundis huvi meie Fitlife noorkulturistide poseerimise vastu ning oli tugevalt löödud, et ma kohe surivoodist tema lihaseid uudistama ei tormanud. Petlik hääl teises otsas küsis veel korduvalt, et kas tunnid toimuvad ainult reedel ja pühapäeval? Oleme ausad- see oli see hetk, kus ma kibedasti kahetsesin, et elukene mind selliste tegelastega õnnistanud on. Ilmselgelt ei käi ta siin fitness.ee-s ning sellest on muidugi äärmiselt kahju.

Helistasin oma pikale sõbrale ja arendasime seda teemat edasi. Surevale, päevinäinud haigele staaratleedile helistas veel haigem mees!

Mis siis ikka, elu läheb edasi ning siinkohal tuletaksin kõigile noorematele inimestele meelde, et viisakas suhtlemine on kõige alus. Esmalt võiks ennast tutvustada ja oma küsimused läbi mõelda. Mingisuguse üleoleva või käskiva kõneviisiga ei ole väga positiivset vastust oodata.

Kehakaal oli täna hommikul ulmelised 82,4 kg ja loodan lähiajal jälle sööma hakata kui söögi-isu peaks taastuma.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi Imre ma kaalusin eile hommikul 83.6kg

Ei kujuta väga ettegi- ma olen praegu Meelise kõrval ilmselt pikk vibalik nagu korvpallur Mürka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See artikkel on tõsise mündikoguja jaoks samasugune uudis nagu eesti kulturistidele keegi kirjutaks, et Ott Kiivikas on mitmekordne absoluutne Eesti meister kulturismis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on 2002 aasta euromünt peenisega ehk Norra on puudu. Kas see on ka väärtuslik? Selles mõttes, et kas üle 1 on väärtus :D.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noortel ongi selline kõnemaneer, otse peale, ilma keerutamata kuigi võtab veidi uimaseks küll. Kes on viisakas, see on nõrk või pehmo...aga vähemalt suitsu oskavad noored viisakamalt küsida. Kahjuks selle viisakuse ette käib alati liides "onu".

Aga nende tundmatute numbritega on üldse nii, et ma olen vabaduse võtnud neile mitte vastata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.veebruar 2015

Tere kõigile! Olen haigusest võitu saanud ning palavikku enam ei ole ning elu hakkab edasi minema. Täna tegime õpilastega poseerimist ning pean tunnistama, et olen kehakaalu veel kaotanud ning täna õhtul säras Fitlife spordiklubi kaalul selline number: 81,4 kg... Arvestades, et minu IFBB passis on pikkuseks märgitud üle 176 cm, siis minu võistluskaal võib olla kuni 82 kg. ilmselgelt oleks hukatuslik seda kaalu veel alandada, sest siis hakkan ilmselt ka juba lihasmassi hävitama. Nüüd ei ole muud kui reljeefiga vaeva nägema hakata ning igasuguseid põnevaid vaheldusrikkaid spordipäevasid vedama hakata. Täna varahommikul oli meil staarpühaisa Peebuga kokkulepe, et kui tema teeb 10 lõuatõmmet, siis pean mina tegema kohe 35 kordust. Kusjuures vana tegigi 10 kordust ning mis mul üle jäi? Lõpus läks natuke hapuks, aga asi oli seda väärt! Toidulisanditest läheb viimasel ajal päris palju uut SMOOTHIE kokteili, lisaks proteiini ja Luxuse batoonid. SHOCK ja BLOCK muidugi ka. Ok, mis siis ikka, panen ka mõned pildid oma vormist üles. Varsti peaks jälle spinningusaalis natuke teravamaid pilte tegema :rolleyes:

post-50-0-06565400-1423250483_thumb.jpg post-50-0-42013200-1423250487_thumb.jpg

post-50-0-28181100-1423250494_thumb.jpg post-50-0-68440400-1423250500_thumb.jpg

post-50-0-12590800-1423250509_thumb.jpg post-50-0-53669300-1423250514_thumb.jpg

post-50-0-67244400-1423250518_thumb.jpg See viimane pilt on muidugi lihtsalt eksperiment ning klassikalise kulturismiga ei ole siin midagi ühist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.veebruar 2015

Mul üks töökaaslane just unistab sellest, et suitsetamine maha jätta, aga ta on nii räme nikotiinisõltlane, et ilmselgelt tossab veel mõnuga oma elupäevade lõpuni. Eks ta nii on, et kui puudub reaalne motivatsioon, siis ei viitsi ka pingutada. Mina endale järelandmiseid teha ei saa ning täna, täpselt 3 kuu pärast pean olema tippvormis. Homme tahaksin spordiklubi kaaluga näha kehakaalu alla 81 kg. Sellised väikesed rõõmud. Kohati tundub, et vorm ei lähe kuidagi teravamaks, aga pildimaterjali uurides ikka tuleb neid triibukesi. Muidugi, ma ei ole ka veel gaasi põhja keeranud. Toidulaud on üksluine ning näiteks eile toitusin ainult toidulisanditest ning midagi soolast ei saanudki. Ok, võib-olla on kuskil Luxuse batoonis mingeid soolasid, aga see on ka kõik. Soola ei ole, vett ei seo ja kaal kukub. Treeningud kulgevad ilusti. Arusaadav, et saalid on praegu rahvast täis ning tugevamaid tegijaid ilmselgelt häirib kui keegi seisab sinu kõrval ja lihtsalt f.cking jõllitab ning ei mõista, et sul on seeriate vahe maksimaalselt 30 sekundit ning väga ei tahaks kedagi 5 minutiks vahele uimama lasta. Püüad selgitada, et töö käib, pausi ei saa teha- ei mõisteta. Pärast linnast kuuled et kulturistid on jube ülbed ja üldse kukkurloom külvab kvaliteetseemet. Homme on oodata uusi vormipilte. ;) Hommikul teen bodypumpi, siis päeval jõusaal, saun ja poseerimine. Toidulisanditest on tänaseks valmis pandud BLOCK, WHEY+, RECOVERY, SHOCK, RUSH, PUMP+ ja JOINT+.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×