Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Palju rasvaprotsent on?

Päris ausalt- ei ole seda protsenti juba aastaid jälginud. See ei ana mulle mitte midagi. Oluline, et suure dieeditamisega lihasmassi ei hakka enam hävitama nagu paljudel varasematel aastatel. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähk, kas oskad selgitada, miks sinu ja Kaido vestlus kustutati siit foorumist nädal-paar tagasi?

Sa postitasid legendaarse naljavideo ühest toksomaanist ja see pakkus nalja ka Kaidole.

Seejärel olid aga teie mõlemate postitused kustutatud.

Millise reegli vastu te eksisite, et teid tsenseerida tuli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähk, kas oskad selgitada, miks sinu ja Kaido vestlus kustutati siit foorumist nädal-paar tagasi?

Sa postitasid legendaarse naljavideo ühest toksomaanist ja see pakkus nalja ka Kaidole.

Seejärel olid aga teie mõlemate postitused kustutatud.

Millise reegli vastu te eksisite, et teid tsenseerida tuli?

Las kustutavad kes usuvad et midagi oli valesti- elu läheb edasi! Siin on viimasel ajal hakatud foorumisse igasuguseid kummalisi postitusi lisama ning minu oma oli ilmselt sellel päeval valel ajal vales kohas. Ei maksa selliste manöövrite peale oma energiat raisata. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Las kustutavad kes usuvad et midagi oli valesti- elu läheb edasi! Siin on viimasel ajal hakatud foorumisse igasuguseid kummalisi postitusi lisama ning minu oma oli ilmselt sellel päeval valel ajal vales kohas. Ei maksa selliste manöövrite peale oma energiat raisata. :)

Respekteeriv ammendav vastus, ja seetõttu rohkem ei küsi selle kohta. Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.jaanuar 2015

Viimastel päevadel on kehakaal liikunud täiesti suvaliselt ning kui reedel kaalusin pärast trenni 84,5 kg, siis täna olin enne trenni 87,5 kg- 3 kg raskem. Samas pärast trenni olin jälle 85,6 kg. Eks olen tähelepanelik ning püüan seda kaalu rohkem stabiilsena hoida. Pean tunnistama, et eile jätsin trenni vahele, aga sellele vaatamata sain päris hirmsa koormuse sest asjaolude kokkulangemisel pidin Tartust Võrumaale, Vastseliinasse sõitma ning kui tagasi tartusse jõudsime, selgus et peame uuesti sinna sõitma ning sellised reisid nüristavad ja väsitavad korralikult :rolleyes: . Täna läksin siis õpilaste vormi üle vaatama ning tekkis mõtte endal ka särk seljast visata ning poseerida. Piltide kvaliteet on alla igasugust arvestust, aga nii ongi parem- uinutab konkurente! Panen pildikesed ka üles ja hakkan päeva vaikselt kokku tõmbama.

post-50-0-00396200-1421006907_thumb.jpg Eile

post-50-0-84410700-1421006874_thumb.jpg post-50-0-29289700-1421006879_thumb.jpg post-50-0-96487800-1421006883_thumb.jpg

post-50-0-35482900-1421006890_thumb.jpg post-50-0-69102900-1421006896_thumb.jpg post-50-0-52388400-1421006901_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.jaanuar 2015

Hommikust!

Eriline talv saabus küll Oleks suusamees, siis rõõmustaks, aga hetkel ootan juba lume sulamist ning hea meelega oleks praegu üldse kusagil lõunamaal ja tunneksin elust rõõmu. Just võtsin sisse PUMP+ ja JOINT+ viinamarja mahlaga ning kohe läheb teele ka WHEY+. Loodan, et õnnestub täna ka jõusaali külastada. Eks huvilised siin on juba andnud märku, et vend Vähi tegevus ei ole neid jätnud ükskõikseks ning kas uhke härra tõesti valmistub kevadhooajaks? Selle kohta ütlen diplomaatiliselt nii: "Ei kinnita ja ei lükka ümber". Kui võimalik, siis tulen lavale, aga alati peab arvestama ootamatustega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin oma varasemate aastate pildialbumeid ning silma hakkas selline pilt:

post-50-0-03817300-1421265790_thumb.jpg 1.märts 2013

See on võistlusvälise hooaja pilt ning vastukaaluks lisaksin selle pildi:

post-50-0-68022000-1421265867_thumb.jpg 12.mai 2014

Mille poolest need pildid minu tähelepanu köitsid? Ennekõike selja pärast. Kes on minu blogi agarad jälgijad, siis teavad et 2013 veebruar-aprill tegelesin iga päev lõuatõmmete ja rööbaspuul surumisega arendades nii selga ja rinda. Niimoodi korda-mööda 10-40 kordusega(!!!) seeriaid sooritades tulid kogusummad ulmeliselt 600 kordust mõlemat 60 minuti jooksul. Toidulaual oli oluliselt rohkem valku kui soovitavad igasugused kulturismispetsialistid. Ümbermõõdud paisusid ning võib rääkida rinnaümbermõõdu isiklikust absoluutsest rekordist! Olgu lisatud, et kehakaal oli sellel ajal umbes sama, mis viimaste aastate võistlustel kui venitasin ennast pikemasse kategooriasse -180 kg. Ilmselgelt on praegu see aeg, kus peaksin endalt küsima, kuidas edasi? Viimased võistlushooajad on olnud head, aga mida saaksin teha paremini? Kas oleks mõtet kevadeks sama projekt ette võtta mingil ajal? Ühe olulise muudatuse võtan veel sisse, aga sellest räägin kunagi hiljem... Eks iga inimene areneb omamoodi- targutajaid on palju aga praktikuid vähe. Esimese asjana hakatakse kaagutama, et see pole õige, aga "õigesti treenimisega" ma neid tulemusi ei saa mida loodaksin. Kogemustele tuginedes võin kindlalt öelda, et heal raamil on klassikalises kulturismis väga suur roll eeldusel et ka jalad ja käed inimese moodi välja paistavad. Ma hetkel mõtisklen kõva häälega ning ei loodagi tarkade klubi komeetavaldustele :rolleyes: . Selles suhtes et ma nüüd teen jälle õhtuse PUDDING kokteili rosinate ja kerge banaaniga ning sätin puhkama. Pidage vastu!

Redigeerisin seda postitust ja lisan veel ühe pildi 2008 aasta Soome võistlusest, kus olin samuti üsna märkimisväärses vormis, aga kahjuks enam ei mäleta, kas sellel kaugel ajal minu treeningutes seljatrennis ka mingisuguseid eripärasid erines:

post-50-0-13885700-1421267790_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest isand Vähk on hea näide sellest, et treeningMAHT pluss piisav toit on ikka kõige olulisem arendaja. Eriti harrastajal ei tasu liiga palju kinni jääda sellesse, et mitu protsenti ta nüüd mingit raskust suurendab ja mis selle kava nimi on, mida ta täpselt järgib. Anna saalis kuuma, nii et raske oleks (nb! raske ja väsinud võivad olla natuke erinevad asjad), söö piisavalt ja küll kasvab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii pôselist sind polegi minu vanad ja kôikenàinud silmad siiani nàinud nagu 11.01 postituses ntx rind biits poosis.

Küll see põsekene kevadeks lohku vajub! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.jaanuar 2015

Tere kõigile! Istun lastega kodus ning soojendan oma lodevat ihu kamina ääres. WHEY3 läks pärast väsitavat päeva nagu mutiauku. Tegin täna jälle õhtul ka vormipilte ning tuleb tunnistada et kuigi kehakaal on vaikselt kukkunud ning täna oli kaal pärast õhtust trenni 84,1 kg, ei saa vormi kohta eriti suuri kiidulaule kokku mixida. Samas kas peakski muretsema? Kogemusi ja praktikat on olnud nii palju, et võiks seekord teha jälle midagi teist moodi. Nimelt kavatsen seekord nii tegutseda, et lihtsalt jälgin oma tavatoitu aga rasvapõletajaid dieetprogrammi niipea sisse ei vii. Tavaliselt olen dieeti alustanud koos rohelise tee ja BURNER kapslitega, aga kardan et organism harjub nendega õigeks ajaks ära ning oodatud tulemused jäävad tagasihoidlikuks. Nendele, kes on rasvapõletajate suhtes skeptilised, soovitan neid ikka proovida enne kui midagi maha tegema tormate. Alles praegu mõistan, kui palju need annavad kaasa vormi tegemisele- vähendavad söögiisu ning kiirendavad ainevahetust. Niisama ei ole ikka õige tunne.

Vaadake pilte ning mõelge kaasa! Mina lasen kohe veel ühe PUDDING-u sisse ja varsti puhkeasendisse. Pidage vastu!

post-50-0-65009600-1421437642_thumb.jpg post-50-0-33011700-1421437660_thumb.jpg

post-50-0-68077100-1421437653_thumb.jpg post-50-0-30169200-1421437665_thumb.jpg

post-50-0-82493100-1421439446_thumb.jpg Ühe pildi lisan siia veel. Tore kui sõbrad-tuttavad ikka meeles peavad, et ma kogun münte ning kui reisil käivad, siis toovad mulle peenraha mündikogusse täienduseks. Tänud hr Tõnule, kes tõi mulle mõned päevad tagasi münte oma Kariibi saarte, Hollandi Antillide ja Dominikaani reisilt. Siinkohal meenub, et ühe võitleja elu hinnaga Afganistanist toodud mündid peaksid olema siiani meie esikulturist Oti vana kirjutuslaua sahtlis juba päris mitu aastat :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.jaanuar 2015

Jälle nädalakene selja taga ning kaalukene vaikselt kukub. Usun, et homme varahommikul näen ära 2015 aasta absoluutse kaalurekordi ja sellele tuleb kohe otsa ka bodypump, mis kehakaalu veel rohkem alla kukutab. Vorm läheb vaikselt paremaks ning jõudu on ka veel praegu looma moodi. No mis siin salata- praegu kasutan ka veel erinevaid kreatiine ja eks see ka hoiab kaaalukest üleval. Tänased toidulisandid on siis HERA80, WHEY+, PUMP+, RECOVERY, INTRA, SHOCK ning RUSH. Korralik valik ning hoiab hästi eluvaimu sees.

Täna olen 2x saunas käinud ning lisaks mõnus jõusaalitreening, poseerimine ja bodypump. Usun, et olen oma õpilastele heaks eeskujuks.

Üks kõrvalepõige korraks. Päeval mulle spordiklubis üks kulturismisõber teatas, et raadio SkyPlussis oli hr Priit Pullerits andnud intervjuud ning rääkinud midagi ka kulturistide kohta. Mida- seda mulle ei öeldud, lisati ainuult et see ei kannata kriitikat. Kas keegi teab sellest midagi??? Ma olen natuke uudishimulik. Kui härra atleete mingite füüsiliste näitajate(vastupidavuse) pärast võis hurjutada, siis võiks ta minuga kevadel KV üldfüüsilise testi kaasa teha punktide peale. :rolleyes:

Ok, täna on üldse palju erinevaid arutelusid olnud. Nii kurb kui see ei ole, siis tuli päevakorda ka laste tervis ning maailmavaated. Viimasel ajal olen märganud, et ei möödu nädalatki, kus "Postimehes" ei ole ühte-kahte artiklit, mis puudutavad laste toitumist, nende alalist olemist virtuaalmaailmas. On räägitud, et kui sellised suureks kasvavad, siis ei ole neil eriti tugevat tervist ja huvi maailma asjade vastu on olematu. kadunud põlvkond...kahjuks. Siinkohal olen selliste väidetega kohati nõus- minu enda tutvusringkonnas on päris mitmeid selliseid, kes on terve oma nooruse veetnud virtuaalmaailmas ning täisealiseks saades ei taha nad ei õppida ega töötada ning vanemad ei saa aru, miks see nii on??? Omalt poolt ma teen kõik selleks, et minu tütrekesed oleksid võimalikult kaugel sellest arvutihullusest. Tore on koju tulla kui elamises on laste naeru ja rõõmuhõiskeid. Masendav oleks kui tuled koju kus on mitu noort inimest ja korteris valitseb haudvaikus, mida segavad arvutiklaviatuuri klõbin ning kõrrejoogist imetava olluse lurin. Keegi kuskilt toanurgast mõmiseb võib-olla vaikselt "tsau" kui tal parasjagu kõrvaklappe peas ei ole. Neid ei huvita, mis sa päeval tegid, kus sa käisid, millest rääkisid. Ainuke, mis ehk huvi pakub, on see kas sa tualettpaberit tõid ning ehk mingit närimist ka. Ma lähen sellise asja peale nii tigedaks. Mis krdi lapsepõlv see on???

Ok, panen mõned tänased pildid ka üles:

post-50-0-15171000-1421615692_thumb.jpg post-50-0-04131000-1421615696_thumb.jpg 18.jaanuar 2015

post-50-0-23107600-1421615700_thumb.jpg post-50-0-47573900-1421615704_thumb.jpg

post-50-0-76987300-1421615799_thumb.jpg Alati tasub oma hobidest rahvale teada anda. Seda, et ma jõusaalis käin, teavad ilmselt paljud, aga seda, et ma ka münte kogun, päris kõik ei tea ning kui teada saavad, siis toetavad ka minu kollektsiooni. Just üks selline hea inimene tõi mulle vahetuseks tavaliste rahatähtede vastu eile põnevaid soome juubelimünte ning suured tänud!!! Nüüd peaks mul Soome juubelieurodest enamus olemas olema. Minu euromüntide kollektsioon on tagasihoidlik ning pilte sellest kogust saate näha minu facebooki lehel.

Ka hr Tõnu tõi minu suurele mündikogule reisilt põnevat täiendust- barbadose münte, aga neid ei ole ma veel pildistanud.

Igal juhul suured tänud kõikidele toetajatele! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kogu juttu ei hakka siia kirjutama, lühidalt nii, et Priitu kutsuti lavale tulevikus, aga ta vastas kindla ei sõnaga, sest see olevat liiga geilik. :)

Siim.

Muudetud kasutaja 4Qlimax poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siis oleme me koik gey'd :):wub: :wub: :wub: :wub:

Nüüd hakkame oma õiguste eest rohkem seisma ja erinevaid seaduseid nõudma! Mina tahaks neegripoissi lapsendada! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.jaanuar 2015

Väga pikka juttu ei tee. Tuletan kõigile spordisõpradele meelde, et täna on kl 16-19:00 Tartus, Eedeni spordiklubis FAST toidulisandite degusteerimine! Võtan kaamera ka kaasa ning ärevamad hetked saab kindlasti pildile jäädvustatud. Kohtume Eedenis! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.jaanuar 2015

Täna oli Tartus, Eedeni keskuses tore degusteerimisõhtu ning Team FAST staaride kokkutulek. Nagu ikka- 1 pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna!

post-50-0-75956800-1421962466_thumb.jpg Uhke noorkulturist Sven on julge eksperimenteerija ning läheb julgelt vastu uutele elu väljakutsetele. Korralik proteiinipomm ajab noore mehe härga täis.

post-50-0-70486300-1421962475_thumb.jpg Olgu lisatud, et Sven oli mulle selliseid uhkeid 2-e euroseid münte kõrvale pannud ning sain tänu temale oma mündikogusse mitu uut juubelimünti! Suured tänud!

post-50-0-40134000-1421962486_thumb.jpg Hr Aavo paugutab kolmeraudsest. Lubas minu bodypumpis hakata peagi käima ning näitas lihaseid!

post-50-0-17280600-1421962550_thumb.jpg Elu nagu ööklubis!

post-50-0-39266700-1421962555_thumb.jpg Darola austajaga

post-50-0-39654900-1421962563_thumb.jpg FAST TEAM TARTU

post-50-0-28387300-1421962570_thumb.jpg Oli tore õhtu!

post-50-0-94519600-1421962581_thumb.jpg Tänane proteiinilaks ajab lihase homseks poseerimiseks vihaseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×